tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Prezydent Andrzej Duda

Wzywam Andrzeja Dudę, by w Waszyngtonie wystąpił zarówno w roli prezydenta Polski, jak i przedstawiciela Unii Europejskiej - zaapelował przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna. Polska para prezydencka, przebywająca w USA, jeszcze we wtorek spotka się w Białym Domu z Donaldem i Melanią Trumpami.
czytaj dalej »
Prezydent Andrzej Duda i pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda wylądowali we wtorek rano czasu polskiego w Waszyngtonie, gdzie złożą oficjalną wizytę w Białym Domu. Głównymi jej punktami mają być rozmowa w cztery oczy prezydentów Polski i USA, spotkanie obu par prezydenckich, wspólna konferencja prasowa Andrzeja Dudy i Donalda Trumpa. O godzinie 17.30 w TVN24 i TVN24 BiS rozpocznie się wydanie specjalne.
czytaj dalej »
Prezydent Andrzej Duda podczas wtorkowej wizyty w Białym Domu będzie rozmawiał nie tylko z prezydentem USA Donaldem Trumpem w cztery oczy - poinformował w poniedziałek szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski. Jak dodał, w spotkaniu uczestniczyć będą też między innymi wiceprezydent USA Mike Pence oraz sekretarz stanu Mike Pompeo.
czytaj dalej »