tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Wziął zakładników, zabarykadował się w sklepie

Wziął zakładników, zabarykadował się w sklepie
Foto: Reuters / Reuters | Video: tvn24 Napastnik zabarykadował się w supermarkecie w Los Angeles

Policja w Los Angeles aresztowała mężczyznę, który w nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu wziął zakładników i zabarykadował się w supermarkecie. Po trzech godzinach akcji napastnik oddał się w ręce policji. W wyniku strzelaniny w sklepie zginęła jedna kobieta.

28-letni mężczyzna uciekał przed policją po tym, jak postrzelił swoją babcię i inną kobietę w południowej części Los Angeles. Podczas pościgu rozbił swój samochód obok supermarketu Trader Joe's i tam doszło do wymiany ognia z policjantami. Napastnik zabarykadował się w sklepie i wziął około 20 zakładników.

Po trzech godzinach akcji mężczyzna sam wyszedł z supermarketu i oddał się w ręce funkcjonariuszy. Jak napisała na Twitterze policja z Los Angeles, miał sam poprosić, aby założono mu kajdanki.


Nie żyje jedna z zakładniczek

Według agencji Reutera, powołującej się na policję, napastnik zastrzelił w supermarkecie jedną kobietę.

Babcia mężczyzny, którą wcześniej postrzelił, została przewieziona w stanie krytycznym do pobliskiego szpitala. Druga postrzelona kobieta - jak podano - doznała urazu głowy. Policja poinformowała, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Pozostałe informacje

Sprawdź, czy zagraża Ci smog

TVN Meteo
Partnerem serwisu jest PhilipsPhilips - partner serwisu

INFORMACJE BIZNESOWE »

Pieniądze dla Ukrainy za podwyżki cen gazu. 
"To jest wymuszony krok"

Pieniądze dla Ukrainy za podwyżki cen gazu.
"To jest wymuszony krok"

Ukraina i Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) wstępnie uzgodniły nowy program finansowania, który zastąpi program rozszerzonego finansowania wygasający w 2019 roku - poinformował MFW. Wcześniej rząd Ukrainy zgodził się na podwyżkę o 23,5 procent ceny gazu dla odbiorców indywidualnych. czytaj dalej »

INFORMACJE SPORTOWE »

Wściekły Mourinho. Wygrana uciekła mu sprzed nosa

Wściekły Mourinho. Wygrana uciekła mu sprzed nosa

Jose Mourinho i jego Manchester United byli bardzo blisko zwycięstwa z Chelsea w Londynie. Szlagier zakończył się jednak podziałem punktów, a pod koniec meczu doszło do awantury. Z wygranej nie mógł cieszyć się także grający w West Ham United Łukasz Fabiański. zobacz więcej »

Edinson Cavani podczas meczu Paris Saint Germain - SC Amiens w Paryżu (Ian Langsdon/PAP/EPA) czytaj dalej »