tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

"Kobiety są przyszłością"

"Kobiety są przyszłością"
Foto: TVN24 | Video: TVN24 Berek w studiu TVN24

- Kobiety są przyszłością Polski - przekonywała w TVN24 Manuela Gretkowska. Szefowa Partii Kobiet odwiedziła "Poranek TVN24" razem z córką. Prowadzący rozmowę Jarosław Kuźniar znów musiał okazać swoje opanowanie, bo mała Pola najwyraźniej bardzo dobrze czuła się przed kamerami...

- Jedynie kobiety są przyszłością Polski, jej potencjałem - mówiła w "Poranku TVN24" Manuela Gretkowska. Ale uwagę bardziej zwracała na siebie niesforna córka pisarki, która zaczęła biegać po całym studiu.

Prezenter Jarosław Kuźniar już nie raz spotykał się z ekstremalnymi sytuacjami na antenie. Ale wyczyny małej Poli wyraźnie go zaskoczyły. Zwłaszcza, że dziecka w ogóle nie dało się okiełznać. Tak bardzo, że operatorzy kamer i realizatorzy mieli rozterkę co pokazywać: wyczyny dziecka czy jego mamę, bez zmrużenia oka przedstawiającą swą wizję przyszłości kraju.

Pierwszy berek w studiu TVN24

Wolność dla kobiet!

Manuela Gretkowska,

Kiedy dziewczynka zaczęła schodzić po schodkach, prowadzący program poprosił ją, żeby usiadła z powrotem obok mamy: - Pola, jak byś mogła do nas wrócić, to byłoby miło - zachęcał Kuźniar.

- Wolność dla kobiet! - odpowiedziała wyraźnie rozbawiona Manuela Gretkowska. Pola posłusznie wróciła, ale w jednym miejscu usiedziała zaledwie trzy sekundy. Po chwili znowu radośnie brykała po całym studiu.

Żłobek zamiast gwiezdnych wojen

- Polityka to już jest żłobek, to już jest takie małe dziecko - przekonywała szefowa partii kobiet, wskazując na Polę - Od tego zaczyna się polityka, a nie od wojen gwiezdnych - tłumaczyła Gretkowska. Dodała, że jej partia chce i potrafi zmienić Polskę. - Ja działam w interesie tej małej Poli-Polki - mówiła Gretkowska. W tym czasie jej córeczka pokazywała właśnie język do kamery.

- Jak jesteś w telewizji, to pamiętaj, że zawsze obserwują cię kamery i nic się nie da ukryć - powiedział na koniec do Poli Jarosław Kuźniar.

- Nie mamy nic do ukrycia, pełna jawność - skwitowała Manuela Gretkowska.

Zjazd ugrupowania

W Warszawie odbędzie się dziś I Zjazd Krajowy Partii Kobiet, który podsumuje działania ugrupowania w 2007 roku, a także wybierze jego władze. Honorową przewodniczącą ugrupowania jest właśnie pisarka Manuela Gretkowska.

Partia Kobiet powstała w 2006 roku. Startowała w wyborach parlamentarnych w 2007 roku, choć nie udało jej się zarejestrować ogólnopolskiego komitetu wyborczego. Partia zdobyła w całej Polsce 0,28 proc. poparcia.

boa/sk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje