tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Rosja. Wojsko

Ma za sobą jazdę na deskorolce i wywiad z amerykańskim bokserem, ale od listopada pełni już bardzo istotną rolę. 26-letnia dziennikarka telewizyjna Rossijana Markowska została rzeczniczką ministra obrony Rosji Siergieja Szojgu - podała agencja TASS. Nominacja wzbudziła dyskusje wśród internautów, którzy zastanawiają się, czy przedstawicielka resortu "odróżni myśliwce od odrzutowców".
czytaj dalej »
Ministerstwo obrony Rosji, które zarzuciło we wtorek Stanom Zjednoczonym wspieranie w Syrii oddziałów tak zwanego Państwa Islamskiego (IS), posłużyło się kadrami z gry mobilnej i nieaktualnymi nagraniami wideo na potwierdzenie tych zarzutów. Rosjanie przyznali, że do tego doszło, ale publikacja tych zdjęć miała być efektem "błędu".
czytaj dalej »
Sprawa z zakupem przez Turcję rosyjskich systemów rakietowych S-400 z Rosji została zakończona - oświadczył turecki minister obrony Nurettin Canikli, cytowany przez agencję Anadolu. Podkreślił jednocześnie, że "jego kraj nie zrezygnuje z rozwoju własnych systemów obrony powietrznej".
czytaj dalej »