tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Służby wojskowe

Służba Kontrwywiadu Wojskowego doprowadziła do aresztowania w Afganistanie Ibrahima Panjabiego - jednego z dowódców Al-Kaidy - współpracującego z ludźmi odpowiedzialnymi za porwanie i zamordowanie w Pakistanie Piotra Stańczaka - podaje MON. Zatrzymano też odpowiedzialnego za zamachy i działania rebelianckie Abdula Manana – poinformowała w piątek rzeczniczka Ministerstwa Obrony Narodowej, ppłk Anna Pęzioł-Wójtowicz.
czytaj dalej »
Gdy przyjechali interweniować w sprawie awantury domowej, on się na nich rzucił. Potężny mężczyzna tak popchnął jednego z policjantów, że ten wyleciał na klatkę schodową razem z drzwiami. Potem walka przeniosła się na ulicę. Napastnikiem okazał się żołnierz, ćwiczący sztuki walki. Mężczyzna już siedzi w areszcie.
czytaj dalej »
Od początku roku prezydent Andrzej Duda czeka na "stosowne wyjaśnienia" Antoniego Macierewicza w sprawie zarzutów pod adresem generała Jarosława Kraszewskiego - wynika z komunikatu opublikowanego w czwartek przez Biuro Bezpieczeństwa Narodowego, w którym generał jest zatrudniony. W odpowiedzi MON podało, że informacje przekaże "po zakończeniu postępowania".
czytaj dalej »