tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Niania odcięła dziecku głowę, zwłoki podpaliła. "Jestem waszą śmiercią!"

Niania odcięła dziecku głowę, zwłoki podpaliła. "Jestem waszą śmiercią!"
Foto: Twitter Kobieta została obezwładniona dopiero po godzinie

Jedna ze stacji metra w Moskwie została zamknięta po tym, gdy tuż przed wejściem pojawiła się ubrana na czarno kobieta. W ręku trzymała odciętą głowę dziecka. Z relacji świadków wynika, że krzyczała "Allah akbar!" i "Jestem terrorystką!".

 

Za sekundę nadejdzie koniec świata. Jestem waszą śmiercią. (...) Nienawidzę demokracji. Jestem terrorystką!

napastniczka

Rosyjskie media donoszą, że przed południem w poniedziałek w okolicy stacji metra Pole Październikowe pojawiła się kobieta ubrana w czador i czarną kurtkę zimową. Kiedy próbowała zejść do metra, została zatrzymana przez policjanta do kontroli dokumentów. Wtedy wyjęła z torby głowę dziecka i zaczęła krzyczeć, że je zabiła.

"To jest koniec świata!"

Przypadkowy przechodzień nagrał kobietę przy metrze. - Za sekundę nadejdzie koniec świata. Jestem waszą śmiercią - słychać na nagraniu zamieszczonym w sieci. - Nienawidzę demokracji. Jestem terrorystką!

Krzyczała także, że została "przeklęta" i "zniszczona". - Jestem zamachowcem samobójcą! Zginę za sekundę! To jest koniec świata! - twierdziła także.

Kobieta została obezwładniona przez policjanta i zatrzymana. Rosyjskie media podają, że pochodzi z Uzbekistanu, w Moskwie pracowała jako niania. Ofiara to oddana pod jej opiekę 4-letnia dziewczynka, Nastia M.

Zemsta na mężu?

Rosyjska telewizja Live News podaje, że 39-letnia kobieta została zatrzymana pod zarzutem brutalnego morderstwa.

Rosyjskie media informują, że zeznała podczas przesłuchania, że zabiła dziecko, by zemścić się na mężu, który ją zdradził. Nie potrafiła jednak wyjaśnić, jaki związek ma to z rodziną, u której pracowała jako opiekunka.

Kobieta miała zamordować dziecko w mieszkaniu, a następnie je podpalić. Potem poszła na pobliską stację metra z głową swojej podopiecznej.

Ciało dziecka bez głowy

Wcześniej w poniedziałek rosyjska agencja prasowa Interfax informowała, że policja w jednym z mieszkań w Moskwie odnalazła zwłoki dziecka z odciętą głową. Straż pożarna została wezwana do tego mieszkania do pożaru. Po jego ugaszeniu znaleziono zamordowane dziecko.

Agencja RIA Nowosti informowała, że w związku ze śmiercią dziecka zatrzymano jego nianię. Źródło w policji dodawało, że dziecko zostało brutalnie zamordowane.

Informacje te potwierdził Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej. Oświadczono, że podejrzana to kobieta w wieku trzydziestu kilku lat, pochodząca ze środkowej Azji.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:

Dowiedz się więcej...

Z powodu ciszy referendalnej forum zostało wyłączone

Pozostałe informacje