tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

"Rozłożyłem wachlarz i przybrałem pozę". Nauczyciel roku u Trumpa

"Rozłożyłem wachlarz i przybrałem 
pozę". Nauczyciel roku u Trumpa
Foto: White House / Shealah Craighead Nauczyciel Roku spotkał się z Donaldem Trumpem

Nauczyciel roku odebrał blask najpotężniejszemu człowiekowi na świecie - tak amerykańskie media komentują zdjęcie nauczyciela z Rhode Island z prezydentem USA Donaldem Trumpem i pierwszą damą Melanią Trump, które zdobyło ogromną popularność w sieci.

Zdjęcie wykonane przez fotografkę Białego Domu Shealah Craighead zamieścił na swoim profilu na Facebooku Nikos Giannopoulos, nauczyciel z amerykańskiego stanu Rhode Island.

"Nauczyciel Roku 2017 w Rhode Island spotyka 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych. To wszystko" - napisał pod zdjęciem, które stało się internetowym hitem.

Giannopoulos pozuje na nim obok prezydenta i jego żony. Przyjmuje pewną siebie pozę, w ręku ma czarny koronkowy wachlarz, a w klapie marynarki tęczową broszkę.

Spotkanie z Trumpem

29-letni nauczyciel dostał szansę na spotkanie z amerykańskim prezydentem po tym, jak w został nauczycielem roku w stanie Rhode Island. Razem ze zwycięzcami z innych stanów został zaproszony do Białego Domu, by spotkać się z Donaldem Trumpem.

We wpisie na Facebooku poinformował, że garderobę na to spotkanie skompletował ze szczególną dbałością. Napisał, że tęczową broszkę przypiął "z wdzięczności dla społeczności LGBTQ" [skrótowiec odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz osób transgenderycznych - red.], granatową marynarkę i czarny wachlarz, by "uczcić radość i wolność płciowego nonkonformizmu" oraz ozdobę na szyi w kształcie kotwicy na cześć Rhode Island.

Zapytałem prezydenta: "Czy ma pan coś przeciwko temu, by użyć wachlarza na zdjęciu?". Odpowiedział, bym się absolutnie nie krępował. Więc rozłożyłem wachlarz i przybrałem pozę

Nikos Giannopoulos, nauczyciel

Giannopoulos oświadczył, że wachlarz należy do jego partnera, ale od kilku lat jest używany przez niego. Nauczyciel - jak powiedział - ma go wszędzie ze sobą. To właśnie ten gadżet skradł show prezydentowi.

Nauczyciel w tekście zamieszonym na portalu nrp.org napisał, że prezydent docenił jego wachlarz i powiedział, że jest "stylowy". Pracownicy Białego Domu powiedzieli mu, by odłożył go do oficjalnego zdjęcia, ale Giannopoulos przez cały czas trzymał go w ręku.

- Zapytałem prezydenta: "Czy ma pan coś przeciwko temu, by użyć wachlarza na zdjęciu?". Odpowiedział, bym się absolutnie nie krępował. Więc rozłożyłem wachlarz i przybrałem pozę - oświadczył.

Efekt jest taki, że jego zdjęcie zostało polubione przez tysiące internautów.


Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje