tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

#dogrywka

Główny mecz nie zawsze przesądza o wyniku, czasami potrzebna jest #dogrywka. Oni udowadniają, że właśnie wtedy można osiągnąć najwięcej. Starsi, ale młodzi duchem: przedstawiamy cykl portretów osób po sześćdziesiątce, które są może i nieznane, ale za to wyjątkowe. Motywują do działania, pokazują, że wiek nie jest przeszkodą w realizacji marzeń. Poznaj historie życiowych dogrywek.
czytaj dalej »
Prowadzał na smyczy lwy. Opiekował się tygrysami, lisami czy małym hipopotamem. Nie wyobraża sobie życia bez zwierząt, a poznański ogród zoologiczny bez niego nie byłby taki sam. Bo zoo to jego drugi dom. I choć to przede wszystkim jego praca, nawet na emeryturze, zwierzęta pozostaną jego pasją.
czytaj dalej »
Tarpan, który przeleżał ponad 30 lat w stodole, syrenka z autografem Bohdana Łazuki czy jeden z kilkunastu sprawnych mikrusów w Polsce - to tylko trzy samochody z olbrzymiej kolekcji Zbigniewa Koprasa. Dla pasjonata motoryzacji spod Poznania, auta to nie tylko trochę blachy, żelaza i szkła na czterech kółkach. Dla niego każde ma duszę, swoją własną, indywidualną historię.
czytaj dalej »
Jest skrzypkiem, który żegluje. Bywa żeglarzem grającym na skrzypcach. Dwie miłości – muzykę i wodę od lat udaje mu się z powodzeniem łączyć. Dzięki żeglarstwu zapewnia sobie najbardziej niezwykłe trasy koncertowe po największych europejskich miastach. Choć Henryk Widera ma już 86 lat, nie ma zamiaru z tego rezygnować. Bo, jak twierdzi, woda roztacza przed nim nieskończone horyzonty. Dosłownie i w przenośni.
czytaj dalej »