tvnpix
śledź nas na:
 • Google Plus
 • Instagram
 • RSS

24. Finał WOŚP

Na żywo

Wielka Orkiestra ma już ponad 23 mln zł. W całej Polsce światełko do nieba

Właśnie pojawiły się
nowe informacje - pokaż
Wielka Orkiestra ma już ponad 23 mln zł. W całej Polsce światełko do nieba
 • Światełko do nieba w WarszawieŚwiatełko do nieba w Warszawie
 • Owsiak: graliśmy ze wszystkimi i dla wszystkichOwsiak: graliśmy ze wszystkimi i dla wszystkich
 • WOŚP zebrała już ponad 44 mln złotych. Wystarczy na sprzęt nawet dla 320 oddziałówWOŚP zebrała już ponad 44 mln złotych. Wystarczy na sprzęt...
 • Do 15 WOŚP zebrała 7 milionów złotychDo 15 WOŚP zebrała 7 milionów złotych
 • "Wielka Szarża" dla Wielkiej Orkiestry. Parada stu koni w Łodzi"Wielka Szarża" dla Wielkiej Orkiestry. Parada stu koni w Łodzi
 • WOŚP gra. 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej PomocyWOŚP gra. 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
 • Chory Łukasz kwestuje już czwarty raz. "Fajnie jest pomagać"Chory Łukasz kwestuje już czwarty raz. "Fajnie jest pomagać"
 • Wioska militarna na plaży w Sopocie. Wśród atrakcji przejażdżka czołgiemWioska militarna na plaży w Sopocie. Wśród atrakcji...
 • "Młoda krew" kwestuje w Białymstoku"Młoda krew" kwestuje w Białymstoku
 • Finał WOŚP w Poznaniu i bicie rekordu GuinnessaFinał WOŚP w Poznaniu i bicie rekordu Guinnessa
 • Owsiak: stworzymy Polskę kolorowąOwsiak: stworzymy Polskę kolorową
 • Finał WOŚP już jutro. "Na rehabilitacji wszystko przypomina Owsiaka"Finał WOŚP już jutro. "Na rehabilitacji wszystko przypomina...
 • 07.01.2016 | Owsiak do krytyków WOŚP: zachowajcie to dla siebie, nie przeszkadzajcie07.01.2016 | Owsiak do krytyków WOŚP: zachowajcie to dla...
 • Owsiak zapowiada 24. finał WOŚP. Hasło: "Mierzymy wysoko"Owsiak zapowiada 24. finał WOŚP. Hasło: "Mierzymy wysoko"
 • 23.12.2015 | WOŚP szykuje się do finału, a Jerzy Owsiak składa życzenia posłowi Pięcie23.12.2015 | WOŚP szykuje się do finału, a Jerzy Owsiak składa...
 • Stanisław Pięta atakuje WOŚPStanisław Pięta atakuje WOŚP
 • 15.12.2015 | Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i wielkie zakupy15.12.2015 | Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i wielkie zakupy
 • WOŚP przekaże pieniądze na dziecięcą onkologięWOŚP przekaże pieniądze na dziecięcą onkologię

W niedzielę po raz kolejny gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Pieniądze zbierane podczas 24. Finału będą przeznaczone na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. Na ulice Polski wyszło 120 tys. wolontariuszy, a akcji towarzyszyły imprezy organizowane w wielu miejscach kraju.

24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w obiektywie fotoreporterów

Lider WOŚP Jurek Owsiak dziękował wieczorem wszystkim zaangażowanym podczas finału, m.in. służbom mundurowym, włodarzom miast, w których odbywały się koncerty oraz artystom. - Dziękuję tym wszystkim, którzy są razem z nami - mówił.

Wcześniej podkreślał, że finał przebiegał bez żadnych kłopotów. - Nie spotkaliśmy się z żadnym urzędowym zakazem - powtarzam to i bardzo mocno o tym mówię - z żadnym. Nigdy nikt nam niczego tutaj nie sugerował i nie twierdził, że czegoś nie możemy robić - zaznaczył. Owsiak podziękował też za "wszystkie sygnały od rodaków, od Polaków, które dodają takiej niesamowitej mocy".

Na liczniku Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwoty zmieniają się z prędkością światła. Na godz. 21.15 zebrano 24 272 654 zł. Kwadrans wcześniej było 23 003 500 zł.

Narty, przekazane Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy przez prezydenta RP Andrzeja Dudę, o godz. 21 osiągnęły na charytatywnej aukcji internetowej cenę 13 444 zł.

Wielka Orkiestra pędzi z wynikami. Dopiero było 18 mln zł, po chwili 21 654 762, a kilka minut później 22 628 547 zł.

Najdroższe aukcje? Wśród ponad 23,5 tys. na rzecz WOŚP najwyżej licytowane do tej pory są: wspólny trening z piłkarzami polskiej reprezentacji (cena ponad 50 tys. zł) i wyjazd na pokaz Anthonego Vaccarello od Anji Rubik (ponad 22 tys. zł).

I znów mamy zmianę na koncie WOŚP. Zebrano 18 425 124 zł.

Tak wyglądał sam pokaz fajerwerków w stolicy:

Najważniejszy moment dzisiejszej zbiórki WOŚP. Cała Polska wysyła światełko do nieba. W Warszawie przed Pałacem Kultury i Nauki wielki pokaz fajerwerków.

WOŚP informuje o nowych wynikach zbiórki. Bardzo duży skok. Jest już już imponujące 17 600 345 zł.

- Do godz. 16:00 zanotowano trzy przestępstwa i dziewięć wykroczeń związanych z kradzieżą puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - poinformował podczas konferencji prasowej Krzysztof Dobies, rzecznik fundacji.

Podkreślił, że żaden z wolontariuszy nie był zagrożony, a kradzieże dotyczyły puszek tzw. stacjonarnych, wystawionych np. w sklepach. - Zakwalifikowanie zdarzenia jako przestępstwo lub wykroczenie zależy tylko od kwoty, jaka znajdowała się w skradzionej puszce - powiedział Dobies. 

Policja apeluje jednak do wolontariuszy, by po zmroku młode osoby unikały miejsc ciemnych i wyludnionych.

Oglądaj
Do godz. 16 doszło do kradzieży 12 stacjonarnych puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Do godz. 16 doszło do kradzieży 12 stacjonarnych puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Tuż po godz. 18 rozpoczęła się kolejna konferencja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Głosem "dźwięcznym jak dzwon" Jurek Owsiak poinformował, że WOŚP zebrała 12 423 682 zł. Licytacja złotych serduszek to obecnie 981 tys. 884 zł, z których najdroższe kosztuje na razie 111 111 zł, licytacja złotych kart telefonicznych to 208 164 zł. Z charytatywnych SMS zebrano 963 185 zł, a na aukcjach internetowych zebrano już 1 mln 985 tys. 745 zł.

Na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wylicytować m.in. kostium "niegrzecznego" Mikołaja, granego w popularnych produkcjach TVN "Listy do M." i "Listy do M. 2" przez Tomasza Karolaka.

12 340 355 zł zebrano do 17:55!

Na Śląsku kwestuje 30 tysięcy wolontariuszy i działa 131 sztabów. Jak poinformował Bartosz Alechnowicz z WOŚP, w regionie zebrano już blisko 1 mln zł.

W ramach 24. finału WOŚP odbył się mecz piłkarski oldboyów, bieg w Parku Śląskim i licytacja m.in. piłki z autografem Jana Tomaszewskiego i kombinezonu kierowcy rajdowego Kajetana Kajetanowicza.

Już ponad 11,5 miliona złotych zebrano przy okazji 24. finału WOŚP! Dokładnie jest to: 11 682 236 zł!

Aktualizacja: o 17:30 na koncie WOŚP już 11 071 390 zł!

Gorzowskie morsy z klubu Eskimo kwestują na rzecz WOŚP podczas kąpieli w Jeziorze Kłodawskim.

W centrum Wrocławia kwestuje ponad tysiąc wolontariuszy.

Tradycyjnie organizowana jest licytacja, z której dochód zostanie przeznaczony na WOŚP. Na wrocławskiej aukcji będzie można wylicytować m.in. przekazane przez prezydenta miasta Rafała Dutkiewicza wejściówki na imprezy kulturalne, które zainaugurują rozpoczynający się za tydzień rok Europejskiej Stolicy Kultury we Wrocławiu, oraz podwójne zaproszenie na czternastogodzinny spektakl "Dziady" w Teatrze Polskim.

Późnym wieczorem w Kieleckim Centrum Kultury odbędzie się licytacja m.in. koszulki Roberta Lewandowskiego, piłkarzy ręcznych Vive Tauron Kielce i lekkoatletki Anity Włodarczyk. W aukcji weźmie udział 54-letnia skoda, która będzie licytowana już po raz 14. - do tej pory "zebrała" na rzecz WOŚP ponad 60 tysięcy złotych.

W regionie w zbiórce na rzecz WOŚP bierze udział ok. 6 tysięcy wolontariuszy.

17:00 i na koncie WOŚP jest już 10 325 296 złotych!

W Poznaniu po raz kolejny kwestowały golden retrievery.

Oglądaj
Kolejny raz w Poznaniu kwestowały Golden Retrievery
Wideo: TVN24 Poznań Kolejny raz w Poznaniu kwestowały Golden Retrievery

Pod sceną na Placu Defilad zbiera się coraz więcej osób.

Źródło: tvn24 Warszawa przygotowuje się do koncertu

Policjanci ze Skarżyska-Kamiennej zostali zawiadomieni przez dwie wolontariuszki WOŚP.

Kilka tysięcy osób wzięło udział w biegu "Policz się z cukrzycą".

Na koncie WOŚP już 9 144 903 zł, z czego prawie 2 miliony z aukcji internetowych.

WOŚP informuje: zebraliśmy już 8 313 553 zł!

Wielka Szarża przejechała ulicą Piotrkowską w Łodzi.

Na koncie fundacji jest już 7 918 626 zł!

24. finał WOŚP w Szczecinie.

500 osób wzięło udział w szóstej już wyprawie szynobusami linią Białystok - Waliły, po której na co dzień nie kursują pociągi. - To rekord - powiedział Marcin Wróbel z białostockiego sztabu WOŚP.

Białostocki finał trwa na Rynku Kościuszki, gdzie odbywają się koncerty i pokazy. Po południu na scenie wystąpią Czerwone Gitary, a także raper Cira. O 19:30 wypuszczone zostanie "światełko do nieba".

1 858 225 zł - tyle do tej pory udało się zebrać dzięki internetowym aukcjom WOŚP.

Na aukcjach wylicytować można m.in. dzień w fotelu prezydenta Słupska, buty meczowe Roberta Lewandowskiego, rękawice bokserskie Mike'a Tysona, lot balonem czy zaproszenie na kolację do Ambasady Królestwa Niderlandów.

Na aukcji WOŚP można wylicytować można godzinę na planie programu "Dzień dobry TVN", gdzie będzie można zobaczyć, jak wygląda telewizja od kuchni, a wszystko to w towarzystwie Jarosława Kuźniara. Aktualna cena: 5 024 zł.

Aktualizacja 14:20: na koncie WOŚP 7 116 825 zł!

O 14:00 na stronie WOŚP pojawiła się informacja, że do tej pory udało się zebrać... 6 787 830 zł!

Aktualizacja: na koncie WOŚP już 5 080 727 złotych!

Pacjenci szpitala geriatrycznego w Katowicach: dzięki Owsiakowi mamy tu królestwo.

 

Już 50 000 złotych osiągnęła cena treningu z piłkarzami Reprezentacji Polski! By trenować z mistrzynią świata UFC Joanną Jędrzejczyk, trzeba przebić kwotę 10 000 zł, natomiast trening personalny z Ewą Chodakowską wart jest już ponad 6 000 zł!

 

Do tej pory na aukcjach WOŚP udało się zebrać już ponad 177 tysięcy złotych.

Wielka Szarża to stukonna parada, która przejdzie ul. Piotrkowską w Łodzi. - Będzie można podziwiać zwierzęta ze stajni całego województwa. Będą także dorożki i karety - poinformował szef łódzkiego sztabu WOŚP Piotr Czyżewski.

Start parady już o 14:00.

Narty podarowane przez prezydenta Andrzeja Dudę osiągnęły do tej pory na aukcji WOŚP cenę 10 124 zł. Redakcja TVN24 przekazała na licytację wyjątkową koszulkę Mistrza Włoch FC Juventus z autografami wszystkich piłkarzy. Aktualna cena wynosi 1000 zł, do końca aukcji zostało 12 dni.

Aukcje WOŚP: aktualna cena treningu z piłkarzami Reprezentacji Polski przekroczyła 42 tysiące złotych.

Stan konta z okazji 24. finału WOŚP na godzinę 11: 3 109 172zł!

Oglądaj
Chory Łukasz kwestuje już czwarty raz. "Fajnie jest pomagać"
Wideo: tvn24 Chory Łukasz kwestuje już czwarty raz. "Fajnie jest pomagać"

W ramach krakowskiego finału WOŚP zaplanowano m.in. IV Bieg Wielkich Serc, Motoorkiestrę (pokazy samochodowe), Najdłuższy Koncert WOŚP w pociągu relacji Kraków - Jasło - Kraków Płaszów, kąpiel morsów kwestujących dla WOŚP, turniej darta, koncerty i wiele innych imprez. Na scenie obok Sukiennic wystąpią m.in. zespoły Akurat i Krzywa Alternatywa.

Na plaży w Sopocie powstała dziś wioska militarna, gdzie można zjeść rozgrzewającą grochówkę i przejechać się czołgiem T-55. Wystarczy wrzucić symboliczny grosik do puszki WOŚP.

Oglądaj
Wioska militarna na plaży w Sopocie. Wśród atrakcji przejażdżka czołgiem
Wideo: tvn24 Wioska militarna na plaży w Sopocie. Wśród atrakcji przejażdżka czołgiem

Oglądaj
"Młoda krew" kwestuje w Białymstoku
Wideo: tvn24 "Młoda krew" kwestuje w Białymstoku

Poznaniacy grają dzisiaj na sportowo - główną atrakcją finału w stolicy Wielkopolski jest próba pobicia wioślarskiego rekordu Guinnessa w jednoczesnym wiosłowaniu na ergometrze.

 

Każda z osób musi "przepłynąć" po 500 metrów - rok temu udało się zaangażować do tego 257 osób. W sztafecie wezmą dziś udział m.in. mistrz olimpijski w rzucie młotem Szymon Ziółkowski oraz prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak.

Oglądaj
Finał WOŚP w Poznaniu i bicie rekordu Guinnessa
Wideo: tvn24 Finał WOŚP w Poznaniu i bicie rekordu Guinnessa

Adam Kilan z Fundacji WOŚP: Zainteresowanie co roku jest ogromne i jest coraz więcej chętnych, ale my mimo wszystko musimy się trzymać pewnej liczby, czyli 1600 sztabów, co przekłada się na 120 tys. wolontariuszy.

Owsiak dodaje, że ok. 8:50 na koncie WOŚP powinno być już ok. 2 mln złotych.

Owsiak wymienia, że w ramach aukcji internetowych można wylicytować m.in. narty podarowane przez prezydenta Andrzeja Dudę. Jak mówił, największą popularnością cieszy się jednak dzień i trening z piłkarską reprezentacją Polski. Do wylicytowania są także m.in. buty Roberta Lewandowskiego czy jego kapitańska opaska.

Dyrygent WOŚP poinformował, że w tym roku na koncie Orkiestry jest już ponad 1,5 mln złotych, które pochodzą z rozpoczętych wcześniej aukcji internetowych. - Tak jeszcze nie było, żeby ludzie dawali sygnał: "jesteśmy z wami" - mówił w TVN24 Owsiak.

Oglądaj
Owsiak: zrobimy Polskę kolorową i taką do przytulenia
Wideo: tvn24 Owsiak: zrobimy Polskę kolorową i taką do przytulenia

Jurek Owsiak w TVN24: W tym roku gramy m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Kanadzie. W całej Polsce gra 1600 sztabów, w wielu miejscach w kraju zbiórka już trwa.

Hasło 24. Finału brzmi "Mierzymy wysoko!". Jak tłumaczył Jerzy Owsiak, szef Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, główny pomysłodawca i realizator corocznego Finału WOŚP, odnosi się ono do wysokich aspiracji - by czynić cuda i dokonywać zakupów sprzętu najwyższej jakości. Jak wskazywał, WOŚP przez wiele lat kupowała sprzęt, który bezpośrednio leczył np. inkubatory czy respiratory, teraz jest czas, by kupować sprzęt diagnostyczny.

Efekty działalności WOŚP widać chociażby w pierwszym w Polsce szpitalu geriatrycznym w Polsce. - Na rehabilitacji wszystko przypomina Owsiaka - mówiła jedna z pacjentek szpitala.

Oglądaj
Finał WOŚP już jutro. "Na rehabilitacji wszystko przypomina Owsiaka"
Wideo: TVN 24 Finał WOŚP już jutro. "Na rehabilitacji wszystko przypomina Owsiaka"

Jest już pierwszy milion

Jak co roku akcji WOŚP towarzyszą charytatywne aukcje; część z nich już się zaczęła, wiele będzie trwać jeszcze po finałowej niedzieli. Obecnie jest ich ponad 12,5 tys. Jak mówił w sobotę w "Faktach po Faktach" prof. Bohdan Maruszewski, prezes Fundacji WOŚP, do piątku udało się zebrać z aukcji ok. miliona złotych.

Oglądaj
Maruszewski: Jest już pierwszy milion
Wideo: tvn24 Maruszewski: Jest już pierwszy milion


Przedmioty na aukcje podarowali prezydenci - zarówno Andrzej Duda, jak i jego poprzednicy: Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski oraz Bronisław Komorowski. Narty z autografem prezydenta Dudy, na których jako kandydat w wyborach prezydenckich zjeżdżał m.in. w Rabce Zdroju przed III Memoriałem Marii Kaczyńskiej, kosztują na aukcji już ponad 10 tys. zł.

Na aukcjach wystawiono wiele ciekawych przedmiotów i atrakcji oferowanych przez znane osoby, np. trening z piłkarską reprezentacją Polski, buty Roberta Lewandowskiego, rękawicę Mike'a Tysona, wyprawę motocyklową do USA, dzień otwarty w jednostce wojskowej FORMOZA, koszulki Realu Madryt (z autografem Jamesa Rodrigueza) i FC Barcelona (z autografem Cesca Fabregasa), koszulka Pawła Zagumnego z autografami reprezentacji Polski w piłce siatkowej, przelot motoparalotnią i balonem oraz wiele innych.

Koszulka z autografami gwiazd Juventusu, hełm Miecugowa

Na aukcji WOŚP można wylicytować m.in. koszulkę Juventusu z autografami piłkarzy oraz hełm wojskowy przekazane przez TVN24. Licytacja potrwa do 22 stycznia.

Cztery lata temu Grzegorz Miecugow dostał hełm w prezencie od jednego z fanów. W założeniu miał on "pomóc przetrwać trudne czasy".

Na aukcję Fundacji została również przekazana koszulka Juventusu z autografami całej drużyny, która zagrała w Super Meczu z Lechią Gdańsk na PGE Arena 29 lipca ubiegłego roku. Koszulkę, na której podpisali się m.in. Gianluigi Buffon, Paul Pogba, Alvaro Morata, Mario Mandżukić przekazał dziennikarz TVN Meteo Active Adrian Mielnik.

Można płacić kartą

Do udziału w 24. Finale WOŚP zarejestrowano 1,6 tys. sztabów z Polski i zagranicy. Fundacja będzie zbierała pieniądze m.in. w Austrii, Czechach, Francji, Niemczech, USA, Wielkiej Brytanii oraz na Malcie.

W niedzielę na ulice Polski wyjdzie 120 tys. wolontariuszy z puszkami, ale także z terminalami do kart płatniczych. WOŚP można wspierać m.in. za pośrednictwem internetu (wirtualne serce, portale charytatywne), SMS-ów oraz przelewów na konto. Wszystkie sposoby włączenia się w finałową zbiórkę można znaleźć na stronie internetowej WOŚP.

Akcji towarzyszyć będą imprezy organizowane w całej Polsce. Fundacja prosiła artystów, aby nie pobierali za koncerty żadnych honorariów. - Jeśli ktoś tego nie akceptuje, to po prostu nie gra - mówił Owsiak.

Kto zagra?

Na finałowym koncercie w Warszawie, który co roku organizowany jest przed Pałacem Kultury i Nauki, zagrają m.in. Enej, Afromental, Ania Rusowicz i Urszula. Na Rynku Głównym w Krakowie odbędzie się koncert z udziałem m.in. Michała Jelonka, Piotra Wróbla, zespołów Akurat i Krzywa Alternatywa. W ramach krakowskiego finału odbędą się także m.in. IV Bieg Wielkich Serc, Motoorkiestra, Najdłuższy Koncert WOŚP w pociągu relacji Kraków - Jasło - Kraków Płaszów.

Z kolei śląski Finał WOŚP odbędzie się w tym roku w stolicy Zagłębia – Sosnowcu, gdzie gwiazdą koncertu będzie Dżem. W Chorzowie rozegrany zostanie mecz piłkarski oldbojów: Reprezentacja Śląska - Ruch Chorzów. Podczas imprezy odbędzie się licytacja gadżetów Stadionu Śląskiego.

W zeszłorocznym Finale WOŚP zebrała ponad 53 mln zł; po raz trzeci zbierała pieniądze na zapewnienie godnej opieki najstarszym pacjentom oraz na diagnozowanie najmłodszych. Po raz kolejny wspierała onkologię i kardiochirurgię dziecięcą oraz - po raz pierwszy - dwie nowe dla fundacji dziedziny: reumatologię i pulmonologię.

- Prośba do wszystkich Polaków: jeśli nie macie ochoty wrzucać do puszki, to nie róbcie tego, ale nie dawajcie odczuć wolontariuszom, którzy zbierają, że wam się to nie podoba - mówił kilka dni temu na konferencji prasowej Jurek Owsiak.

Oglądaj
07.01.2016 | Owsiak do krytyków WOŚP: zachowajcie to dla siebie, nie przeszkadzajcie
Wideo: Fakty TVN 07.01.2016 | Owsiak do krytyków WOŚP: zachowajcie to dla siebie, nie przeszkadzajcie

Podziel się...

Bądź na bieżąco:
 • Skopiowano do schowka

24. Finał WOŚP

Komentarze (134)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Piotr33
Piotr33

Jurku, dzięki temu, że Twoja Orkiestra, gra od tylu już lat, to warto wspomnieć tu o jednej ważnej rzeczy, bez względu jaki jest hejt na Orkiestre, to warto wspomnieć tu, że dzięki Tobie, wiele chorych dzieciaków dastanie pomoc od WOŚP i o to chodzi, że za zebrane pieniądze, Fundacja jest w stanie właśnie pomóc tym rodzicom tych dzieci, rozwiń

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   1
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   demon

   Wszystko jest ok wspieram WOSP corocznie, lecz mam jedno ale...zamiast kasy na te fajerwerki w klazdym miescie, lepiej by bylo przelac to na konto WOSP, to sa dodatkowe setki tysiecy zlotyh a moze i miliony, bo swiatelko jest w kazdym wiekszym miescie...Wystarczyla by tradycyjna jedna kolorowa raca za kilkanascie zlotych.

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     2
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      1
     • zgłoś naruszenie
     zamknij
     kg1955
     kg1955

     Ukradłem ksiedzu z tacy.Przekazałem na WOŚP.

     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
       3
      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
        4
       • zgłoś naruszenie
       zamknij
       K15482681

       twoja nienawiść do Kościoła jest odrażająca!

       • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
         1
        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
          3
         • zgłoś naruszenie
         zamknij
         paskuś
         paskuś

         Kocham Cię, Nieomal Dwutonowy :D

         • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
           1
          • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
            0
           • zgłoś naruszenie
           zamknij
           Mapanari
           Mapanari

           Wiesz żeś złodziej ?. No i złodziei popierasz. Dziwne nic.

           • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
             0
            • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
              1
             • zgłoś naruszenie
             zamknij
             kg1955
             kg1955

             A kościół katolicki szlag trafia że tyle pieniedzy przeszło im koło nosa.

             • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
               5
              • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                1
               • zgłoś naruszenie
               zamknij
               Mapanari
               Mapanari

               Mylisz się

               • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                 0
                • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                  1
                 • zgłoś naruszenie
                 zamknij
                 agi2785

                 BRAWO !!! JUZ TO WIDZE JAK SKARZA SIE DO JARKA

                 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                   0
                  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                    0
                   • zgłoś naruszenie
                   zamknij
                   Laredo

                   Będzie rekord? :)

                   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                     2
                    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                      0
                     • zgłoś naruszenie
                     zamknij
                     Pulpie
                     Pulpie

                     Podobacie mi się - relacja z Orkiestry a nie z miesięcznicy, tak trzymać!

                     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                       6
                      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                        1
                       • zgłoś naruszenie
                       zamknij
                       pytajacy

                       Wzruszające! BRAWO JUREK, BRAWO WOŚP!!!!!

                       • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                         8
                        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                          1
                         • zgłoś naruszenie
                         zamknij
                         dariusz_procyk

                         To prawda, tym razem podwoiłem swoją coroczną składkę na WOŚP. Niech gra jak najdłużej, najgłośniej i najbardziej kolorowo. Jeden z najwspanialszych dni w roku w tym smutnym kraju.

                         • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                           10
                          • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                            2
                           • zgłoś naruszenie
                           zamknij
                           Bl0to
                           Bl0to

                           To jest prawdziwy niezłomny Bohater współczesnej Polski. Brawo Jurek, tak trzymać!

                           • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                             10
                            • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                              2
                             • zgłoś naruszenie
                             zamknij
                             Więcej komentarzy - rozwiń
                             Zasady forum
                             Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

                             Pozostałe informacje