tvnpix
śledź nas na:
 • Google Plus
 • Instagram
 • RSS

Zamach w Burgas

Na żywo

Zamach na lotnisku w Bułgarii. Premier Izraela oskarża Iran

Właśnie pojawiły się
nowe informacje - pokaż
Zamach na lotnisku w Bułgarii. Premier Izraela oskarża Iran

Co najmniej siedem osób zginęło w wyniku eksplozji w autobusie na lotnisku w mieście Burgas. Był to zamach na izraelskich turystów. Premier Izraela Beniamin Netanjahu stwierdził, że są oznaki, iż za zamachem stoi Iran. Polskie MSZ informuje, że wśród poszkodowanych nie ma Polaków.

Oglądaj
Zamach w bułgarskim Burgas
Wideo: besove.bg Zamach w bułgarskim Burgas

Oglądaj
Ranni w zamachu trafili do szpitala
Wideo: BNT Ranni w zamachu trafili do szpitala

189 Polaków w środę wieczorem opuściło lotnisko w Burgas, na którym utknęli z powodu eksplozji autobusu - poinformowało MSZ. Byli to turyści, którzy przylecieli z Katowic jeszcze przed eksplozją.

W środę wieczorem na twitterze resort spraw zagranicznych poinformował, że z lotniska wypuszczono Polaków, którzy przylecieli do Burgas, a turyści, którzy mieli opuścić Bułgarię, wylecieli z Burgas ok. 19:15.

Oglądaj
Cieślak: W Bułgarii łatwiej było zorganizować zamach niż w Izraelu
Wideo: tvn24 Cieślak: W Bułgarii łatwiej było zorganizować zamach niż w Izraelu

 

W tym momencie podejmowane są wszelkie działania przez służby pracujące nad tym incydentem za granicą. Minister spraw zagranicznych robi świetną robotę, a ja jestem w stałym kontakcie z prezydentem Izraela.

Rosen Plewneliew, prezydent Bułgarii

 

Bułgarski prezydent Rosen Plewnelijew przybył na miejsce zamachu.

Hezbollah zaprzecza, że jest odpowiedzialny za zamach na izraelskich turystów w Burgas. Przedstawiciel Hezbollahu nazwał zarzut, że grupa była zaangażowana w atak jako "śmieszny", i wskazał, że grupa "nie toczy wojny z turystami" - donosi agencja Interfax, na którą powołuje się bułgarska agencja informacyjna.

Unia Europejska potępiła zamach w Bułgarii. Wysoki przedstawiciel Unii do spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa Catherine Ashton powiedziała, że ​​jest wstrząśnięta wiadomością o zamachu - podaje "Novinite".

Jak informuje agencja Reutera, minister spraw zagranicznych Bułgarii Nikolai Mladenow powiedział, że wybuch został spowodowany przez bombę.

Oglądaj
Zamach w Burgas opisuje bułgarski dziennikarz
Wideo: tvn24 Zamach w Burgas opisuje bułgarski dziennikarz

Bułgarskie władze potwierdziły, że dwa izraelskie samoloty z pomocą medyczną wylądowały w kraju - podaje "Novinite".

Biały Dom potepia zamachy w Izraelu. "Myśli i modlitwy prezydenta Baracka Obamy są z rodzinami ofiar zamachu" - poinformował rzecznik prasowy Jay Carney, cytowany przez agencję "Novinite".

Oglądaj
Relacja turysty przebywającego na lotnisku w Burgas
Wideo: tvn24 Relacja turysty przebywającego na lotnisku w Burgas

Burmistrz Burgas powiedział w jednej z bułgarskich telewizji, że ósma osoba zmarła na stole operacyjnym

Bułgarska agencja informacyjna podaje, że wśród rannych jest 11-letnia izraelska dziewczynka oraz dwie kobiety w ciąży. Według doniesień, wszyscy zostali przetransportowani do szpitala.

Izraelski minister obrony Ehud Barak powiedział, że atak był prawdopodobnie zainicjowany przez grupę pod patronatem "albo Iranu albo innych radykalnych ugrupowań muzułmańskich" i wskazał Hezbollah i Hamas jako prawdopodobnych podejrzanych - donosi agencja "Novinite".

Źródło: Twitter Wpis Marcina Bosackiego na Twitterze

"Haaretz": Kilkanaście stron internetowych w Bułgarii informuje, że władze rządowe zignorowały ostrzeżenia przed ewentualnym atakiem, podawane przez źródła izraelskie i rosyjskie

Oglądaj
Relacja z Burgas Reportera 24
Wideo: tvn24 Relacja z Burgas Reportera 24

Źródło: PAP/EPA Bomba była w autobusie

Marcin Bosacki, rzecznik prasowy polskiego MSZ na Twitterze pisze: Według aktualnych danych Ambasady RP w Sofii brak poszkodowanych obywateli polskich.

Bułgarskie media podają, że wśród ofiar jest lokalny przewodnik wycieczki

Bułgarska agencja informacyjna podaje, że liczba rannych zwiększyła się do 30. Czworo z nich jest w stanie ciężkim

Izraelski portal globes.co.il napisał, że w tym roku Bułgaria udaremniła już jeden atak bombowy na Izraelczyków. Bomba została znaleziona w luku bagażowym autobusu wiozących żydowskich turystów. Wcześniej w tym miesiącu, władze na Cyprze zatrzymały mężczyznę podejrzewanego o przygotowywanie ataku terrorystycznego na Izraelczyka. Mężczyzna był Libańczykiem, granicę przekroczył na szwedzkim paszporcie.

Czytaj więcej o zatrzymanym na Cyprze

"Przeszliśmy przez kontrolę paszportową, zostaliśmy podzieleni zgodnie z tym, w jakim hotelu mieliśmy zamieszkać. Położyliśmy walizki w luku bagażowym i po kilku minutach nastąpił wybuch" - relacjonował świadek wybuchu cytowany przez izraelski portal global.co.il. - Ci, którzy przeżyli, uciekali przez okna. Luk został całkowicie wysadzony - mówił.

Izraelskie MSZ powołało komórkę kryzysową a wieczorem do Bułgarii przylecieć mają z Izraela ekipy ratunkowe - podało izraelskie radio publiczne

Jak podaje "Haaretz", izraelska firma wycieczkowa, która zorganizowała wyjazd do Burgas "KaveiHufsha" wydałaoświadczenie w sprawieataku:

"Zgodniez informacjami, które otrzymaliśmyodnaszego przedstawicielawBurgas,eksplozja miała miejscew autobusie, któryprzewoził naszych turystów na lotnisko.Wysłaliśmynaszych przedstawicielido portu lotniczego, a takżedo pobliskiegoszpitalaw celu zapewnieniawszelkiej pomocy"

Premier Izraela Beniamin Netanjahu: wszystkie znaki prowadzą do Iranu

Źródło: Twitter Wpis na Twitterze Kristaliny Georgievej

Źródło: Israeli TV Zamach w Burgas

Bułgarska polityk Kristalina Georgijewa, komisarz UE ds. Rozwoju i Pomocy Humanitarnej napisała na Twitterze: jestem zszokowana i zasmucona wiadomością o wybuchu w Burgas, w trakcie której zginęli ludzie. Ciągle śledzę doniesienia!

Agencja "Novinite" podaje, że do szpitala zostało przetransportowanych 27 poszkodowanych. Trójka z nich jest w stanie krytycznym. Autobus przewoził ok. 40 turystów

Burmistrz Burgas Dimitar Nikolov poinformował, że ładunki wybuchowe zostały umieszczone w bagażniku autobusu


Jak podaje bułgarska agencja informacyjna "Novinite", na miejsce leci prezydent Bułgarii Rosen Plewnelijew, premier Bojko Borisow oraz minister spraw wewnętrznych Cwetan Cwetanow

Jak powiedział bułgarski dziennikarz Krasimir Krumow na antenie TVN24, wśród ofiar najprawdopodobniej jest kierowca autobusu.

Oglądaj
Bułgarski dziennikarz Krasimir Krumow o zamachu
Wideo: tvn24 Bułgarski dziennikarz Krasimir Krumow o zamachu

Jak podało MSZ Bułgarii był to zamach terrorystyczny

Według izraelskiego dziennika "Haaretz", liczba ofiar wzrosła do siedmiu

Do eksplozji doszło ok. godz. 18 czasu miejscowego (godz. 17 czasu polskiego) na terminalu lotniska Sarafovo. Jak powiedział w rozmowie telefonicznej z TVN24 Wojciech Nowakowski, turysta z Polski przebywający na lotnisku w Burgas, słychać było "jedną, potężną eksplozję". - Było widać pożar, klęby dymu. Były krzyki, panika - mówił Nowakowski.

Ładunek wybuchowy został zdetonowany przy wejściu do autobusu na parkingu lotniska w chwili, kiedy do niego wchodzili turyści. Dwa inne pojazdy stanęły w płomieniach po eksplozji. Szef MSZ Bułgarii Nikołaj Mładenow powiedział, że eksplozję spowodował ładunek wybuchowy umieszczony wewnątrz pojazdu.

Bułgarski resort transportu zarządził zaostrzenie środków bezpieczeństwa na lotniskach i dworcach oraz w portach.

Loty kierowane do Warny


Według informacji bułgarskiego MSW w wyniku eksplozji co najmniej osiem osób zginęło, zaś 32 osób trafiło do szpitala, niektórzy z ciężkimi obrażeniami, dwoje z nich jest w śpiączce. Jednak jak powiedział burmistrz Burgas w jednej z bułgarskich telewizji, liczba ofiar wzrosła do ośmiu. Ostatnia osoba zmarła w szpitalu na stole operacyjnym.

Wszyscy ranni zostali transportowani do Warny. Lotnisko zostało ewakuowane i zamknięte, a wszystkie loty są kierowane do portu lotniczego w Warnie.

Jak podaje bułgarska agencja informacyjna "Novinite", do Burgas udali się ambasador Izraela w Sofii, prezydent Bułgarii Rosen Plewnelijew, premier Bojko Borysow, szef MSW Cwetan Cwetanow oraz szefowie resortów zdrowia i spraw zagranicznych.

- Wszystkie znaki prowadzą do Iranu. Tylko w ciągu ostatnich kilku miesięcy widzieliśmy irańskie próby atakowania Izraelczyków w Tajlandii, Indiach, Gruzji, Kenii, na Cyprze i w innych miejscach - stwierdził premier Izraela Beniamin Netanjahu w oświadczeniu. - Dokładnie 18 lat po ataku na centrum spotkań w Argentynie, morderczy terror Iranu nadal uderza w niewinnych ludzi. Izrael silnie zareagujeprzeciwko irańskiemuterrorowi - napisał premier.

Pierwszy zamach od 25 lat


Jest pierwszy zamach terrorystyczny w Bułgarii od ponad 25 lat.

Wcześniej serii zamachów dokonano w latach 1984-1987 po przymusowej bułgaryzacji etnicznych Turków przez ówczesne władze komunistyczne. W najbardziej krwawym z nich na dworcu w miasteczku Bunowo 5 marca 1985 roku zabito siedem osób, w tym troje dzieci. Zamachy były dziełem tzw. Tureckiego Ruchu Narodowo-Wyzwoleńczego w Bułgarii. Trzech zamachowców skazano na śmierć w 1988 roku.

Oglądaj
Relacja z Burgas Reportera 24
Wideo: tvn24 Relacja z Burgas Reportera 24

Podziel się...

Bądź na bieżąco:
 • Skopiowano do schowka

Zamach w Burgas

Komentarze (95)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Dr Dreyfuss
Dr Dreyfuss

i to mnie własnie niepokoi w stwierdzieniu tuz po wybuchu ze za tym stoi iran...a na jakiej podstawie syjoniści tak twierdzą???? to pasuje do teiorii spiskowych....w iranie ortodoksyjni zydzi czuja sie lepiej niż w izraelu moze mi ktoś to wytłumaczyć????

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   3
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    3
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Bong
   Bong

   w Dziełach Lenina znajdziesz odpowiedz

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     zamknij
     janekmądrala

     Niech nasz minister gospodarki bierze to na siebie bo inaczej za tydzień paliwo będzie po 8,50zł.

     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
       1
      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
        4
       • zgłoś naruszenie
       zamknij
       baz84
       baz84

       B.Obama - "Myśli i modlitwy prezydenta Baracka Obamy są z rodzinami ofiar zamachu"
       Ja - "Myśli i modlitwy są z rodzinami ofiar aktów terroryzmu Izraelskiego wymierzone przeciwko Palestyńczykom"

       • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
         3
        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
          3
         • zgłoś naruszenie
         zamknij
         Bong
         Bong

         Bravo ,bravo,czytałeś ,,Dzieła Lenina"!!!!!

         • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
           0
          • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
            0
           • zgłoś naruszenie
           zamknij
           zlodz1ej palik0t
           zlodz1ej palik0t

           Wiemy jak to jest -> USA i Izrael podbija kolejne kraje zwiększając swoje wpływy u producentów ropy naftowej, dlaczego? bo jest potrzebna do wojny i to konwoje tankowców były najczęściej atakowane w czasach 1i 2 wojny światowej, dlatego problemem były tak zwane Uboty...

           • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
             2
            • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
              3
             • zgłoś naruszenie
             zamknij
             Spearhead

             Tzn jakie kraje? Wymień.

             • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
               1
              • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                2
               • zgłoś naruszenie
               zamknij
               SurvivorMan
               SurvivorMan

               Internauta o nicku "CRANEO" ma 100% racji! Jak ktoś patrzy tylko przez pryzmat nienawiści do Izraela, to nie jest w stanie ogarnąć, że zagrożenie jest zupełnie inne i dużo większe niż można by było sobie wyobrazić! Nieogarniętym proponuję odnaleźć w necie materiał pt. " Islam opanuje świat - Islam przejmie władzę nad światem - rozwiń

               • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                 2
                • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                  6
                 • zgłoś naruszenie
                 zamknij
                 undertow
                 undertow
                 • SurvivorMan:
                 • Internauta o nicku "CRANEO" ma 100% racji! Jak ktoś patrzy tylko przez pryzmat nienawiści do Izraela, to nie jest w stanie ogarnąć, że zagrożenie jest zupełnie inne i dużo większe niż można by było sobie wyobrazić! Nieogarniętym proponuję odnaleźć w necie materiał pt. " Islam opanuje świat - Islam przejmie władzę nad światem -
                 • rozwiń

                 Bredzisz. Świat islamu zostanie sprowokowany przez Israel, bo to on jest największym wrogiem Chrześcijaństwa. Poczytaj sobie o planie III wojen światowych, a zrozumiesz do czego świat zmierza i jaki jest ostateczny cel...

                 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                   4
                  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                    3
                   • zgłoś naruszenie
                   zamknij
                   MN01
                   MN01

                   Tymi wrogami są m.in. MASONI, MFW.

                   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                     2
                    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                      2
                     • zgłoś naruszenie
                     zamknij
                     SurvivorMan
                     SurvivorMan

                     @zlodz1ej palik0t: Znam doskonale tematykę NWO itp. To ogromne zagrożenie wolności i pokoju, ale póki co, więcej na ten temat spekulacji niż dowodów! Ja widzę większe zagrożenie gdzie indziej! Czy masz pojęcie, co myśli statystyczny islamski duchowny o innowiercach? Na prawdę, polecam filmik na YT pt." Islam opanuje świat - Islam przejmie rozwiń

                     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                       1
                      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                        2
                       • zgłoś naruszenie
                       zamknij
                       zlodz1ej palik0t
                       zlodz1ej palik0t

                       jak widać jesteś ograniczony do jednego filmiu, natomiast nie znasz żadnych faktów a tematów które nazywasz spekulacjami, to świadczy o tym że masz nikłe pojęcie o tych tematach jeden film dokumentalny zawiera tysiąc faktów a filmów jest sto, obejrz jeden, wiem że już umiesz włączyć Youtube. polecam film " I pet goat"

                       • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                         2
                        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                          1
                         • zgłoś naruszenie
                         zamknij
                         Dr Dreyfuss
                         Dr Dreyfuss
                         • SurvivorMan:
                         • Internauta o nicku "CRANEO" ma 100% racji! Jak ktoś patrzy tylko przez pryzmat nienawiści do Izraela, to nie jest w stanie ogarnąć, że zagrożenie jest zupełnie inne i dużo większe niż można by było sobie wyobrazić! Nieogarniętym proponuję odnaleźć w necie materiał pt. " Islam opanuje świat - Islam przejmie władzę nad światem -
                         • rozwiń

                         to jest o wiele bardziej skomplikowane niż ci się wydaje, może naprowadze Cie na dobry trop: rodzina rothschildów????

                         • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                           0
                          • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                            1
                           • zgłoś naruszenie
                           zamknij
                           Spearhead
                           • SurvivorMan:
                           • Internauta o nicku "CRANEO" ma 100% racji! Jak ktoś patrzy tylko przez pryzmat nienawiści do Izraela, to nie jest w stanie ogarnąć, że zagrożenie jest zupełnie inne i dużo większe niż można by było sobie wyobrazić! Nieogarniętym proponuję odnaleźć w necie materiał pt. " Islam opanuje świat - Islam przejmie władzę nad światem -
                           • rozwiń

                           Zostanie sprowokowany przez Izrael? A w jakim celu? Wojny prowokują biedacy, a nie ludzie żyjący w spokojnym i dostatnim kraju.
                           Jak na razie 5 wojen z Izraelem wywołali islamiści, a nie Izrael. I wszystkie przegrali. Twój wpis świadczy że w FSB zatrudniają coraz większych kretynów.

                           • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                             2
                            • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                              1
                             • zgłoś naruszenie
                             zamknij
                             robocopter
                             robocopter

                             Nie ważne kto jest jakiej narodowości, giną niewinni ludzie, którzy z polityką nie mają nic wspólnego to straszne i smutne ale niestety rządzą nami ludzie, którzy po krótkim czasie tracą kontakt z rzeczywistością czy to w polsce czy bw Izraelu czy w jakimkolwiek kraju na świecie.

                             • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                               3
                              • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                4
                               • zgłoś naruszenie
                               zamknij
                               SimonVDH

                               Bardzo mi przykro z powodu śmierci tch Izraelskich turystów, ale serio, bądźmy poważni... 8 osób? Trzeba było przebić oponę jak autokar jechał po autostradzie. W Syrii disiaj w jednym wybuchu zginęło więcej ministrów, generałów i członków rodziny Assada. Jak Iran stoi za takim zamachem to bardzo to smutne, tragiczne dla bliskich ofiar, rozwiń

                               • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                 3
                                • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                  1
                                 • zgłoś naruszenie
                                 zamknij
                                 Two Hearts

                                 Iran, kraj cenzury i bólu, nie potrafi sam sobą zarządzać, ale zaczepia Izrael i prowokuje wojnę. Polscy antysemici nie widzą tego, ale każdy uczciwy człowiek wie, że nie Izrael odpowiada za takie rzeczy. Byłem tam, widziałem i żadne BBC i inne "solidne" stacje nie wmówią mi, że to Żydzi zaczynają.

                                 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                   3
                                  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                    5
                                   • zgłoś naruszenie
                                   zamknij
                                   zlodz1ej palik0t
                                   zlodz1ej palik0t

                                   jaki kraj bólu i cenzury? możesz mi podać jakieś przykłady swojej kosmicznej wiedzy o tym kraju? to jest kraj w którym mniejszość chrześcijańska nie zgłasza ŻĄDNYCH problemów - ŻADNYCH, pogadaj o tolerancji z mniejszościami chrześcijańskimi i palestyńskimi w Izraelu - zapewniam uśmiejesz się:) są o tym całe filmy jak hitler zdobył rozwiń

                                   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                     3
                                    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                      1
                                     • zgłoś naruszenie
                                     zamknij
                                     MN01
                                     MN01

                                     Powinieneś pisać dla "GW" lub bajki.

                                     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                       3
                                      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                        3
                                       • zgłoś naruszenie
                                       zamknij
                                       janekmądrala

                                       W Polsce nie ma antysemityzmu. To kłamstwo. Powiem więcej , na świecie antysemityzm nie istnieje. Wszyscy kochamy Izrael i jego obywateli .

                                       • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                         1
                                        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                          1
                                         • zgłoś naruszenie
                                         zamknij
                                         Spearhead

                                         Nie polscy antysemici tylko bojówki internetowe z rosji.

                                         • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                           1
                                          • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                            0
                                           • zgłoś naruszenie
                                           zamknij
                                           objektywny
                                           objektywny

                                           Jak to zamach ?,
                                           na tak kochany przez wszystkich na swiecie narod !.
                                           Niemozliwe !!!!!

                                           • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                             2
                                            • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                              2
                                             • zgłoś naruszenie
                                             zamknij
                                             MN01
                                             MN01

                                             Czyżby dzisiejsej nocy miano zbombardować Iran ?

                                             • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                               1
                                              • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                3
                                               • zgłoś naruszenie
                                               zamknij
                                               Citizen of the World
                                               Citizen of the World

                                               MN01 - Przestań tak spamować proszę.

                                               • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                 1
                                                • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                  1
                                                 • zgłoś naruszenie
                                                 zamknij
                                                 MN01
                                                 MN01
                                                 • MN01:
                                                 • Czyżby dzisiejsej nocy miano zbombardować Iran ?
                                                 • rozwiń

                                                 To nie spamowanie. To stwierdzenie mgącego nastapić faktu. Sam dojdziesz do tego, ale potrwa to u Ciebie tydzień. Ale lepiej późno niż wcale.

                                                 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                   1
                                                  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                    1
                                                   • zgłoś naruszenie
                                                   zamknij
                                                   Citizen of the World
                                                   Citizen of the World

                                                   Chodzi mi o pisane 3 postów pod rząd. Jest to mało czytelne. Jeżeli mógłbyś się wyrażać zwięźlej, to myślę wszyscy czytający komentarze byliby Ci wdzięczni..

                                                   Co do Iranu. Nie martw się o mnie. Sprawę śledzę od dawna. Widzę co i kiedy może nastąpić.

                                                   Pozdrawiam.

                                                   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                     0
                                                    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                      1
                                                     • zgłoś naruszenie
                                                     zamknij
                                                     Więcej komentarzy - rozwiń
                                                     Zasady forum
                                                     Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

                                                     Pozostałe informacje