tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Sprawdź: tvn24.pl na Snapchacie

Sprawdź: tvn24.pl na Snapchacie
Foto: tvn24.pl Jesteśmy na Snapchacie!

Oddajemy w Wasze ręce nowy profil w mediach społecznościowych. Na Snapchacie tvn24.pl znajdziecie obrazki i nagrania zza kulis naszych programów, codzienny wybór najciekawszych informacji z naszej strony oraz specjalnie przygotowane długie treści.

Z dumą przypominamy, że TVN24 to najpopularniejsze w serwisach społecznościowych medium informacyjne w Polsce. Na Facebooku obserwuje nas już ponad 860 tys. użytkowników, a na Twitterze prawie 760 tys. Na naszym kontach na Instagramie i Pintereście codziennie pojawiają się ciekawe zdjęcia.

Snapchat to kolejny krok, który pozwoli nam być jeszcze bliżej Was. Aby nas dodać wystarczy uruchomić aplikację Snapchat i skierować aparat telefonu na obrazek poniżej lub wpisać tvn24.pl w wyszukiwarce aplikacji. Jeżeli korzystasz w urządzenia mobilnego wystarczy kliknąć w link - www.snapchat.com/add/tvn24.pl.

Snapchat tvn24.pl

Newsy z naszych serwisów śledzić można także za pośrednictwem aplikacji na urządzenia mobilne z systemami iOS, Windows Phone oraz Android, a także w mediach społecznościowych:

TVN24

Twitterze

TVN24 Biznes i Świat

Google+

Kontakt 24

Google+

Instagram

Pinterest

TVN METEOGoogle+

Instagram

Pinterest

TVN WarszawaInstagram

Pinterest

SPORT.TVN24.pl