tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Książęcy ślub

Wcześniej mówił, że mu wstyd, teraz twierdzi, że ma operację. Nie poprowadzi Meghan do ołtarza

Wcześniej mówił, że mu wstyd, teraz twierdzi, że ma operację. Nie poprowadzi Meghan do ołtarza
Foto: The Mega Agency/Forum Thomas Markle stał się przedmiotem zainteresowania mediów (materiał Faktów TVN o jego problemach)

Thomas Markle - ojciec Meghan, narzeczonej księcia Harry'ego - po raz kolejny zadeklarował, że nie poprowadzi jej do ołtarza. Teraz powiedział amerykańskim mediom, że czeka na poważną operację, która ma się odbyć w środę rano czasu lokalnego w Los Angeles.

Wcześniej 73-letni Markle twierdził, że wbrew początkowym planom nie poprowadzi córki do ołtarza podczas sobotniej ceremonii, ponieważ nie chce jej zawstydzać. Zrobił to zaś - jak uznał - tym, że wziął pieniądze za zaaranżowaną sesję zdjęciową z paparazzi, o czym poinformowały media za oceanem i w Wielkiej Brytanii.

Zawirowania na ślubnym kobiercu

Teraz portal plotkarski TMZ twierdzi jednak, że Markle w rozmowie z dziennikarzami powiedział, że musi przejść operację po "zawale", jaki przeszedł w minionym tygodniu. Badania miały wykazać, że potrzebuje "poważnej operacji chirurgicznej", a jego serce ma być "poważnie uszkodzone". Operacja się odbyć w szpitalu w Los Angeles w środę rano czasu lokalnego.

W związku z powyższym ojciec narzeczonej księcia Harry'ego nie może pojawić się na sobotnim ślubie córki w Londynie. Pałac Kensington, odpowiadający za komunikację księcia z mediami, poinformował po pierwszych doniesieniach o możliwym niestawiennictwie ojca panny młodej, że to "bardzo emocjonalny moment dla panny Markle".

"Ona oraz książę Harry ponownie proszą o zrozumienie i szacunek dla pana Markle w tej trudnej sytuacji" - stwierdzono.

Rodzina korzysta z zainteresowania

Zbliżający się kolejny królewski ślub wywołuje bardzo duże zainteresowanie w mediach brytyjskich i amerykańskich, ponieważ panna młoda pochodzi z USA. W świetle jupiterów pojawiło się również przyrodnie rodzeństwo Meghan Markle (dzieci z pierwszego małżeństwa jej ojca), którego wypowiedzi wywołują kontrowersje.

Brat napisał dwa listy otwarte do księcia Harry'ego, między innymi radząc mu odwołanie ślubu i wyrażając się mało pochlebnie o pannie młodej. Wyrażał też oburzenie faktem nieotrzymania zaproszenia na ceremonię. Później przepraszał i prosił o rzeczone zaproszenia.

Jej starsza siostra próbowała natomiast, po ujawnieniu planów małżeństwa, zacząć pisać książkę, w której chciała zdradzać sekrety życia rodzinnego i "pokazać prawdziwe oblicze" Meghan Markle. Nie ma jednak informacji, aby zrealizowała swój pomysł lub też była na drodze do jego realizacji, np. po znalezieniu wydawcy.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Książęcy ślub

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje