tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Konar przygniótł 13-latka. Jest w ciężkim stanie

zobacz więcej wideo »
Konar przygniótł 13-latka. Jest w ciężkim stanie
Foto: tvn24 | Video: Wojciech Obremski/lca.pl, tvn24 Do wypadku doszło w Lasku Złotoryjskim

Konar spadł na 13-latka w Lasku Złotoryjskim w Legnicy. Chłopiec w ciężkim stanie trafił do szpitala, jego stan jest poważny.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 14 w Lasku Złotoryjskim. Radio Wrocław podało, że uczniowie klasy sportowej Szkoły Podstawowej nr 9 w Legnicy uczestniczyli w zajęciach wychowania fizycznego.

Przeszedł operację

Policja potwierdziła, że na 13-letniego chłopca spadł konar. Rzecznik Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy Tomasz Kozieł przekazał TVN24, że chłopiec trafił tam z raną głowy.

- Wiemy, że chłopiec był reanimowany na miejscu zdarzenia i że doszło do uderzenia jakąś belką. Z bardzo poważnymi obrażeniami głownie głowy [chłopiec - red.] został poddany szczegółowym badaniom. Po operacji neurochirurgicznej przebywa na oddziale anestezjologii i intensywnej terapii. Stan jest poważny, bardzo ciężki - powiedział rzecznik.

Kozieł poinformował, że do szpitala trafił również drugi chłopiec z powierzchownymi otarciami głowy niezagrażającymi zdrowiu ani życiu. Dodał, że po opatrzeniu i przebadaniu wrócił do domu.

Oglądaj
Tomasz Kozieł, rzecznik Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy
Wideo: tvn24 Tomasz Kozieł, rzecznik Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Pozostałe informacje