"Fakty" z 17 lutego

 • Pierwsze olimpijskie złoto w Pjongczangu. Kamil Stoch "leciał jak rybitwa po sardynki"

  Pierwsze olimpijskie złoto w Pjon... 03:33

  Kamil Stoch wywalczył złoto na dużej skoczni w Pjongczangu. Prowadził już po pierwszej serii, a w drugiej nie dał sobie odebrać zwycięstwa. Ale nerwy i emocje były potężne. - Dałem z siebie co mogłem - mówi nasz mistrz. Pozostali polscy skoczkowie - daleko za podium.
 • Rząd chce powołać zespół do walki z faszyzmem. "Stworzyli problem, teraz będą udawali, że go rozwiązują"

  Rząd chce powołać zespół do walki... 03:04

  Jeszcze niedawno problem faszyzmu w Polsce był zdaniem rządzących "marginalny". Teraz jest na tyle poważny, że ma się nim zająć specjalny międzyresortowy zespół. Szef MSWiA Joachim Brudziński chce, by w walce z faszyzmem i nienawiścią na tle rasowym czy wyznaniowym, siły połączyli ministrowie i służby. Premier jest "za", a opozycja przypomina, że podobny zespół rząd niedawno zlikwidował.
 • Polsko-ukraińskie podziały historyczne. "Prawda historyczna jest podstawowa i od niej nie będziemy odchodzić"

  Polsko-ukraińskie podziały histor... 03:08

  Wicepremierowi Piotrowi Glińskiemu nie udało się wywalczyć zniesienia zakazu polskich ekshumacji na terytorium Ukrainy. Nie było nawet wspólnej konferencji po rozmowach z wiceszefem ukraińskiego rządu. Kancelaria Prezydenta Andrzeja Dudy pisze "o głębokim rozczarowaniu" i "poważnym regresie zaufania".
 • Czy na 75. rocznicę powstania w getcie warszawskim zabrzmią syreny?

  Czy na 75. rocznicę powstania w g... 03:09

  Stołeczny ratusz sprzecza się z wojewodą mazowieckim o syreny, który nie zgadza się na włączanie alarmów 19 kwietnia. "Rocznica powstania w getcie powinna być uczczona tak jak zryw z 1 sierpnia" - przekonuje miasto i już zapowiada obejście zakazu. Minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński zapowiada jednak na Twitterze, że jeśli organizatorzy zwrócą się z odpowiednią prośbą, to "nie wykluczy" uruchomienia syren.
 • Himalaiści chcą założyć kluczowy obóz pod K2. Pogoda ma sprzyjać

  Himalaiści chcą założyć kluczowy ... 01:46

  Jest pogodowe okno i mobilizacja, by je maksymalnie wykorzystać. Trzy zespoły himalaistów pracują na ścianie K2. Wśród nich Adam Bielecki, który po kontuzji wrócił do gry. Cel - założyć trzeci, kluczowy dla powodzenia całej wyprawy, obóz. Reporter "Faktów" Robert Jałocha i operator Maciej Siemaszko są w drodze do bazy.
 • Zamaskowani sprawcy, zuchwały napad i strzały. Bandytów szuka policja

  Zamaskowani sprawcy, zuchwały nap... 02:26

  W Piszu trzej bandyci zaatakowali na ulicy właściciela kantoru i wyrwali mu plecak z utargiem. Mężczyzna miał broń, zdołał nawet trafić w szybę uciekającego samochodu, ale nie zdołał powstrzymać złodziei. Szuka ich policja.
 • Miał zdobywać broń i nielegalnie ją sprzedawać. Reportaż "Superwizjera" "Francuski oszust w Bumarze"

  Miał zdobywać broń i nielegalnie ... 00:51

  Zrobił błyskawiczną karierę w największej państwowej firmie zbrojeniowej w Polsce, mimo podejrzeń o powiązania z francuską i rosyjską mafią. Kim jest Pierre D. i kto za nim stoi? Reportaż "Francuski oszust w Bumarze" - w sobotę w "Superwizjerze" o 20.00 na antenie TVN24.
 • Poszukiwania krowy, która uciekła z rzeźni. Starosta: będzie naszą ozdobą

  Poszukiwania krowy, która uciekła... 02:43

  Ma już własny fanklub, i gwarancję, że jak tylko się odnajdzie, włos jej ze łba nie spadnie. Sława krowy na gigancie wybiega już daleko poza Opolszczyznę. Zwierzę uciekło spod rzeźnickiego noża i wszelki ślad po nim zaginął. Wiadomo tylko, że ukrywa się gdzieś w rejonie Jeziora Nyskiego.

Zmiana ustawy o IPN

 • Premier Izraela: wypowiedź Morawieckiego oburzająca

  Premier Izraela: wypowiedź Morawi... 00:11

  17.02 | Premier Izraela Benjamin Netanjahu za "oburzającą" uznał sobotnią wypowiedź Mateusza Morawieckiego. Polski premier, zapytany o zbrodnie popełnione podczas II wojny, stwierdził, że wśród "sprawców" byli także Żydzi. "Polski premier mówi jak zwyczajny negacjonista Holokaustu" – taką wypowiedź szefa izraelskiego rządu cytuje dziennik "Haaretz".
 • Morawiecki w Monachium zapytany o ustawę o IPN

  Morawiecki w Monachium zapytany o... 04:05

  17.02 | Nie było czegoś takiego jak polskie obozy śmierci; nie było polskich obozów koncentracyjnych, były niemieckie, nazistowskie obozy koncentracyjne - podkreślił w sobotę premier Mateusz Morawiecki podczas Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium.
 • "Teraz pozostawmy czas dla Trybunału Konstytucyjnego"

  "Teraz pozostawmy czas dla Trybun... 00:26

  16.02 | Jan Maria Jackowski, senator PiS, komentuje słowa ambasadora USA w Polsce na temat nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej.
 • "To świadczy, że dyplomacja nie działa"

  "To świadczy, że dyplomacja nie d... 01:21

  16.02 | Ryszard Petru, poseł Nowoczesnej, komentuje słowa ambasadora USA w Polsce na temat nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej.
 • "Amerykanie wyraźnie podkreślają przywiązanie do wolności słowa"

  "Amerykanie wyraźnie podkreślają ... 00:33

  16.02 | Rafał Grupiński, poseł PO, komentuje słowa ambasadora USA w Polsce na temat nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej.
 • Mateusz Morawiecki o nowelizacji ustawy o IPN i Trybunale Konstytucyjnym

  Mateusz Morawiecki o nowelizacji ... 00:37

  16.02 | Jeżeli będzie taka konieczność i Trybunał Konstytucyjny tak uzna, to być może nastąpi pewne doprecyzowanie niektórych zapisów ustawy o IPN - powiedział w radiowych "Sygnałach Dnia" Mateusz Morawiecki. Dodał także, że "ogromne błędy polityki antyhistorycznej III RP doprowadziły do tego, że musimy się tłumaczyć ze zbrodni popełnianych przez prawdziwych sprawców II wojny światowej".
 • Borowski o działaniu "na szkodę Polski" ministrów Ziobry i Jakiego

  Borowski o działaniu "na szkodę P... 01:04

  16.02 | Ta ustawa nie ma zrozumienia nigdzie, ona jest niewykonalna - ocenił nowelizację ustawy o IPN senator Marek Borowski, który w piątek był gościem we "Wstajesz i wiesz" w TVN24. Polityk ocenił, że to kolejna sprawa - po zawetowanych przez prezydenta Andrzeja Dudę ustawach o KRS i Sądzie Najwyższym - w której zawiodło kierownictwo resortu sprawiedliwości.
 • Zofia Romaszewska o nowelizacji ustawy o IPN: jest idiotyczna

  Zofia Romaszewska o nowelizacji u... 01:44

  15.02.| - Ustawa zostanie prawdopodobnie zmieniona. Tak sądzę, przecież ona jest idiotyczna. Tak wyglądać nie może - powiedziała w czwartek Zofia Romaszewska, doradczyni do spraw społecznych prezydenta Andrzeja Dudy.
 • "Jesteśmy protektoratem Węgier. Upokarzające"

  "Jesteśmy protektoratem Węgier. U... 00:44

  14.02.| - To jest upokorzenie dla kraju, który jeszcze niedawno przekonywał całą Unię Europejską do Partnerstwa Wschodniego czy największego budżetu w historii - stwierdził w "Faktach po Faktach" Radosław Sikorski, odnosząc się do sytuacji naszego kraju na arenie międzynarodowej i wprowadzania wobec Polski unijnej procedury przestrzegania praworządności. Jak dodał były szef MSZ, "jesteśmy teraz protektoratem Węgier, od których zależy, czy nam nałożą sankcje, czy nie".
 • Ołdakowski: izraelscy dziennikarze mieli dość niewielką wiedzę o przebiegu wojny na terenie Polski

  Ołdakowski: izraelscy dziennikarz... 01:05

  12.02 | Problem był taki, że nasi goście, którzy są czołowymi dziennikarzami telewizyjnymi różnych stacji w Izraelu, mieli dość niewielką wiedzę o przebiegu II wojny światowej na terenie Polski, w tym również jeśli chodzi o Holokaust - mówił w "Tak jest" w TVN24 Jan Ołdakowski, dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego.
 • Czarzasty komentuje słowa Kaczyńskiego dotyczące antysemityzmu

  Czarzasty komentuje słowa Kaczyńs... 00:50

  12.02 | Skomentował też słowa Jarosława Kaczyńskiego, który podczas sobotnich obchodów miesięcznicy katastrofy smoleńskiej powiedział: "Diabeł podpowiada nam ciężką chorobę umysłu - antysemityzm, musimy go odrzucać". - Najpierw kozę wprowadzi do pokoju, narobi bałaganu, potem kozę wyprowadzi i powie "o, jak jest szczęśliwie" - powiedział Czarzasty.
 • "Wróciliśmy do najgorszych czasów, związanych z antysemityzmem"

  "Wróciliśmy do najgorszych czasów... 00:56

  12.02 | - Dyplomatyczna niezręczność, nieumiejętność przeprowadzenia całego tego procesu. Wszystko można było zrobić rozsądniej, mądrzej, w określonym czasie. Namieszaliśmy, zrobiliśmy sobie awanturę. Wróciliśmy do najgorszych czasów, związanych z antysemityzmem. Tego dwa lata temu nie było - dodał.
rozwiń

Problemy himalaistów na Nanga Parbat

 • Revol: okłamałam go i ja też czuje się zdradzona

  Revol: okłamałam go i ja też czuj... 35:18

  12.02 | Na szczyt jednej z najwyższych gór świata weszli razem, ale wróciła sama. Elisabeth Revol opowiada, co wydarzyło się na Nanga Parbat. Mijają dwa tygodnie, uratowanej Francuzce wciąż grozi amputacja odmrożonych palców od nogi, ale - jak mówi nam jej lekarz - nie to jest jej największym problemem, a to, że drugi raz w Himalajach straciła partnera wspinaczkowego. Jak siedzi się w domu, na kanapie przed telewizorem łatwo oceniać i wyrokować, że "zostawiła go". Pokażemy niepublikowane dotąd filmy z wyprawy i - pierwszy raz - smsy, jakie Revol wysyłała z góry, prosząc o pomoc dla Tomasza Mackiewicza. Na tej podstawie oraz po rozmowach z Francuzką i ludźmi, którzy organizowali akcję ratunkową - Daria Górka najdokładniej, jak się teraz da - odtworzy te krytyczne godziny.
 • Revol o dramacie na górze

  Revol o dramacie na górze 03:17

  08.02 | Himalaista Elisabeth Revol, która chciała zdobyć Nanga Parbat z Tomaszem Mackiewiczem po raz pierwszy dość szczegółowo opowiada o dramacie, który wydarzył się na górze. Opisuje, w jakiej kondycji był Tomek, dlaczego zeszła niżej. Himalaistka sama walczy o powrót do zdrowia. Czeka ją też zagojenie ran psychicznych. Nadal jest w niej dużo złości, że Tomka nie udało się uratować.
 • "Zaczynamy zimowe wejście". Film Elisabeth Revol z 25 stycznia

  "Zaczynamy zimowe wejście". Film ... 03:17

  08.02 | Elisabeth Revol ujawniła kolejne szczegóły ataku na Naga Parbat. Tym razem w postaci materiałów wideo. Na kilku widać Tomasza Mackiewicza. Są to ostatnie ujęcia filmowe zaginionego na górze Polaka.
 • 90 metrów przed szczytem. Ostatnie nagranie z Mackiewiczem

  90 metrów przed szczytem. Ostatni... 01:17

  08.02 | Elisabeth Revol ujawniła kolejne szczegóły ataku na Naga Parbat. Tym razem w postaci materiałów wideo. Na kilku widać Tomasza Mackiewicza. Są to ostatnie obrazki zaginionego na górze Polaka.
 • "Revol od trzech dni nie jadła i nie piła"

  "Revol od trzech dni nie jadła i ... 00:44

  04.02 | - Nie widzieliśmy szans pomóc Tomkowi w tych warunkach - podkreślił himalaista Jarosław Botor, uczestnik akcji ratunkowej na Nanga Parbat. Gość "Faktów po Faktach" w TVN24 podkreślił, że Francuzka Elisabeth Revol mogła nie przeżyć kolejnej nocy, jeśli nie dotarliby do niej polscy wspinacze.
 • "Decyzja o ratowanu Tomka nie była jednoznaczna od razu"

  "Decyzja o ratowanu Tomka nie był... 00:52

  04.02 | - Nie widzieliśmy szans pomóc Tomkowi w tych warunkach - podkreślił himalaista Jarosław Botor, uczestnik akcji ratunkowej na Nanga Parbat. Gość "Faktów po Faktach" w TVN24 podkreślił, że Francuzka Elisabeth Revol mogła nie przeżyć kolejnej nocy, jeśli nie dotarliby do niej polscy wspinacze.
 • "Elisabeth Revol część drogi pokonała na własnych nogach"

  "Elisabeth Revol część drogi poko... 00:42

  04.02 | - Nie widzieliśmy szans pomóc Tomkowi w tych warunkach - podkreślił himalaista Jarosław Botor, uczestnik akcji ratunkowej na Nanga Parbat. Gość "Faktów po Faktach" w TVN24 podkreślił, że Francuzka Elisabeth Revol mogła nie przeżyć kolejnej nocy, jeśli nie dotarliby do niej polscy wspinacze.
 • "Nie widzieliśmy szans pomóc Tomkowi w tych warunkach"

  "Nie widzieliśmy szans pomóc Tomk... 00:56

  04.02 | - Nie widzieliśmy szans pomóc Tomkowi w tych warunkach - podkreślił himalaista Jarosław Botor, uczestnik akcji ratunkowej na Nanga Parbat. Gość "Faktów po Faktach" w TVN24 podkreślił, że Francuska Elizabeth Revol mogła nie przeżyć kolejnej nocy, jeśli nie dotarliby do niej polscy wspinacze.
 • "Byli jedynymi ludźmi, którzy mógli to zrobić"

  "Byli jedynymi ludźmi, którzy móg... 01:10

  29.01 | Ekipa ratunkowa w składzie: Adam Bielecki, Denis Urubko, Jarosław Botor i Piotr Tomala sprowadziła z Nanga Parbat (8126 m) do obozu pierwszego na 4850 m francuską alpinistkę Elisabeth Revol. Na wysokości 7200 m pozostał jej partner wspinaczkowy Tomasz Mackiewicz. Jak uznano, wobec załamania pogody dalsze prowadzenie akcji byłoby śmiertelnie niebezpieczne.
 • Bielecki: Zostawiłem tlen. Ważniejsza była szybkość

  Bielecki: Zostawiłem tlen. Ważnie... 00:46

  29.01 | Adam Bielecki był jednym z tych, który ruszył po polsko-francuską parę. Oni utknęli wysoko na Nanga Parbat. Teraz Bielecki opowiada o szczegółach akcji ratowniczej. - Zostawiłem tlen. Ważniejsza była szybkość dotarcia - relacjonował w rozmowie z Robertem Jałochą z "Faktów" TVN.
 • "Potrzebujemy odpoczynku. Jesteśmy zmęczeni, ale zadowoleni"

  "Potrzebujemy odpoczynku. Jesteśm... 00:57

  29.01 | Adam Bielecki był jednym z tych, który ruszył po polsko-francuską parę. Oni utknęli wysoko na Nanga Parbat. Teraz Bielecki opowiada o szczegółach akcji ratowniczej. - Potrzebujemy odpoczynku. Jesteśmy zmęczeni, ale zadowoleni. Mamy poczucie dobrze wykonanej roboty - relacjonował w rozmowie z Robertem Jałochą z "Faktów" TVN.
 • "Lądowanie w pierwszym obozie uratowało Elisabeth"

  "Lądowanie w pierwszym obozie ura... 01:08

  29.01 | Adam Bielecki był jednym z tych, który ruszył po polsko-francuską parę. Oni utknęli wysoko na Nanga Parbat. Teraz Bielecki opowiada o szczegółach akcji ratowniczej. - Gdyby wysadzono nas w bazie, to dojście do obozu pierwszego trwałoby kilka godzin - relacjonował w rozmowie z Robertem Jałochą z "Faktów" TVN.
rozwiń

Głosowanie nad odwołaniem Ryszarda Czarneckiego

 • Krasnodębski: zgodziłem się zostać kandydatem PiS na stanowisko Czarneckiego

  Krasnodębski: zgodziłem się zosta... 00:43

  12.02 | Ktoś mnie zapytał, czy chciałbym zostać wiceprzewodniczącym Parlamentu Europejskiego. Akurat w tym przypadku powiedziałem, że tak - tak o kulisach nominacji na stanowisko wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego mówił w Radiu ZET profesor Zdzisław Krasnodębski. Europoseł PiS ma na tym stanowisku zastąpić odwołanego Ryszarda Czarneckiego. Przewodniczący PO Grzegorz Schetyna zadeklarował poparcie kandydatury Krasnodębskiego.
 • Czarnecki o głosowaniu: reguły zmieniono w trakcie gry

  Czarnecki o głosowaniu: reguły zm... 01:07

  07.02 | Były wiceprzewodniczący PE przekonywał, że "gdyby nie zmiana w ostatniej chwili zasad głosowania", to zachowałby stanowisko. Decyzja w sprawie jego odwołania zapadła większością 447 głosów "za", przy 196 "przeciw" i 30 wstrzymujących się. Gdyby głosy wstrzymujące się były uwzględniane, Czarnecki zachowałby stanowisko (zabrakłoby kilku głosów za jego odwołaniem). O tym, że tak będzie interpretowany zapis regulaminu PE mówiący o tym, że liczą się "oddane głosy", poinformowano europosłów na kilkanaście godzin przed głosowaniem.
 • Czarnecki: docierały do mnie głosy, że gdybym się pokajał, zachowałbym stanowisko

  Czarnecki: docierały do mnie głos... 00:35

  07.02 | Bardzo wielu polityków uważa, że Parlament Europejski nie powinien karać za wypowiedzi, które padły poza parlamentem - stwierdził w "Faktach po Faktach" zdymisjonowany wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki. W środę w głosowaniu stracił stanowisko za porównanie europosłanki Róży Thun do szmalcownika.
 • "Odwołanie Czarneckiego to karanie nas wszystkich"

  "Odwołanie Czarneckiego to karani... 01:33

  07.02 | Michał Wójcik, wiceminister sprawiedliwości, komentuje odwołanie Ryszarda Czarneckiego z funkcji wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego.
 • "Wypowiedź Czarneckiego była skandaliczna"

  "Wypowiedź Czarneckiego była skan... 00:55

  07.02 | Stefan Niesiołowski, poseł Unii Europejskich Demokratów, komentuje odwołanie Ryszarda Czarneckiego z funkcji wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego.
 • "Zasada solidarności w instytucjach unijnych obowiązuje wybiórczo"

  "Zasada solidarności w instytucja... 00:25

  07.01 | Marcin Horała, poseł PiS, komentuje odwołanie Ryszarda Czarneckiego z funkcji wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego.
 • "Cierpliwość się kończy"

  "Cierpliwość się kończy" 00:33

  07.01 | Rafał Trzaskowski, poseł PO, komentuje odwołanie Ryszarda Czarneckiego z PiS z funkcji wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego.
 • "Zaczynam nowy okres w swoim życiu"

  "Zaczynam nowy okres w swoim życiu" 01:42

  07.02 | Ryszard Czarnecki, odwołany z funkcji wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego, komentuje środową decyzję izby.
 • "Miałem sygnały, żebym się pokajał"

  "Miałem sygnały, żebym się pokajał" 01:44

  07.02 | Ryszard Czarnecki, odwołany z funkcji wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego, komentuje środową decyzję izby.
 • "Parlament Europejski stworzył kolejny precedens"

  "Parlament Europejski stworzył ko... 02:00

  07.02 | Prof. Ryszard Legutko, europoseł PiS, komentuje odwołanie Ryszarda Czarneckiego z funkcji wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego.
 • Moment głosowania nad odowłanem Czarneckiego

  Moment głosowania nad odowłanem C... 01:12

  07.02 | Moment głosowania nad odwołaniem Ryszarda Czarneckiego z funkcji wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego.
 • Szczegóły głosowania nad odwołaniem Czarneckiego

  Szczegóły głosowania nad odwołani... 02:33

  07.02 | Wstrzymanie się od głosu nie wpłynie na decyzję Parlamentu Europejskiego w sprawie odwołania Ryszarda Czarneckiego z funkcji wiceprzewodniczącego izby.
rozwiń

KE uruchomiła artykuł 7. wobec Polski

 • Czaputowicz w Brukseli: nie było mowy o żadnych ustępstwach

  Czaputowicz w Brukseli: nie było ... 01:27

  22.01 | Podczas rozmowy z Fransem Timmermansem nie było mowy o ustępstwach ze strony Polski dotyczących zmian w wymiarze sprawiedliwości - powiedział w poniedziałek Jacek Czaputowicz. Minister spraw zagranicznych pytany był o niedzielną rozmowę z wiceprzewodniczącym Komisji Europejskiej.
 • Szef MSZ: Komisja Europejska raczej nie wycofa się z artykułu 7

  Szef MSZ: Komisja Europejska racz... 01:10

  20.01 | Szef MSZ na pytanie, czy oczekuje, iż Komisja Europejska wycofa się z artykułu 7, odpowiedział: raczej nie, dlaczego miałoby to nastąpić.
 • Szef MSZ spotka się z Timmermanem: chcę pokazać otwartość

  Szef MSZ spotka się z Timmermanem... 00:37

  20.01 | Chcę nawiązać bezpośrednie stosunki z wiceszefem Komisji Europejskiej Fransem Timmermansem i pokazać otwartość. Nie należy oczekiwać jakichś decyzji - powiedział minister spraw zagranicznych Jackiem Czaputowiczem w rozmowie z amerykańskim korespondentem "Faktów" TVN Marcinem Wroną. Szef MSZ będzie rozmawiał w niedzielę w Brukseli z wiceprzewodniczącym Komisji na temat artykułu 7 uruchomionego wobec Polski.
 • Wiceszef MSZ o spotkaniu premiera Morawieckiego w Brukseli

  Wiceszef MSZ o spotkaniu premiera... 01:15

  11.01 | Wiceszef MSZ komentował też efekty wtorkowego spotkania premiera Morawieckiego z unijnymi przywódcami. Szef polskiego rządu rozmawiał w Brukseli z przewodniczącym Komisji Europejskiej Jean-Claude'em Junckerem i wiceprzewodniczącym KE Fransem Timmermansem.
 • "Komisja wypuściła dżina z butelki, nie ma teraz prostych rozwiązań"

  "Komisja wypuściła dżina z butelk... 00:47

  10.01 | Chcemy rozmawiać z państwami i chcemy rozmawiać z Komisją - zadeklarował po wtorkowym spotkaniu w Brukseli premier Mateusz Morawiecki. W rozmowie z korespondentem TVN24 Biznes i Świat Maciejem Sokołowskim przyznał, że uruchamiając wobec Polski artykuł 7 unijnego traktatu Komisja Europejska "wypuściła dżina z butelki, więc nie ma teraz takich prostych rozwiązań".
 • Wywiad Mateusza Morawieckiego dla TVN24 BiS

  Wywiad Mateusza Morawieckiego dla... 05:50

  10.01 | Wywiad premiera Mateusza Morawieckiego dla TVN24 BiS w Brukseli
 • Pytania od dziennikarzy i odpowiedzi premiera Morawieckiego

  Pytania od dziennikarzy i odpowie... 14:41

  09.01 | Pytania od dziennikarzy i odpowiedzi premiera Morawieckiego
 • Całe wystąpienie premiera Morawieckiego po spotkaniu w Brukseli

  Całe wystąpienie premiera Morawie... 09:51

  09.01 | Całe wystąpienie premiera Morawieckiego po spotkaniu w Brukseli
 • Morawiecki: przedstawiłem intencje dot. reformy sądownictwa

  Morawiecki: przedstawiłem intencj... 00:49

  09.01 | Podczas spotkania poruszyliśmy temat praworządności; przede wszystkim powiedziałem o tym, że nasze intencje służą temu, by system sprawiedliwości był sprawniejszy, bardziej sprawiedliwy - mówił w Brukseli premier Mateusz Morawiecki po spotkaniu z przewodniczącym KE Jean-Claude'em Junckerem.
 • Rozmowy w Brukseli. Premier na spotkaniu z Junckerem

  Rozmowy w Brukseli. Premier na sp... 00:45

  09.01 | Po godzinie 20 we wtorek rozpoczęło się w Brukseli spotkanie premiera Mateusza Morawieckiego z przewodniczącym Komisji Europejskiej Jean-Claude'em Junckerem. To pierwsze tego typu dwustronne rozmowy z szefem Komisji, odkąd władzę w Polsce przejęło Prawo i Sprawiedliwość.
 • Timmermans o odpowiedzialności, jaka ciąży na Polsce

  Timmermans o odpowiedzialności, j... 03:11

  20.12 | Timmermans zaznaczył, że na Polsce spoczywa "wielka odpowiedzialność, aby zjednoczona Europa odniosła sukces". - Polska dla mnie jest członkiem UE bez którego Unia nie może istnieć - przekonywał wiceprzewodniczący.
 • Timmermans: chce wspierać naród polski w czasie który jest dla nich trudny

  Timmermans: chce wspierać naród p... 02:19

  20.12 | Timmermans o decyzji uruchomienia artykułu 7 wobec Polski. - Komisja i ja osobiście podjęliśmy działania w tym co uważamy za najlepsze
rozwiń

Polska na celowniku UE

 • Juncker o relacjach z Polską

  Juncker o relacjach z Polską 00:33

  14.02 | Szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker o relacjach z Polską.
 • Prezydent skomentował stanowisko Komisji Europejskiej w sprawie reform sądownictwa

  Prezydent skomentował stanowisko ... 00:55

  26.01.| Stanowisko przyjęte przez Komisję Europejską w sprawie reform polskiego sądownictwa było całkowicie jednostronne - powiedział w piątek w Davos prezydent Andrzej Duda, oceniając, że to efekt dezinformacji ze strony opozycji.
 • Dębski o spotkaniu Czaputowicza z Timmermansem

  Dębski o spotkaniu Czaputowicza z... 01:12

  21.01 / Dyrektor Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych Sławomir Dębski był gościem Jacka Stawiskiego w programie "Horyzont". Głównym tematem rozmowy był uruchomiony wobec Polski artykuł 7.
 • Działania KE to "ryzyko uzurpacji władzy"

  Działania KE to "ryzyko uzurpacji... 00:52

  Dyrektor Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych Sławomir Dębski był gościem Jacka Stawiskiego w programie "Horyzont". Głównym tematem rozmowy był uruchomiony wobec Polski artykuł 7.
 • Sławomir Dębski o praworządności

  Sławomir Dębski o praworządności 01:33

  20.01 / Dyrektor Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych Sławomir Dębski był gościem Jacka Stawiskiego w programie "Horyzont". Głównym tematem rozmowy był uruchomiony wobec Polski artykuł 7.
 • Szef MSZ o artykule 7 i "białej księdze"

  Szef MSZ o artykule 7 i "białej k... 01:13

  17.01 | Uruchomienie art. 7 to nie tyle problem Polski co problem działania dla instytucji europejskich - powiedział w środę szef MSZ Jacek Czaputowicz w Berlinie, po spotkaniu z szefem niemieckiej dyplomacji Sigmarem Gabrielem. Dodał, że premier Mateusz Morawiecki pracuje nad stworzeniem tzw. białej księgi, w której ustosunkuje się do wszystkich kwestii przedstawionych we wniosku Komisji Europejskiej w sprawie przestrzegania praworządności w Polsce.
 • Tusk: miejsce Polski jest w Unii Europejskiej

  Tusk: miejsce Polski jest w Unii ... 01:40

  20.12 | Komisja Europejska zdecydowała w środę o uruchomieniu art. 7 traktatu unijnego wobec Polski. Wiceszef Komisji Frans Timmermans, który poinformował o tej decyzji, podkreślił, że KE daje Polsce trzy miesiące na wprowadzenie rekomendacji dotyczących praworządności.
 • Komisja Europejska zdecydowała o uruchomieniu artykułu 7 wobec Polski

  Komisja Europejska zdecydowała o ... 02:00

  Komisja Europejska zdecydowała w środę o uruchomieniu wobec Polski artykułu 7. Traktatu o Unii Europejskiej - poinformował jej wiceprzewodniczący Frans Timmermans. Komisja otworzyła tym samym drogę, na końcu której może nawet dojść do głosowania o odebraniu Polsce prawa do decydowania o sprawach dotyczących całej Wspólnoty.
 • Szef Komisji Europejskiej: nie jesteśmy na wojnie z Polską

  Szef Komisji Europejskiej: nie je... 00:35

  20.12 | Z pewnością nie zerwaliśmy jak dotąd wszystkich mostów między Polską i Komisją Europejską - tak szef Komisji Jean Claude-Juncker odpowiedział na pytanie dotyczące ewentualnego uruchomienia wobec Polski artykułu 7 unijnego traktatu, czyli zastosowania tak zwanej opcji atomowej.
 • Artykuł 7. traktatu Unii. Etap pierwszy

  Artykuł 7. traktatu Unii. Etap pi... 01:54

  19.12 | Artykuł 7. Traktatu daje Unii możliwość dyscyplinowania i karania państw, które naruszają unijne wartości. Sama procedura składa się z kilku etapów. Pierwszym jest uznanie, że w jednym z państw istnieje ryzyko naruszeń.
 • Artykuł 7. traktatu Unii. Etap drugi

  Artykuł 7. traktatu Unii. Etap drugi 01:13

  19.12 | Artykuł 7. Traktatu daje Unii możliwość dyscyplinowania i karania państw, które naruszają unijne wartości. Sama procedura składa się z kilku etapów. Etap drugi to stwierdzenie, że naruszenie zasad Unii jest "stałe i poważne".
 • Artykuł 7. traktatu Unii. Etap trzeci

  Artykuł 7. traktatu Unii. Etap tr... 00:42

  19.12 | Artykuł 7. Traktatu daje Unii możliwość dyscyplinowania i karania państw, które naruszają unijne wartości. Sama procedura składa się z kilku etapów. Etap trzeci to głosowanie nad sankcjami.
rozwiń

26. Finał WOŚP

 • Cała rozmowa z Jerzym Owsiakiem w TVN24

  Cała rozmowa z Jerzym Owsiakiem w... 04:43

  2.02 | Cała deklarowana kwota 81 milionów 423 tysięcy 542 złotych jest już na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - w piątek poinformował Jerzy Owsiak. Zaznaczył jednocześnie, że pieniędzy tych będzie jeszcze więcej, ponieważ cały czas spływają one i są dopiero liczone.
 • Owsiak: wszystkie plany 26. finału WOŚP zrealizujemy

  Owsiak: wszystkie plany 26. finał... 01:13

  2.02 | Cała deklarowana kwota 81 milionów 423 tysięcy 542 złotych jest już na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - w piątek poinformował Jerzy Owsiak. Zaznaczył jednocześnie, że pieniędzy będzie jeszcze więcej, ponieważ cały czas spływają one i są dopiero liczone.
 • Martyna Wojciechowska o swojej aukcji na rzecz WOŚP

  Martyna Wojciechowska o swojej au... 01:23

  26.01 | Tylko do soboty można licytować "domówkę" z Martyną Wojciechowską. Dochód z aukcji wspomoże Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy. - Zapraszam na herbatę w moim domu. Będę ją serwować z termosu, który miałam na szczycie Mount Everestu - tłumaczyła podróżniczka.
 • Rysenek Wojciecha Zimińskiego dla WOŚP

  Rysenek Wojciecha Zimińskiego dla... 03:42

  20.01 | Jednorazowy występ w charakterze komentatora politycznego w programie "Szkło Kontaktowe" w TVN24 został wylicytowany dla WOŚP za 30 800 zł. Zwycięzca poprowadzi program z wybranym przez siebie prowadzącym - Tomaszem Sianeckim, Wojciechem Zimińskim lub Grzegorzem Markowskim. Na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trafił także rysunek satyryczny "Dyfamacja Konserwatyzmu" Wojciecha Zimińskiego ze "Szkła Kontaktowego". Do końca licytacji zostały jeszcze 24 dni.
 • Wylicytowano współprowadzenie "Szkła Kontaktowego" za 30 800 zł

  Wylicytowano współprowadzenie "Sz... 01:25

  18.01| 30 tysięcy 800 zł - za tyle wylicytowany został jednorazowy występ w charakterze komentatora politycznego w programie "Szkło Kontaktowe" w TVN24. Zwycięzca poprowadzi program z wybranym przez siebie prowadzącym - Tomaszem Sianeckim, Wojciechem Zimińskim lub Grzegorzem Markowskim.
 • "Zrealizujemy wszystkie zakupy"

  "Zrealizujemy wszystkie zakupy" 00:55

  15.01 | Jurek Owsiak w "Faktach po Faktach" w TVN24 opowiedział na co zostaną wydane pieniądze z 26. Finału WOŚP.
 • Owsiak: jestem dumny z Polaków

  Owsiak: jestem dumny z Polaków 00:51

  15.01 / Pytaliśmy się kilka dni temu między sobą, co Polaków jednoczy poza granicami naszego kraju. Oczywiście taką rzeczą jest Wigilia, gdzie ona by nie była. Drugim takim momentem jest Wielka Orkiestra - mówił w "Faktach po Faktach" Jurek Owsiak.
 • Owsiak do Kaczyńskiego: zdrowia życzę na bardzo wygodnym łóżku

  Owsiak do Kaczyńskiego: zdrowia ż... 01:13

  15.01 | Dopytywany przez dziennikarzy, co powiedziałby prezesowi PiS, Jarosławowi Kaczyńskiemu, gdyby mógł powiedzieć mu jedno zdanie, odparł: - Zdrowia życzę. Na bardzo wygodnym łóżku, których kupiliśmy dla seniorów 8 tysięcy. I życzę panu, panie prezesie, żeby żadna odleżyna nie powstała. Na tych łóżkach na pewno nie powstanie. Jeżeli możemy w tym zdrowiu pomóc, to pomagamy.
 • "Nie wierzę, że można mieć serce z kamienia"

  "Nie wierzę, że można mieć serce ... 00:54

  14.01 | Pieniądze spływają na konto fundacji. Końcowy wynik tegorocznej zbiórki poznamy 8 marca - poinformował na poniedziałkowej konferencji Jerzy Owsiak. - Policja przekazała nam, że był to najbezpieczniejszy finał od lat. Miło jest to usłyszeć od służb mundurowych - dodał.
 • "Będziemy mogli kupić sprzęt z najwyższej półki"

  "Będziemy mogli kupić sprzęt z na... 00:56

  14.01 | Pieniądze spływają na konto fundacji. Końcowy wynik tegorocznej zbiórki poznamy 8 marca - poinformował na poniedziałkowej konferencji Jerzy Owsiak. - Policja przekazała nam, że był to najbezpieczniejszy finał od lat. Miło jest to usłyszeć od służb mundurowych - dodał.
 • "To, co się wydarzyło, przeszło nasze oczekiwania". Owsiak podsumował 26. finał WOŚP

  "To, co się wydarzyło, przeszło n... 01:58

  15.01 | Za 81 mln zł będziemy mogli kupić sprzęt z najwyższej półki, będziemy mogli kupić m.in. leżanki dla rodziców, Już w marcu pierwsze zakupy, którzy czuwają przy chorych dzieciach - powiedział w trakcie poniedziałkowej konferencji Jerzy Owsiak. Policja przekazała nam, że był to najbezpieczniejszy finał od lat. Miło jest to usłyszeć od służb mundurowych - dodał.
 • Orkiestra Jurka Owsiaka znów przekroczyła granice

  Orkiestra Jurka Owsiaka znów prze... 01:21

  15.01 | Ponad 1700 sztabów w Polsce i 73 na świecie. Orkiestra Jurka Owsiaka znów przekracza granice. Finały WOŚP odbyły się m.in. w Brukseli, Paryżu i w Waszyngtonie. Za oceanem licytowano m.in. piłkę do kosza od samego Marcina Gortata.
rozwiń

Obraz świata

 • Konferencja Dudy i Grybauskaite na Litwie

  Konferencja Dudy i Grybauskaite n... 01:24

  17.02 | Jestem przekonany, że ta dzisiejsza wizyta zbliża nas do realizacji dobrosąsiedzkich relacji, do dobrej atmosfery dialogu między państwami z czasów, gdy prezydentem Polski był Lech Kaczyński - mówił w sobotę w Wilnie prezydent Andrzej Duda.
 • Nieprzyjemny incydent na koncercie Eltona Johna

  Nieprzyjemny incydent na koncerci... 00:33

  17.02 | Podczas walentynkowego koncertu Eltona Johna w Las Vegas doszło do nieprzyjemnego incydentu. W trakcie wykonywania jednego z utworów w stronę artysty rzucono naszyjnik. Ten trafił w fortepian, ale odbił się od niego i uderzył piosenkarza prosto w twarz. Elton John przerwał na chwilę występ i zaczął sprawdzać czy jego zęby są całe. Po 30 sekundach, gdy upewnił, że nic mu się nie stało, kontynuował piosenkę.
 • Bangladesz. Chaleda Zia skazana na 5 lat więzienia

  Bangladesz. Chaleda Zia skazana n... 00:39

  17.02 | Zwolennicy opozycyjnej Nacjonalistycznej Partii Bangladeszu (BNP) protestują przeciwko wyrokowi, jaki otrzymała jej przewodnicząca Chaleda Zia. Skazana na 5 lat więzienia w aferze korupcyjnej, Zia nie będzie mogła wystartować w nadchodzących wyborach.
 • Deniz Yucel na wolności

  Deniz Yucel na wolności 00:42

  17.02 | Deniz Yucel, uwolniony z tureckiego aresztu korespondent dziennika "Die Welt", powrócił do Niemiec. Jak poinformowała agencja dpa, samolot z dziennikarzem na pokładzie wylądował w piątek późnym wieczorem na lotnisku Berlin-Tegel.
 • Etiopia. Władze wprowadziły stan wyjątkowy

  Etiopia. Władze wprowadziły stan ... 01:32

  16.02 | Władze Etiopii wprowadziły w piątek stan wyjątkowy. Dzień wcześniej rezygnację ze stanowiska ogłosił premier Hailemariam Desalegn, tłumacząc swą decyzję wolą zażegnania kryzysu wywołanego protestami antyrządowymi.
 • "USA muszą wysłuchać głosu Libanu w konflikcie z Izraelem"

  "USA muszą wysłuchać głosu Libanu... 00:54

  16.02 | Lider Hezbollahu Hasan Nasrallah powiedział w piątek, dzień po wizycie sekretarza stanu USA Rexa Tillersona w Bejrucie, że Waszyngton musi wysłuchać głosu i żądań Libanu w konflikcie z Izraelem, jeśli chce powstrzymać jego organizację przed atakami na ten kraj.
 • Wojsko przejmuje odpowiedzialność za bezpieczeństwo w Rio

  Wojsko przejmuje odpowiedzialność... 01:47

  16.02 | Prezydent Brazylii Michel Temer ogłosił w piątek, że po zakończeniu karnawału tanecznego w Rio de Janeiro odpowiedzialność za bezpieczeństwo miasta przejmie wojsko. Jest to reakcja na "eskalację przemocy" w Rio podczas imprezy, która zgromadziła setki tysięcy gości z całego świata.
 • Gliński i Rozenko zapalili znicz przed Pomnikiem Ofiar Wielkiego Głodu

  Gliński i Rozenko zapalili znicz ... 01:23

  16.02 | Polsko-ukraińska delegacja złożyła wieniec pod pomnikiem poświęconym żołnierzom Ukraińskiej Republiki Ludowej Broniącym Wolności Ukrainy i Polski w latach 1918-1920. Następnie zapalili znicz przed Pomnikiem Ofiar Wielkiego Głodu.
 • Uroczystości w Wilnie z okazji 100-lecia niepodległości Litwy

  Uroczystości w Wilnie z okazji 10... 00:49

  16.02 | Litwa, obchodząc stulecie odrodzenia niepodległości, odczuwa mocne wsparcie zachodnich sojuszników – zaznaczyła prezydent Litwy Dalia Grybauskaite podczas piątkowych uroczystości, przemawiając na placu przed urzędem prezydenta.
 • Angela Merkel widzi szanse na poparcie koalicji przez SPD

  Angela Merkel widzi szanse na pop... 00:56

  16.02 | Kanclerz Niemiec i szefowa chadeckiej CDU Angela Merkel powiedziała w piątek, że widzi "całkiem spore szanse" na poparcie umowy koalicyjnej z SPD przez członków tej partii. Zadecydują oni w tej kwestii w partyjnym referendum.
 • Hymn Litwy z okazji 100-lecia Aktu Niepodległości Litwy

  Hymn Litwy z okazji 100-lecia Akt... 01:46

  16.02 | Hymn Litwy odegrany przez Koleje Litewskie z okazji 100 lecia Aktu Niepodległości Litwy. 16 lutego 1918 roku Rada Litewska (Taryba) pod przewodnictwem Jonasa Basanavicziusa podpisała akt ogłaszający niepodległość kraju. Podpisało go 20 sygnatariuszy, m.in. Stanisław Narutowicz, brat pierwszego prezydenta niepodległej Polski Gabriela Narutowicza.
 • Wicepremier Australii broni się pod doniesieniach o romansie

  Wicepremier Australii broni się p... 00:38

  16.02 | Z powodu skandalu seksualnego z udziałem wicepremiera Australii Barnaby'ego Joyce'a rządząca w tym kraju koalicja pogrążona jest w kryzysie - pisze w piątek AFP. Żonaty wicepremier miał romans z byłą doradczynią, która spodziewa się teraz jego dziecka.
rozwiń

Wideo dnia

 • "Francuski oszust w Bumarze" - już jutro w Superwizjerze o 20:00

  "Francuski oszust w Bumarze" - ju... 01:27

  16.02 | Pierre Konrad D. - to polsko-francuski biznesmen, który zrobił błyskawiczną karierę w największej państwowej firmie zbrojeniowej w Polsce. Nie przeszkodziły mu w tym podejrzenia o powiązania z francuską i rosyjską mafią. Jego wspólnik to były polski wiceminister obrony, który przedstawiał Pierre'a D. innym wpływowym postaciom. Dziś Pierre D. jest podejrzewany m.in. o pranie brudnych pieniędzy, oszustwa podatkowe i - przede wszystkim - nielegalny handel bronią. Reportaż "Francuski oszust w Bumarze" Endiego Gęsiny-Torresa i dziennikarza Newsweeka,Wojciecha Cieśli - już jutro w Superwizjerze, o 20 w TVN24.
 • Dwulatek uratowany z torów metra. Na pomoc rzucił się nastolatek

  Dwulatek uratowany z torów metra.... 00:40

  15.02 | W Mediolanie, chłopiec wybiegł w stronę krawędzi peronu. Spadł prosto na tory. Został uratowany dzięki błyskawicznej akcji przechodzącego obok nastolatka. Na nagraniu z monitoringu widać, jak chłopiec wybiega w stronę krawędzi peronu i spada na tory. Jego matka jest zdezorientowana, nie wie co robić. Ludzie gromadzą się wokół krawędzi, ale nikt nie rzuca się na ratunek dwulatkowi. Wtedy nadbiega osiemnastolatek, który zeskakuje z peronu i podaje dziecko matce. Zdążył jeszcze zabrać z torów jego zabawkę. 19 sekund po tym przejechał tamtędy pociąg metra. Nastolatek o imieniu Lorenzo został okrzyknięty bohaterem. Dzięki swojej błyskawicznej decyzji, uratował życie dwulatka. Dziecko nie odniosło poważniejszych obrażeń. Jest tylko potłuczone i przestraszone.
 • Moment zatrzymania Władysława Frasyniuka

  Moment zatrzymania Władysława Fra... 01:40

  14.02 | Władysław Frasyniuk został zatrzymany przez policję – poinformowała w środę rano TVN24 żona byłego opozycjonisty. Jak relacjonowała, Frasyniuk został wyprowadzony w kajdankach i jest prawdopodobnie przewożony do prokuratury. Wykonała nagranie z zatrzymania i udostępniła je.
 • "Pigzilla" atakuje. Tym razem na szczęście śmietniki

  "Pigzilla" atakuje. Tym razem na ... 00:48

  14.02 | Ogromny dzik został złapany na gorącym uczynku w Hongkongu. "Pigzilla" - jak nazwali go internauci - próbował upolować coś do jedzenia w miejskiej dżungli.
 • Przerażający lot United Airlines

  Przerażający lot United Airlines 00:39

  16.02 | Samolot amerykańskich linii United Airlines lecący z San Francisco do Honolulu zakończył swój lot awaryjnym lądowaniem. Powodem był silnik, którego pokrywa zaczęła się wręcz rozlatywać w powietrzu.
 • "Ja nie jestem od burzenia". Trzaskowski o pomnikach

  "Ja nie jestem od burzenia". Trza... 01:06

  14.02 | - Moje pierwsze decyzje, jeśli wygram wybory, na pewno nie będą dotyczyły pomnika - stwierdziły Rafał Trzaskowski w Dogrywce "Jeden na Jeden". Kandydat PO na prezydenta Warszawy przyznał, że sprawę upamiętnienia ofiar katastrofy smoleńskiej należało załatwić wcześniej. - Trzeba było się porozumieć - powiedział.
 • Żona Frasyniuka mówi o zatrzymaniu męża

  Żona Frasyniuka mówi o zatrzymani... 01:07

  14.02 | Władysław Frasyniuk został zatrzymany przez policję – taką informację przekazała TVN24 żona byłego opozycjonisty. Według niej, Frasyniuk został zatrzymany przez policję w swoim domu, wyprowadzony w kajdankach i jest prawdopodobnie przewożony do prokuratury.
 • Wenezuelczycy uciekaja przed biedą do Kolumbii

  Wenezuelczycy uciekaja przed bied... 01:00

  14.02 | Już ponad pół miliona Wenezuelczyków uciekło przez granicę do sąsiedniej Kolumbii, uciekając przed walącą się w gruzy gospodarką i państwem. W ostatnich dniach mają wyjątkowo szturmować granicę, po zapowiedziach zaostrzenia kontroli. Prezydent Kolumbii Juan Manuel Santos apeluje o pomoc, ponieważ jego kraj przestaje sobie radzić z masowym napływem uciekinierów.
 • Egipskie siły zbrojne prowadzą operację "Synaj 2018"

  Egipskie siły zbrojne prowadzą op... 01:38

  12.02 | Egipskie siły bezpieczeństwa zabiły co najmniej 12 bojowników islamistycznych, a 92 aresztowały w ciągu weekendu w zakrojonej na szeroką skalę operacji antyterrorystycznej na półwyspie Synaj - poinformowała w poniedziałek egipska armia. Operację przeprowadzają egipskie wojska lądowe, siły morskie i powietrzne, policja oraz siły specjalne.
 • Największa rakieta Korei Północnej - Hwasong-15

  Największa rakieta Korei Północne... 01:04

  09.02 | wielka rakieta Hwasong-15. Przetestowano i zaprezentowano ją po raz pierwszy pod koniec listopada 2017 roku. Jej rozmiary, zwłaszcza przedniej części mieszczącej głowicę, były sporym zaskoczeniem na Zachodzie. Zasięg jest szacowany na nawet kilkanaście tysięcy kilometrów, co pozwoliłoby uderzyć w Waszyngton. Nadal dużo jej brakuje do rakiet międzykontynentalnych USA czy Rosji, jednak stanowi ona dotychczasowe ukoronowanie zaskakująco szybkiego rozwoju północnokoreańskich rakiet w kilku ostatnich latach.
 • Falcon Heavy wystartowała w stronę Marsa

  Falcon Heavy wystartowała w stron... 00:51

  07.02.| Najpotężniejsza na świecie rakieta Falcon Heavy prywatnej amerykańskiej firmy SpaceX pierwszy raz w historii wystartowała z powodzeniem we wtorek z kosmodromu na przylądku Canaveral na Florydzie. Na pokładzie maszyny jest sportowy samochód. Rakieta wystartowała o godz. 21.45 czasu w Polsce - początkowo start planowano na 19.30, jednak został on opóźniony z powodu silnego wiatru. Dwa stopnie wspomagające po odłączeniu się od rakiety wylądowały - jak zaplanowano - z powrotem na przylądku Canaveral, zaledwie kilkadziesiąt metrów od siebie. Na razie nie ma informacji, czy trzeci, główny stopień wylądował zgodnie z planem na umieszczonej na oceanie ok. 480 km od brzegu pływającej platformie. Wtorkowy lot był próbą sprawdzenia rakiety, a jego celem było sprowadzenie na ziemię trzech stopni maszyny.
 • Psi bohater uśpiony i pożegnany z honorami. Rico wziął udział w ponad stu misjach

  Psi bohater uśpiony i pożegnany z... 01:09

  07.02 | Departament Obrony Stanów Zjednoczonych na swoim Twitterze podzielił się zdjęciem z ostatniego pożegnania ze swoim ośmioletnim kompanem, psem Rico. Zwierzę cierpiało na chorobę powodującą niszczenie rdzenia kręgowego i musiało zostać uśpione.
rozwiń

Reportaże TVN24

 • Kuba wciąż niechętnie otwiera się na świat. Reportaż Wojciecha Bojanowskiego

  Kuba wciąż niechętnie otwiera się... 45:59

  2.01. | Wiele się zmienia w relacjach Kuby ze światem, ale w samym kraju zmian wciąż niewiele. Wciąż kultywuje się rewolucję 1 stycznia i jej przywódcę - Fidela Castro. Władze mówią o otwarciu na świat, ale też podkreślają wyższość socjalizmu nad demokracją i rynkiem. Materiał "Faktów" TVN.
 • Femen. Naga prawda

  Femen. Naga prawda 46:49

  31.12 | Nagość to dla członkiń Femenu jednocześnie symbol bezbronności i waleczności. A waleczne są bardzo, coraz bardziej są też znane i zwykle – rozebrane do naga. Nasz reporter za najbardziej znanymi feministkami świata zjechał kawał świata. (Dla dorosłych).
 • FEMEN. Naga prawda

  FEMEN. Naga prawda 22:58

  30.12 | Pierwsza część reportażu Wojciecha Bojanowskiego o feministycznym ruchu FEMEN.
 • Próby walki z uczuciami nic nie dały

  Próby walki z uczuciami nic nie dały 00:49

  23.10 | - Może trochę bałem się reakcji. Przełożonych poinformowałem dopiero, kiedy podjąłem ostateczną decyzję. Kościół ma oczywiście swoje mechanizmy. Można iść do biskupa, rozmawiać, szukać wsparcia, ale ja uporałem się z tym sam - mówi były ksiądz Jan Oko.
 • "Chciałem być fair". Decyzja o zrzuceniu sutanny

  "Chciałem być fair". Decyzja o zr... 00:55

  23.10 | - Nie zrzuciłem sutanny od razu. Chciałem spróbować być księdzem na sto procent, ale z upływem czasu było mi coraz trudniej. Coś się we mnie kłóciło, a nie chciałem żyć podwójnym życiem. Decyzję podjąłem dopiero po czterech latach. Musiałem do tego dojrzeć. Nie jest łatwo zostawić swoje dotychczasowe życie - mówi były ksiądz Jan Oko.
 • Były ksiądz mówi o miłości do innego mężczyzny

  Były ksiądz mówi o miłości do inn... 00:31

  23.10 | Wcześniej podobali mi się mężczyźni, ale pierwsza prawdziwa miłość przyszła dopiero, kiedy byłem już księdzem. Nie sądziłem, że można tak mocno się zaangażować. W pewnym momencie wchodzisz w uczucie tak bardzo, że nie potrafisz już zrobić kroku do tyłu. Zastanawiasz się, jak to możliwe, analizujesz swoje zachowanie, ale jest za późno.
 • "Miłość do mężczyzny przyszła, kiedy byłem już księdzem"

  "Miłość do mężczyzny przyszła, ki... 01:06

  23.10 | Moje uczucie było silne, ale historia trwała bardzo krótko i zakończyła się boleśnie. Mówiąc krótko, zostałem zaszantażowany – mówi były ksiądz Jan Oko w szczerej rozmowie z Katarzyną Zdanowicz.
 • Pierwsze kroki uchodźców w Europie. Cały reportaż z wyspy Lesbos

  Pierwsze kroki uchodźców w Europi... 27:12

  17.10 | Imigranci w łódkach wciąż płyną – najczęściej w stronę Grecji . Tylko w sobotę w drodze do Europy zginęło ich dwunastu. Wyspa Lesbos jest dla nich jak brama do raju i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić. Straż graniczna jest bezradna, grecka policja głucha i ślepa, a przemytniczy biznes mocny jak nigdy dotąd.
 • „Wszystko jest rewelacyjnie. Nie chcemy, żeby ktoś to zepsuł”

  „Wszystko jest rewelacyjnie. Nie ... 11:43

  27.03 | Pensje rosną, a ludzie są szczęśliwi - takie opinie można usłyszeć od Rosjan. Reporter TVN24 Wojciech Bojanowski postanowił sprawdzić, czy rzeczywistość jest równie różowa jak deklaracje.
 • Opowieść o trudnej drodze, jaką przechodzą chorzy na raka. Reportaż Wojciecha Bojanowskiego

  Opowieść o trudnej drodze, jaką p... 10:50

  Diagnoza, która brzmi jak wyrok i nadzieja, że nie będzie to wyrok śmiertelny. Dwóch pacjentów i ich dwie drogi, przez życie zagrożone rakiem. Każdy ich krok na początku tej drogi obserwował Wojciech Bojanowski.
 • Jak to się robi za granicą? Reportaż o systemie leczenia raka w Wielkiej Brytanii

  Jak to się robi za granicą? Repor... 10:23

  Jak robi się to, że czy chory na raka pacjent ma zagwarantowaną szybką fachową pomoc i darmowe leki? A także opiekująca się nim pielęgniarkę do której zawsze może zadzwonić. W Wielkiej Brytanii, gdzie systemowe reformy zaczęły się już 15 lat temu, był Marek Osiecimski.
 • Bohaterka Majdanu w rozmowie z Wojciechem Bojanowskim

  Bohaterka Majdanu w rozmowie z Wo... 30:15

  21.02 | Bohaterka Majdanu Tetiana Czornowoł w ostatnim roku była wszędzie tam, gdzie rozgrywały się najważniejsze wydarzenia. Brutalnie pobita dziennikarka zdecydowała się walczyć na pierwszej linii frontu. Jak powiedziała, "nie wie, dlaczego jest żywa". W rok po tragicznych wydarzeniach w Kijowie Wojciech Bojanowski pokazał w reportażu, jak wyglądał ten czas z perspektywy niezależnej dziennikarki.
rozwiń

Kontakt 24

 • Dym na lawecie, a potem pożar. "Kierowca sam próbował gasić"

  Dym na lawecie, a potem pożar. "K... 00:31

  15.02 | Zapaliło się auto przewożone na lawecie w Suwałkach (Podlaskie). Zniszczone zostały także inne pojazdy. W akcji gaśniczej brały udział cztery zastępy straży pożarnej. Nagranie z momentu pożaru otrzymaliśmy na Kontakt 24.
 • "Było słychać ogromny huk". Runął pion kamienicy, pod gruzami szukają kobiety

  "Było słychać ogromny huk". Runął... 01:21

  W wyniku wybuchu butli z gazem w sobotę wieczorem zawaliła się kamienica w Sosnowcu. Pod gruzami znalazły się dwie starsze osoby. Jedną z nich, mężczyznę, już udało się uratować. Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.
 • Chciał ominąć autostradę, spotkał stado jeleni. Niezwykłe nagranie Reportera 24

  Chciał ominąć autostradę, spotkał... 00:31

  10.02|Pan Michał chciał skrócić sobie drogę i ominąć autostradę, więc wybrał lokalną drogę. Jadąc przez Świerczów (Opolskie) nie spodziewał się, że spotka stado jeleni. Nagranie z tego zdarzenia przesłał na Kontakt 24.
 • Wjechał na tory, zderzył się z pociągiem. Zobacz nagranie Reportera 24

  Wjechał na tory, zderzył się z po... 00:14

  04.02 | - Czekając na przejazd pociągu, patrzyliśmy, jak mocno pada śnieg. Przez myśl nam nie przeszło, że zaraz dojdzie do zderzenia - relacjonował Viktor. Na nagraniu Reportera 24 widać moment zderzenia pociągu z busem w Szaflarach (Małopolska). 72-letni kierowca wjechał na przejazd kolejowy, kiedy zbliżał się do niego pociąg. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.
 • Ścina znak, z impetem uderza w auta, wpada na chodnik. "Cud, że nikt nie zginął"

  Ścina znak, z impetem uderza w au... 00:35

  2.02 | Wpada w poślizg, obraca się, pod drodze ścina znak przy przejściu dla pieszych i z impetem rozbija auto. To jednak nie koniec. Swoją podróż kierowca skody kończy na kolejnym samochodzie. Wcześniej wpada też na chodnik. "Cud, że nikt nie zginął" - komentuje Reporter 24. Nagrania z Kalisza (Wielkopolskie) otrzymaliśmy na Kontakt 24.
 • Chciała przejść na drugą stronę. Cudem uniknęła potrącenia

  Chciała przejść na drugą stronę. ... 00:35

  30.01| Tylko błyskawiczna reakcja kobiety uratowała ją przed wpadnięciem pod nadjeżdżające auto. Auto przejechało środkiem drogi. Nagranie z tego zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24.
 • Dwa kontynenty, kilkanaście krajów. Rok w obiektywie Reportera 24

  Dwa kontynenty, kilkanaście krajó... 00:40

  27.01 | - Odwiedziłem z aparatem kilkadziesiąt pasm górskich w 16 krajach na dwóch kontynentach - napisał Karol Nienartowicz. Jak dodał, fotografia górska to jego pasja i praca. Reporter 24 zwiedził między innymi Grecję, Rumunię oraz Islandię, ale także Bieszczady i Karkonosze. Uwiecznione przez niego widoki są wyjątkowe. Zobaczcie sami!
 • "Coś potężnie huknęło", "pożar widać z wielu kilometrów". Eksplozja gazociągu pod Poznaniem

  "Coś potężnie huknęło", "pożar wi... 00:42

  26.01| Chwilę po północy w Murowanej Goślinie (Wielkopolskie) doszło do wybuchu gazociągu wysokiego ciśnienia. Pożar wybuchł przy ulicy Gnieźnieńskiej. Na miejscu wciąż pracuje straż pożarna i policja. Pierwszą informację, zdjęcia i nagrania otrzymujemy na Kontakt 24.
 • Dzwonki biją, rogatki opuszczone, a oni jadą. "Takie zachowanie to skracanie sobie drogi do śmierci"

  Dzwonki biją, rogatki opuszczone,... 00:38

  24.01 | Na Kontakt 24 otrzymaliśmy nagranie, na którym widać, jak zamknięte rogatki, migające czerwone światła i bijące dzwonki, nie przeszkodziły kierowcom pokonać przejazdu kolejowego w Milinie (Wielkopolskie). - Byłem w szoku, to czysta bezmyślność - komentuje Reporter 24. - Takie zachowanie to skracanie sobie drogi do śmierci - dodaje PKP.
 • Spłoszony koń uciekał przez Krupówki. Potrącił 10-latka

  Spłoszony koń uciekał przez Krupó... 00:32

  20.01 | Huk spowodowany wybuchem balona lub petardy mógł być przyczyną zdarzenia, do którego doszło w sobotę na Krupówkach. Spłoszony hałasem koń uciekał ulicą, taranując to, co znajdowało się przed nim. Potrącił też 10-letniego chłopca. Pierwszą informację i zdjęcia z Zakopanego otrzymaliśmy na Kontakt 24.
 • Auto wpada w poślizg, uderza w inne. Zobacz nagranie Reportera 24

  Auto wpada w poślizg, uderza w in... 00:37

  20.01 | Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło na drodze krajowej 1 w okolicach miejscowości Siomki (Łódzkie). Jak relacjonuje pan Zbigniew, który przysłał nagranie na Kontakt 24, nie była to jedyna kolizja, którą widział tego dnia na tej trasie. O trudnych warunkach na krajowej "1" informowała również Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.
 • Spłonęły budynki i zwierzęta. Jednej nocy, na sześciu posesjach

  Spłonęły budynki i zwierzęta. Jed... 00:31

  19.01 | Sześć budynków gospodarczych na sześciu posesjach spłonęło w nocy z czwartku na piątek w Nowej Białej (Małopolskie). W pożarze zginęły także zwierzęta. Do szpitala przewieziono jedną osobę. Pierwsze informacje oraz zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.
rozwiń

Meteo

 • Prognoza pogody na niedzielę

  Prognoza pogody na niedzielę 01:30

  17.02 | Cały czas do Polski docierają nieco cieplejsze masy powietrza. One dają się odczuć na terach Polski zachodniej i południowej. Temperatura na nizinach dochodzi do 4 stopni. Im dalej na zachód, tym cieplej. Na wschodzie możliwe są delikatne opady śniegu.
 • Warunki drogowe w niedzielę

  Warunki drogowe w niedzielę 00:27

  17.02 | W niedzielę zapowiadamy dobre warunki drogowe w województwach zachodnich i w rejonach od Zatoki Gdańskiej aż po Małopolskę. Na wschód od tej linii pochmurne niebo i opady śniegu do 2 centymetrów.
 • Warunki biometeo w niedzielę

  Warunki biometeo w niedzielę 00:58

  17.02 | W niedzielę słonecznie będzie na zachodzie Polski. Wilgotność powietrza największa na wschodzie Polski. Tu, gdzie najwięcej chmur. 80 procent i więcej. Warunki biometeo określane jako niekorzystne w części wschodniej Polski. Natomiast na pozostałym obszarze neutralne.
 • Rząd ma przedstawić kolejny pakiet antysmogowy

  Rząd ma przedstawić kolejny pakie... 02:25

  Rząd zapowiada kolejny pakiet antysmogowy, bo coraz więcej Polaków narzeka, że nie ma czym oddychać. Jak wygląda walka ze smogiem?
 • Są odcięci od świata, do pracy pływają łódką. "Wypływam do wioski dwa razy dziennie po żonę"

  Są odcięci od świata, do pracy pł... 02:26

  Mieszkańcy Lipiej Góry nieopodal Chodzieży są odcięci od świata. Poziom Noteci i innych rzek w pobliżu stale bowiem rośnie, a woda zalewa drogi, łąki i piwnice. Dom Państwa Burzyńskich jest otoczony wodą z każdej strony i żeby dotrzeć do pracy, muszą płynąć łódką.
 • Stan alarmowy na Warcie i dopływach

  Stan alarmowy na Warcie i dopływach 01:30

  Woda podtopiła bulwary w Poznaniu, problemy są też w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach. Nadzieję daje prognoza pogody - opady mają być mniejsze.
 • Przerwy w dostawach prądu w okolicach Krosna i Sanoka

  Przerwy w dostawach prądu w okoli... 01:15

  Kilka tysięcy mieszkańców Podkarpacia nie ma prądu - wszystko z powodu opadów śniegu. Największe kłopoty z przywróceniem energii są w okolicach Krosna i Sanoka. Kiedy prąd zostanie przywrócony?
 • Świstak Phil zobaczył swój cień - zima potrwa jeszcze 6 tygodni

  Świstak Phil zobaczył swój cień -... 00:57

  Zima potrwa jeszcze co najmniej sześć tygodni. W Dzień Świstaka najsłynniejszy przedstawiciel tego gatunku zobaczył swój cień. Na wydarzenie czekały całe Stany Zjednoczone i wiele innych państw na świecie.
 • Śnieg paraliżuje Hiszpanię. Ostrzeżenia przed lawinami

  Śnieg paraliżuje Hiszpanię. Ostrz... 00:40

  Śnieżyce w Hiszpanii sparaliżowały północ kraju. W niektórych regionach władze ogłosiły czerwony alarm. Najgorzej było w prowincjach Asturia i Kantabria. Tam śnieg utrudnił życie kierowcom, ale również sprawił problemy w portach. Niektóre z nich musiały zostać zamknięte. Wydano także ostrzeżenia przed lawinami, które mogą zejść w GOórach Kantabryjskich.
 • W Tatrach spadł śnieg. Przed wyjściem w góry warto to wziąć pod uwagę

  W Tatrach spadł śnieg. Przed wyjś... 02:36

  Białe Tatry i to na całego. Część Polski jest w oku cyklonu, a inna, południowa część pod śniegiem. Sypnęło i na szczytach, i na Krupówkach, i wciąż śniegu przybywa. Na Kasprowym Wierchu jest już 65 centymetrów. TOPR ostrzega i warto tych ostrzeżeń posłuchać.
 • Złotej polskiej jesieni nie będzie. Nadchodzi załamanie pogody

  Złotej polskiej jesieni nie będzi... 01:20

  Na Bałtyku sztorm, na Pomorzu wichura. Wieje nawet 100 kilometrów na godzinę, ogłoszono więc pogodowy alarm.
 • "Wody spadło tyle, że jeszcze dużo czasu minie, zanim ona opadnie". Elbląg podtopiony

  "Wody spadło tyle, że jeszcze duż... 00:45

  18.09 | W Elblągu, po intensywnych opadach deszczu, wylała rzeka Kumiela. Udało się obronić zagrożony szpital, jak jednak mówił po południu reporter TVN24, woda w mieście nie opada, a sytuacja jest "nieprzewidywalna". - Tej wody spadło tyle, że jeszcze dużo czasu minie, zanim ona opadnie - podkreślił Adam Krajewski. Na filmie z drona widać, jak poważna jest sytuacja.
rozwiń

Sport.tvn24.pl

 • Niepokonana od trzech lat. Włodarczyk "nigdy nie zawiodła"

  Niepokonana od trzech lat. Włodar... 03:12

  Anita Włodarczyk zdobyła kolejne złoto na lekkoatletycznych mistrzostwach. Dziennikarze w Londynie piszą, że królowa zachowała koronę.
 • "The Sun": Ronaldo ma mieć bliźniaki

  "The Sun": Ronaldo ma mieć bliźniaki 00:27

  13.03 | Gwiazdor Realu Madryt Cristiano Ronaldo spodziewa się bliźniaków - tę sensacyjną informację podał brytyjski tabloid "The Sun". Jak donosi gazeta, dzieci Portugalczykowi urodzi matka zastępcza.
 • Gol Memphisa Depaya w meczu z Tuluzą

  Gol Memphisa Depaya w meczu z Tuluzą 01:02

  13.03 | W Anglii zawodził, we Francji zachwyca. Memphis Depay - do niedawna gracz Manchesteru United - był najlepszym graczem meczu Lyonu z Tuluzą. W wygranym 4:0 spotkaniu zdobył dwie bramki. Takiej jak ta druga na francuskich boiskach nie widziano już dawno.
 • Tottenham - Milwall 6:0

  Tottenham - Milwall 6:0 02:09

  12.03 | Tottenham Hotspur zakwalifikował się w niedzielę do półfinału Pucharu Anglii. W derbach Londynu pokonał trzecioligowy Millwall FC 6:0.
 • Błąd bramkarza w meczu Tottenhamu z Milwall

  Błąd bramkarza w meczu Tottenhamu... 01:01

  12.03. | Tottenham nie dał szans Milwall w ćwierćfinałowym meczu Pucharu Ligi pokonując beniaminka aż 6:0. Gdyby nie bramkarz gości, spotkanie zakończyłoby się jeszcze większym pogromem. Gdyby nie on, nie mielibyśmy także okazji obejrzeć jednej z najbardziej kuriozalnych bramek weekendu. Przy trafieniu ustalającym wynik spotkania Thomas King ewidentnie się nie popisał. Dzięki niemu ze skompletowania hat-tricka cieszył się Koreańczyk Heung-Ming Son.
 • Małysz po złocie mistrzostw świata w Lahti

  Małysz po złocie mistrzostw świat... 02:31

  05.03 | - Świętowanie nie było długie. Wypiliśmy po dwa, trzy piwka, potem oglądaliśmy jeszcze skoki, żeby zobaczyć spokojnie, jak to wyglądało - mówił na lotnisku Kraków - Balice Adam Małysz, dzień po zdobyciu przez naszą ekipę złotego medalu w konkursie drużynowym.
 • Asysta Glika w meczu z Nantes

  Asysta Glika w meczu z Nantes 00:51

  06.03 | Kamil Glik zaliczył asystę w ligowym meczu Monaco z Nantes. Zespół Polaka wygrał na swoim stadionie 4:0.
 • Asysta Glika w meczu Monaco z Nantes

  Asysta Glika w meczu Monaco z Nantes 03:33

  06.03 | Prowadząca w tabeli francuskiej ekstraklasy drużyna AS Monaco, której piłkarzem jest Kamil Glik, pokonała u siebie Nantes 4:0 w 28. kolejce. Polak zapisał na swoim koncie asystę.
 • Małysz po powrocie: długo nie świętowaliśmy

  Małysz po powrocie: długo nie świ... 02:31

  05.03 | - Świętowanie nie było długie. Wypiliśmy po dwa, trzy piwka, potem oglądaliśmy jeszcze skoki, żeby zobaczyć spokojnie jak to wyglądało - mówił na lotnisku Kraków - Balice trener kadry skoczków Adam Małysz, dzień po zdobyciu przez naszą ekipę złotego medalu w konkursie drużynowym.
 • Neymar trafił z rzutu wolnego

  Neymar trafił z rzutu wolnego 02:06

  01.03 | Brazylijczyk Neymar pozazdrościł Lionelowi Messiemu pięknych trafień z rzutów wolnych i w środowym spotkaniu ze Sportingiem Gijon sam popisałam się kapitalnym golem po stałym fragmencie gry. Bramkarz gości spodziewał się chyba, że piłkę będzie uderzał na bramkę Messi.
 • Barcelona nie zwalnia tempa. Demoluje na Camp Nou

  Barcelona nie zwalnia tempa. Demo... 02:17

  01.03 | FC Barcelona kontynuuje dobrą passę w Primera Division. Katalończycy wygrali piąty mecz ligowy z rzędu, tym razem ogrywając na Camp Nou Sporting Gijon 6:1.
 • Juventus pokonał Empoli

  Juventus pokonał Empoli 01:59

  26.05 | Łukasz Skorupski nie uchronił swojego zespołu przed porażką z Juventusem. Empoli z mistrzem Włoch przegrało na jego stadionie 0:2. Nieszczęście ekipy gości rozpoczęło się od pechowej interwencji polskiego bramkarza.
rozwiń

Wideo 360

 • Donald Trump w Warszawie. Zobacz wideo 360 stopni

  Donald Trump w Warszawie. Zobacz ... 06:08

  12.07 | Wizyta prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa w Warszawie była jednym z najważniejszych wydarzeń politycznych w Polsce w 2017 roku. Zobacz relację reportera TVN24 Wojciecha Bojanowskiego, który użył kamery 360 stopni.
 • "Opowiem wam o jednym z was"

  "Opowiem wam o jednym z was" 01:33

  28.07 | Papież Franciszek pojawił się w środę po godz. 21. w oknie papieskim Domu Arcybiskupów Krakowskich przy ul. Franciszkańskiej 3. Powitały go tłumy wiernych z całego świata. Swoje przemówienie papież zaczął po polsku. Zobacz wideo 360 stopni.
 • Tysiące pielgrzymów w drodze na Krakowskie Błonia. Zobacz na wideo 360 stopni

  Tysiące pielgrzymów w drodze na K... 01:47

  28.07 | W czwartek po południu na błonia zmierza rozśpiewany tłum, z flagami swoich państw. Zobacz wideo nagrane w technologii 360 stopni.
 • Pielgrzymi z Francji dają popis swoich możliwości wokalnych

  Pielgrzymi z Francji dają popis s... 01:27

  29.06 | Z okazji Światowych Dni Młodzieży do Krakowa przyjechało kilkaset tysięcy młodych ludzi. Ulice tętnią życiem i muzyką z różnych stron świata. Poczuj niesamowity klimat stolicy Małopolski dzięki wideo 360 stopni.
 • Krakowskie tramwaje są wyjątkowo zatłoczone

  Krakowskie tramwaje są wyjątkowo ... 00:31

  29.07 | Z okazji Światowych Dni Młodzieży do Krakowa przyjechało kilkaset tysięcy młodych ludzi. Ulice tętnią życiem i muzyką z różnych stron świata. Poczuj niesamowity klimat stolicy Małopolski dzięki wideo 360 stopni.
 • W Krakowie można usłyszeć muzykę z różnych zakątków świata

  W Krakowie można usłyszeć muzykę ... 01:31

  29.07 | Z okazji Światowych Dni Młodzieży do Krakowa przyjechało kilkaset tysięcy młodych ludzi. Ulice tętnią życiem i muzyką z różnych stron świata. Poczuj niesamowity klimat stolicy Małopolski dzięki wideo 360 stopni.
 • Krakowski rynek z perspektywy pomnika Mickiewicza

  Krakowski rynek z perspektywy pom... 00:31

  29.07 | Z okazji Światowych Dni Młodzieży do Krakowa przyjechało kilkaset tysięcy młodych ludzi. Ulice tętnią życiem i muzyką z różnych stron świata. Poczuj niesamowity klimat stolicy Małopolski dzięki wideo 360 stopni.
 • Justyna Pochanke w studio TVN24. Wideo 360 stopni

  Justyna Pochanke w studio TVN24. ... 03:26

  Justyna Pochanke w studio TVN24. Wideo 360 stopni
 • Pielgrzymi wypoczywają na Plantach

  Pielgrzymi wypoczywają na Plantach 00:31

  29.07 | Z okazji Światowych Dni Młodzieży do Krakowa przyjechało kilkaset tysięcy młodych ludzi. Ulice tętnią życiem i muzyką z różnych stron świata. Poczuj niesamowity klimat stolicy Małopolski dzięki wideo 360 stopni.
 • "Poczuj się jak pilot F-16". Wideo 360 stopni z okazji Szczytu NATO

  "Poczuj się jak pilot F-16". Wide... 04:21

  26.07 | Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych opublikowało film nagrany w technologii 360 stopni, dzięki któremu można poczuć się jak pilot myśliwca F-16.
 • Przejazd papamobile i tłumy wiernych. Zobacz wideo 360 stopni

  Przejazd papamobile i tłumy wiern... 01:01

  28.07 | Zobacz nagranie jednego z przejazdów papieża Franciszka wykonane w technologii wideo 360 stopni.
 • "Dobry wieczór" po polsku i wybuch radości. Zobacz na wideo 360 stopni

  "Dobry wieczór" po polsku i wybuc... 00:41

  28.07 | W środę wieczorem papież Franciszek przemawiał do pielgrzymów ze słynnego okna na ul. Franciszkańskiej 3. Zaczął od przywitania po polsku. Zobacz wideo nagrane w technologii 360 stopni.
rozwiń

TOTERAZ

 • Tańczące sowy powracają

  Tańczące sowy powracają 00:53

  Powrót rodziny tańczących sów - są głodne i nadal wyglądają naprawdę groźnie. Koniecznie włączcie dźwięk!
 • Super Bowl w Polsce

  Super Bowl w Polsce 00:28

  Amerykańscy żołnierze stacjonujący w Żaganiu oglądali Super Bowl. Wśród czołgów dopingowali swoje ulubione drużyny
 • Wielki wybuch wulkanu ognia

  Wielki wybuch wulkanu ognia 00:39

  Wulkan Colima w Meksyku to jeden z najbardziej aktywnych wulkanów na świecie. Eksplodował 3 lutego i już dzień później na You Tube zamieszczono film dokumentujący ten wybuch. Nagranie robi wrażenie!
 • Wężowy domek

  Wężowy domek 00:51

  W Teksasie, w Stanach Zjednoczonych, pewien mężczyzna zauważył węża wychodzącego z toalety. Po wezwaniu specjalistów od gadów okazało się, że w całym domu jest około 24 grzechotników teksańskich. Są to jedne z najniebezpieczniejszych węży w całych Stanach
 • Przygoda życia

  Przygoda życia 01:00

  Po przeszczepie wyruszył w podróż życia, a po powrocie... wyszedł z domu w poszukiwaniu kolejnej przygody. Choroba nie zatrzymała pana Tomasza, lecz zmotywowała do dalszej drogi. Cierpiący na stwardnienie rozsiane mężczyzna odwiedził już Gambię, Norwegię, Grecję, Austrię, Litwę i Łotwę. Ale to nie koniec. W ręku ma bilet na koniec świata.
 • Zatopiony nie trafiony

  Zatopiony nie trafiony 01:00

  Z daleka wyglądają jak pomarszczone skorupy, które ktoś porzucił w morzu. Jak podaje portal tvn24.pl, w pobliżu Portu Wojennego w Helu wciąż można wypatrzeć wraki kadłubów ORP Wicher II i ORP Grom II. Przez lata służyły polskiej Marynarce Wojennej, potem je zatopiono. Miały chronić wybrzeże niczym falochron. Nic z tego nie wyszło. Teraz rdzewieją.
 • Pub

  Pub 00:30

  W centrum handlowym w pewnym mieście w Anglii, odkryto zapomniany pub. 22 lata temu zamurowano do niego wejście. Teraz możemy zobaczyć efekty ekspolarcji. Na zdjęciach możemy zobaczyć między innymi stare butelki czy paczkę fistaszków.
 • Mechaniczna meduza

  Mechaniczna meduza 00:39

  Naukowcy z Instytutu Technologicznego w Massachusetts stworzyli robota meduzę. Jest zdolna do chwytania ryb. Przez użycie hydrożelu - robot pod wodną jest prawie niewidzialny.
 • Drift w lesie

  Drift w lesie 00:37

  W internecie pojawiło się nagranie strażaków jadących przez las. Nie była to jednak zwykła przejażdżka. Mało brakowało a wóz strażacki przewróciłby się na bok.
 • Psie szczęście

  Psie szczęście 00:42

  Pewien Husky z Rosji uwielbia zjeżdżać z górki. Szczeniak wchodzi do swojego dmuchanego koła a potem pozwala się zepchnąć na dół. Mógłby tak zjeżdżać całymi dniami!
 • Spiderman przed sądem

  Spiderman przed sądem 00:40

  Przed sądem stanął złodziej obrazów znany jako Spiderman. Ukradł obrazy warte prawie milion euro. Jego łupem padły dzieła między innymi Picassa czy Modiglianiego. Gdzie teraz znajdują się obrazy? To tej pory nie wiadomo
 • Początek czy koniec?

  Początek czy koniec? 00:45

  Do sieci wyciekł film z prezentacji najnowszych robotów od Boston Dynamics. To co jest na materiale robi wrażenie. Roboty Handle same poruszają się na kółkach. Potrafią także skakać. Czy wizja przyszłości z Terminatora jest coraz bliżej?
rozwiń