tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Trzy zwęglone ciała w domu w lesie. Nie wiadomo nawet, kiedy wybuchł pożar

Trzy zwęglone ciała w domu w lesie. 
Nie wiadomo nawet, kiedy wybuchł pożar
Foto: TVN 24 | Video: TVN 24 Policja wyjaśnia sprawę

Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego pożaru we wsi Kaziopole w gminie Rogoźno (woj. wielkopolskie). W niedzielę policja odnalazła w pogorzelisku trzy zwęglone ciała.

Dom, w którym doszło do pożaru, znajduje się głęboko w lesie. Służby miała zawiadomić matka mieszkanki domu, ponieważ nie mogła nawiązać kontaktu z córką.

Tajemniczy pożar

Patrol policji, który udał się na miejsce, odnalazł w pogorzelisku trzy zwęglone ciała. To kobieta i dwóch mężczyzn. Wszyscy mieli około 50 lat.

Jeden z mężczyzn mieszkał w tym domu od około dwóch lat. - Wszyscy go tutaj znali. Słynął z tego, że lubił sobie popijać, nie pracować. Żal człowieka - mówi Błażej Boks, sołtys Kaziopola.

Od dwóch tygodni mieli u niego pomieszkiwać kobieta i mężczyzna.

Dom spłonął doszczętnie, ale w momencie przybycia policji budynek był już wygaszony, co sugeruje, że do pożaru mogło dojść nawet w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Jego przyczyny nie są znane.

Mieszkańcy sąsiednich miejscowości twierdzili, że w ostatnich dniach nie zauważali dymu nad lasem ani żadnych innych sygnałów świadczących o pożarze.

Śledczy niewiele mówią

- Policja pracuje na miejscu od niedzieli - poinformowała Izabela Leśnik z chodzieskiej policji. Nie udziela na razie żadnych szczegółowych informacji o ustaleniach. W oględzinach pogorzeliska brał udział także prokurator.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Pozostałe informacje

Sprawdź, czy zagraża Ci smog

TVN Meteo
Partnerem serwisu jest PhilipsPhilips - partner serwisu

INFORMACJE BIZNESOWE »

Potężne obawy przed brexitem. Palec na "przycisku uruchamiającym plany awaryjne"

Potężne obawy przed brexitem. Palec na "przycisku uruchamiającym plany awaryjne"

Konfederacja Przemysłu Brytyjskiego (CBI) ostrzega, że większość firm na Wyspach jest gotowa w związku z brexitem uruchomić do grudnia "plany awaryjnego zarządzania" polegające, między innymi na cięciu zatrudnienia i przenoszeniu działalności za granicę - podała agencja AP. czytaj dalej »

INFORMACJE ZE ŚWIATA »

Przedłużone głosowanie i kolejny zamach. Niespokojne wybory w Afganistanie

Przedłużone głosowanie i kolejny zamach. Niespokojne wybory w Afganistanie

W Afganistanie rozpoczęto w niedzielę rano głosowanie w ponad 400 lokalach wyborczych. Nadzorująca wybory parlamentarne komisja zdecydowała, że w punktach, których z różnych powodów nie zdołano otworzyć w sobotę, głosować będzie można również w niedzielę. Wybory upływają w cieniu zamachów. Od soboty przeprowadzono ponad 200 ataków, zginęło kilkadziesiąt osób. zobacz więcej »

INFORMACJE SPORTOWE »

Edinson Cavani podczas meczu Paris Saint Germain - SC Amiens w Paryżu (Ian Langsdon/PAP/EPA) czytaj dalej »