tvnpix tvnpix

SOCZI 2014. TERMINARZ

Zimowe igrzyska olimpijskie w Soczi potrwają od 7 do 23 lutego. Oto dokładny program wydarzeń.

Terminarz igrzysk w Soczi

CZWARTEK, 6 LUTEGO


Snowboard slopestyle, Mkwalifikacje07.00
Narciarstwo dowolnekwalifikacje15.00
Łyżwiarstwo figurowe, soliści, pary sportowe
program krótki16.30




PIĄTEK, 7 LUTEGO


Ceremonia otwarcia
17.00




SOBOTA, 8 LUTEGO


Snowboard
finał09.45
Biegi narciarskie, bieg łączony 2x7,5 km (techniką klasyczną i łyżwową), K

finał11.00
Justyna Kowalczyk, Kornelia Kubińska, Paulina Maciuszek
Łyżwiarstwo szybkie, 5000 m, Mfinał12.30
Sebastian Druszkiewicz, Jan Szymański
Biathlon, 10 km sprint, Mfinał15.30
Grzegorz Guzik, Rafał Lepel, Krzysztof Pływaczyk, Łukasz Szczurek
Narciarstwo dowolne, jazda po muldach, Kfinał19.05




Snowboard, slopestyle, M
kwalifikacje06.30
Narciarstwo dowolne, jazda po muldach, Kkwalifikacje15.00
Saneczkarstwo, jedynki, M1./2. ślizg15.30
Maciej Kurowski
Łyżwiarstwo figurowe, solistki, pary taneczne, pary sportowe - program dowolny (drużynowo)program krótki
15.30
Łyżwiarstwo figurowe, pary sportowe  (drużynowo)program dowolny15.30
Skoki narciarskie, średnia skocznia, Mkwalifikacje17.30
Kamil Stoch, Piotr Żyła, Maciej Kot, Jan Ziobro, Dawid Kubacki




Hokej K / Gr. A, USA - Finlandia
09.00
Hokej K / Gr. A, Kanada - Szwajcaria
14.00




NIEDZIELA, 9 LUTEGO






Narciarstwo alpejskie, zjazd, M
finał
08.00
Maciej Bydliński
Snowboard, slopestyle, Kfinał10.15

Biegi narciarskie, łączony 2x15 km (tech. klasyczną i łyżwową), M
finał11.00
Maciej Kreczmer,
Jan Antolec, Paweł Klisz
Łyżwiarstwo szybkie, 3000 m, Kfinał12.30
Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska
Biathlon, 7,5 km sprint, Kfinał15.30
Krystyna Pałka, Magdalena Hojnisz, Magdalena Gwizdoń, Weronika Ziemniak-Nowakowska, Paulina Bobak
Saneczkarstwo, jedynki, M
finał15.30
ew. Maciej Kurowski
Łyżwiarstwo figurowe, solistki, soliści, pary taneczne - program dowolny (drużynowo)

finał16.00

Skoki narciarskie, średnia skocznia, Mfinał18.30
Kamil Stoch i ew. Piotr Żyła, Maciej Kot, Jan Ziobro, Dawid Kubacki




Snowboard, slopestyle, K
kwalifikacje7.30




Hokej, K / Gr. B, Szwecja - Japonia
9.00
Hokej, K / Gr. B, Rosja - Niemcy
14.00




PONIEDZIAŁEK, 10 LUTEGO







Narciarstwo alpejskie - superkombinacja, zjazd, K
finał08.00
Karolina Chrapek
Narciarstwo alpejskie - superkombinacja, slalom, K
finał12.00
Karolina Chrapek
Short track, 1500 m, Mfinał10.45
Łyżwiarstwo szybkie, 500 m, M
finał14.00
Artur Nogal, Artur Waś
Biathlon, 12,5 km na dochodzenie, Mfinał16.00
ew. Grzegorz Guzik, Rafał Lepel, Krzysztof
Pływaczyk, Łukasz Słonina, Łukasz Szczurek
Narciarstwo dowolne, 19.00 jazda po muldach, Mfinał19.00




Short track, 500 m, K
eliminacje
10.45

Short track, 3000 m sztafeta, K
eliminacje
10.45

Narciarstwo dowolne, jazda po muldach, M
kwalifikacje
15.00

Saneczkarstwo, jedynki, 1./2. ślizg, K
kwalifikacje
15.30
Ewa Kuls, Natalia Wojtuściszyn




Curling, M, Runda Grupowa / Rosja - W. Brytania

06.00

Curling, M, Runda Grupowa / Szwajcaria - Szwecja

06.00
Curling, M, Runda Grupowa / Dania - Chiny

06.00
Curling, M, Runda Grupowa / Niemcy - Kanada

06.00
Curling, K, Runda Grupowa / Chiny - Kanada

11.00
Curling, K, Runda Grupowa / Szwajcaria - USA

11.00
Curling, K, Runda Grupowa / Szwecja W. - Brytania

11.00
Curling, K, Runda Grupowa / Rosja - Dania

11.00
Curling, M, Runda Grupowa / USA - Norwegia

16.00
Curling, M, Runda Grupowa / Dania - Rosja

16.00
Curling, M, Runda Grupowa / Kanada - Szwajcaria

16.00
Curling, M, Runda Grupowa / Szwecja - W. Brytania

16.00
Hokej, K / Gr. A, USA - Szwajcaria
11.00
Hokej, K / Gr. A, Finlandia - Kanada
16.00




WTOREK, 11 LUTEGO






Narciarstwo dowolne, slopestyle, Kfinał10.00
Snowboard, halfpipe, Mkwalifikacje11.00
Michał Ligocki
Biegi narciarskie, sprint tech. dowolną, K i Mfinał13.00
Sylwia Jaśkowiec, Agnieszka
Szymańczak oraz Sebastian Gazurek, Maciej Kreczmer, Maciej Staręga, Jan Antolec
Łyżwiarstwo szybkie, 500 m, Kfinał13.45
Snowboard, halfpipe, Mpółfinały16.00
ew. Michał Ligocki
Saneczkarstwo, jedynki, 3./4. ślizg, Kfinał15.30
ew. Ewa Kuls, Natalia Wojtuściszyn
Biathlon, 10 km na dochodzenie, Kfinał16.00
ew. Paulina Bobak, Magdalena Gwizdoń, Monika
Hojnisz, Weronika Nowakowska-Ziemniak, Krystyna Pałka
Skoki narciarskie, średnia skocznia, Kfinał18.30
Snowboard, halfpipe, Mfinał18.30
ew. Michał Ligocki




Narciarstwo dowolne, slopestyle, Kkwalifikacje07.00
Biegi narciarskie, sprint tech. dowolną, K i Mkwalifikacje11.00
Łyżwiarstwo figurowe, pary sportoweprogram krótki16.00




Curling, K, Runda Grupowa / Szwajcaria - Dania
06.00
Curling, K, Runda Grupowa / Szwecja - Kanada

06.00
Curling, K, Runda Grupowa / Rosja - USA

06.00
Curling, K, Runda Grupowa / Korea Płd. - Japonia

06.00
Curling, M, Runda Grupowa / Kanada - Szwecja

11.00
Curling, M, Runda Grupowa / USA - Chiny

11.00
Curling, M, Runda Grupowa / W. Brytania - Niemcy

11.00
Curling, M, Runda Grupowa / Norwegia - Rosja

11.00
Curling, K, Runda Grupowa / W. Brytania - USA

16.00
Curling, K, Runda Grupowa / Korea Płd. - Szwajcaria

16.00
Curling, K, Runda Grupowa / Dania - Japonia

16.00
Curling, K, Runda Grupowa / Chiny - Rosja

16.00
Hokej, K / Gr. B, Niemcy - Szwecja
11.00
Hokej, K / Gr. B, Rosja - Japonia

16.00




ŚRODA, 12 LUTEGO






Narciarstwo alpejskie, zjazd, Kfinał08.00
Karolina Chrapek
Kombinacja norweska, średnia skoczniafinał10.30
Adam Cieślar
Kombinacja norweska, bieg na 10 kmfinał13.30
Adam Cieślar
Łyżwiarstwo szybkie, 1000 m, Mfinał15.00
Konrad Niedźwiecki, Zbigniew Bródka
Saneczkarstwo, dwójki, 1./2. ślizg, Mfinał15.15
Karol Mikrut, Patryk Poręba
Snowboard, halfpipe, Kfinał
18.30
ew. Joanna Zając
Łyżwiarstwo figurowe, pary sportoweprogram dowolny
16.45




Snowboard, halfpipe, Kkwalifikacje11.00
Joanna Zając




Curling, M, Runda Grupowa / Dania - USA

06.00
Curling, M, Runda Grupowa / Norwegia - Niemcy

06.00
Curling, M, Runda Grupowa / Chiny - Szwajcaria

06.00
Curling, K, Runda Grupowa / Japonia - Rosja

11.00
Curling, K, Runda Grupowa / USA - Chiny

11.00
Curling, K, Runda Grupowa / Korea Płd. - Szwecja

11.00
Curling, K, Runda Grupowa / Kanada - W. Brytania

11.00
Curling, M, Runda Grupowa / Niemcy - Chiny

16.00
Curling, M, Runda Grupowa / Szwajcaria - W. Brytania

16.00
Curling, M, Runda Grupowa / Rosja - Kanada

16.00
Curling, M, Runda Grupowa / Dania - Szwecja

16.00
Hokej, K / Gr. A, Szwajcaria - Finlandia
09.00
Hokej, K / Gr. A, Kanada - USA

13.30
Hokej, M / Gr. C, Czechy - Szwecja

18.00
Hokej, M / Gr. C, Łotwa - Szwajcaria

18.00




CZWARTEK, 13 LUTEGO






Narciarstwo dowolne, slopestyle, Mfinał10.30
Biegi narciarskie, 10 km tech. klasyczną, Kfinał11.00
Justyna Kowalczyk, Agnieszka Szymańczak,
Kornelia Kubińska, Paulina Maciuszek
Short track, 500 m, Kfinał11.00
Łyżwiarstwo szybkie, 1000 m, Kfinał15.00
Katarzyna Bachleda-Curuś, Luiza Złotkowska, Natalia Czerwonka
Biathlon, 20 km, Mfinał15.00
Grzegorz Guzik, Rafał Lepel, Krzysztof Pływaczyk, Łukasz Słonina,
Łukasz Szczurek
Saneczkarstwo, sztafeta mieszanafinał17.15
Ewa Kuls, Natalia Wojtuściszyn oraz Maciej Kurowski,
Karol Mikrut, Patryk Poręba




Skeleton, 1./2. ślizg, K
08.30
Narciarstwo dowolne, slopestyle, Mkwalifikacje07.15
Short track, 1000 m, M
eliminacje11.00

Short track, 5000 m, sztafeta Meliminacje11.00
Łyżwiarstwo figurowe, soliściprogram krótki16.00




Curling, K, Runda Grupowa / Kanada - Dania

06.00
Curling, K, Runda Grupowa / Chiny - W. Brytania

06.00
Curling, K, Runda Grupowa / Szwajcaria - Szwecja

06.00
Curling, M, Runda Grupowa / Szwajcaria - Rosja

11.00
Curling, M, Runda Grupowa / Kanada - Dania

11.00
Curling, M, Runda Grupowa / Norwegia - Szwecja

11.00
Curling, M, Runda Grupowa / W. Brytania - USA

11.00
Curling, K, Runda Grupowa / Szwecja - Dania

16.00
Curling, K, Runda Grupowa / Rosja - Korea Płd.

16.00
Curling, K, Runda Grupowa / Szwajcaria - Kanada

16.00
Curling, K, Runda Grupowa / Japonia - USA

16.00
Hokej, K / Gr. B, Japonia - Niemcy
09.00
Hokej, K / Gr. B, Szwecja - Rosja

18.00
Hokej, M / Gr. A, Rosja - Słowenia
13.30
Hokej, M / Gr. A, Słowacja - USA
13.30
Hokej, M / Gr. B, Finlandia - Austria
09.00
Hokej, M / Gr. B, Kanada - Norwegia

18.00




PIĄTEK, 14 LUTEGO






Narciarstwo alpejskie, superkombinacja (zjazd), M
finał08.00
Maciej Bydliński
Narciarstwo alpejskie, superkombinacja (slalom), M
finał12.30
Maciej Bydliński
Biegi narciarskie, 15 km tech. klasyczną, M
finał11.00
Sebastian Gazurek, Maciej Kreczmer,
Maciej Staręga, Jan Antolec, Paweł Klisz
Skeleton, 3./4. ślizg, K
finał13.30

Biathlon, 15 km, K
finał15.00
Krystyna Pałka, Magdalena Hojnisz, Magdalena Gwizdoń, Weronika Ziemniak-Nowakowska, Paulina Bobak
Narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne, K
finał18.30





Skeleton, 1./2. ślizg, M

13.30

Narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne, K
kwalifikacje14.45

Skoki narciarskie, duża skocznia, M
kwalifikacje18.30
Kamil Stoch, Piotr Żyła, Maciej Kot, Jan Ziobro, Dawid Kubacki




Curling, M, Runda Grupowa / Szwecja - Chiny

06.00

Curling, M, Runda Grupowa / USA - Niemcy

06.00
Curling, M, Runda Grupowa / Kanada - Norwegia

06.00
Curling, K, Runda Grupowa / Korea Płd. - Chiny

11.00

Curling, K, Runda Grupowa / W. Brytania - Japonia

11.00
Curling, K, Runda Grupowa / USA - Dania

11.00
Curling, K, Runda Grupowa / Rosja - Szwajcaria

11.00
Curling, M, Runda Grupowa / W. Brytania - Dania

16.00

Curling, M, Runda Grupowa / Rosja - USA

16.00
Curling, M, Runda Grupowa / Chiny - Norwegia

16.00
Curling, M, Runda Grupowa / Szwajcaria - Niemcy

16.00
Hokej, M / Gr. B, Kanada - Austria

18.00

Hokej, M / Gr. B, Norwegia - Finlandia
18.00
Hokej, M / Gr. C, Czechy - Łotwa09.00
Hokej, M / Gr. C, Szwecja - Szwajcaria
13.30
SOBOTA, 15 LUTEGO
Narciarstwo alpejskie, supergigant, Kfinał08.00
Karolina Chrapek, Maryna Gąsienica-Daniel
Biegi narciarskie, sztafeta 4x5 km, Kfinał11.00
Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Kornelia
Kubińska, Paulina Maciuszek, Agnieszka Szymańczak
Short track, 1000 m, Mfinał11.00
Short track, 1500  m, Kfinał11.00
Patrycja Maliszewska
Łyżwiarstwo szybkie, 1500 m, Mfinał14.30
Zbigniew Bródka, Konrad Niedźwiedzki, Jan Szymański
Skeleton, 3./4. ślizg, Mfinał15.45
Skoki narciarskie, duża skocznia, Mfinał18.30
ew. Kamil Stoch, Piotr Żyła, Maciej Kot, Jan Ziobro, Dawid Kubacki
Curling, K, Runda Grupowa / Kanada - Japonia
06.00
Curling, K, Runda Grupowa / Chiny - Szwecja
06.00
Curling, K, Runda Grupowa / W. Brytania - Korea Płd.
06.00
Curling, M, Runda Grupowa / Szwecja - Niemcy
11.00
Curling, M, Runda Grupowa / Dania - Szwajcaria
11.00
Curling, M, Runda Grupowa / Kanada - W. Brytania
11.00
Curling, M, Runda Grupowa / Rosja - Chiny
11.00
Curling, K, Runda Grupowa / USA - Szwecja
16.00
Curling, K, Runda Grupowa / Kanada - Rosja
16.00
Curling, K, Runda Grupowa / W. Brytania - Szwajcaria
16.00
Curling, K, Runda Grupowa / Dania - Chiny
16.00
Hokej, Kćwierćfinał09.00
Hokej, Kćwierćfinał13.00
Hokej, M / Gr. A, Słowacja - Słowenia09.00
Hokej, M / Gr. A, USA - Rosja
13.30
Hokej, M / Gr. C, Szwajcaria - Czechy
18.00
Hokej, M / Gr. C, Szwecja - Łotwa
18.00
NIEDZIELA, 16 LUTEGO
Narciarstwo alpejskie, supergigant, Mfinał08.00
Maciej Bydliński
Snowboard, snowboard cross, Kfinał10.15
Biegi narciarskie, sztafeta 4x10 km, Mfinał11.00
Maciej Kreczmer, Maciej Staręga, Jan Antolec,
Paweł Klisz
Łyżwiarstwo szybkie, 1500 m, Kfinał15.00
Katarzyna Bachleda-Curuś, Luiza Złotkowska, Natalia Czerwonka
Biathlon, 15 km ze startu wspólnego, Mfinał16.00
Grzegorz Guzik, Rafał Lepel, Krzysztof Pływaczyk,
Łukasz Słonina, Łukasz Szczurek
Snowboard, snowboard cross, Kkwalifikacje08.00
Łyżwiarstwo figurowe, pary tanecznetaniec krótki16.00
Bobsleje, dwójki, 1./2. ślizg, M17.15
Dawid Kupczyk, Paweł Mróz, Marcin Niewiara,
Daniel Zalewski
Curling, M, Runda Grupowa / USA - Kanada
06.00
Curling, M, Runda Grupowa / W. Brytania - Norwegia
06.00
Curling, M, Runda Grupowa / Szwecja - Rosja
06.00
Curling, K, Runda Grupowa / Dania - Korea Płd.
11.00
Curling, K, Runda Grupowa / Japonia - Szwajcaria
11.00
Curling, K, Runda Grupowa / Szwecja - Rosja
11.00
Curling, K, Runda Grupowa / USA - Kanada
11.00
Curling, M, Runda Grupowa / Norwegia - Szwajcaria
16.00
Curling, M, Runda Grupowa / Chiny - Kanada
16.00
Curling, M, Runda Grupowa / Niemcy - Dania
16.00
Curling, M, Runda Grupowa / USA - Szwecja
16.00
Hokej, Ko miejsca 5-809.00
Hokej, Ko miejsca 5-818.00
Hokej, M / Gr. A, Rosja - Słowacja13.30
Hokej, M / Gr. A, Słowenia - USA
13.30
Hokej, M / Gr. B, Austria - Norwegia
09.00
Hokej, M / Gr. B, Finlandia - Kanada
18.00
PONIEDZIAŁEK, 17 LUTEGO




Snowboard. snowboard cross, Mfinał10.30
ew. Maciej Jodko, Michał Ligocki
Bobsleje, dwójki, 3./4. ślizg, Mfinał15.30
ew. Dawid Kupczyk, Paweł Mróz, Marcin Niewiara,
Daniel Zalewski
Biathlon, 12,5 km ze startu wspólnego, Kfinał16.00
Paulina Bobak, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz,
Weronika Nowakowska-Ziemniak, Krystyna Pałka
Łyżwiarstwo figurowe, pary tanecznetaniec dowolny
16.00
Skoki narciarskie, drużynowo, duża skoczniafinał18.15
Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch,
Jan Ziobro, Piotr Żyła
Narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne, Mfinał18.30
Snowboard, snowboard cross, Mkwalifikacje08.00
Maciej Jodko, Michał Ligocki
Narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne, Mkwalifikacje14.45
Curling, K, Runda Grupowa / Rosja - W. Brytania
06.00
Curling, K, Runda Grupowa / Korea Płd. - USA
06.00
Curling, K, Runda Grupowa / Japonia - Chiny
06.00
Curling, M, Runda Grupowa / Chiny - W. Brytania
11.00
Curling, M, Runda Grupowa / Niemcy - Rosja
11.00
Curling, M, Runda Grupowa / Szwajcaria - USA
11.00
Curling, M, Runda Grupowa / Norwegia - Dania
11.00
Curling, K, Runda Grupowa / Chiny - Szwajcaria
16.00
Curling, K, Runda Grupowa / Dania - W. Brytania
16.00
Curling, K, Runda Grupowa / Kanada - Korea Płd.
16.00
Curling, K, Runda Grupowa / Szwecja - Japonia
16.00
Hokej, Kpółfinał13.30
Hokej, Kpółfinał18.00
WTOREK, 18 LUTEGO
Narciarstwo alpejskie, slalom gigant (1. przejazd), Kfinał08.00
Karolina Chrapek, Maryna Gąsienica-Daniel
Narciarstwo alpejskie, slalom gigant (2. przejazd), Kfinał11.30
Karolina Chrapek, Maryna Gąsienica-Daniel
Kombinacja norweska, duża skoczniafinał10.30
Adam Cieślar
Kombinacja norweska, bieg na 10 km
finał13.00
Adam Cieślar
Short track. 3000 m, sztafeta, Kfinał10.30
Łyżwiarstwo szybkie, 10000 m, Mfinał14.00
Narciarstwo dowolne, halfpipe, Mfinał18.30
Short track, 500 m, Meliminacje10.30
Short track, 1000 m, Keliminacje10.30
Patrycja Maliszewska
Narciarstwo dowolne, halfpipekwalifikacje14.45
Bobsleje, dwójki, 1./2. ślizg, K16.15
Curling (ew. mecze dodatkowe), K i M06.00-16.00
Hokej, Mplay-off09.00
Hokej, Mplay-off13.30
Hokej, Mplay-off18.00
Hokej, Mplay-off18.00
Hokej, Ko 7. miejsce09.00
Hokej, Ko 5. miejsce13.30
ŚRODA, 19 LUTEGO
Narciarstwo alpejskie, slalom gigant (1. przejazd), Mfinał08.00
Maciej Bydliński
Narciarstwo alpejskie, slalom gigant (2. przejazd), Mfinał11.30
Maciej Bydliński
Snowboard, slalom gigant równoległy, K i Mfinał10.00
ew. Aleksandra Król,
Karolina Sztokfisz
Biegi narciarskie, sprint drużynowy tech. klasyczną, K i Mfinał12.45
Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec,
Kornelia Kubińska, Agnieszka Szymańczak oraz Maciej Kreczmer, Maciej Staręga, Jan Antolec, Sebastian Gazurek
Łyżwiarstwo szybkie, 5000 m, Kfinał14.30
Katarzyna Woźniak
Biathlon, sztafeta mieszana 2x6 + 2x7,5 kmfinał15.30
Bobsleje, dwójki, 3./4. ślizg, Kfinał17.15
Snowboard, slalom gigant równoległy, K i Mkwalifikacje06.15
Aleksandra Król,
Karolina Sztokfisz
Biegi narciarskie, sprint drużynowy tech. klasyczną, K i Mkwalifikacje10.15
Łyżwiarstwo figurowe, solistkiprogram krótki16.00
Curling, Kpółfinał11.00
Curling, Mpółfinał16.00
Hokej, Mćwierćfinał09.00
Hokej, Mćwierćfinał13.30
Hokej, Mćwierćfinał18.00
Hokej, Mćwierćfinał18.00
CZWARTEK, 20 LUTEGO
Kombinacja norweska, drużynowo, duża skoczniafinał09.00
Kombinacja norweska, bieg sztafety 4x5 km
finał12.00
Narciarstwo dowolne, skicross, Mfinał10.30
Narciarstwo dowolne, halfpipe, Kfinał18.30
Łyżwiarstwo figurowe, solistkiprogram dowolny16.00
Curling, Ko 3. miejsce09.30
Curling, Kfinał14.30
Hokej, Ko 3. miejsce13.00
Hokej, Kfinał18.00
Narciarstwo dowolne, skicross, Mkwalifikacje08.45
Narciarstwo dowolne, halfpipe, Kkwalifikacje15.30
PIĄTEK, 21 LUTEGO
Narciarstwo dowolne, skicross, Kfinał10.30
ew. Karolina Riemen-Żerebecka
Narciarstwo alpejskie, slalom (1. przejazd)finał13.45
Karolina Chrapek, Maryna Gąsienica-Daniel, Aleksandra Kluś
Narciarstwo alpejskie, slalom (2. przejazd)finał17.15
Karolina Chrapek, Maryna Gąsienica-Daniel, Aleksandra Kluś
Biathlon, sztafeta 4x6 km, Kfinał15.30
Paulina Bobak, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz,
Weronika Nowakowska-Ziemniak, Krystyna Pałka
Short track, 500 m, Mfinał17.30
Short track, 5000 m, sztafeta Mfinał17.30
Short track, 1000 m, Kfinał17.30
ew. Patrycja Maliszewska
Curling, Mo 3. miejsce09.30
Curling, Mfinał14.30
Narciarstwo dowolne, skicross, Kkwalifikacje08.45
Karolina Riemen-Żerebecka
Łyżwiarstwo szybkie, wyścig drużynowy K i Mkwalifikacje14.30
Katarzyna Bachleda-Curuś,
Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska, Katarzyna Woźniak oraz Zbigniew Bródka, Sebastian Druszkiewicz,
Konrad Niedźwiedzki, Jan Szymański
Hokej, Mpółfinał13.00
Hokej, Mpółfinał18.00
SOBOTA, 22 LUTEGO
Snowboard, slalom równoległy K i Mfinał10.15
ew. Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz
Biegi narciarskie, 30 km ze startu wspólnego, Kfinał10.30
Justyna Kowalczyk,
Sylwia Jaśkowiec, Kornelia Kubińska, Paulina Maciuszek
Narciarstwo alpejskie, slalom (1. przejazd), Mfinał13.45
Maciej Bydliński, Mateusz Garniewicz, Michał Jasiczek
Narciarstwo alpejskie, slalom (2. przejazd), Mfinał17.15
Maciej Bydliński, Mateusz Garniewicz, Michał Jasiczek
Łyżwiarstwo szybkie, wyścig drużynowy, K i Mfinał14.30
ew. Katarzyna Bachleda-Curuś,
Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska, Katarzyna Woźniak; Zbigniew Bródka, Sebastian Druszkiewicz,
Konrad Niedźwiedzki, Jan Szymański
Biathlon, sztafeta 4x7,5 km, Mfinał15.30
Grzegorz Guzik, Rafał Lepel, Krzysztof
Pływaczyk, Łukasz Słonina, Łukasz Szczurek
Hokej, Mo 3. miejsce16.00
Snowboard, slalom równoległy, K i Mkwalifikacje06.15
Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz
Bobsleje, czwórki, 1./2. ślizg, M17.30
Dawid Kupczyk, Paweł Mróz, Marcin Niewiara,
Daniel Zalewski, (rezerwowy Michał Kasperowicz)
NIEDZIELA, 23 LUTEGO
Biegi narciarskie, 50 km ze startu wspólnego tech. dowolną, Mfinał08.00
Maciej Kreczmer, Jan
Antolec, Paweł Klisz
Bobsleje, czwórki, 3./4. ślizg, M10.30
ew. Dawid Kupczyk, Paweł Mróz, Marcin Niewiara,
Daniel Zalewski (rezerwowy Michał Kasperowicz)
Hokej, Mfinał13.00
Ceremonia zakończenia17.00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje