tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Wnuczka Stalina lubi misie, pistolety i kajdanki. Dziadka nie

Żródło video: News Channel "24"/x-news

"W podartych rajstopach, plastikowych kajdankach i z misiem" - rosyjskie portale piszą o wnuczce Józefa Stalina, która zaprezentowała się w sieci. Nazywa się Chrese Evans. Mieszka w USA.

Liczne tatuaże, wygolona część głowy, podarte rajstopy - tak wygląda wnuczka radzieckiego generalissimusa Józefa Stalina. Zdjęcia można podziwiać na jej profilu na Facebooku. Rozpowszechniają je rosyjskie portale.

Wnuczka Stalina używa imienia Chrese i nazwiska męża - Evans. Mieszka w Portland (w stanie Oregon w USA). Jest właścicielką niewielkiego sklepu.

"Pozuje w szortach, z karabinkiem zabawką, dwoma pistoletami, plastikowymi kajdankami i pluszowym misiem" - opisał ją rosyjski portal lenta.ru.

W rozmowach z reporterami Chrese tłumaczyła, że jej sesja zdjęciowa w podartych rajstopach nie była przypadkowa. Nawiązywała bowiem do postaci z angielskiego komiksu Tank Girl (Odlotowa Dziewczyna).
Lenta.ru podaje, że 43-letnia Chrese Evans (z domu Olga Peters) jest córką pisarki i tłumaczki Swietłany Alliłujewej i amerykańskiego architekta Williamsa Petersa. Swietłana była jedyną córką Stalina. Używała nazwiska matki. W latach 60. ubiegłego wieku wyjechała ze Związku Radzieckiego do USA. Zmarła w 2011 r. w domu starców.

Jak pisze lenta.ru, w wywiadach dla zachodniej prasy wnuczka Stalina podkreślała, że jej stosunek do dziadka jest negatywny.

"Dla mnie Stalin był jedną z trzech osób na zdjęciu tych, którzy wygrali drugą wojnę światową: Churchill, Roosevelt i on! Pewnego razu mam poprosiła mnie, żebym usiadła i uważnie jej wysłuchała. Od niej dowiedziałam się o jego zbrodniach" - cytuje wypowiedź wnuczki generalissimusa portal rosyjskiej gazety "Komsomolskaja Prawda".

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Pozostałe informacje