tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Teledysk o walce z rakiem. Gwiazda zaskoczyła fanów, by przełamać tabu

Libańska gwiazda muzyki Elissa zaskoczyła fanów, ujawniając w swoim najnowszym teledysku, że walczyła z nowotworem piersi. Jak zauważa agencja Reutera, w ten sposób stara się ona zwiększyć świadomość o chorobie, którą w Libanie wielu uważa za temat tabu.

W teledysku "Dla wszystkich, którzy mnie kochają" piosenkarka pokazuje, jak w grudniu dowiedziała się o diagnozie, a następnie łączyła wycieńczające leczenie z intensywną karierą muzyczną. Ujęcia ze szpitala przeplatane są z kadrami z koncertów, pokazano również, jak artystka przewraca się w lutym na scenie podczas występu w Dubaju.

"Wczesne wykrycie guza piersi może ocalić Twoje życie. Nie ignoruj tego, zmierz się z tym" - napisała na końcu nagrania 46-letnia Elissa.

- Myślę, że świadomość tego [zagrożenia nowotworem piersi - przyp. red.] nie jest wystarczająca w świecie arabskim. Elissa wiedziała, bo została dostatecznie wyedukowana i wykonywała coroczne badania kontrolne - wyjaśniał reżyser teledysku Angy Jammal.

Gwiazda świata arabskiego

Elissar Khoury, znana pod pseudonimem Elissa, jest jedną najbardziej znanych i najbardziej popularnych artystek świata arabskojęzycznego. Na Twitterze obserwuje ją 13,3 miliona osób.

Jak zwraca uwagę Reuters, niemal w tym samym czasie, co Elissa, do walki z nowotworem piersi przyznała się żona prezydenta sąsiedniej Syrii, Asma Al-Asad.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje