tvnpix
śledź nas na:
 • Google Plus
 • Instagram
 • RSS

"Tymoszenko na wolności 25 czerwca". Tak mówią gwiazdy

Tuż przed końcem roku ukraiński portal NBN postanowił sprawdzić, co w nadchodzącym roku czeka Julię Tymoszenko. Dziennikarze udali się więc do znanej na Ukrainie astrolog Jeleny Maksimowej. A ta wyczytała z gwiazd, że los liderki opozycji odmieni się w nadchodzącym roku - 25 czerwca Tymoszenko wyjdzie na wolność.

"To profesjonalna astrolog, praktykująca od początku lat 90., członek Związku Astrologów Ukrainy" - tak portal zachwala Maksimową. Jak podkreśla, kształciła się ona w charkowskiej filii Moskiewskiej Akademii Astrologii.

Absolutnie oczywiste jest, że nachodzący rok to nie będzie czas aktywności Julii Tymoszenko, tj. nie będzie jej w polityce czy na wysokich stanowiskach państwowych. Ale jej problemy zaczną się rozwiązywać w dobrym kierunku.

Jelena Maksimowa, członek Związku Astrologów Ukrainy

Wyjdzie na wolność

"Absolutnie oczywiste jest, że nachodzący rok to nie będzie czas aktywności Julii Tymoszenko, tj. nie będzie jej w polityce czy na wysokich stanowiskach państwowych. Ale jej problemy zaczną się rozwiązywać w dobrym kierunku" - mówi Maksimowa. Co najważniejsze, gwiazdy mówią, że liderka opozycji wyjdzie na wolność w czerwcu i zacznie odzyskiwać polityczne wpływy.

Astrolog pokusiła się nawet o podanie w miarę dokładnych dat najważniejszych dla losów Tymoszenko wydarzeń w 2012 roku:

 • 20-21 stycznia - zwrot w sprawie Tymoszenko, nowe dowody obrony, reakcja opinii międzynarodowej
 • 10-14 marca - Sąd Apelacyjny zacznie rozpatrywać możliwość zmiany środków zapobiegawczych wobec Tymoszenko ze względu na stan jej zdrowia.
 • przełom marca i kwietnia - zwolennicy Tymoszenko podejmą dużą akcję polityczną, która zakończy się jednak porażką i spadkiem popularności byłej premier. Możliwe jednak, niezależnie od tego, że w tym okresie Tymoszenko zostanie przeniesiona do aresztu domowego.
 • 25 czerwca - sąd oczyści Tymoszenko z zarzutów i nakaże zwolnienie jej z aresztu, z zakazem opuszczania kraju.

Po letnim wypoczynku, na jesieni liderka opozycji ma wrócić do politycznej aktywności, wystąpić z nowym programem. Ale pod koniec roku nastąpi kolejna próba ataku na byłą premier, mają pojawić się nowe oskarżenia - przewiduje Maksimowa.

Jak wyczytała z gwiazd, w wyborach parlamentarnych na jesieni 2012 Tymoszenko ma znajdować się raczej na uboczu głównych wydarzeń. Prawdziwy polityczny come back to dopiero rok 2013 - przekonuje astrolog.

"Czy te prognozy się sprawdzą, czy nie - pokaże czas" - zastrzega na koniec ukraiński portal NBN.

//gak/m

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje