tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Mama uganiająca się za gromadką dzieci została bohaterką sieci

Mama uganiająca się za gromadką dzieci została bohaterką sieci
Foto: Facebook/ Corrie-Lynn Whyte / Facebook/ Corrie-Lynn Whyte | Video: The Baby Gang / facebook Kobieta jest mamą ośmiomiesięcznych trojaczków

Rodzicielstwo na pewno nie jest proste. Bycie rodzicem czwórki tym bardziej. Pewna kanadyjka udostępniła wideo pokazujące, jak stara się ubrać swoje dzieci. Wideo zostało hitem internetu, a ona sama mamą bohaterką.

Kanadyjka Corrie-Lynn Whyte została bohaterką wszystkich mam po tym, jak w sieci udostępniła nagranie, na którym zmaga się z gromadką swoich dzieci. Kobieta jest mamą ośmiomiesięcznych trojaczków: Olivii, Jacksona i Levi oraz dwuletniej Emily.

Duża rodzina

Kiedy Corrie-Lynn i jej partner Dan Gibson dowiedzieli się, że ich rodzina powiększy się o trojaczki, byli w szoku. Po porodzie para zaczęła dostawać masę pytań o tym, jak to jest mieć troje niemowlaków w domu. Para zdecydowała się założyć blog The Baby Gang.

Na facebookowym koncie bloga Whyte kilka dni temu udostępniła nagranie, które zostało hitem sieci. Widać na nim, jak stara się ubrać całą czwórkę, jednak to nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Wideo trwa dwie minuty, jednak jest przyspieszone. Oryginalny materiał trwa blisko  cztery minuty. Whyte gania za starszą córką i stara się uważać, aby młodsze nie spadły z łóżka.

W ciągu pięciu dni wideo zostało odtworzone ponad 54,5 miliona razy oraz udostępnione ponad milion razy. Nagranie zostało umieszczone również na portalu YouTube, gdzie też cieszy się sporą popularnością.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Pozostałe informacje