tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Karetka zderzyła się z samochodem i dachowała

Karetka zderzyła się z samochodem i dachowała
Foto: Kontakt 24 | Video: tvn24, Kontatk24 Do zderzenia doszło w Warszawie

Zderzenie karetki pogotowia i samochodu osobowego na warszawskim Mokotowie. Ranny został kierowca karetki, która dachowała w wyniku wypadku.

Pierwszą informację o wypadku i nagranie z miejsca dostaliśmy na Kontakt 24.

Do zderzenia samochodu osobowego z karetką pogotowia doszło na warszawskim Mokotowie, na skrzyżowaniu alei Sikorskiego i ulicy Czarnomorskiej. Policja zgłoszenie otrzymała około godziny 22.45.

– Doszło do zderzenia auta z karetką, która w wyniku tego dachowała. Ranny został kierowca karetki, trafił do szpitala – poinformowała w rozmowie z Kontaktem 24 st. asp. Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Policjantka nie potwierdziła, czy karetka jechała na sygnale.

Kierowca "zakleszczony" w karetce

St. asp. Łukasz Płaskociński z warszawskiej straży pożarnej powiedział w rozmowie z TVN24, że kierowca karetki nie transportował pacjentów, ani nie przewoził ratowników.

- Kierowca karetki najbardziej ucierpiał. Był zakleszczony, wydobywany przy pomocy narzędzi hydraulicznych - powiedział w rozmowie z TVN24 st. asp. Łukasz Płaskociński z warszawskiej straży pożarnej.

Jak poinformował Płaskociński, kierowca karetki podróżował sam i jest jedynym rannym w tym wypadku. Kierowca samochodu osobowego nie ucierpiał.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Pozostałe informacje

Sprawdź, czy zagraża Ci smog

TVN Meteo
Partnerem serwisu jest PhilipsPhilips - partner serwisu

INFORMACJE BIZNESOWE »

Pieniądze dla Ukrainy za podwyżki cen gazu. 
"To jest wymuszony krok"

Pieniądze dla Ukrainy za podwyżki cen gazu.
"To jest wymuszony krok"

Ukraina i Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) wstępnie uzgodniły nowy program finansowania, który zastąpi program rozszerzonego finansowania wygasający w 2019 roku - poinformował MFW. Wcześniej rząd Ukrainy zgodził się na podwyżkę o 23,5 procent ceny gazu dla odbiorców indywidualnych. czytaj dalej »

INFORMACJE SPORTOWE »

Wściekły Mourinho. Wygrana uciekła mu sprzed nosa

Wściekły Mourinho. Wygrana uciekła mu sprzed nosa

Jose Mourinho i jego Manchester United byli bardzo blisko zwycięstwa z Chelsea w Londynie. Szlagier zakończył się jednak podziałem punktów, a pod koniec meczu doszło do awantury. Z wygranej nie mógł cieszyć się także grający w West Ham United Łukasz Fabiański. zobacz więcej »

Edinson Cavani podczas meczu Paris Saint Germain - SC Amiens w Paryżu (Ian Langsdon/PAP/EPA) czytaj dalej »