tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Samochód bez koła na jezdni, tuż obok namiot, a w nim kobieta i pies

Samochód bez koła na jezdni, 
tuż obok namiot, a w nim kobieta i pies
Foto: Google Maps | Video: Google Earth Kobieta rozbiła przy samochodzie namiot i spędziła w nim noc

Policji tłumaczyła, że zasłabła i uderzyła autem w krawężnik. Ponieważ samochód nie nadawał się do dalszej jazdy, a jej telefon się rozładował, kobieta, ze względu na późną porę, postanowiła... przespać się w namiocie.

Informacje o zepsutym oplu stojącym częściowo na jezdni i rozłożonym nieopodal namiocie przy rondzie Piastów Śląskich, policjanci z Komendy Miejskiej w Zielonej Górze zaczęli otrzymywać w poniedziałek rano.

- Na miejsce pojechał patrol policji i podeszli do pani. Okazało się, że oprócz niej w namiocie jest też duży pies - relacjonuje Małgorzata Stanisławska z zielonogórskiej policji.

Miała rozładowany telefon

Funkcjonariusze zapytali kobietę, co się stało. Opowiedziała im, że jechała z Lipska do Poznania, źle się poczuła i zjechała z jezdni. Niestety uderzyła tak nieszczęśliwie w krawężnik, że w aucie urwało się koło.

- Ponieważ była noc, a miała rozładowany telefon, to rozbiła namiot, żeby przeczekać w nim do rana - wyjaśnia Stanisławska.

Policjanci dali pani pół godziny na usunięcie samochodu. - Ponieważ kobieta miała rozładowany telefon, poprosiła funkcjonariuszy o wezwanie na miejsce pomocy drogowej, co też uczynili i wkrótce samochód został odholowany - kończy Stanisławska.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Pozostałe informacje

Sprawdź, czy zagraża Ci smog

TVN Meteo
Partnerem serwisu jest PhilipsPhilips - partner serwisu

INFORMACJE BIZNESOWE »

Pieniądze dla Ukrainy za podwyżki cen gazu. 
"To jest wymuszony krok"

Pieniądze dla Ukrainy za podwyżki cen gazu.
"To jest wymuszony krok"

Ukraina i Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) wstępnie uzgodniły nowy program finansowania, który zastąpi program rozszerzonego finansowania wygasający w 2019 roku - poinformował MFW. Wcześniej rząd Ukrainy zgodził się na podwyżkę o 23,5 procent ceny gazu dla odbiorców indywidualnych. czytaj dalej »

INFORMACJE ZE ŚWIATA »

Wybory w cieniu przemocy. Wybuchy, zabici i ranni

Wybory w cieniu przemocy. Wybuchy, zabici i ranni

Zamachowiec samobójca zdetonował w sobotę w stolicy Afganistanu Kabulu ładunek wybuchowy, zabijając co najmniej 15 osób, jest też wielu rannych. Ofiary śmiertelne to dziesięciu cywilów i pięciu policjantów. Do zamachu doszło przed wejściem do jednego z lokali wyborczych. zobacz więcej »

INFORMACJE SPORTOWE »

Dmitrij Miedwiediew podczas wizyty w Brukseli, Belgia (Fot. STEPHANIE LECOCQ/PAP/EPA) czytaj dalej »