tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Ekstraklasa 2012/2013

Jedno z najciekawszych spotkań 13. kolejki, mecz Wisły z Zagłębiem, będzie jednocześnie pojedynkiem najstarszych trenerów w naszej lidze. 65-letni Franciszek Smuda i o sześć lat starszy Orest Lenczyk są swoim przeciwieństwem. W ostatnim czasie boksowali się za pośrednictwem mediów, teraz - po kilku latach przerwy - staną wreszcie naprzeciw siebie w ekstraklasowym ringu.
czytaj dalej »
Miroslav Radović przestrzegł przed lekceważeniem walijskiej drużyny The New Saints FC, z którą w środę we Wrexham mistrz Polski zagra w drugiej rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów (relacja na żywo w sport.tvn24.pl od 20.15). - Musimy wyjść z odpowiednim szacunkiem dla rywali, bo na boisku na pewno będą walczyć - przestrzega Serb.
czytaj dalej »
Jeden z najpopularniejszych polskich arbitrów piłkarskich, Hubert Siejewicz, nie poprowadzi już spotkania w ekstraklasie. Szef kolegium sędziów Zbigniew Przesmycki zdradził w rozmowie ze sport.tvn24.pl, że zwrócił się do prezesa PZPN o rozwiązaniu kontraktu sędziego, który na razie został zawieszony. Powód? Siejewicz został nagrany w punkcie bukmacherskim, gdy obstawia zawody sportowe.
czytaj dalej »