tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Brytyjska para książęca przyjedzie do Polski

Brytyjska para książęca przyjedzie do Polski
Foto: Shutterstock | Video: TVN24 BiS Wizyta planowana jest na lipiec

Księżna i Książę Cambridge Kate i William w lipcu przyjadą do Polski - poinformował na Twitterze Pałac Kensington. Informację potwierdził prezydencki minister Krzysztof Szczerski.

"Wizyta odzwierciedla szerokie i głębokie partnerstwo pomiędzy Wielką Brytanią a Polską" - poinformował Pałac Kensington w oświadczeniu.

Oprócz Polski Wiliam i Kate odwiedzą w lipcu Niemcy.

"Cieszę się na wizytę Księcia i Księżnej Cambridge w Polsce w lipcu. Wizyta pokazuje szczególną więź pomiędzy UK a Polską" - napisał na Twitterze ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce Jonathan Knott.


Szczerski: Kate i William będą miłymi gośćmi w Polsce

Informację potwierdził prezydencki minister Krzysztof Szczerski. - Polska para prezydencka z przyjemnością przywita ich w naszym kraju w lipcu tego roku - powiedział w piątek.

- Para prezydencka z radością przyjęła wiadomość o woli złożenia wizyty w Polsce przez Księcia i Księżną Cambridge. Księżna Kate i książę William będą miłymi gośćmi w Polsce - poinformował Szczerski.

I dodał: - Wizytę tę odczytujemy jako potwierdzenie serdecznych więzi między naszymi krajami i narodami. Naszą intencją jest, by pobyt pary książęcej połączył elementy wizyty oficjalnej i czas prywatny obu par.

 

Oglądaj
03.03.2017 | Książę William i księżna Kate odwiedzą latem Polskę
Wideo: Fakty TVN 03.03.2017 | Książę William i księżna Kate odwiedzą latem Polskę

Podziel się:

Bądź na bieżąco:

Dowiedz się więcej...

Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Pozostałe informacje