tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Polacy awansowali na mundial

Zbigniew Boniek nie jest zaskoczony faktem, że Robert Lewandowski dzień po wywalczeniu z reprezentacją awansu na mundial w Rosji obronił pracę licencjacką. - Czy wyobraża sobie pani, że jest jakakolwiek komisja, która mogłaby oblać dzisiaj Roberta Lewandowskiego? - zwrócił się do Moniki Olejnik w poniedziałkowej "Kropce nad i". - Robert jest inteligentny - dodał prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Robert Lewandowski napisał pracę licencjacką o sobie, nosiła temat "RL 9. Droga do sławy". RL to skrót od imienia i nazwiska Lewandowskiego, 9 oznacza numer, z jakim występuje na boisku. Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski obronił pracę z wyróżnieniem.
czytaj dalej »
- Proszę otworzyć te drzwi! Kto zamknął te drzwi? - pytał w poniedziałek Adam Nawałka zaraz po tym, gdy na konferencji prasowej poruszono temat powołań do kadry. Selekcjoner wskazywał na wejście do pomieszczenia, w której odbywała się konferencja. Dał w ten sposób do zrozumienia, że na mundial może załapać się każdy polski piłkarz.
czytaj dalej »
Łukasz Piszczek przeszedł badania kontuzjowanego kolana. Dobrze nie jest, ale mogło być znacznie gorzej. Na szczęście więzadło naszego obrońcy nie zostało zerwane. Według nieoficjalnych informacji, piłkarz Borussii Dortmund będzie pauzować około miesiąca.
czytaj dalej »