tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Katarzyna W. trafiła do szpitala psychiatrycznego

Katarzyna W. trafiła do szpitala psychiatrycznego
Foto: TVN24/Artur Gierwatowski/Edytor Newspix | Video: TVN24/Artur Gierwatowski/Edytor Newspix Katarzyna W. w szpitalu psychiatrycznym na obserwacji

Katarzyna W. trafiła do szpitala psychiatrycznego - dowiedziała się TVN24. Została tam przewieziona ze szpitala MSW w Katowicach, w którym przebywała w piątek po tym, jak połknęła dużą ilość leków.

Katarzyna W. podejrzana m.in. o nieumyślne zabicie swojej półrocznej córki, do szpitala psychiatrycznego trafiła na obserwację. Dzień wcześniej zajmowali sie nią lekarze ze szpitala MSW w Katowicach, gdzie trafiła po drugiej domniemanej próbie samobójczej. W połowie lutego, gdy przebywała w areszcie, połknęła detergent znajdujący się w celi. Pogotowie, które przyjechało na miejsce, nie stwierdziło jednak zagrożenia życia.

Miała przy sobie dużo leków

W piątek o tym, że Katarzyna W. źle się czuje, poinformowała matka 22-latki. Kobieta zadzwoniła na numer alarmowy 112 tłumacząc, że coś jest nie tak z jej córką oraz, że znajduje się ”w dużym parku z wieżą” (jak się okazało w parku Kościuszki w Katowicach).

<

P>Po przybyciu na miejsce Straż Miejska znalazła kobietę półprzytomną, miała przy sobie bardzo dużo leków. Na miejsce przybyła także policja i karetka, która zabrała 22-latkę do jednego z katowickich szpitali. Katarzyna W. przeszła płukanie żołądka. Jej mąż poznał opinię lekarską o jej stanie. Nie zamierza jej odwiedzać.

Trzy zarzuty dla Katarzyny W.

Katarzynie W. postawiono dotąd m.in. zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci córki. 28 marca katowicka prokuratura przedstawiła matce Madzi kolejne dwa zarzuty. Pierwszy z nich dotyczy zawiadomienia organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie uprowadzenia dziecka. Drugi - podejmowania zabiegów i tworzenia fałszywych dowodów w celu skierowania postępowania karnego przeciwko osobie, która rzekomo miała brać udział w uprowadzeniu dziewczynki.

ktom/iga/k

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Zarzut zabójstwa dla Katarzyny W.

Katarzyna W. odnaleziona. Śledztwo trwa

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje