tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

OLT Express upadła

Jak się dowiedziało TVN CNBC linie lotnicze OLT Express złożyły wniosek o upadłość. Spółka zawiesiła działalność w kraju w zeszłym tygodniu. Zapewniała wtedy jednak, że loty czarterowe nie są zagrożone. Firma straciła też licencję na wykonywanie przewozu lotniczego na terenie Polski. Bezterminowo zawiesił ją Urząd Lotnictwa Cywilnego.
czytaj dalej »
Nie lata się dobrze tego lata. OLT Express znowu dał w kość swoim klientom. Tym razem uziemił loty czarterowe mimo zapowiedzi, że wszyscy dolecą do celu. W nocy przewoźnik stracił wszystkie swoje maszyny, które zostały ściągnięte przez firmy leasingowe. Co dzieje się na polskim niebie?
czytaj dalej »
- Jeżeli przy takiej firmie pojawia się syn premiera, no to kilku smutnych panów powinno przyjść do takiego Michała Tuska i powiedzieć mu, że tutaj pracować nie powinien - mówił przed komisją śledczą badającą aferę Amber Gold były dziennikarz tygodnika "Wprost" Michał Majewski. Jak podkreślał, miał wątpliwości co do kwestii związanych z powstaniem spółki. - Może Marcin P. wymyślił nawet ten biznes, ale ktoś musiał w to zainwestować i pewnie zrobił to ktoś z półświatka trójmiejskiego - zeznał dziennikarz.
czytaj dalej »