tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Wolność mediów

W związku z decyzją Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o nałożeniu 1 mln 479 tys. zł kary za sposób relacjonowania wydarzeń w Sejmie i przed Sejmem z grudnia 2016 roku TVN i TVN24 wydały oświadczenia.
czytaj dalej »
Nie mamy żadnego wpływu na Krajową Radę Radiofonii i Telewizji - powiedział w piątek wicemarszałek Senatu Adam Bielan odnosząc się do decyzji KRRiT w sprawie sposobu relacjonowania przez TVN24 wydarzeń w Sejmie i przed Sejmem z grudnia 2016 roku. Dodał, że jej podstawą były przepisy obowiązujące od wielu lat, a nie wprowadzone przez rząd PiS.
czytaj dalej »
Jeżeli wewnętrzne procedury Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na to pozwalają, to na jej miejscu bym tę sprawę przeanalizował, sięgnął po więcej ekspertyz i bardzo, bardzo gruntownie tę decyzję przemyślał - powiedział w internetowej części "Jeden na jeden" w tvn24.pl minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin. Odniósł się do decyzji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, która nałożyła na TVN karę w wysokości blisko półtora miliona złotych za sposób relacjonowania przez TVN24 wydarzeń w parlamencie w grudniu ubiegłego roku.
czytaj dalej »