"Fakty" z 24 sierpnia

 • TOPR kontynuuje akcję w Wielkiej Śnieżnej. "Najważniejsze jest bezpieczeństwo ratowników"

  TOPR kontynuuje akcję w Wielkiej ... 03:30

  Ratownicy starają się opracować plan wydobycia ciał grotołazów zmarłych w Jaskini Wielkiej Śnieżnej. Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo ratowników. Akcja wydobycia ciał będzie skomplikowana i długo potrwa.
 • 29 osób wciąż w szpitalach po burzy na Giewoncie

  29 osób wciąż w szpitalach po bur... 00:46

  Po czwartkowej burzy w Tatrach w szpitalach wciąż pozostaje 29 osób. Wszyscy turyści, z którymi tuż po uderzeniu żywiołu nie było kontaktu, są bezpieczni. Zakopiańska prokuratura prowadzi śledztwo pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci czterech osób. Będzie między innymi analizować przebieg akcji ratunkowej.
 • Świeckie państwo, tanie leki i związki partnerskie. Lewica przedstawiła swój program

  Świeckie państwo, tanie leki i zw... 03:16

  Lewica przedstawiła na konwencji w Warszawie swój program wyborczy. Świeckie państwo, likwidacja umów śmieciowych, tanie leki i związki partnerskie osób tej samej płci - to obietnice dla wyborców. Dla politycznych przeciwników też są obietnice - Trybunał Stanu dla ministra Zbigniewa Ziobry i kalendarz przywrócenia praworządności.
 • Byli współpracownicy Tadeusza Mazowieckiego apelują o udział w wyborach

  Byli współpracownicy Tadeusza Maz... 02:56

  Odsuńmy ich od władzy, powiedzmy dość - apelują dawni współpracownicy Tadeusza Mazowieckiego w 30. rocznicę powierzenia mu misji utworzenia rządu. Pod apelem o udział w wyborach do Sejmu i Senatu 13 października widnieje kilkadziesiąt nazwisk, między innymi Balcerowicz, Frasyniuk, Onyszkiewicz i Suchocka.
 • Rusza szczyt G7. Wśród tematów znajdzie się sprawa pożarów w Amazonii

  Rusza szczyt G7. Wśród tematów zn... 01:19

  W Biarritz we Francji rozpoczął się szczyt G7. Na tapecie jest mnóstwo tematów, od konfliktów zbrojnych na świecie po kwestie klimatycznie, ale w ostatniej chwili doszedł temat pożarów w Puszczy Amazońskiej. Państwa G7 są tak podzielone, że być może nie będzie w tym roku wspólnego komunikatu końcowego.
 • Samochód uderzył w betonowy przepust. Cztery osoby nie żyją

  Samochód uderzył w betonowy przep... 00:45

  Dramat na Drodze Krajowej numer 9 w Miłkowie w Świętokrzyskiem. Samochód osobowy zjechał z drogi, wpadł do rowu i uderzył w betonowy przepust. Trzy osoby - w tym 27-letni kierowca - zginęły na miejscu. Czwarta ofiara zmarła w szpitalu. W szpitalu jest też ranna kobieta.
 • Za pogrzeb bliskiej osoby muszą zapłacić nawet dwumiesięczną pensję. Mieszkańcy piszą do metropolity

  Za pogrzeb bliskiej osoby muszą z... 03:04

  Godne pożegnanie bliskiej osoby jest bezcenne. Ale pogrzeb - jak każda inna usługa - ma swoją cenę. Na wysokie koszty pochówku skarżą się mieszkańcy Brzezin i apelują do arcybiskupa Grzegorza Rysia o interwencję w tej sprawie.
 • Wirtualne operacje w Centrum Zdrowia Dziecka. Rusza Ośrodek Symulacji Chirurgii Małoinwazyjnej

  Wirtualne operacje w Centrum Zdro... 02:23

  W Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie powstał pierwszy w Polsce Ośrodek Symulacji Chirurgii Małoinwazyjnej. Pozwala on ćwiczyć umiejętności chirurgiczne w wirtualnym środowisku. Szkolić się będą tam chirurdzy z całego kraju i to nie tylko chirurdzy dziecięcy.
 • "To nie jest łatwe i nie jest dla każdego". Pan Marcin przygarnął dwa ostronosy

  "To nie jest łatwe i nie jest dla... 02:23

  Przyrodnicza ciekawostka ze stołecznych ulic - są puchate jak koty, mają nosy jak mrówkojady i są wyprowadzane na smyczy jak psy. To ostronosy, które należą do pana Marcina. Jak to jest mieć je w domu?
 • Prognoza pogody na sobotę 25 sierpnia

  Prognoza pogody na sobotę 25 sier... 02:59

  W sobotę słonecznie, tylko na południu Polski przelotne opady deszczu i burze, lokalnie z gradem. Temperatura maksymalna w dzień od 26 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 31 stopni Celsjusza na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach burzowych do 90 km/h, wschodni.

Doniesienia o zorganizowanym hejcie wobec sędziów

 • "Jedyną instancją, która jest w stanie odwołać ministra, jest Jarosław Kaczyński"

  "Jedyną instancją, która jest w s... 01:05

  24.08 | "Jedyną instancją, która jest w stanie odwołać ministra, jest Jarosław Kaczyński"
 • Aferę wokół hejtu w Ministerstwie Sprawiedliwości komentowali goście programu "Babilon"

  Aferę wokół hejtu w Ministerstwie... 03:08

  24.08 | Aferę wokół hejtu w Ministerstwie Sprawiedliwości komentowali goście programu "Babilon"
 • Stefaniak: kodeks etyki powinien być dla urzędników resortu sprawiedliwości, a nie dla sędziów

  Stefaniak: kodeks etyki powinien ... 01:20

  24.08 | Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zwrócił się w piątek do Krajowej Rady Sądownictwa o przygotowanie kodeksu etyki regulującego zachowanie sędziów w mediach społecznościowych - poinformował resort sprawiedliwości. Rzecznik PSL Jakub Stefaniak skomentował, że kodeks etyki powinien być dla urzędników resortu sprawiedliwości, a nie dla sędziów.
 • Ziobro chce opracowania zasad zachowania sędziów w Internecie

  Ziobro chce opracowania zasad zac... 01:12

  24.08 | Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zwrócił się w piątek do Krajowej Rady Sądownictwa o przygotowanie kodeksu etyki regulującego zachowanie sędziów w mediach społecznościowych - poinformował resort sprawiedliwości. Celem ma być "oczyszczenie środowiska sędziowskiego z zachowań niegodnych przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości".
 • Struktura grupy hejtującej sędziów. Łukasz Piebiak na czele, a kto pod nim?

  Struktura grupy hejtującej sędzió... 03:27

  Większość pytanych w sondażu Kantar dla "Faktów" TVN i TVN24 chce dymisji ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Jego podwładni mieli sterować akcją dyskredytowania sędziów nieprzychylnych rządowi, udostępniając wrażliwe dane internautce. Ludzi biorących udział w tej akcji było więcej.
 • Wiceminister sprawiedliwości: nie mamy się czego wstydzić i z czego tłumaczyć

  Wiceminister sprawiedliwości: nie... 00:41

  23.08| - Pan minister Ziobro nie wiedział o tych rzeczach. Kiedy się dowiedział, to natychmiast zdecydował się podjąć działania i to jest ten nowy standard. Wiceminister sprawiedliwości został zdymisjonowany - mówił w "Faktach po Faktach" w TVN24 wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik z Solidarnej Polski, odnosząc się do sprawy organizowania hejtu na sędziów.
 • PiS traci poparcie po aferze w Ministerstwie Sprawiedliwości. Najnowszy sondaż "Faktów" TVN

  PiS traci poparcie po aferze w Mi... 03:27

  W najnowszym sondażu partyjnym Kantar dla "Faktów" TVN i TVN24 widać poważną zmianę w nastrojach społecznych. PiS straciło 5 punktów procentowych poparcia, Koalicja Obywatelska zyskała 3 punkty procentowe - w porównaniu do poprzedniego sondażu z 13 sierpnia. Nasz najnowszy sondaż został przeprowadzony po tym, jak media ujawniły aferę w Ministerstwie Sprawiedliwości.
 • Posłowie PO-KO po spotkaniu z wiceministrem sprawiedliwości Michałem Wójcikiem

  Posłowie PO-KO po spotkaniu z wic... 01:41

  23.08| Spotkanie z wiceministrem Wójcikiem komentowali także sami posłowie. - O ile jesteśmy w stanie zrozumieć stanowisko pana wiceministra, że część tych dokumentów wymaga zaangażowania pracowników, przygotowania przez parę dni, o tyle część z tych dokumentów, o których mówiliśmy już dziś parę godzin temu (przed kontrolą poselską - red.) jest dostępnych "od ręki", bo są one prowadzone w elektronicznym systemie i klikając myszką czy enter można je z łatwością wygenerować, a mimo to one na to spotkanie nie zostały przygotowane - wskazywał Arkadiusz Myrcha.
 • Wójcik: nie ma problemu ujawnić dokumenty, ale jest problem techniczny

  Wójcik: nie ma problemu ujawnić d... 02:27

  23.08| Już po spotkaniu z przedstawicielami PO-KO, wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik precyzował w rozmowie z dziennikarzami, o udostępnienie jakich dokumentów zwrócili się posłowie. Chodzi o przedstawienie rejestru umów cywilnoprawnych ministerstwa, o dokumenty dotyczące dymisji wiceministra Łukasza Piebiaka i jego delegacji w ministerstwie, a także o udostępnienie księgi wejść i wyjść do ministerstwa sprawiedliwości.
 • Witczak: będziemy bardzo precyzyjnie sprawdzać wszystkie dokumenty

  Witczak: będziemy bardzo precyzyj... 01:07

  23.08 | Dymisja Łukasza Piebiaka nie kończy sprawy dyskredytowania niektórych sędziów. Ta afera musi być precyzyjnie wyjaśniona - powiedział poseł PO-KO Mariusz Witczak, który razem z Joanną Augustynowską i Arkadiuszem Myrchą, w ramach kontroli poselskiej, wszedł w piątek do resortu sprawiedliwości. Posłowie poinformowali, że o godzinie 15.30 spotkają się w tej sprawie z wiceministrem sprawiedliwości Michałem Wójcikiem.
 • Myrcha: jako posłowie domagamy się pełnego wglądu w dokumentacje Ministerstwa Sprawiedliwości

  Myrcha: jako posłowie domagamy si... 02:03

  23.08 | Dymisja Łukasza Piebiaka nie kończy sprawy dyskredytowania niektórych sędziów. Ta afera musi być precyzyjnie wyjaśniona - powiedział poseł PO-KO Mariusz Witczak, który razem z Joanną Augustynowską i Arkadiuszem Myrchą, w ramach kontroli poselskiej, wszedł w piątek do resortu sprawiedliwości. Posłowie poinformowali, że o godzinie 15.30 spotkają się w tej sprawie z wiceministrem sprawiedliwości Michałem Wójcikiem.
 • Wawrykiewicz: widzimy jak w soczewce, co się wydarzyło z polskim wymiarem sprawiedliwości

  Wawrykiewicz: widzimy jak w socze... 01:24

  23.08 | Michał Wawrykiewicz o polskim wymiarze sprawiedliwości: Widzimy jak w soczewce, co się wydarzyło z polskim wymiarem sprawiedliwości. Od 2015, kiedy został sparaliżowany Trybunał Konstytucyjny, wszystko odbywało się pod otoczką manipulacji i kłamstwa wobec społeczeństwa. Wmawiano nam, że chce się usprawnić Trybunał, zmodernizować. Na tej samej zasadzie w marcu 2016 „zmodernizowano” prokuraturę, której działania chciano przyspieszyć. Tak naprawdę dokonano zawłaszczenia prokuratury pod skrzydła aparatu politycznego. W kolejnym kroku dokonano zamachu na sądownictwo powszechne i w końcu na Sąd Najwyższy. To również się odbywało pod hasłem reformy wymiaru sprawiedliwości, przyspieszenia procedur. Nic takiego się nie wydarzyło. Jedyne, do czego służyły działania władzy to było podporządkowanie polityczne sądów, aby wydawały takie orzeczenia jakich władza się spodziewa albo aby nie wszczynały postępowań kiedy władza tego nie oczekuje.
rozwiń

Turyści w Tatrach rażeni przez piorun

 • Świadek burzy mówi o uderzeniu pioruna

  Świadek burzy mówi o uderzeniu pi... 00:57

  23.08 | Piorun uderzył w czwartek około 14 i poraził kilkadziesiąt osób. Trafił w krzyż na Giewoncie, a następnie cała energia przeniosła się po mokrych skałach na łańcuchy, których w tamtym momencie trzymało się kilkadziesiąt osób.
 • Psycholog o poszkodowanych w tragedii w Tatrach

  Psycholog o poszkodowanych w trag... 00:48

  23.08| W Tatrach miało być miło i przyjemnie. Nie było. Ponad 150 osób przeżyło tam piekło. I choć powoli wracają do sił, wciąż nie wiadomo jaki to zostawi ślad w ich psychice. - To była ekstremalna sytuacja wykraczająca poza zwykłą codzienność. Nie da się przygotować na coś takiego - mówi Kamila Bryja, psycholog i psychoterapeuta. Jak można im pomóc?
 • Beata Sabała-Zielińska: 37 osób pracuje na etacie. Robią takie rzeczy, że mało kto to robi na świecie

  Beata Sabała-Zielińska: 37 osób p... 01:06

  23.08 | To są fachowcy wysokiej klasy. Robią takie rzeczy, jak nikt inny na świecie - mówiła w TVN24 o ratownikach TOPR Beata Sabała-Zielińska, dziennikarka i autorka książki "TOPR. Żeby inni mogli przeżyć" - Często jest tak, że światowe firmy, które wykonują sprzęt, zwracają się właśnie do ratowników TOPR o sprawdzenie tego sprzętu - dodała.
 • Cała rozmowa z Beatą Sabałą-Zielińską o ratownikach TOPR

  Cała rozmowa z Beatą Sabałą-Zieli... 06:01

  23.08 | Cała rozmowa z Beatą Sabałą-Zielińską o ratownikach TOPR. To są fachowcy wysokiej klasy. Robią takie rzeczy, jak nikt inny na świecie - mówiła w TVN24 o ratownikach TOPR Beata Sabała-Zielińska, dziennikarka i autorka książki "TOPR. Żeby inni mogli przeżyć" - Często jest tak, że światowe firmy, które wykonują sprzęt, zwracają się właśnie do ratowników TOPR o sprawdzenie tego sprzętu - dodała.
 • Szpital w Zakopanem o personelu udzielającym pomocy rannym

  Szpital w Zakopanem o personelu u... 01:58

  23.08. | Cztery osoby nie żyją, 157 jest poszkodowanych, z czego 34 nadal w szpitalach. To bilans po gwałtownej burzy, która w czwartek przeszła nad Tatrami. Z pięcioma osobami rodziny nadal nie mają kontaktu. Ratownicy nie wiedzą, czy osoby te przebywają w górach. Trwa ich poszukiwanie.
 • Szpital w Zakopanem podsumowuje tragedię w Tatrach

  Szpital w Zakopanem podsumowuje t... 02:29

  23.08. | Cztery osoby nie żyją, 157 jest poszkodowanych, z czego 34 nadal w szpitalach. To bilans po gwałtownej burzy, która w czwartek przeszła nad Tatrami. Z pięcioma osobami rodziny nadal nie mają kontaktu. Ratownicy nie wiedzą, czy osoby te przebywają w górach. Trwa ich poszukiwanie.
 • Schronisko zamieniło się w pogotowie. "W ciągu dwóch godzin były tu ranne 42 osoby"

  Schronisko zamieniło się w pogoto... 01:28

  23.08 | Tutaj wszystkich znosili i opatrywali - powiedziała pracowniczka schroniska na Hali Kondratowej, które wkrótce po gwałtownej burzy w Tatrach zmieniło się w tymczasowe pogotowie. Kobieta opowiedziała, że w ciągu dwóch godzin trafiły tam 42 osoby.
 • "Piorun trafił w skałę, a tę skałę po prostu rozsadziło". Relacje turystów z Tatr

  "Piorun trafił w skałę, a tę skał... 00:59

  23.08 | W czwartek po południu nad Tatrami przeszła gwałtowna burza. Zginęły cztery osoby, w tym dwoje dzieci. Według najnowszych danych poszkodowanych jest ponad 150 turystów.
 • "Widziałem osoby, które spadły na dół"

  "Widziałem osoby, które spadły na... 01:53

  23.08 | To był nasz pierwszy wyjazd w góry. Miał być niezapomniany - powiedział jeden z poszkodowanych turystów, który w czwartek był na Giewoncie, gdy nad Tatrami rozpętała się gwałtowna burza z piorunami. Zginęły cztery osoby, ponad 150 jest rannych. - Jeden mężczyzna powiedział, że piorun trafił w skałę, a tę skałę po prostu rozsadziło, odłamki poleciały w ludzi - powiedział inny turysta.
 • Lekarz Michał Rotuski: Przekrój obrażeń jest ogromny. Od urazów ciężkich po oparzenia I i II stopnia

  Lekarz Michał Rotuski: Przekrój o... 00:37

  23.08 | W czwartek po południu nad Tatrami przeszła gwałtowna burza. - Wzięła się jakby znikąd, na chwilę zrobiło się ciemno, nadeszły nad Zakopane bardzo gęste chmury i zaczęło błyskać, wyładowanie za wyładowaniem - relacjonował reporter TVN24 Maciej Stasiński.
 • "Większość osób miała oparzenia po porażeniu piorunem, również zaburzenia w EKG"

  "Większość osób miała oparzenia p... 00:33

  23.08 | W czwartek po południu nad Tatrami przeszła gwałtowna burza. - Wzięła się jakby znikąd, na chwilę zrobiło się ciemno, nadeszły nad Zakopane bardzo gęste chmury i zaczęło błyskać, wyładowanie za wyładowaniem - relacjonował reporter TVN24 Maciej Stasiński.
 • Jak się zachować w górach podczas burzy?

  Jak się zachować w górach podczas... 02:43

  22.08 | Burza, która przeszła nad Tatrami była gwałtowna i silna, ale nie spełniała kryteriów, by IMGW wydał ostrzeżenie. Turyści mogli jedynie śledzić pogodowe informacje. Pytanie, jak się zachować, kiedy taka burza w górach nas zastanie, co robić, a czego unikać?
rozwiń

Akcja ratunkowa w Jaskini Wielkiej Śnieżnej

 • Grotołazi zaginieni w Jaskini Wielkiej Śnieżnej nie przeżyli. Znaleziono ciało

  Grotołazi zaginieni w Jaskini Wie... 00:38

  Koniec poszukiwań i koniec nadziei. W Jaskini Wielkiej Śnieżnej znaleziono ciało jednego z zaginionych od zeszłego tygodnia grotołazów. Ciało drugiego prawdopodobnie jest tuż obok, ale ratownicy przerwali akcję. Mają zamiar przegrupować się i opracować plan, jak ciała wydobyć.
 • Szósta doba poszukiwania dwóch grotołazów

  Szósta doba poszukiwania dwóch gr... 01:37

  22.08 | Nadal nie ma kontaktu z grotołazami, którzy są uwięzieni w Jaskini Wielkiej Śnieżnej. W czwartek mija tydzień od kiedy rozpoczęli eksplorację. Rano do jaskini została przetransportowana kolejna grupa ratowników.
 • Ratownicy próbują dostać się do uwięzionych grotołazów

  Ratownicy próbują dostać się do u... 03:06

  20.08 | Akcja ratunkowa TOPR trwa już trzecią dobę, a może potrwać jeszcze wiele godzin, bo nadal nie ma kontaktu z uwięzionymi grotołazami w jaskini Wielkiej Śnieżnej w Tatrach. Akcja jest trudna, bo jaskinia jest głęboka i kręta, a niektóre jej odcinki zalane są wodą.
 • Brak przełomu w poszukiwaniach

  Brak przełomu w poszukiwaniach 01:06

  21.08 | Nadal nie ma kontaktu z uwięzionymi w Jaskini Wielkiej Śnieżna grotołazami. Rozpoczęła się piąta doba akcji ratunkowej, w rejon jaskini dostarczona została kolejna zmiana a ratowników.
 • "Wydaje nam się, że jesteśmy już bardzo blisko"

  "Wydaje nam się, że jesteśmy już ... 01:39

  21.08 | Nadal nie ma kontaktu z uwięzionymi w Jaskini Wielkiej Śnieżna grotołazami. Rozpoczęła się piąta doba akcji ratunkowej, w rejon jaskini dostarczona została kolejna zmiana a ratowników.
 • Zaginieni byli słyszani przez pierwsze cztery godziny odcięcia

  Zaginieni byli słyszani przez pie... 01:42

  21.08 | Nadal nie ma kontaktu z uwięzionymi w Jaskini Wielkiej Śnieżna grotołazami. Rozpoczęła się piąta doba akcji ratunkowej, w rejon jaskini dostarczona została kolejna zmiana a ratowników.
 • Ratownicy najprawdopodobniej słyszeli zaginionych

  Ratownicy najprawdopodobniej słys... 01:55

  21.08 | Nadal nie ma kontaktu z uwięzionymi w Jaskini Wielkiej Śnieżna grotołazami, jednak ratownicy są przekonani, że zbliżają się do zaginionych. Rozpoczęła się piąta doba akcji ratunkowej, w rejon jaskini dostarczona została kolejna zmiana ratowników.
 • Akcja ratunkowa trwa

  Akcja ratunkowa trwa 01:34

  21.08 | Akcja ratunkowa w Jaskini Wielkiej Śnieżnej
 • 'Plan na dzisiaj to strzelać i wynosić materiał"

  'Plan na dzisiaj to strzelać i wy... 00:50

  21.08 | Akcja ratunkowa w Jaskini Wielkiej Śnieżnej
 • Czwarty dzień poszukiwań grotołazów. Ratownicy dotarli do rzeczy zaginionych

  Czwarty dzień poszukiwań grotołaz... 02:29

  Pierwsza grupa ratowników znalazła ekwipunek poszukiwanych grotołazów. Od miejsca, gdzie odnaleziono ekwipunek, ratownicy poszerzają niezwykle ciasne przejście. To jeden z najtrudniejszych momentów akcji ratowniczej w Jaskini Wielkiej Śnieżnej w Tatrach. Bo ratownicy centymetr po centymetrze czołgają się dalej. Przed nimi tak zwane zaciski, czyli szczeliny tak wąskie, że nawet najszczuplejsi muszą wypuszczać powietrze z płuc, by się przecisnąć. W najwęższym miejscu jest 30 centymetrów.
 • "Poprawiła się wentylacja, prace będą kontynuowane"

  "Poprawiła się wentylacja, prace ... 01:36

  20.08 | - Jeśli nie pogorszy się wentylacja to myślę, że uda nam się o kilka metrów do przodu przesunąć i zobaczymy, czy jakieś nowe dobre informacje się pojawią – powiedział Jan Krzysztof, naczelnik TOPR, podczas spotkania z dziennikarzami we wtorek rano
 • "Sprzęt dotarł, ale nie był potrzebny"

  "Sprzęt dotarł, ale nie był potrz... 02:06

  20.08 | - Jeśli nie pogorszy się wentylacja to myślę, że uda nam się o kilka metrów do przodu przesunąć i zobaczymy, czy jakieś nowe dobre informacje się pojawią – powiedział Jan Krzysztof, naczelnik TOPR, podczas spotkania z dziennikarzami we wtorek rano
rozwiń

Wybory parlamentarne 2019. Kampania

rozwiń

Demonstracje w Hongkongu

 • Zaginięcie pracownika brytyjskiego konsulatu w Hongkongu

  Zaginięcie pracownika brytyjskieg... 00:38

  20.08 | Hongkońskie władze badają sprawę pracownika brytyjskiego konsulatu, który zaginął w czasie podróży do Chin kontynentalnych. Hongkońska policja nie otrzymała żadnych informacji na jego temat od policji z kontynentu – ogłoszono we wtorek na konferencji prasowej.
 • Prodemokratyczne protesty w Hongkongu

  Prodemokratyczne protesty w Hongk... 01:19

  20.08 | Regularne demonstracje wstrząsają Hongkongiem od blisko trzech miesięcy. Ich pierwotną przyczyną był zgłoszony przez lokalny rząd i popierany przez Pekin projekt nowelizacji prawa ekstradycyjnego, który przewiduje możliwość odsyłania podejrzanych do Chin kontynentalnych. Z czasem do postulatu wycofania tego projektu dołączyły żądania niezależnego śledztwa w sprawie działań policji, uwolnienia osób zatrzymanych w związku z protestami oraz powszechnych, demokratycznych wyborów władz regionu.
 • Protesty nie słabną. Mieszkańcy Hongkongu znów wyszli na ulice

  Protesty nie słabną. Mieszkańcy H... 02:04

  Około dwa miliony mieszkańców Hongkongu wyszło na ulice w proteście przeciwko rządowi tego autonomicznego miasta i przeciwko rządowi w Pekinie. Protestujący chcą wycofania ustawy o ekstradycji do Chin kontynentalnych, a także zachowania autonomii Hongkongu. Donald Trump przestrzegł Chiny przed powtórką z masakry na Placu Tiananmen.
 • Tłumy w strugach deszczu na ulicach. Kolejny weekend protestów w Hongkongu

  Tłumy w strugach deszczu na ulica... 01:38

  18.08 | Dziesiątki tysięcy osób wyszły w niedzielę na ulice Hongkongu w kolejnej masowej demonstracji sprzeciwu wobec władz. Według lokalnej prasy policja przygotowała wozy z armatkami wodnymi.
 • Chińskie siły zbrojne na ćwiczeniach przy granicy z Hongkongiem

  Chińskie siły zbrojne na ćwiczeni... 01:30

  15.08 | Setki umundurowanych funkcjonariuszy Zbrojnej Policji Ludowej, która należy do sił zbrojnych ChRL, ćwiczyły w czwartek na stadionie piłkarskim w chińskim mieście Shenzhen, kilkadziesiąt kilometrów od granicy z Hongkongiem. Na parkingu stało ponad 100 paramilitarnych pojazdów, w tym transportery opancerzone, ciężarówki, autobusy i jeepy oraz pojazdy z armatkami wodnymi – podała agencja Reutera.
 • Chińskie oddziały przy granicy z Hongkongiem

  Chińskie oddziały przy granicy z ... 01:38

  15.08 | Oddziały zwarte chińskiej policji ćwiczą w czwartek na stadionie w pobliżu granicy z Hongkongiem. Eksperci sądzą jednak, że ryzyko związane z pacyfikacją hongkońskich protestów przy użyciu sił zbrojnych wciąż jest dla Pekinu zbyt duże.
 • Protesty antyrządowe w Hongkongu

  Protesty antyrządowe w Hongkongu 00:55

  15.08 | Donald Trump uzależnił przebieg handlowych negocjacji od pokojowego rozwiązania konfliktu z ruchem prodemokratycznym w Hongkongu. Oświadczył na Twitterze, że Chiny przed podpisaniem z USA umowy handlowej, powinny przede wszystkim "humanitarnie" potraktować Hongkong.
 • Pojazdy chińskiej armii na granicy z Hongkongiem. Zdjęcia satelitarne

  Pojazdy chińskiej armii na granic... 00:41

  14.08 | Zdjęcia satelitarne zdają się ukazywać transportery opancerzone oddziałów zwartych chińskiej policji, zgromadzone na terenie obiektu sportowego w mieście Shenzhen, w pobliżu granicy z Hongkongiem, gdzie trwają antyrządowe protesty – podała w środę agencja AP.
 • Na lotnisku w Hongkongu doszło do starć między policją a demonstrantami

  Na lotnisku w Hongkongu doszło do... 01:24

  13.08 | Władze Wielkiej Brytanii potępiły we wtorek stosowanie przemocy w Hongkongu i zaapelowały o dialog. Tego dnia doszło na tamtejszym lotnisku do kolejnych starć policji z demonstrantami, co doprowadziło do "poważnego zakłócenia" jego funkcjonowania.
 • Starcia policji i manifestantów na lotnisku w Hongkongu

  Starcia policji i manifestantów n... 00:53

  13.08 |Uczestnicy kolejnej w ostatnim czasie demonstracji w Hongkongu we wtorek starli się na tamtejszym lotnisku z policją, której funkcjonariusze użyli gazu łzawiącego, po czym się wycofali. Władze portu lotniczego mówią o "poważnym zakłóceniu" funkcjonowania obiektu.
 • Lotnisko w Hongkongu zostało zablokowane przez protestujących

  Lotnisko w Hongkongu zostało zabl... 01:31

  13.08 | We wtorek rano czasu lokalnego wznowiło pracę lotnisko w Hongkongu, które dzień wcześniej zostało całkowicie zablokowane przez tysiące demonstrantów protestujących przeciwko brutalności policji - poinformowała agencja dpa, powołując się na zarząd lotniska.
 • Od czerwca w Hongkongu trwają antyrządowe protesty

  Od czerwca w Hongkongu trwają ant... 00:32

  12.08 | Większość protestujących w Hongkongu zamierza kontynuować demonstracje, jeśli władze nie spełnią ich postulatów – podali w poniedziałek badacze z kilku hongkońskich uczelni na podstawie ankiet, przeprowadzonych wśród uczestników 12 manifestacji od 9 czerwca.
rozwiń

Obraz świata

 • Zamieszki w pobliżu Biarritz, gdzie trwa szczyt G7

  Zamieszki w pobliżu Biarritz, gdz... 01:17

  24.08 | Policja użyła w sobotę armatki wodnej i gazu łzawiącego przeciwko antykapitalistycznym demonstrantom w Bayonne koło Biarritz na południowym zachodzie Francji, gdzie obraduje szczyt G7.
 • W Dniu Niepodległości ulicami Kijowa przeszedł marsz weteranów

  W Dniu Niepodległości ulicami Kij... 00:44

  24.08 | Kilkanaście tysięcy osób, w tym weterani wojny w Donbasie i bliscy jej ofiar, przeszło w sobotę ulicami Kijowa w Marszu Obrońców Ukrainy, który zwołano w reakcji na decyzję prezydenta Wołodymyra Zełenskiego o rezygnacji z parady wojskowej w Dniu Niepodległości tego kraju.
 • Europejscy przywódcy na szczycie G7

  Europejscy przywódcy na szczycie G7 00:37

  24.08 | Dziś będę próbował przekonać moich rozmówców, że na następne spotkanie grupy G7 lepiej byłoby zaprosić Ukrainę, oczywiście jako gościa, niż Rosję - zapowiedział przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk, który przybył w sobotę do Biarritz we Francji na spotkanie przywódców państw G7.
 • Macron i Trump w Biarritz przed szczytem G7

  Macron i Trump w Biarritz przed s... 01:23

  24.08 | Wiele osiągniemy w ten weekend - oświadczył w sobotę prezydent USA Donald Trump po przylocie do francuskiego Biarritz, gdzie po południu rozpoczął się szczyt G7. Dodał, że ma "wyjątkowe relacje" z francuskim prezydentem Emmanuelem Macronem. Przywódca Francji wyraził nadzieję na przekonanie liderów G7 do wycofania się z wojny handlowej, która destabilizuje światowy wzrost gospodarczy. Napięcia w handlu są złe dla wszystkich - przekonywał.
 • Kierowca spał w trakcie jazdy. "To szaleństwo"

  Kierowca spał w trakcie jazdy. "T... 00:29

  24.08 | Na kalifornijskiej autostradzie jeden z kierowców został przyłapany na drzemce w trakcie jazdy. Jak widać na nagraniu, mężczyzna w końcu się obudził. Policja oraz producent samochodu podkreślili, że funkcja autopilota, w którą wyposażony jest ten model auta nie zwalnia kierowcy z obowiązku jego kontrolowania.
 • Północnokoreańskie testy rakiet balistycznych

  Północnokoreańskie testy rakiet b... 00:32

  24.08 | Korea Północna wystrzeliła w sobotę rano czasu lokalnego dwie rakiety balistyczne krótkiego zasięgu - poinformowała południowokoreańska armia. Oba pociski przeleciały około 400 km i spadły do Morza Japońskiego.
 • Atak z użyciem broni palnej w Berlinie

  Atak z użyciem broni palnej w Ber... 01:08

  23.08 | Policja w Berlinie poinformowała o incydencie w dzielnicy Moabit. Sprawca, który jechał na rowerze, około południa postrzelił mężczyznę. Napastnik został aresztowany.
 • Prezydent Brazylii zgodził się na użycie wojska w walce z pożarami w Amazonii

  Prezydent Brazylii zgodził się na... 00:44

  24.08 | Prezydent Brazylii Jair Bolsonaro zezwolił w piątek na użycie wojska w walce z wielkimi pożarami lasów w Amazonii. Zgodnie z prezydenckim dekretem, armia będzie także współpracować z organami bezpieczeństwa publicznego i agencjami ochrony środowiska.
 • Właściciel restauracji zaatakował turystów. Urzędnicy zburzyli mu lokal

  Właściciel restauracji zaatakował... 00:43

  23.08 | Albańskie władze surowo obeszły się z właścicielem restauracji znajdującej się niedaleko twierdzy Porto Palermo. Za atak na hiszpańskich turystów mężczyzna został aresztowany. Urzędnicy zdecydowali również o zburzeniu lokalu krewkiego restauratora.
 • Siły syryjskie wzmogły działania bojowe w Idlibie

  Siły syryjskie wzmogły działania ... 00:43

  23.08 | Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan ostrzegł w piątek prezydenta Rosji Władimira Putina, że ofensywa wojsk syryjskich i rosyjskich na prowincję Idlib może doprowadzić do humanitarnego kryzysu i zagraża bezpieczeństwu narodowemu Turcji - poinformowało biuro prasowe Erdogana.
 • W wyniku palestyńskiego ataku zginęła 17-letnia Izraela

  W wyniku palestyńskiego ataku zgi... 00:36

  23.08 | W palestyńskim ataku bombowym koło żydowskiego osiedla na okupowanym Zachodnim Brzegu Jordanu zginęła w piątek 17-letnia Izraelka, a jej ojciec i brat zostali ranni. Premier Benjamin Netanjahu zapowiedział w związku z tym "wzmocnienie osadnictwa".
 • Dmitrij Gudkow został skazany w piątek na karę aresztu

  Dmitrij Gudkow został skazany w p... 00:31

  23.08 | Kolejny działacz rosyjskiej opozycji, były parlamentarzysta Dmitrij Gudkow został skazany w piątek na karę aresztu administracyjnego za wzywanie na demonstrację odbywającą się bez zezwolenia władz. Karę aresztu Gudkow otrzymał po raz drugi w ostatnim miesiącu.
rozwiń

Wideo dnia

 • Cała rozmowa z Karoliną Orton o podsumowaniu kampanii #VISAWAIVERDLAPOLSKI

  Cała rozmowa z Karoliną Orton o p... 04:50

  23.08 | Rozmowa z wicekonsul Karoliną Orton o podsumowaniu kampanii #VISAWAIVERDLAPOLSKI.
 • "To był instynkt. Ratowanie zwierząt to moja natura". Ratunek dla jelenia zaplątanego w siatkę

  "To był instynkt. Ratowanie zwier... 01:01

  23.08 | Jeleń zaplątał się w siatkę od bramki stojącej na szkolnym boisku na Long Island. Zwierze zauważył jadący do pracy Todd Brush. Mężczyzna nagrał akcję ratunkową bo nie sądził, że ktoś uwierzy co się stało.
 • "Zadzwoniła i powiedziała: mam pszczoły pod sufitem"

  "Zadzwoniła i powiedziała: mam ps... 00:59

  22.08 | Pszczelarz Paul Wood został wezwany w sobotę do usunięcia pszczół z domu na przedmieściach Brisbane. Było ich 60 tysięcy, a tuż pod sufitem utworzyły ważące 50 kilogramów plastry aż ociekające miodem. - Właścicielka domu, Laurel, zadzwoniła do mnie i powiedziała: mam pszczoły pod sufitem - relacjonował Wood. - Pszczoły gromadzą się w rój na wiosnę. Jeżeli są w stanie znaleźć naturalną dziuplę w drzewie, wtedy staje się ona ich domem. Jeżeli nie, mogą zadomowić się w dziurach ścian domów bądź w sufitach - dodał.
 • Otworzył lodówkę i zwiedził mieszkanie. Niedźwiedź szukający przekąski

  Otworzył lodówkę i zwiedził miesz... 00:58

  22.08 | Do domu letniskowego w kalifornijskim miasteczku Truckee włamał się niedźwiedź. Swoje kroki w pierwszej kolejności skierował w stronę lodówki. Wszystko wskazuje na to, że miał ochotę na nocą przekąskę.
 • Wycieczka z innej perspektywy. BMXem po kremlu kazańskim

  Wycieczka z innej perspektywy. BM... 01:04

  22.08 | Rosyjski rowerzysta przejechał BMXem po dachach i murach kremla kazańskiego. W tym celu zbudowano specjalne platformy, a jego wyczyny na rowerze śledził dron.
 • Spiker parlamentu karmił dziecko w czasie obrad

  Spiker parlamentu karmił dziecko ... 00:30

  22.08 | Spiker nowozelandzkiego parlamentu zwrócił się o spokój do debatujących o cenach paliw deputowanych, ponieważ chciał nakarmić niemowlę. W środę w trakcie obrad Izby zaoferował pomoc w opiece nad dzieckiem jednemu z parlamentarzystów, który pojawił się z chłopcem w pracy.
 • Szybka wiewiórka wbiegła na boisko i rozproszyła baseballistów

  Szybka wiewiórka wbiegła na boisk... 00:35

  21.08 | Poniedziałkowy mecz baseballa zespołów Minnesota Twins i Chicago White Sox został przerwany z powodu wtargnięcia na boisko wiewiórki. Zwierzę przebiegało między nogami jednego z zawodników, popędziło przez pole gry, a następnie skryło się na widowni.
 • Łabędź biegał po "trzypasmówce" w Szczecinie

  Łabędź biegał po "trzypasmówce" w... 00:42

  21.08 | Łabędź biegał po "trzypasmówce" w Szczecinie. Zaskoczeni kierowcy gwałtownie hamowali i omijali przestraszonego ptaka. Dopiero pracownik Nadzoru Ruchu zajął się spłoszonym zwierzęciem, dzięki czemu nikomu nic się nie stało.
 • Latające materace na ulicach Denver

  Latające materace na ulicach Denver 00:58

  21.08 | 150 latających materacy na ulicach Denver w Stanach Zjednoczonych. Przygotowane były na specjalny nocny seans w kinie pod gołym niebem. Widzowie mieli na nich oglądać film, jednak silne podmuchy wiatru pokrzyżowały im plany i uniosły materace w powietrze. Jeden ze świadków, któremu udało się sfilmować całe zajście, określił to jako "największą migrację materacy w 2019 roku". W pogoni za latającymi materacami ruszyli mieszkańcy.
 • Nie zatrzymało go dwumetrowe ogrodzenie. Aligator pokonał płot

  Nie zatrzymało go dwumetrowe ogro... 00:46

  20.08 | Mieszkańcy Florydy często mają do czynienia z aligatorami. Te niebezpieczne gady zamieszkują mokradła i bagna, ale czasem pojawiają się również w pobliżu ludzkich siedzib. Wydawałoby się, że dwumetrowy płot wystarczy, by się przed nimi ochronić. Nic bardziej mylnego.
 • Niespodziewany bohater mistrzostw Francji w kolarstwie torowym

  Niespodziewany bohater mistrzostw... 00:59

  Do sytuacji doszło w piątek podczas mistrzostw Francji w kolarstwie torowym. W wyścigu na 50 km mężczyzn zdarzył się mały wypadek na 181 okrążeń przed metą. Na trasie został jednak rower, który mógł spowodować kolejną lawinę nieszczęść. Wtedy do akcji ruszył jeden z pracowników, będących blisko toru. Rower z trasy zgarnął w bohaterskim stylu.
 • Premier Morawiecki podczas pikniku rodzinnego PiS w Stalowej Woli

  Premier Morawiecki podczas piknik... 00:30

  18.08 | Ostatni tych wakacji rodzinny piknik PiS zawitał w niedzielę do Stalowej Woli. W podkarpackiej miejscowości pojawił się między innymi Mateusz Morawiecki, którego częstowano różnymi specjałami. W pewnym momencie padła propozycja spróbowania nalewki. Premier nie skorzystał.
rozwiń

Kontakt 24

rozwiń

Meteo

 • Prognoza pogody na niedzielę

  Prognoza pogody na niedzielę 01:20

  24.08 | W niedzielę na południu Polski pojawią się przelotne opady deszczu i burze, lokalnie z gradem. Poza tym będzie słonecznie.
 • Warunki drogowe w niedzielę

  Warunki drogowe w niedzielę 00:19

  24.08 | Na południu Polski opady i burze utrudnią jazdę.
 • Warunki biometeo w niedzielę

  Warunki biometeo w niedzielę 00:55

  24.08 | Biomet nie dopisze nikomu.
 • Jak ustrzec się przed burzą w górach? Obserwować niebo i sprawdzać prognozy

  Jak ustrzec się przed burzą w gór... 02:43

  Burze w górach mogą być nagłe i potężne. Rano może nic ich nie zapowiadać. W czwartek do południa nad Tatrami było błękitne niebo i piękne słońce. Dlatego warto reagować na każdą ciemną chmurę i sprawdzać prognozę pogody na bieżąco w smartfonie. Jeśli nadchodzi burza, to należy natychmiast zejść z góry.
 • "Bezprecedensowy wzrost tempa wymierania dzikiej przyrody". Eksperci ONZ alarmują

  "Bezprecedensowy wzrost tempa wym... 02:49

  Z Genewy, gdzie obradują eksperci od ratowania ginącej przyrody, płynie dramatyczny alarm - zagrożonych jest nawet milion gatunków zwierząt i roślin. Wśród nich diugonie - morskie ssaki, które przegrywają z wszechobecnym plastikiem.
 • "Dzika przyroda ginie coraz szybciej". Jak chronić zagrożone gatunki?

  "Dzika przyroda ginie coraz szybc... 03:34

  To kolejny dowód na to, jak śmiertelnym zagrożeniem dla zwierząt morskich jest plastik. Przyczyną śmierci osłabionej samicy diugonia przybrzeżnego, którą znaleziono u wybrzeży Tajlandii, był nagromadzony w jelitach surowiec. Troskliwa opieka, którą ją otoczono, nie pomogła. Z najnowszego raportu przygotowanego pod auspicjami ONZ wynika, że wyginięciem zagrożony jest nawet milion gatunków roślin i zwierząt. Zagraża im nie tylko zanieczyszczenie środowiska, ale też kłusownictwo i czarny rynek handlu zwierzętami.
 • Trąba powietrzna w Małopolsce. Wiele budynków zniszczonych

  Trąba powietrzna w Małopolsce. Wi... 00:46

  Gwałtowna trąba powietrzna przeszła przez wieś Jodłówka-Wałki w Małopolsce. Zniszczonych zostało wiele dachów i uszkodzonych kilka budynków, w tym szkoła i remiza straży pożarnej.
 • Cztery miliony hektarów lasu płoną, 800 syberyjskich miejscowości zasnuł dym. Ekolodzy: to katastrofa

  Cztery miliony hektarów lasu płon... 01:21

  Prawie cztery miliony hektarów lasu płoną od kilku tygodni na Syberii w Rosji. Władze zdecydowały się gasić pożary dopiero kilka dni temu, na wyraźne polecenie Władimira Putina. Pomagają siły powietrzne Rosji, a eksperci mówią o katastrofie ekologicznej.
 • Groźne burze w Polsce. "Myślałam, że jest koniec świata"

  Groźne burze w Polsce. "Myślałam,... 02:46

  Uwaga na burze w województwach mazowieckim, lubelskim, wielkopolski, dolnośląskim, śląskim, małopolskim i świętokrzyskim - wszędzie tam synoptycy ostrzegają, a harcerze prewencyjnie zwijają obozy.
 • "Wyjadamy przyszłym pokoleniom". Dzień Długu Ekologicznego najwcześniej w historii

  "Wyjadamy przyszłym pokoleniom". ... 02:43

  Informacja o tym, że wszyscy żyjemy na kredyt nie brzmi dobrze. Od 29 lipca wykorzystaliśmy wszystkie zasoby naturalne, które mogą się odnowić jeszcze w tym roku. Dzień Długu Ekologicznego jest co roku, ale w tym - wypadł najszybciej w historii.
 • Żar leje się z nieba, ale nadciąga front, który przyniesie ulgę

  Żar leje się z nieba, ale nadciąg... 00:44

  Kolejna fala upałów w Polsce. Sprzyja temu układ wyżu nad Łotwą, a także układ niżu nad Półwyspem Iberyjskim. Niebawem, już w środę, z północy przywędruje do nas strefa wilgoci z frontem, który przyniesie opady deszczu. Wciąż będzie ciepło, ale na poziomie dwudziestu kilku stopni Celsjusza.
 • Zerwane dachy i duże szkody. Potężna nawałnica w Zachodniopomorskiem

  Zerwane dachy i duże szkody. Potę... 00:30

  Zrywane przez wichurę dachówki, przedmioty uderzające w samochody widać na nagraniu z monitoringu jednego z domów w Zachodniopomorskiem. W sobotę przeszła tam nawałnica.
rozwiń

Eurosport.pl

 • Ryoyu Kobayashi wygrał sobotni konkurs LGP w Hakubie

  Ryoyu Kobayashi wygrał sobotni ko... 01:12

  Nie było niespodzianki w sobotnim konkursie LGP w Hakubie. Ryoyu Kobayashi wygrał rywalizację, podobnie jak w piątek. W drugiej serii Japończyk oddał skok na odległość 129,5 m.
 • Stękała 8. w sobotnim konkursie LGP w Hakubie

  Stękała 8. w sobotnim konkursie L... 01:05

  Andrzej Stękała najlepszym z biało-czerwonych w sobotnim konkursie LGP w Hakubie. Polak w drugiej serii oddał skok na odległość 122,5 m, co dało mu ósmą lokatę.
 • Ryoyu Kobayashi zdeklasował rywali. Wyrównany rekord i prowadzenie po 1. serii

  Ryoyu Kobayashi zdeklasował rywal... 01:02

  Ryoyu Kobayashi cały czas zachwyca w Hakubie. W piątek bez problemów wygrał konkurs, a w pierwszej serii sobotniej rywalizacji wyrównał rekord skoczni w Hakubie, oddając skok na odległość 136 metrów. Przed drugą serią Japończyk prowadził z przewagą ponad 13 punktów nad drugim Jewgienijem Klimowem.
 • Murańka 8. po 1. serii sobotniego konkursu LGP w Hakubie

  Murańka 8. po 1. serii sobotniego... 00:59

  Dobry występ Klemensa Murańki w pierwszej serii sobotniego konkursu LGP w Hakubie. Polak oddał skok na odległość 126 metrów, co dało mu ósmą lokatę.
 • Hurkacz w finale turnieju ATP w Winston-Salem

  Hurkacz w finale turnieju ATP w W... 01:08

  Hubert Hurkacz pokonał Denisa Shapovalova 6:3, 6:4 w półfinale turnieju ATP w Winston-Salem. W finale Polak zmierzy się z Benoit Paire'em.
 • Paire awansował do finału turnieju ATP w Winston-Salem

  Paire awansował do finału turniej... 01:07

  Benoit Paire pokonał Steve'a Johnsona 1:6, 6:0, 6:0 w półfinale turnieju ATP w Winston-Salem. W finale Francuz zmierzy się z Hubertem Hurkaczem.
 • Torrevieja gotowa na start Vuelta a Espana

  Torrevieja gotowa na start Vuelta... 03:50

  Turystyczna miejscowość Torrevieja - to tam rozpocznie się 74. edycja Vuelta a Espana. Nasz reporter Jakub Ostrowski sprawdził, jak wyglądają przygotowania. Dowiedział się również, na kogo stawiają miejscowi oraz turyści. Vuelta a Espana na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze.
 • Skrót meczu Fręch - Badosa w trzeciej rundzie kwalifikacji do US Open

  Skrót meczu Fręch - Badosa w trze... 01:01

  Sukces Magdaleny Fręch. Polka w ostatniej rundzie kwalifikacji pokonała rozstawioną z dwójką Hiszpankę Paulę Badosę 6:4, 3:6, 6:3, dzięki czemu awansowała do turnieju głównego. W pierwszej rundzie Fręch zmierzy się z Niemką Laurą Siegemund. US Open na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze.
 • 74. edycja Vuelta a Espana coraz bliżej. Tak wyglądała prezentacja drużyn

  74. edycja Vuelta a Espana coraz ... 04:10

  W czwartek odbyła się prezentacja drużyn startujących w 74. edycji Vuelta a Espana. Wzięło w niej udział pięciu Polaków. Paweł Bernas i Szymon Sajnok z CCC Team, Tomasz Marczyński z Lotto Soudal oraz Rafał Majka i Paweł Poljański z BORA-hansgrohe. Oto materiał z tego wydarzenia. Vuelta a Espana na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze.
 • Ryoyu Kobayashi wygrał piątkowy konkurs LGP w Hakubie

  Ryoyu Kobayashi wygrał piątkowy k... 01:09

  Zwycięski powrót Ryoyu Kobayashiego. Japończyk w pierwszym występie w LGP wygrał piątkowe zawody w Hakubie. W drugiej serii triumfator Pucharu Świata oddał skok na odległość 132,5 m. Zobacz tę próbę.
 • Wąsek 4. w piątkowym konkursie LGP w Hakubie

  Wąsek 4. w piątkowym konkursie LG... 01:00

  Świetny występ Pawła Wąska w zawodach LGP w Hakubie. W drugiej serii piątkowego konkursu Polak oddał skok na odległość 124 metrów, dzięki czemu wywalczył czwartą lokatę. Zobacz ten skok.
 • Ryoyu Kobayashi liderem po 1. serii piątkowego konkursu LGP w Hakubie

  Ryoyu Kobayashi liderem po 1. ser... 00:58

  Już w swoim pierwszym występie w zawodach Letniej Grand Prix Ryoyu Kobayashi pokazał moc. Japończyk oddał skok na odległość 129 metrów, co dało mu prowadzenie po pierwszej serii rywalizacji w Hakubie.
rozwiń

News in English

rozwiń