"Fakty" z 23 stycznia

 • Bank ludzkich serc rozbity. Niesamowity wynik "ostatniej puszki Pana Prezydenta"

  Bank ludzkich serc rozbity. Niesa... 03:15

  16 milionów złotych w jednej wirtualnej puszce. Darczyńcy przeszli samych siebie, a wynik zaskoczył wszystkich. Na mecie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to miała być zbiórka - symbol. Ale bank ludzkich serc został rozbity.
 • "Myśmy po prostu się bardzo bali". Poruszający wywiad Magdaleny Adamowicz

  "Myśmy po prostu się bardzo bali"... 03:18

  Słowo może zabić - mówi żona zamordowanego prezydenta Gdańska i dodaje, "mój mąż był grillowany żywcem". W poruszającym wywiadzie w TVN24 Magdalena Adamowicz opowiada, jakie to uczucie wyjechać z córką za granicę ze strachu.
 • Jedna z ulic Pragi ma nosić imię Pawła Adamowicza

  Jedna z ulic Pragi ma nosić imię ... 01:22

  Piękny gest prosto z Pragi. Tam dobrze znają zamordowanego prezydenta Gdańska i dobrze pamiętają jego pomoc, jego miasto i jego inicjatywy. Teraz jego imieniem ma nazywać się jedna z ulic w czeskiej stolicy.
 • Tragiczny wypadek pod Olsztynem. Nie żyją trzy osoby

  Tragiczny wypadek pod Olsztynem. ... 02:13

  Wypadek między Olsztynem a Dobrym Miastem. Zderzyło się w sumie pięć pojazdów, w tym autokar pełen dzieci. Nie żyją trzy dorosłe osoby. Dziesięcioro dzieci trafiło na obserwację do szpitala.
 • "Jego komunikat po zabójstwie Adamowicza był jasny". Frasyniuk chwali szefa MSWiA

  "Jego komunikat po zabójstwie Ada... 03:27

  Szacunek dla ministra spraw wewnętrznych - mówi Władysław Frasyniuk i dla Joachima Brudzińskiego ma same słowa uznania. Za to, że państwo może być silne, szybkie i sprawne, i reagować na przejawy agresji.
 • "Drobna stłuczka" samochodów z kolumny Szydło kosztowała 135 tysięcy złotych

  "Drobna stłuczka" samochodów z ko... 02:48

  Ile kosztowała naprawa dwóch limuzyn z kolumny wicepremier Beaty Szydło, która uległa wypadkowi? Okazuje się, że 135 tysięcy złotych. Kierowcy SOP-u nie wyhamowali w Imielinie (województwo śląskie), gdy przed pasami zatrzymał się jadący przed nimi samochód.
 • 30 stycznia odbędzie się dodatkowe posiedzenie Sejmu

  30 stycznia odbędzie się dodatkow... 00:14

  W środę 30 stycznia odbędzie się dodatkowe posiedzenie Sejmu - poinformował wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. W porządku obrad znajdą się między innymi projekty ustaw dotyczących jawności wynagrodzeń w NBP i ograniczeń w prowadzeniu działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne oraz program "Mama 4 plus".
 • Młodzi w Panamie czekają na papieża Franciszka

  Młodzi w Panamie czekają na papie... 02:26

  Panama czeka już tylko na papieża. Samolot z Watykanu wyląduje tam w nocy ze środy na czwartek polskiego czasu. Światowe Dni Młodzieży bez Franciszka się nie zaczną, a bez tysięcy młodych ludzi nie można sobie ich wyobrazić. Polska ma swoją mocną reprezentację.
 • W kopalni Rydułtowy doszło do wstrząsu. Zginął górnik

  W kopalni Rydułtowy doszło do wst... 00:37

  Wstrząs w kopalni Rydułtowy. Zginął jeden górnik, ośmiu jest rannych. Ziemia tak mocno się zatrzęsła, że czuć było to nawet na powierzchni ziemi - w Rybniku i Wodzisławiu Śląskim.
 • "Łowca nastolatek" oskarżony o 65 przestępstw. Ruszył proces

  "Łowca nastolatek" oskarżony o 65... 02:47

  Początek procesu i długa lista zarzutów. Według śledczych Krystian W. tak skutecznie uwodził i wykorzystywał nastolatki, że oskarżony jest o popełnienie 65 przestępstw, z czego większość to gwałty i próby gwałtów. Ofiar jest ponad 30. Niektóre nie miały 15 lat.
 • Zima pokazuje swoje mroźne i piękne oblicze

  Zima pokazuje swoje mroźne i pięk... 02:40

  Zima w pełni. Minus 23 stopnie Celsjusza na termometrach robią wrażenie nawet w Tatrach. I choć nie wszyscy lubią takie temperatury, to w takich warunkach zima potrafi pokazać swoje piękno.

Prezydent Gdańska nie żyje

 • Ulica Adamowicza może powstać na praskich Bohnicach

  Ulica Adamowicza może powstać na ... 00:58

  23.01.| Pawłowi Adamowiczowi bliskie były wartości liberalne, był humanistą, wspierał społeczność LGBT. Uczynił Gdańsk miastem otwartym i to jest to, co jest nam bliskie i to droga, którą my też chcemy podążać w Pradze - mówił w rozmowie z TVN24 burmistrz Pragi Zdeněk Hřib, odnosząc się do planów powstania ulicy Adamowicza w czeskiej stolicy.
 • Senat uczcił minutą ciszy pamięć Pawła Adamowicza

  Senat uczcił minutą ciszy pamięć ... 00:54

  23.01 | Senat minutą ciszy uczcił w środę pamięć zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. W czwartek senatorowie zajmą się projektami uchwał upamiętniającymi Pawła Adamowicza.
 • Tyszka: Paweł Kukiz nie podjął jeszcze decyzji o udziale w spotkaniu

  Tyszka: Paweł Kukiz nie podjął je... 00:31

  23.01 | Wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka (Kukiz'15), odniósł się podczas konferencji prasowej w Sejmie do zaproszenia premiera dla szefów klubów i kół parlamentarnych na spotkanie w piątek. Oświadczył, że jego ugrupowanie czeka "na założenia czy projekty tych ustaw, które mają być tam omawiane na tym spotkaniu".
 • Lubnauer o zaproszeniu premiera na spotkanie

  Lubnauer o zaproszeniu premiera n... 01:44

  23.01 | Liderka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer oceniła, że zaproszenie premiera na spotkanie w piątek w Sejmie "ma charakter bardzo ogólny, w związku z tym trudno na razie powiedzieć, jaki jest jego cel, o jakie rozwiązani chodzi".
 • Szef KPRM: takie zmiany powinny zachodzić w ramach całkowitego konsensusu politycznego

  Szef KPRM: takie zmiany powinny z... 01:13

  23.01 | Premier Morawiecki zaprosił na piątek szefów klubów i kół parlamentarnych do rozmów. Mają one dotyczyć zmian legislacyjnych przygotowanych w resortach zdrowia i sprawiedliwości po śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. - Uważamy, że takie zmiany powinny zachodzić (…) w ramach całkowitego konsensusu politycznego, stąd zaproszenie skierowane do wszystkich formacji politycznych reprezentowanych w polskim parlamencie - wskazywał.
 • Szef KPRM: premier zaprosił szefów klubów i kół parlamentarnych na spotkanie

  Szef KPRM: premier zaprosił szefó... 01:09

  23.01 | Premier Mateusz Morawiecki zaprosił szefów klubów i kół parlamentarnych na spotkanie w piątek o godzinie 15.30 - poinformował szef KPRM Michał Dworczyk. Rozmowy mają dotyczyć zmian legislacyjnych przygotowanych w resortach zdrowia i sprawiedliwości po śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.
 • Cała rozmowa z Patrycją Krzymińską na temat internetowej zbiórki

  Cała rozmowa z Patrycją Krzymińsk... 01:01

  23.01 | Cała rozmowa z panią Patrycją Krzymińską - pomysłodawczynią internetowej zbiórki do "ostatniej puszki Pana Prezydenta" Pawła Adamowicza.
 • Ponad 16 milionów w "ostatniej puszce Pana Prezydenta"

  Ponad 16 milionów w "ostatniej pu... 01:00

  23.01 | "Ludzieeeeee!!!!! To jest najpiękniejsze, obywatelskie szaleństwo na świecie!!!! To było coś nieprawdopodobnego!" - napisała na Facebooku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, komentując wynik zbiórki do "ostatniej puszki Pana Prezydenta" Pawła Adamowicza. Akcja rozpoczęła się dziewięć dni temu i przerosła oczekiwania jej organizatorki, Patrycji Krzymińskiej.
 • Magdalena Adamowicz: pożegnanie z Pawłem było wyjątkowe

  Magdalena Adamowicz: pożegnanie z... 01:16

  22.01 | - Niektórzy mówią, że nie zdążyliśmy się pożegnać, ale to był nasz wspaniały czas, wyjątkowy. Nigdy nie byliśmy dwa tygodnie razem, bez nikogo. To nie były jakieś wczasy, tylko byliśmy po prostu sami. Spóźnił się Pawła samolot na wylot do Polski. Mieliśmy dużo więcej czasu na lotnisku, tuliliśmy się, żegnały się córki, zrobiłyśmy ostatnie zdjęcie. Młodsza córka, tak jak nigdy, bardzo płakała, "Tatusiu, tatulku, nie odjeżdżaj", ale on miał w lutym znów przyjechać na kilka dni. To było wyjątkowe pożegnanie i czuję, że jesteśmy z nim pożegnane - podkreśliła.
 • Żona zmarłego prezydenta Gdańska: jestem dziś silna, ale boję się o przyszłość moją i dzieci

  Żona zmarłego prezydenta Gdańska:... 01:48

  22.01 | Magdalena Adamowicz podkreśliła, że "dziś jest silna i chciałaby być jak najdłużej". - Jestem wierząca. Nie okazuje tego publicznie, ale mam dużą i miałam wcześniej łaskę wiary. To mi pomagało w ogóle żyć, znieść te całe prześladowania. Teraz też czuję, że ta wiara daje mi siłę i tylko się modlę, by te siły nie osłabły. Ale gdzieś mam taki lęk, jak sobie poradzimy - dodała.
 • Żona Pawła Adamowicza: nie mam w sercu nienawiści, mam ból i żal

  Żona Pawła Adamowicza: nie mam w ... 00:57

  - Nie mam w sercu nienawiści. Mam ból i żal - mówi Magdalena Adamowicz, żona zamordowanego prezydenta Gdańska. Tłumaczy też, pod jakim warunkiem zgodziła się, żeby jej mąż startował w ostatnich wyborach.
 • Żona Pawła Adamowicza: rozmawiałam przez telefon z Jerzym Owsiakiem, mam nadzieję na spotkanie

  Żona Pawła Adamowicza: rozmawiała... 01:10

  22.01 | Adamowicz pytana, czy rozmawiała jeszcze z Owsiakiem po swoim apelu, czy się kontaktowali, odpowiedziała: - Mieliśmy krótką rozmowę telefoniczną, nie udało nam się spotkać osobiście. Mam nadzieję, że niedługo się spotkamy, bo bardzo chciałabym z nim porozmawiać, moja córka bardzo chciałaby z nim porozmawiać.
rozwiń

Pogrzeb prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza

 • "Nie będziemy dłużej obojętni na panoszącą się truciznę nienawiści"

  "Nie będziemy dłużej obojętni na ... 03:51

  Głos przeciw nienawiści, ostrzeżenie przed trucizną i marzenie, że przesłanie moralne z Gdańska dotrze do każdego Polaka. Przyjaciel Pawła Adamowicza, dominikanin ojciec Ludwik Wiśniewski apeluje: "trzeba skończyć z nienawiścią. Trzeba skończyć z nienawistnym językiem. Trzeba skończyć z pogardą. Trzeba skończyć z bezpodstawnym oskarżaniem innych".
 • Tydzień szoku i żałoby. Polska oddała hołd Pawłowi Adamowiczowi

  Tydzień szoku i żałoby. Polska od... 03:20

  To był straszny tydzień. Najpierw szok i niedowierzanie, że w tak pięknym momencie doszło do zamachu, potem nadzieja wbrew wszystkiemu i wreszcie brak nadziei. Ta śmierć ugodziła w Polaków. Wielu wyszło na ulice. To był gest pamięci. I sprzeciwu. I potrzeba bycia razem.
 • "Szukaj dobrych ludzi a omijaj tych, którzy ci źle życzą"

  "Szukaj dobrych ludzi a omijaj ty... 00:54

  Gdańsk jest szczodry. Gdańsk dzieli się dobrem. Gdańsk chce być miastem solidarności - mówił prezydent tego miasta Paweł Adamowicz, dziękując gdańszczanom za udział w 27. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Chwilę później został zaatakowany nożem przez mężczyznę, który wtargnął na scenę. W sobotę urna z prochami Pawła Adamowicza spoczęła w Bazylice Mariackiej.
 • "Przecudowny człowiek". Gdańsk pożegnał swojego prezydenta

  "Przecudowny człowiek". Gdańsk po... 03:08

  Wszystko dla Gdańska - powtarzał Paweł Adamowicz. I gdańszczanie to pamiętają. Długie kolejki ludzi do trumny, do urny, za dnia i w nocy. Wiedzieli, że nie wszyscy się zmieszczą dzisiaj do Bazyliki. Ale chcieli z nim być, by go godnie pożegnać.
 • "Opiekuj się nami i całym Gdańskiem". Pogrzeb prezydenta Adamowicza

  "Opiekuj się nami i całym Gdański... 04:30

  Nieprzebrane tłumy żegnały Pawła Adamowicza. W Bazylice i wokół niej, w Gdańsku i całej Polsce. Pawła zabiła nienawiść. Jak ukoić żal po stracie? Zostało puste miejsce. Potrzebna jest cisza, ale nie milczenie i obojętność – tak mówili jego bliscy. Z Gdańska płynie apel o rachunek sumienia.
 • Urna z prochami Pawła Adamowicza została złożona w Bazylice Mariackiej

  Urna z prochami Pawła Adamowicza ... 01:12

  Sobota to dzień żałoby narodowej i dzień pogrzebu prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. - Odszedłeś ze światełkiem do nieba tak do zmarłego tragicznie męża zwróciła się jego żona. I dodała, że wierzy, iż skończy się fala nienawiści. Urna z prochami zabitego prezydenta Gdańska została złożona w Bazylice Mariackiej.
 • Jacek Karnowski podczas mszy pogrzebowej Pawła Adamowicza

  Jacek Karnowski podczas mszy pogr... 02:51

  19.01 | Pawle, Polskę prawdziwie demokratyczną, europejską, jak twój Gdańsk, bez dzielenia na lepszych i gorszych Polaków, my prezydenci polskich miast obiecujemy dziś tobie budować - mówił prezydent Sopotu Jacek Karnowski podczas pogrzebu prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.
 • Pogrzeb prezydenta Pawła Adamowicza

  Pogrzeb prezydenta Pawła Adamowicza 04:13

  19.01 | Paweł Adamowicz spoczął w sobotę w Bazylice Mariackiej w Gdańsku. Zamordowanego prezydenta na żałobnej mszy żegnała jego rodzina, przyjaciele i przedstawiciele władz państwowych. Na ulice polskich miast wyszły tłumy.
 • Przemówienie wdowy po Adamowiczu na pogrzebie prezydenta Gdańska

  Przemówienie wdowy po Adamowiczu ... 08:10

  19.01 | Dziękuję lekarzom z całego serca - wiem, że robiliście wszystko, co w waszej mocy, aby uratować Pawła, że walczyliście o jego życie przez wiele godzin przy stole operacyjnym - mówiła w sobotę podczas uroczystości pogrzebowych prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza jego żona Magdalena Adamowicz.
 • Antonina Adamowicz pożegnała ojca

  Antonina Adamowicz pożegnała ojca 02:00

  19.01 | Najdroższy tatulku, chcę Ci dziś podziękować za całe Twoje życie, za życie, które spędziłeś z nami, z Gdańskiem - tymi słowami Antonina Adamowicz, córka Pawła Adamowicza, żegnała swojego ojca. W sobotę w Bazylice Mariackiej w Gdańsku trwają uroczystości pogrzebowe prezydenta Gdańska.
 • Przemówienie Aleksandra Halla podczas mszy pogrzebowej Pawła Adamowicza

  Przemówienie Aleksandra Halla pod... 02:55

  19.01 | Pawła Adamowicza zabiła nienawiść, którą wzbudzano i podsycano, jestem pewny, że ta nienawiść nie zwycięży - mówił podczas uroczystości pogrzebowych zamordowanego prezydenta Gdańska jego przyjaciel, historyk, działacz opozycji w czasach PRL Aleksander Hall.
 • Przemówienie o. Wiśniewskiego podczas mszy pogrzebowej Pawła Adamowicza

  Przemówienie o. Wiśniewskiego pod... 06:01

  19.01 | Jestem przekonany, że Paweł chce, abym wypowiedział następujące słowa: trzeba skończyć z nienawiścią, trzeba skończyć z nienawistnym językiem, trzeba skończyć z pogardą, trzeba skończyć z bezpodstawnym oskarżaniem innych - powiedział w sobotę dominikanin, ojciec Ludwik Wiśniewski podczas mszy pogrzebowej prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.
rozwiń

Stefan W. z zarzutem zabójstwa prezydenta Gdańska

 • Pytania o Stefana W. Patryk Jaki: przestępcy są sprytni

  Pytania o Stefana W. Patryk Jaki:... 03:37

  Czy zabójca prezydenta Gdańska jest chory psychicznie? Czy Służba Więzienna mogła go zatrzymać po odbyciu kary? Nie ma jeszcze wyników badań, ale i premier, i wiceminister sprawiedliwości mają już gotowe odpowiedzi.
 • "Służba Więzienna może zrobić tylko tyle, ile nakaże sąd"

  "Służba Więzienna może zrobić tyl... 00:34

  22.01 | Patryk Jaki został zapytany na konferencji prasowej o informacje o tym, że matka Stefana W. przed opuszczeniem przez niego więzienia ostrzegła gdańską policję, że jest zaniepokojona zachowaniem syna. - Zakład karny nie miał wiedzy o apelu matki - tę wiedzę miała policja - odpowiedział. Zaznaczył, że to sąd orzeka o karze, a zakład karny tę karę wykonuje. Podkreślił, że zakład karny nie może ani minuty dłużej przetrzymywać kogokolwiek niż wyrok sądu.
 • Katarzyna Włodkowska o wywiadzie z matką Stefana W. - cała rozmowa

  Katarzyna Włodkowska o wywiadzie ... 11:22

  22.01 | Był taki moment, że pani Jolanta chciała się wycofać z publikacji tego wywiadu. Ona się bardzo go bała. Bała się reakcji - powiedziała we "Wstajesz i wiesz" w TVN24 Katarzyna Włodkowska. Dziennikarka "Dużego Formatu", magazynu "Gazety Wyborczej", jest autorką wywiadu z matką Stefana W., który zabił prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.
 • "Nikt nie zastanowił się nad tym, jak ważny jest instynkt matki"

  "Nikt nie zastanowił się nad tym,... 02:05

  22.01 | Matka Stefana W. jeszcze 30 listopada - przed wyjściem syna z więzienia - miała poinformować policjantów, że jej syn ma agresywne zamiary i zapowiada, iż zrobi coś spektakularnego, by wszyscy się dowiedzieli o krzywdzie, jaka jego zdaniem go spotkała. - Pani Jolanta odwiedziła swojego syna 57 razy. Kończyła resocjalizację, więc ma świadomość pewnych mechanizmów. Odwiedzała swojego syna najczęściej, więc rozumiała, co się z nim dzieje, rozumiała jego zmiany i obserwowała rozwój choroby - podkreśliła w TVN24 autorka wywiadu w panią Jolantą, Katarzyna Włodkowska z "Dużego Formatu".
 • "Nie zdajemy sobie sprawy, do jakiego osaczenia tej rodziny doszło"

  "Nie zdajemy sobie sprawy, do jak... 01:03

  22.01 | - Rozumiałam, że ona chce w jakiś sposób przede wszystkim chronić swoją rodzinę, że oni się wszyscy bardzo boją. Że my sobie nie zdajemy sprawy do jakiego osaczenia tej rodziny doszło - powiedziała we "Wstajesz i wiesz" w TVN24 Katarzyna Włodkowska. Dziennikarka "Dużego Formatu Gazety Wyborczej" jest autorką wywiadu z matką Stefana W., który zabił prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.
 • Media: policja wiedziała, że Stefan W., po wyjściu na wolność miał zamiar dokonać kolejnego napadu

  Media: policja wiedziała, że Stef... 02:16

  21.01 | Szef MSWiA zlecił kontrolę w gdańskiej policji w sprawie działań wobec Stefana W., zabójcy Pawła Adamowicza.
 • Kontrole to także pokłosie zeznań matki Stefana W.

  Kontrole to także pokłosie zeznań... 02:04

  21.01 | Szef MSWiA zlecił kontrolę w gdańskiej policji w sprawie działań wobec Stefana W., zabójcy Pawła Adamowicza.
 • Spychalski: jesteśmy gotowi przekazać prokuraturze monitoring Pałacu Prezydenckiego

  Spychalski: jesteśmy gotowi przek... 02:01

  18.01 | Na wniosek prokuratury jesteśmy gotowi przekazać monitoring Pałacu Prezydenckiego - zapowiedział rzecznik prezydenta Błażej Spychalski. Zgodnie z informacjami uzyskanymi od SOP nie było takiego zdarzenia - powiedział pytany o doniesienia, że Stefan W. próbował wtargnąć na teren Pałacu.
 • Patryk Jaki o sprawcy ataku na Adamowicza

  Patryk Jaki o sprawcy ataku na Ad... 00:29

  17.01 | - Gdyby sąd dał odpowiednio wysoką karę, taką jaką pewnie by dostał przestępca w większości państw, to dzisiaj nie mielibyśmy problemu - powiedział Patryk Jaki. Stwierdził, że teraz "sędzia powinien wytłumaczyć, dlaczego dał taki niski wyrok". - Jeżeli państwo uważacie, że wszystkich da się zresocjalizować, to przepraszam, ale w żadnym państwie świata nie da się tego zrobić - zwrócił się do dziennikarzy.
 • Matka Stefana W. ostrzegała policję przed synem. Co nie zadziałało?

  Matka Stefana W. ostrzegała polic... 03:28

  Wyjaśnienie, czy można było zapobiec morderstwu Pawła Adamowicza, jeszcze potrwa. Już dziś jednak wiadomo, że matka Stefana W. była na policji i ostrzegała, że może on zrobić coś strasznego, jeszcze przed tym, jak jej syn wyszedł na wolność. Policja napisała do straży więziennej, a straż więzienna odpisała policji.
 • Matka Stefana W. niepokoiła się o jego stan zanim opuścił więzienie

  Matka Stefana W. niepokoiła się o... 07:23

  17.01| Matka Stefana W. obawiała się wyjścia syna z więzienia i zgłosiła się w tej sprawie na policję. Ta poprosiła zakład karny o podjęcie "możliwych dostępnych działań". - Bardzo niedobrze się stało, że policja nie poinformowała nas o tym, że te informacje posiada od matki. My kontakt z rodziną osadzonego mamy i gdybyśmy wiedzieli, że matka formułuje jakieś obawy, można by było pozyskać więcej informacji. Moglibyśmy porozmawiać po prostu z matką - mówi ppłk Elżbieta Krakowska, rzecznik Dyrektora Generalnego Służby Więziennej.
 • Wiceprezydent Gdańska u matki Stefana W. Cała rozmowa

  Wiceprezydent Gdańska u matki Ste... 06:14

  16.01 | Rodzina Stefana W. składa ogromne kondolencje i wyrazy współczucia rodzinie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza - powiedział w rozmowie z TVN24 wiceprezydent Gdańska Piotr Kowalczuk, relacjonując swoje spotkanie z matką zabójcy. - Ta rodzina bardzo potrzebuje dzisiaj naszego wsparcia. Myślę, że prezydent by sobie życzył tego, aby byli objęci modlitwą, wsparciem psychologicznym - mówił.
rozwiń

27. Finał WOŚP

 • Cała rozmowa z Patrycją Krzymińską na temat internetowej zbiórki

  Cała rozmowa z Patrycją Krzymińsk... 01:01

  23.01 | Cała rozmowa z panią Patrycją Krzymińską - pomysłodawczynią internetowej zbiórki do "ostatniej puszki Pana Prezydenta" Pawła Adamowicza.
 • "Zbiórka już się zakończyła, ja już nigdzie nie zbieram"

  "Zbiórka już się zakończyła, ja j... 01:01

  23.01 | Patrycja Krzymińska podkreśliła we "Wstajesz i wiesz" w TVN24, że obie zbiórki - zarówno jej, jak i pana Miłosza, który dozbierał brakującą do 16 milionów kwotę - są już zakończone. - Chciałabym prosić wszystkich internautów, żeby nie dawali się nabrać na kolejne zbiórki - mówiła.
 • "Dzięki temu mamy 16 baniek"

  "Dzięki temu mamy 16 baniek" 01:15

  23.01 | W środę, po zakończeniu internetowej zbiórki, Patrycja Krzymińska - autorka internetowej zbiórki "ostatniej puszki Pana Prezydenta" Pawła Adamowicza - mówiła we "Wstajesz i wiesz" w TVN24, że "jest 16 milionów, bo napisał do mnie pan Miłosz, który mówi: nie, on nie może zostawić internautów z takim niedosytem, to jest tylko 10 tysięcy".
 • Ponad 16 milionów w "ostatniej puszce Pana Prezydenta"

  Ponad 16 milionów w "ostatniej pu... 01:00

  23.01 | "Ludzieeeeee!!!!! To jest najpiękniejsze, obywatelskie szaleństwo na świecie!!!! To było coś nieprawdopodobnego!" - napisała na Facebooku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, komentując wynik zbiórki do "ostatniej puszki Pana Prezydenta" Pawła Adamowicza. Akcja rozpoczęła się dziewięć dni temu i przerosła oczekiwania jej organizatorki, Patrycji Krzymińskiej.
 • Z "ostatniej puszki" Adamowicza będzie karetka neonatologiczna

  Z "ostatniej puszki" Adamowicza b... 01:18

  Miał być tysiąc złotych, ale jest już kilka milionów. Symboliczna "ostatnia puszka Pawła Adamowicza" pęka w szwach. Po śmierci prezydenta pojawił się pomysł zbiórki i błyskawicznie pojawiły się miliony. Dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to niesamowity dar, który zmieni się w dar dla Gdańska.
 • "Zapełnijmy po brzegi ostatnią puszkę Pana Prezydenta na rzecz WOŚP"

  "Zapełnijmy po brzegi ostatnią pu... 00:51

  22.01 | "Zapełnijmy po brzegi ostatnią puszkę Pana Prezydenta na rzecz WOŚP" – zaapelowała na Facebooku Patrycja Krzymińska i zorganizowała internetową zbiórkę. Celem był tysiąc złotych. Pomysłodawczyni w rozmowie z tvn24.pl podkreśliła, że milion był dla niej "sumą astronomiczną", a teraz "nic jej już nie zdziwi". Jerzy Owsiak zapowiedział, że za te pieniądze kupiona zostanie karetka neonatologiczna.
 • Organizatorka zbiórki "ostatniej puszki prezydenta Adamowicza" o akcji

  Organizatorka zbiórki "ostatniej ... 07:04

  22.01 | "Zapełnijmy po brzegi ostatnią puszkę Pana Prezydenta na rzecz WOŚP" – zaapelowała na Facebooku Patrycja Krzymińska i zorganizowała internetową zbiórkę. Celem był tysiąc złotych. Pomysłodawczyni w rozmowie z tvn24.pl podkreśliła, że milion był dla niej "sumą astronomiczną", a teraz "nic jej już nie zdziwi". Jerzy Owsiak zapowiedział, że za te pieniądze kupiona zostanie karetka neonatologiczna.
 • "Byłem przekonany, że żadna siła mnie już nie ruszy". Pierwsza konferencja Owsiaka po powrocie

  "Byłem przekonany, że żadna siła ... 03:01

  Ostatni tydzień był dla mnie jak pobyt w kosmosie - przyznaje Jerzy Owsiak. Zrezygnował, ale wrócił, bo - jak podkreślał - Polacy zaczęli wspierać i fundację i jego osobiście tak, że kompletnie się tego nie spodziewał. 8 marca ostateczne rozliczenie. Puszkę Pawła Adamowicza też można jeszcze zapełnić.
 • Owsiak: finał jeszcze trwa, 8 marca ostateczne rozliczenie

  Owsiak: finał jeszcze trwa, 8 mar... 01:12

  21.01 | Konferencja prasowa na temat podsumowania 27. Finału WOŚP i przyszłości fundacji.
 • "Bądźmy wszyscy bez względu na przynależność polityczną, przeciwko temu językowi pogardy, językowi nienawiści"

  "Bądźmy wszyscy bez względu na pr... 01:33

  21.01 | Konferencja prasowa na temat podsumowania 27. Finału WOŚP i przyszłości fundacji.
 • "Polacy natychmiast zaczeli wspierać fundacje, mnie osobiście, czego w takim zakresie nie spodziewałem się"

  "Polacy natychmiast zaczeli wspie... 01:31

  21.01 | Konferencja prasowa na temat podsumowania 27. Finału WOŚP i przyszłości fundacji.
 • Tydzień, który dla mnie (był) jak pobyt w kosmosie"

  Tydzień, który dla mnie (był) jak... 01:47

  21.01 | Konferencja prasowa na temat podsumowania 27. Finału WOŚP i przyszłości fundacji.
rozwiń

Konferencja bliskowschodnia w Polsce

 • Konferencja w Warszawie a relacje z Iranem

  Konferencja w Warszawie a relacje... 03:16

  22.01 | Coraz mniej czasu na przygotowanie międzynarodowej konferencji na temat bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie w Warszawie. Wciąż nie wiadomo, kto się na konferencji pojawi. Wiadomo za to, kogo już nie będzie i to, że konferencja rodzi napięcie na linii Iran-Polska.
 • Co przyniesie konferencja bliskowschodnia?

  Co przyniesie konferencja bliskow... 11:31

  17.01 | Czego można się spodziewać po konferencji bliskowschodniej w Warszawie? Zastanawiają się Adam Tecław z portalu stosunkimiedzynarodowe.pl i Maciej Tomaszewski z tvn24.pl.
 • "Polska jest miejscem organizacji właśnie dlatego, że jest neutralna". Władze odpowiadają na irańskie zastrzeżenia

  "Polska jest miejscem organizacji... 02:40

  W niedzielę państwowa agencja irańska IRNA poinformowała o tym, że MSZ Iranu wezwało charge d'affaires ambasady Polski, by zaprotestować przeciw międzynarodowej konferencji w sprawie budowania pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie, która ma się odbyć w lutym w Warszawie. W siedzibie irańskiego MSZ polskiemu charge d'affaires Wojciechowi Unoltowi powiedziano, że podjętą przez rząd Polski decyzję o byciu gospodarzem szczytu uważa się za "akt wrogości wobec Iranu". W oświadczeniu polskiego MSZ podkreślono, że "społeczność międzynarodowa ma prawo do dyskutowania różnych problemów regionalnych i globalnych, a Polska - do współorganizowania konferencji, której celem jest wypracowanie płaszczyzny działań na rzecz stabilności i dobrobytu regionu Bliskiego Wschodu". Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.
 • Bartosz Arłukowicz i Tadeusz Cymański o konferencji w sprawie Bliskiego Wschodu

  Bartosz Arłukowicz i Tadeusz Cyma... 01:59

  13. 01 | - Jaką rolę będzie odgrywał w tej konferencji polski rząd, kto tutaj będzie firmował tę konferencję z Unii Europejskiej? - pytał się w "Kawie na ławę" Bartosz Arłukowicz z PO, odnosząc się do planowanej konferencji w Polsce na temat bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie. - Uważam, że postawienie na sojusz z Ameryką może się wielu nie podobać (...) ale apeluję, żebyśmy tak łatwo i lekko nie negowali, ośmieszali i lekceważyli tej konferencji - odpowiadał mu Tadeusz Cymański z Solidarnej Polski. - Lepiej się tłumaczyć przed irańskim MSZ niż amerykańskim - dodał.
 • 12.01.2019 | Iran grozi i wypomina. "Polski rząd nie zmyje z siebie wstydu"

  12.01.2019 | Iran grozi i wypomin... 03:26

  W szokujący sposób Iran grozi Polsce. Szef tamtejszej dyplomacji oświadczył, że ci, którzy wzięli udział w poprzednim antyirańskim show są martwi, zhańbieni lub zmarginalizowani. I przypomniał, ile Iran zrobił dla polskich uchodźców w czasie II wojny światowej. Chodzi o zapowiedź amerykańskiej i polskiej dyplomacji, że w Warszawie odbędzie się międzynarodowy szczyt bliskowschodni.
 • USA ogłaszają, że ważna konferencja odbędzie się w Polsce. Iran reaguje: rozpaczliwy cyrk

  USA ogłaszają, że ważna konferenc... 03:43

  Iran mówi o "rozpaczliwym antyirańskim cyrku", Polska o najważniejszym wydarzeniu dyplomatycznym po warszawskim szczycie NATO i o zbliżeniu stanowisk USA i Europy w sprawie Iranu - po tym, jak Stany Zjednoczone ogłosiły, że w połowie lutego właśnie w Polsce odbędzie się międzynarodowa konferencja na temat sytuacji na Bliskim Wschodzie, w szczególności w Iranie.
 • "Chcemy mieć z Iranem jak najlepsze relacje"

  "Chcemy mieć z Iranem jak najleps... 01:24

  12.01 | Rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy, Błażej Spychalski, podkreślił, że organizacja konferencji w Warszawie nie jest przypadkiem. - To podkreśla nasze znaczenie na arenie międzynarodowej z jednej strony, a z drugiej strony jest o tyle ważne, że Polska historycznie ma dobre relacje z Iranem i mamy wiele możliwości rozmów z Iranem - ocenił.
 • Długi: nie sposób zgodzić się z tak mocnymi słowami z Iranu

  Długi: nie sposób zgodzić się z t... 01:16

  12.01 | Poseł Grzegorz Długi z klubu Kukiz'15 zwrócił uwagę na krytykę konferencji ze strony szefa MSZ Iranu. - Z jednej strony oczywiście rozumiem uczucia pana ministra spraw zagranicznych Iranu, natomiast nie można się zgodzić z tego rodzaju określeniami i tak mocnymi słowami - stwierdził.
 • "Obawiam się, że to sprawa czysto propagandowa"

  "Obawiam się, że to sprawa czysto... 00:47

  Administracja Trumpa gra na dociśnięcie Iranu ekonomicznie po to, żeby spowodować upadek reżimu - ocenił w "Faktach o Świecie" TVN24 Radosław Sikorski komentując ogłoszoną w piątek decyzję o organizacji w Warszawie szczytu na temat bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie. Zdaniem byłego szefa MSZ Amerykanie wybrali Polskę, bo chcą jej użyć do rozbijania Unii Europejskiej. - W tym sensie polityka amerykańska jest trochę podobna do rosyjskiej - ocenił Sikorski.
 • Międzynarodowy szczyt w Polsce. Jakie będą główne tematy?

  Międzynarodowy szczyt w Polsce. J... 03:34

  Międzynarodowy szczyt w Polsce. Współorganizatorem będzie Waszyngton, a głównym tematem Bliski Wchód. Konkretnie - porozumienie nuklearne z Iranem. Do tej pory Warszawa w tych negocjacjach nie brała udziału. O czym konkretnie będzie mowa? Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.
 • "To dobra okazja dla Polski, by jeszcze bardziej umocnić swoją pozycję na arenie międzynarodowej"

  "To dobra okazja dla Polski, by j... 00:28

  11.01.| - Obecna administracja amerykańska nie mogła zwrócić się z tą prośbą do innych europejskich sojuszników, bo byli częścią porozumienia z Iranem - mówi Mark Pfeifle, były członek administracji prezydenta USA George'a W. Busha. W ten sposób skomentował zapowiadaną na połowę lutego konferencję w Warszawie, której gospodarzami będą Polska i Stany Zjednoczone.
 • Pompeo: szczyt poświęcony bezpieczeństwu na Bliskim Wschodzie odbędzie się w Warszawie

  Pompeo: szczyt poświęcony bezpiec... 01:44

  Amerykański sekretarz stanu Mike Pompeo ogłosił, że w Polsce odbędzie się międzynarodowa konferencja o sytuacji na Bliskim Wschodzie. Wybór Warszawy jako miejsca to też wybór Polski jako partnera. Głównym tematem będzie Iran.
rozwiń

Obraz świata

 • Tusk wspiera Guaido. "Ma demokratyczny mandat od wenezuelskich obywateli"

  Tusk wspiera Guaido. "Ma demokrat... 00:58

  24.01 | Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk wyraził nadzieję, że cała Europa wesprze demokratyczne siły w Wenezueli, które w środę rozpoczęły protest przeciwko rządom prezydenta tego kraju Nicolasa Maduro.
 • Pompeo reaguje na decyzję Maduro. "USA podtrzymują stosunki z Wenezuelą"

  Pompeo reaguje na decyzję Maduro.... 01:06

  23.01 | Nicolas Maduro nie ma uprawnień do zerwania stosunków dyplomatycznych Wenezueli ze Stanami Zjednoczonymi - oświadczył w środę amerykański Departament Stanu po tym, jak prezydent Wenezueli dał 72 godziny amerykańskim dyplomatom na opuszczenie swojego kraju.
 • Kim Dzong Un zadowolony z rezultatów rozmów w Waszyngtonie

  Kim Dzong Un zadowolony z rezulta... 00:34

  23.01 | Przywódca Korei Płn. Kim Dzong Un jest usatysfakcjonowany wynikiem ostatnich rozmów północnokoreańskiej delegacji, które niedawno miały miejsce w Waszyngtonie - poinformowała agencja prasowa KCNA. Przywódca reżimu wyraził także zadowolenie z treści listu, otrzymanego od prezydenta USA Donalda Trumpa.
 • Napad na bank na Florydzie. 5 osób zginęło

  Napad na bank na Florydzie. 5 osó... 00:53

  23.01 | Pięć osób zostało zastrzelonych w środę podczas napadu na jeden z banków na Florydzie - poinformował Reuters, powołując się na lokalne władze. 21-letni podejrzany o dokonanie tego ataku jest w rękach policji.
 • Juan Guaido ogłasza się tymczasowym prezydentem Wenezueli

  Juan Guaido ogłasza się tymczasow... 00:39

  23.01 | Wenezuelska armia odrzuca autoproklamację przewodniczącego parlamentu Juana Guaido na tymczasowego prezydenta Wenezueli - poinformował minister obrony tego kraju Vladimir Padrino. W środę w Caracas i wielu innych wenezuelskich miastach rozpoczęły się masowe protesty przeciwko rządom prezydenta Nicolasa Maduro.
 • Portugalscy spadochroniarze w Republice Środkowoafrykańskiej

  Portugalscy spadochroniarze w Rep... 01:07

  23.01 | Portugalskie siły powietrznodesantowe stoczyły w ostatnich dniach serię potyczek z rebeliantami w Republice Środkowoafrykańskiej - poinformowała w niedzielę portugalska armia. Opublikowano również nagrania z działań prowadzonych przez Portugalczyków w ramach misji ONZ w tym państwie.
 • Timmermans w Auschwitz. "Tutaj Europa dotarła do krańców piekła"

  Timmermans w Auschwitz. "Tutaj Eu... 00:30

  23.01 | Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Frans Timmermans odwiedził we wtorek były niemiecki obóz Auschwitz – podało Muzeum Auschwitz. Polityk w księdze pamiątkowej napisał, że to tu "Europa zgubiła swoje podstawowe wartości, swoje człowieczeństwo".
 • Osoby transpłciowe w armii USA. Sąd o polityce Trumpa

  Osoby transpłciowe w armii USA. S... 01:20

  23.01 | Sąd Najwyższy USA umożliwił we wtorek prezydentowi Donaldowi Trumpowi realizowanie polityki zabraniającej niektórym osobom transpłciowym wstępowania do sił zbrojnych bądź pozostawania w tych siłach, podczas gdy trwa batalia prawna w tych sprawach.
 • Drony na krótko sparaliżowały lotnisko w Newark

  Drony na krótko sparaliżowały lot... 00:23

  23.01 | Informacje o dostrzeżeniu dronów w rejonie ruchliwego międzynarodowego portu lotniczego w Newark (stan New Jersey) spowodowały we wtorek przerwę w jego funkcjonowaniu - poinformowała Federalna Agencja ds. Lotnictwa (FAA). Sytuację już unormowano.
 • Maduro chce "dogłębnej rewizji" stosunków z USA

  Maduro chce "dogłębnej rewizji" s... 00:45

  23.01 | Prezydent Wenezueli Nicolas Maduro zarządził we wtorek "dogłębną rewizję" stosunków z USA w reakcji na wcześniejsze przesłanie wideo amerykańskiego wiceprezydenta Mike'a Pence'a, który określił go jako "dyktatora" i wezwał Wenezuelczyków do dalszych protestów przeciwko jego rządom.
 • Pogrzeby ofiar eksplozji w Meksyku

  Pogrzeby ofiar eksplozji w Meksyku 00:58

  22.01 | Do 94 wzrosła liczba ofiar śmiertelnych piątkowego wybuchu rurociągu z paliwem w stanie Hidalgo w środkowym Meksyku - poinformowały we wtorek meksykańskie władze. Poprzedni bilans mówił o 85 zabitych
 • Niemcy i Francja podpisały nowy traktat o współpracy

  Niemcy i Francja podpisały nowy t... 01:00

  22.01 | Kanclerz Niemiec Angela Merkel i prezydent Francji Emmanuel Macron podpisali w Akwizgranie nowy traktat o współpracy między dwoma państwami. Zapowiada on pogłębienie kooperacji w polityce zagranicznej, obrony, bezpieczeństwa i rozwoju, a zarazem wzmocnienie zdolności Europy do samodzielnego działania.
rozwiń

Brexit faktem

 • May: naszym obowiązkiem jest realizacja postanowień, które Brytyjczycy wybrali podczas pierwszego głsoowania

  May: naszym obowiązkiem jest real... 00:28

  22.01 | Premier Theresa May przedstawi plan B, który ma przekonać parlament do uzgodnionego z Unią sposobu jej opuszczenia. Mowa jest o odrębnym porozumieniu granicznym z Irlandią. Granica była przed laty powodem terrorystycznych zamachów.
 • Obietnica May, pomysł Czaputowicza. Co dalej z brexitem?

  Obietnica May, pomysł Czaputowicz... 02:53

  Brexit, albo nie brexit - oto jest pytanie. Premier May ma "plan B" i prezent dla Polaków, ale Brytyjczycy wciąż nie mają pojęcia: czy, kiedy i jak Wielka Brytania rozwiedzie się z Unią Europejską. Jacek Czaputowicz chciał pomóc rozwiązać ten impas, ale nie pomógł.
 • Czaputowicz: Polska nie chce wyłamać się z solidarności

  Czaputowicz: Polska nie chce wyła... 00:44

  22.01 | - Polska nie chce wyłamać się z solidarności europejskiej. Uważamy, że (...) Unia Europejska, (główny) negocjator Michel Barnier jest za to odpowiedzialny. Jest to jedna z idei do rozważenia - skomentował we wtorek szef MSZ Jacek Czaputowicz
 • Czaputowicz: to nieuzasadniona interpretacja różnych mediów

  Czaputowicz: to nieuzasadniona in... 00:46

  22.01 | - To nieuzasadniona interpretacja różnych mediów brytyjskich, bo nie polityków. Politycy wypowiadają się inaczej. Jestem w kontakcie z (ministrem spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii) Jeremym Huntem w tej kwestii. Ta propozycja jego zdaniem mogłaby otworzyć dalsze rozmowy. Nie będziemy tutaj nic narzucać. Czekamy na wypowiedzi innych państw - powiedział Czaputowicz
 • Czaputowicz o propozycji ws. backstopu

  Czaputowicz o propozycji ws. back... 00:33

  21.01 | Minister Czaputowicz odniósł się do swojego pomysłu ws. backstopu
 • May: naszym obowiązkiem jest wdrożenie wyniku referendum

  May: naszym obowiązkiem jest wdro... 01:38

  21.01.| Brytyjska premier przedstawia w Izbie Gmin scenariusz brexitu po odrzuceniu przez posłów umowy z Unią Europejską. - Nie wierzę, że istnieje większościowe poparcie dla drugiego referendum - stwierdziła. Dodała, że "drugie referendum stworzyłoby kolejne problemy".
 • Theresa May apeluje do posłów. "Interes narodowy na pierwszym miejscu"

  Theresa May apeluje do posłów. "I... 02:20

  Wotum nieufności odrzucone. Theresa May zostaje na czele brytyjskiego rządu. Stanowisko utrzymała, ale powodu do radości nie ma. Gigantyczny chaos zostaje. Pytanie o brexit także. Premier zaapelowała do posłów wszystkich ugrupowań o "zjednoczenie się, postawienie interesu narodowego na pierwszym miejscu i zrealizowanie woli wyrażonej w referendum" o wyjściu kraju z Unii Europejskiej.
 • "Interes narodowy na pierwszym miejscu". Nocny apel Theresy May

  "Interes narodowy na pierwszym mi... 00:48

  17.01 | Premier May zostaje na stanowisku. Brytyjska szefowa rządu, mimo ogromnej porażki podczas głosowania ws. umowy brexitowej, wygrała wczoraj zaufanie parlamentu. Izba Gmin odrzuciła wniosek o votum nieufności dla jej rządu. Tuż po debacie, May zaprosiła na spotkanie wszystkich liderów opozycji. Nie stawił się lider Partii Pracy. Tuż po rozmowie z przedstawicielami trzech opozycyjnych partii, szefowa rządu wygłosiła oświadczenie, w którym powiedziała, że pora w końcu zrealizować brexit.
 • Brytyjski parlament odrzucił wotum nieufności wobec May

  Brytyjski parlament odrzucił wotu... 03:26

  16.01 | Rząd Theresy May broni się z zapasem przed wotum nieufności, o które zawnioskował wczoraj szef Partii Pracy Jeremy Corbyn
 • Theresa May pozostaje na stanowisku

  Theresa May pozostaje na stanowisku 00:40

  16.01 | Izba Gmin odrzucił w środę wotum nieufności wobec rządu premier Theresy May. Przeciwko jego przyjęciu opowiedziało się 325 deputowanych. Za pozbawieniem brytyjskiej premier funkcji zagłosowało 306 parlamentarzystów.
 • W parlamencie trwa debata nad wotum niufności dla rządu

  W parlamencie trwa debata nad wot... 00:46

  16.01 | We wtorek Izba Gmin odrzuciła porozumienie ws. brexitu zawarte z Unią Europejską. W środę odbędzie się głosowania nad wotum nieufności dla rządu Theresy May
 • Nigel Farage o dalszych krokach ws. brexitu

  Nigel Farage o dalszych krokach w... 00:46

  16.01 | Nigel Farage odniósł się do dalszych kroków, które politycy brytyjscy mogą podjąć w związku z odrzuconym przez Izbie Gmin porozumieniem ws. brexitu z Unią Europejską
rozwiń

Wideo dnia

 • "Po to ćwiczymy, żeby pomagać ludziom, a czasami też zwierzętom". Na ratunek tonącemu psu

  "Po to ćwiczymy, żeby pomagać lud... 00:35

  23.01 | Na ratunek psu, pod którym załamał się lód na jednej z zamarzniętych rzek w stanie New Jersey. Pomoc wezwali spacerowicze, którzy zauważyli, że wyziębione i zmęczone zwierzę samo nie jest w stanie dopłynąć do brzegu i może utonąć. Ratownicy dotarli do psa niemal w ostatniej chwili.
 • Zanurkowała z żarłaczem ludojadem

  Zanurkowała z żarłaczem ludojadem 00:51

  22.01 | W ubiegłym tygodniu na Hawajach dał się zauważyć dawno niewidziany w tamtejszych wodach gość. Była to sześciometrowa samica rekina białego, nazywanego też żarłaczem ludojadem.
 • Straciły matki w dramatycznych okolicznościach. Osiem sierotek zaczyna nowe życie

  Straciły matki w dramatycznych ok... 00:56

  21.01 | W ubiegłym tygodniu przeprowadzono akcję, dzięki której osiem osieroconych niedźwiadków zaczęło życie na wolności. Leśnicy z Colorado Parks and Wildlife udostępnili nagranie, na którym widać, jak transportują do gawr znajdujących się na zboczach jednego z najwyższych szczytów Gór Skalistych - Pikes Peak - osiem osieroconych niedźwiadków. Kilka poprzednich miesięcy niedźwiadki spędziły w ośrodku zajmującym się rehabilitacją dzikich zwierząt. Zaopiekowano się nimi, ponieważ straciły swoje matki.
 • Dwulatka naśladując ojca, szła z podniesionymi rękami w stronę policjanta

  Dwulatka naśladując ojca, szła z ... 00:49

  21.01 | Zatrzymanie na ulicach Tallahassee na Florydzie zbulwersowało część internautów. Na nagraniu widać, jak maleńka dziewczynka z podniesionymi rękami idzie boso w stronę policjanta. W odpowiedzi na film jednego z kierowców policja opublikowała własne nagranie, które pokazuje pełny obraz zdarzeń.
 • "Będę gospodarzem gali Grammy!". Alicia Keys szczęśliwa, reakcja jej dzieci - zaskakująca

  "Będę gospodarzem gali Grammy!". ... 00:33

  21.01 | Amerykańska piosenkarka Alicia Keys za niecałe trzy tygodnie poprowadzi w Los Angeles uroczystość rozdania muzycznych nagród Grammy. Szczęściem swym próbowała się podzielić z własnymi dziećmi. Chyba nie spodziewała się takiej reakcji.
 • Izraelski system Żelazna Kopuła. Nagranie ze Wzgórz Golan

  Izraelski system Żelazna Kopuła. ... 00:41

  21.01 | Rakieta startuje spomiędzy ośnieżonych wzgórz i z ogłuszającym hukiem przelatuje nad stokiem narciarskim - siły zbrojne Izraela w poniedziałek opublikowały nagranie, na którym widać jak działa ich system obrony powietrznej Żelazna Kopuła. Wcześniej Izrael poinformował o zestrzeleniu za jego pomocą rakiety wystrzelonej z terytorium Syrii.
 • Próba odzyskania pamiątkowego zdjęcia zmarłego ojca

  Próba odzyskania pamiątkowego zdj... 00:34

  21.01 | Spokojne wędkowanie dwóch mężczyzn w Kanadzie zamieniło się w nerwowe poszukiwania, kiedy telefon jednego z nich znalazł się pod powierzchnią lodu, na głębokości dziewięciu metrów. Na urządzeniu zapisana była fotografia zmarłego ojca jednego z wędkarzy, stąd też decyzja o odzyskaniu telefonu. Niecodzienną akcję ratunkową mężczyźni dokumentowali między innymi za pomocą podwodnej kamery.
 • Wypoczywali na plaży, nagle pojawił się kajman. "To było straszne"

  Wypoczywali na plaży, nagle pojaw... 00:32

  18.01 | Plażowicze wypoczywający nad morzem na północy Kolumbii wpadli w popłoch, gdy między nimi pojawił się kajman, gad z rodziny aligatorowatych. Sytuację, do której doszło w Parku Narodowym Tayrona, sąsiadującym z miastem Santa Marta, udało się utrwalić na nagraniu.
 • Chmury jak z "Dnia Niepodległości"

  Chmury jak z "Dnia Niepodległości" 00:34

  12.01 | Na argentyńskim niebie pojawił się gigantyczny wał szkwałowy. Chmury wyglądały jakby zaraz miała rozpocząć się inwazja obcych. W środę rano w mieście Zarate położonym 90 kilometrów na północny zachód od stolicy Argentyny, Buenos Aires, zaobserwowano niezwykłą chmurę szelfową. To najbardziej złowieszczo wyglądającą chmura.
 • Bawełna wykiełkowała na Księżycu

  Bawełna wykiełkowała na Księżycu 00:49

  16.01 | Po raz pierwszy na Księżycu wykiełkowały nasiona. Stało się to na pokładzie chińskiego lądownika Chang'e 4. Chińska sonda Chang'e 4 wylądowała na niewidocznej z Ziemi półkuli Księżyca 3 stycznia 2019 roku. To pierwsza misja, której celem jest zbadanie "ciemnej strony" naszego satelity.
 • Chmura piasku nad znaczną częścią Egiptu

  Chmura piasku nad znaczną częścią... 00:59

  18.01 | W wyniku potężnej burzy piaskowej, która przeszła nad Egiptem, zginęło co najmniej pięć osób. Zjawisko doprowadziło do poważnych zakłóceń w transporcie lądowym, morskim i lotniczym. Burza piaskowa doprowadziła do zawalenia się budynku w muhafazie (prowincji gubernatorskiej) Port Said na północnym wschodzie kraju. Zginęła jedna osoba, a cztery zostały ranne - podały lokalne media.
 • Ogromny wirujący dysk. Karuzela dla kaczek czy lądowisko kosmitów? Niezwykłe zjawisko powstało na rzece w stanie Maine

  Ogromny wirujący dysk. Karuzela d... 01:16

  18.01 | Na rzece w stanie Maine pojawił się dysk, który wzbudził ogromne zainteresowanie mieszkańców. W mediach społecznościowych od razu zawrzało. Teorii o przeznaczeniu tego obiektu było tyle, ilu internautów. Najczęstsze? Lądowisko dla kosmitów, karuzela dla kaczek (co nie jest do końca nieuzasadnione) i znak zbliżającej się zagłady.
rozwiń

Reportaże TVN24

 • Kuba wciąż niechętnie otwiera się na świat. Reportaż Wojciecha Bojanowskiego

  Kuba wciąż niechętnie otwiera się... 45:59

  2.01. | Wiele się zmienia w relacjach Kuby ze światem, ale w samym kraju zmian wciąż niewiele. Wciąż kultywuje się rewolucję 1 stycznia i jej przywódcę - Fidela Castro. Władze mówią o otwarciu na świat, ale też podkreślają wyższość socjalizmu nad demokracją i rynkiem. Materiał "Faktów" TVN.
 • Femen. Naga prawda

  Femen. Naga prawda 46:49

  31.12 | Nagość to dla członkiń Femenu jednocześnie symbol bezbronności i waleczności. A waleczne są bardzo, coraz bardziej są też znane i zwykle – rozebrane do naga. Nasz reporter za najbardziej znanymi feministkami świata zjechał kawał świata. (Dla dorosłych).
 • FEMEN. Naga prawda

  FEMEN. Naga prawda 22:58

  30.12 | Pierwsza część reportażu Wojciecha Bojanowskiego o feministycznym ruchu FEMEN.
 • Próby walki z uczuciami nic nie dały

  Próby walki z uczuciami nic nie dały 00:49

  23.10 | - Może trochę bałem się reakcji. Przełożonych poinformowałem dopiero, kiedy podjąłem ostateczną decyzję. Kościół ma oczywiście swoje mechanizmy. Można iść do biskupa, rozmawiać, szukać wsparcia, ale ja uporałem się z tym sam - mówi były ksiądz Jan Oko.
 • "Chciałem być fair". Decyzja o zrzuceniu sutanny

  "Chciałem być fair". Decyzja o zr... 00:55

  23.10 | - Nie zrzuciłem sutanny od razu. Chciałem spróbować być księdzem na sto procent, ale z upływem czasu było mi coraz trudniej. Coś się we mnie kłóciło, a nie chciałem żyć podwójnym życiem. Decyzję podjąłem dopiero po czterech latach. Musiałem do tego dojrzeć. Nie jest łatwo zostawić swoje dotychczasowe życie - mówi były ksiądz Jan Oko.
 • Były ksiądz mówi o miłości do innego mężczyzny

  Były ksiądz mówi o miłości do inn... 00:31

  23.10 | Wcześniej podobali mi się mężczyźni, ale pierwsza prawdziwa miłość przyszła dopiero, kiedy byłem już księdzem. Nie sądziłem, że można tak mocno się zaangażować. W pewnym momencie wchodzisz w uczucie tak bardzo, że nie potrafisz już zrobić kroku do tyłu. Zastanawiasz się, jak to możliwe, analizujesz swoje zachowanie, ale jest za późno.
 • "Miłość do mężczyzny przyszła, kiedy byłem już księdzem"

  "Miłość do mężczyzny przyszła, ki... 01:06

  23.10 | Moje uczucie było silne, ale historia trwała bardzo krótko i zakończyła się boleśnie. Mówiąc krótko, zostałem zaszantażowany – mówi były ksiądz Jan Oko w szczerej rozmowie z Katarzyną Zdanowicz.
 • Pierwsze kroki uchodźców w Europie. Cały reportaż z wyspy Lesbos

  Pierwsze kroki uchodźców w Europi... 27:12

  17.10 | Imigranci w łódkach wciąż płyną – najczęściej w stronę Grecji . Tylko w sobotę w drodze do Europy zginęło ich dwunastu. Wyspa Lesbos jest dla nich jak brama do raju i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić. Straż graniczna jest bezradna, grecka policja głucha i ślepa, a przemytniczy biznes mocny jak nigdy dotąd.
 • „Wszystko jest rewelacyjnie. Nie chcemy, żeby ktoś to zepsuł”

  „Wszystko jest rewelacyjnie. Nie ... 11:43

  27.03 | Pensje rosną, a ludzie są szczęśliwi - takie opinie można usłyszeć od Rosjan. Reporter TVN24 Wojciech Bojanowski postanowił sprawdzić, czy rzeczywistość jest równie różowa jak deklaracje.
 • Opowieść o trudnej drodze, jaką przechodzą chorzy na raka. Reportaż Wojciecha Bojanowskiego

  Opowieść o trudnej drodze, jaką p... 10:50

  Diagnoza, która brzmi jak wyrok i nadzieja, że nie będzie to wyrok śmiertelny. Dwóch pacjentów i ich dwie drogi, przez życie zagrożone rakiem. Każdy ich krok na początku tej drogi obserwował Wojciech Bojanowski.
 • Jak to się robi za granicą? Reportaż o systemie leczenia raka w Wielkiej Brytanii

  Jak to się robi za granicą? Repor... 10:23

  Jak robi się to, że czy chory na raka pacjent ma zagwarantowaną szybką fachową pomoc i darmowe leki? A także opiekująca się nim pielęgniarkę do której zawsze może zadzwonić. W Wielkiej Brytanii, gdzie systemowe reformy zaczęły się już 15 lat temu, był Marek Osiecimski.
 • Bohaterka Majdanu w rozmowie z Wojciechem Bojanowskim

  Bohaterka Majdanu w rozmowie z Wo... 30:15

  21.02 | Bohaterka Majdanu Tetiana Czornowoł w ostatnim roku była wszędzie tam, gdzie rozgrywały się najważniejsze wydarzenia. Brutalnie pobita dziennikarka zdecydowała się walczyć na pierwszej linii frontu. Jak powiedziała, "nie wie, dlaczego jest żywa". W rok po tragicznych wydarzeniach w Kijowie Wojciech Bojanowski pokazał w reportażu, jak wyglądał ten czas z perspektywy niezależnej dziennikarki.
rozwiń

Kontakt 24

rozwiń

Meteo

 • Prognoza pogody na czwartek

  Prognoza pogody na czwartek 01:34

  23.01 | W czwartek w większości kraju spodziewamy się pogodnej aury. Jedynie na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie pojawią się słabe i przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna będzie się wahać od -7 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do -3 stopni miejscami na zachodzie. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.
 • Warunki drogowe w czwartek

  Warunki drogowe w czwartek 00:28

  23.01 | Pogoda w większości kraju okaże się sprzymierzeńcem kierowców.
 • Warunki biometeo w czwartek

  Warunki biometeo w czwartek 01:01

  23.01 | Najwyższą wilgotność względną powietrza odnotujemy na południowym wschodzie kraju i wyniesie powyżej 80 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują zimno. Pogoda nie będzie miała na ogół wpływu na nasze samopoczucie. Jedynie na południowym wschodzie warunki biometeo okażą się niekorzystne.
 • Prognoza pogody na 16 dni

  Prognoza pogody na 16 dni 00:26

  20.01 | Zimne powietrze z Arktyki i Rosji będzie często napływać do Polski.
 • Radość dla turystów, zmartwienie dla mieszkańców. Zima daje się we znaki

  Radość dla turystów, zmartwienie ... 02:42

  Zima jak z obrazka i życie jak z koszmaru. Przez trzymetrowe zaspy droga do domu jest jak droga przez mękę. Na Śląsku śnieg to problem dla władz, podczas ferii to frajda, a na Śnieżce to niebezpieczeństwo. Kiedy turyści idą po szlaku ze sprzętem plażowym w rękach, ratownikom ręce opadają.
 • "Nakaz, by za 650 zł mordować wysokoprośne lochy. To jest jakiś absurd"

  "Nakaz, by za 650 zł mordować wys... 04:18

  Dziki pod ostrzałem – walka z afrykańskim pomorem świń przechodzi do drastycznego etapu. Innego rozwiązania rząd nie widzi, a ekolodzy i naukowcy przestrzegają. Wybicie niemal wszystkich dzików to ogromne konsekwencje dla ekosystemu.
 • Ślisko, śnieg i gołoledź. Meteorolog TVN: w nocy nawet -14 stopni Celsjusza

  Ślisko, śnieg i gołoledź. Meteoro... 03:08

  Dwa oblicza zimy. Pięknie w górach i niebezpiecznie na nizinach. Tylko we wtorek w 86 wypadkach samochodowych zginęło 7 osób, a 92 zostały ranne. Rada dla kierowców zawsze aktualna przy takich warunkach - więcej rozwagi, mniej brawury. Meteorolog TVN Wojciech Raczyński mówi, ze w nocy ze środy na czwartek możemy się spodziewać spadków temperatury do -13, -14 stopni Celsjusza.
 • Fatalne warunki nie odstraszają. Turyści chodzą w góry i brną w kłopoty

  Fatalne warunki nie odstraszają. ... 02:49

  Masy śniegu i ostry mróz. Chwilami wiatr i marznący deszcz. Góry i turyści, którzy mimo ekstremalnych warunków brną po kłopoty. Wśród nich znany bokser i jego pies. Od dziś również znany.
 • W kalendarzu jesień, za oknem wiosna. "Temperatura będzie stopniowo rosła"

  W kalendarzu jesień, za oknem wio... 02:43

  Jedni mówią, że to wiosna jesienią, a inni, że wróciło lato. Po wielkim ochłodzeniu i nocnych przymrozkach znowu zrobiło się ciepło i słonecznie. Pogoda świetna na weekend. Jak długo może z nami zostać?
 • System ostrzeżeń SMS zadziałał. Nie obyło się bez problemów

  System ostrzeżeń SMS zadziałał. N... 02:56

  Gwałtowne ulewy i burze z piorunami spowodowały, że jedni uciekali przed zalaniem, a inni przed pożarem. Bardzo niebezpieczne było to ostatnie załamanie pogody. Zadziałał system ostrzeżeń SMS, choć powiadomienia dotarły także tam, gdzie nie było zagrożenia burzowego.
 • "Rytel pamięta i Rytel dziękuje". Rok po wielkiej nawałnicy

  "Rytel pamięta i Rytel dziękuje".... 03:09

  Dokładnie rok temu nawałnica i brak ostrzeżeń doprowadziły do tragedii w Suszku i wielkich zniszczeń w okolicach Rytla. Z pomocą poszkodowanym pospieszyło wtedy wielu Polaków.
 • Upały i burze. Taka aura zostanie z nami jeszcze przez jakiś czas ["Fakty po południu"]

  Upały i burze. Taka aura zostanie... 03:14

  Zalane ulice, podtopione garaże i piwnice. - Woda była jak rzeka górska - opowiadali mieszkańcy terenów, które w niedzielę nawiedziły ulewy i burze. W najbliższych dniach można się spodziewać kolejnych. - Gwałtowne zjawiska są związane z silnie wypiętrzającymi się chmurami burzowymi - tłumaczyła Arleta Unton-Pyziołek, synoptyk TVN Meteo.
rozwiń

Eurosport.pl

 • Najlepsze zagrania 10. dnia Australian Open

  Najlepsze zagrania 10. dnia Austr... 01:15

  Zobacz najpiękniejsze akcje i zagrania dziesiątego dnia Australian Open. Cały turniej na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze.
 • Stefanos Tsitsipas - przyszła gwiazda tenisa

  Stefanos Tsitsipas - przyszła gwi... 03:20

  Stefanos Tsitsipas przebojem wbił się do najlepszej czwórki Australian Open. Grek po drodze pokonał wielkiego mistrza Rogera Federera. Nie zawsze jednak wszystko układało się tak świetnie. - Na początku nie było łatwo. Od federacji nie dostawałem pieniędzy, za wszystko musiałem płacić sam. Teraz jest lepiej. Cieszę się, że mogę tworzyć nową historię greckiego tenisa - powiedział Stefanos Tsitsipas
 • Krecz Keia Nishikoriego w ćwierćfinale Australian Open

  Krecz Keia Nishikoriego w ćwierćf... 00:39

  Organizm Keia Nishikoriego nie wytrzymał trudów Australian Open. Japończyk skreczował w drugim secie ćwierćfinału, w którym zmierzył się z Novakiem Djokoviciem. Wówczas Serb prowadził 6:1, 4:1. Australian Open na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze.
 • Djokovic skomentował awans do półfinału Australian Open

  Djokovic skomentował awans do pół... 05:41

  - Po ostatnim meczu lekarz zalecił mi, żebym jak najmniej czasu spędzał na korcie i to się udało. W półfinale spodziewam się prawdziwej batalii z Lucasem Pouille'em - powiedział Novak Djokovic po awansie do półfinału Australian Open. Cały turniej na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze.
 • Skrót meczu Djokovic - Nishikori w ćwierćfinale Australian Open

  Skrót meczu Djokovic - Nishikori ... 03:04

  Novak Djokovic w półfinale Australian Open. Serb awansował po kreczu Keia Nishikoriego w ćwierćfinale turnieju. Do momentu rezygnacji Japończyka Djokovic prowadził 6:1, 4:1. Australian Open na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze.
 • Serena Williams skomentowała porażkę w ćwierćfinale Australian Open

  Serena Williams skomentowała pora... 01:01

  - Karolina Pliskova grała bardzo dobrze. Myślę, że sytuacja związana z moją kostką i momentem, kiedy źle na niej stanęłam, nie miała wpływu na wynik meczu. Ona grała po prostu niesamowicie - powiedziała Serena Williams, która w ćwierćfinale Australian Open przegrała z Karoliną Pliskovą 4:6, 6:4, 5:7.
 • Skrót meczu Pouille - Raonic w ćwierćfinale Australian Open

  Skrót meczu Pouille - Raonic w ćw... 03:03

  Francuz Lucas Pouille pokonał Kanadyjczyka Milosa Raonicia 7:6 (7-4), 6:3, 6:7 (2-7), 6:4 w ćwierćfinale Australian Open. Zobacz skrót tego spotkania. Australian Open na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze.
 • Skrót meczu Osaka - Switolina w ćwierćfinale Australian Open

  Skrót meczu Osaka - Switolina w ć... 03:09

  Naomi Osaka pokonała Elinę Switolinę 6:4, 6:1 w ćwierćfinale Australian Open. Spotkanie trwało zaledwie 70 minut. Zobacz skrót tego meczu. Australian Open na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze.
 • Skrót meczu Kubot/Zeballos - Harrison/Querrey w ćwierćfinale Australian Open

  Skrót meczu Kubot/Zeballos - Harr... 02:54

  Polsko-argentyńska para Łukasz Kubot/Horacio Zeballos przegrała z amerykańskim duetem Ryan Harrison/Sam Querrey 6:3, 6:7 (5-7), 4:6 w ćwierćfinale turnieju deblowego Australian Open. Zobacz skrót tego spotkania. Australian Open na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze.
 • Serena Williams doznała podczas meczu urazu

  Serena Williams doznała podczas m... 00:56

  W decydującym trzecim secie Serena Williams prowadziła 5:1 i miała meczbola. Wówczas Amerykanka podkręciła lewą stopę. Od tego momentu zaczęły się jej kłopoty. Najpierw straciła szansę na wygranie spotkania, a później rozpędzona Karolina Pliskova odrobiła straty i zakończyła mecz triumfem 6:4, 4:6, 7:5. Czeszka awansowała do półfinału Australian Open.
 • Skrót meczu S. Williams - Pliskova w ćwierćfinale Australian Open

  Skrót meczu S. Williams - Pliskov... 03:08

  Serena Williams miała zwycięstwo niemal na wyciągnięcie ręki, ale w decydującym momencie odniosła kontuzję i ostatecznie przegrała z Karoliną Pliskovą 4:6, 6:4, 5:7 w ćwierćfinale Australian Open. Zobacz skrót tego spotkania. Australian Open na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze.
 • Bolesny uraz deblowego partnera Kubota

  Bolesny uraz deblowego partnera K... 01:01

  Sporego pecha miał Horacio Zeballos w ćwierćfinale Australian Open. Deblowy partner Łukasza Kubota dostał piłką w bardzo czułe miejsce. Po dłuższej chwili Argentyńczyk wrócił do gry. Kubot i Zeballos przegrali z Harrisonem oraz Querreyem 6:3, 6:7 (5-7), 4:6. Australian Open na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze.
rozwiń

Wideo 360

 • Donald Trump w Warszawie. Zobacz wideo 360 stopni

  Donald Trump w Warszawie. Zobacz ... 06:08

  12.07 | Wizyta prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa w Warszawie była jednym z najważniejszych wydarzeń politycznych w Polsce w 2017 roku. Zobacz relację reportera TVN24 Wojciecha Bojanowskiego, który użył kamery 360 stopni.
 • "Opowiem wam o jednym z was"

  "Opowiem wam o jednym z was" 01:33

  28.07 | Papież Franciszek pojawił się w środę po godz. 21. w oknie papieskim Domu Arcybiskupów Krakowskich przy ul. Franciszkańskiej 3. Powitały go tłumy wiernych z całego świata. Swoje przemówienie papież zaczął po polsku. Zobacz wideo 360 stopni.
 • Tysiące pielgrzymów w drodze na Krakowskie Błonia. Zobacz na wideo 360 stopni

  Tysiące pielgrzymów w drodze na K... 01:47

  28.07 | W czwartek po południu na błonia zmierza rozśpiewany tłum, z flagami swoich państw. Zobacz wideo nagrane w technologii 360 stopni.
 • Pielgrzymi z Francji dają popis swoich możliwości wokalnych

  Pielgrzymi z Francji dają popis s... 01:27

  29.06 | Z okazji Światowych Dni Młodzieży do Krakowa przyjechało kilkaset tysięcy młodych ludzi. Ulice tętnią życiem i muzyką z różnych stron świata. Poczuj niesamowity klimat stolicy Małopolski dzięki wideo 360 stopni.
 • Krakowskie tramwaje są wyjątkowo zatłoczone

  Krakowskie tramwaje są wyjątkowo ... 00:31

  29.07 | Z okazji Światowych Dni Młodzieży do Krakowa przyjechało kilkaset tysięcy młodych ludzi. Ulice tętnią życiem i muzyką z różnych stron świata. Poczuj niesamowity klimat stolicy Małopolski dzięki wideo 360 stopni.
 • W Krakowie można usłyszeć muzykę z różnych zakątków świata

  W Krakowie można usłyszeć muzykę ... 01:31

  29.07 | Z okazji Światowych Dni Młodzieży do Krakowa przyjechało kilkaset tysięcy młodych ludzi. Ulice tętnią życiem i muzyką z różnych stron świata. Poczuj niesamowity klimat stolicy Małopolski dzięki wideo 360 stopni.
 • Krakowski rynek z perspektywy pomnika Mickiewicza

  Krakowski rynek z perspektywy pom... 00:31

  29.07 | Z okazji Światowych Dni Młodzieży do Krakowa przyjechało kilkaset tysięcy młodych ludzi. Ulice tętnią życiem i muzyką z różnych stron świata. Poczuj niesamowity klimat stolicy Małopolski dzięki wideo 360 stopni.
 • Justyna Pochanke w studio TVN24. Wideo 360 stopni

  Justyna Pochanke w studio TVN24. ... 03:26

  Justyna Pochanke w studio TVN24. Wideo 360 stopni
 • Pielgrzymi wypoczywają na Plantach

  Pielgrzymi wypoczywają na Plantach 00:31

  29.07 | Z okazji Światowych Dni Młodzieży do Krakowa przyjechało kilkaset tysięcy młodych ludzi. Ulice tętnią życiem i muzyką z różnych stron świata. Poczuj niesamowity klimat stolicy Małopolski dzięki wideo 360 stopni.
 • "Poczuj się jak pilot F-16". Wideo 360 stopni z okazji Szczytu NATO

  "Poczuj się jak pilot F-16". Wide... 04:21

  26.07 | Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych opublikowało film nagrany w technologii 360 stopni, dzięki któremu można poczuć się jak pilot myśliwca F-16.
 • Przejazd papamobile i tłumy wiernych. Zobacz wideo 360 stopni

  Przejazd papamobile i tłumy wiern... 01:01

  28.07 | Zobacz nagranie jednego z przejazdów papieża Franciszka wykonane w technologii wideo 360 stopni.
 • "Dobry wieczór" po polsku i wybuch radości. Zobacz na wideo 360 stopni

  "Dobry wieczór" po polsku i wybuc... 00:41

  28.07 | W środę wieczorem papież Franciszek przemawiał do pielgrzymów ze słynnego okna na ul. Franciszkańskiej 3. Zaczął od przywitania po polsku. Zobacz wideo nagrane w technologii 360 stopni.
rozwiń

TOTERAZ

 • Populacja Japonii zmalała o 400 tysięcy osób w jednym roku

  Populacja Japonii zmalała o 400 t... 00:39

  08.06 | Populacja Japonii maleje w oczach. Tylko w zeszłym roku zmniejszyła się o 400 tysięcy osób. Według raportu japońskiego Ministerstwa Zdrowia, w 2017 roku urodziło się jedynie 946 tys. dzieci, najmniej od 1899 roku. Jednocześnie, w tym samym roku zmarło ponad 1,3 miliona Japończyków. Jeśli nic się nie zmieni, do 2050 roku populacja kraju Kwitnącej Wiśnie może zmniejszyć się o nawet 27 milionów.
 • Tańczące sowy powracają

  Tańczące sowy powracają 00:53

  Powrót rodziny tańczących sów - są głodne i nadal wyglądają naprawdę groźnie. Koniecznie włączcie dźwięk!
 • Super Bowl w Polsce

  Super Bowl w Polsce 00:28

  Amerykańscy żołnierze stacjonujący w Żaganiu oglądali Super Bowl. Wśród czołgów dopingowali swoje ulubione drużyny
 • Wielki wybuch wulkanu ognia

  Wielki wybuch wulkanu ognia 00:39

  Wulkan Colima w Meksyku to jeden z najbardziej aktywnych wulkanów na świecie. Eksplodował 3 lutego i już dzień później na You Tube zamieszczono film dokumentujący ten wybuch. Nagranie robi wrażenie!
 • Wężowy domek

  Wężowy domek 00:51

  W Teksasie, w Stanach Zjednoczonych, pewien mężczyzna zauważył węża wychodzącego z toalety. Po wezwaniu specjalistów od gadów okazało się, że w całym domu jest około 24 grzechotników teksańskich. Są to jedne z najniebezpieczniejszych węży w całych Stanach
 • Przygoda życia

  Przygoda życia 01:00

  Po przeszczepie wyruszył w podróż życia, a po powrocie... wyszedł z domu w poszukiwaniu kolejnej przygody. Choroba nie zatrzymała pana Tomasza, lecz zmotywowała do dalszej drogi. Cierpiący na stwardnienie rozsiane mężczyzna odwiedził już Gambię, Norwegię, Grecję, Austrię, Litwę i Łotwę. Ale to nie koniec. W ręku ma bilet na koniec świata.
 • Zatopiony nie trafiony

  Zatopiony nie trafiony 01:00

  Z daleka wyglądają jak pomarszczone skorupy, które ktoś porzucił w morzu. Jak podaje portal tvn24.pl, w pobliżu Portu Wojennego w Helu wciąż można wypatrzeć wraki kadłubów ORP Wicher II i ORP Grom II. Przez lata służyły polskiej Marynarce Wojennej, potem je zatopiono. Miały chronić wybrzeże niczym falochron. Nic z tego nie wyszło. Teraz rdzewieją.
 • Pub

  Pub 00:30

  W centrum handlowym w pewnym mieście w Anglii, odkryto zapomniany pub. 22 lata temu zamurowano do niego wejście. Teraz możemy zobaczyć efekty ekspolarcji. Na zdjęciach możemy zobaczyć między innymi stare butelki czy paczkę fistaszków.
 • Mechaniczna meduza

  Mechaniczna meduza 00:39

  Naukowcy z Instytutu Technologicznego w Massachusetts stworzyli robota meduzę. Jest zdolna do chwytania ryb. Przez użycie hydrożelu - robot pod wodną jest prawie niewidzialny.
 • Drift w lesie

  Drift w lesie 00:37

  W internecie pojawiło się nagranie strażaków jadących przez las. Nie była to jednak zwykła przejażdżka. Mało brakowało a wóz strażacki przewróciłby się na bok.
 • Psie szczęście

  Psie szczęście 00:42

  Pewien Husky z Rosji uwielbia zjeżdżać z górki. Szczeniak wchodzi do swojego dmuchanego koła a potem pozwala się zepchnąć na dół. Mógłby tak zjeżdżać całymi dniami!
 • Spiderman przed sądem

  Spiderman przed sądem 00:40

  Przed sądem stanął złodziej obrazów znany jako Spiderman. Ukradł obrazy warte prawie milion euro. Jego łupem padły dzieła między innymi Picassa czy Modiglianiego. Gdzie teraz znajdują się obrazy? To tej pory nie wiadomo
rozwiń

News in English

rozwiń