tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Ucieczka więźnia. Za trzy miesiące miał wyjść na wolność

Ucieczka więźnia. Za trzy miesiące miał wyjść na wolność
Foto: KWP Gorzów Wlkp. Policja poszukuje Adriana P.

Lubuska policja poszukuje mężczyzny, który w poniedziałek uciekł z terenu jednego z przedsiębiorstw w Sławie. Odbywał karę pozbawienia wolności w systemie półotwartym. Mężczyzna za trzy miesiące miał wyjść na wolność.

Do ucieczki więźnia doszło w poniedziałek po godzinie 10. Mężczyzna uciekł z terenu firmy, w której pracował od trzech miesięcy w ramach odbywania kary w systemie półotwartym.

- Mężczyzna przyjechał z Głogowa. Pracował w grupie siedmioosobowej. Po trzech godzinach pracy zbiegł - informuje Maja Piwowarska ze wschowskiej policji.

Poszukiwany Adrian P.

Uciekinier to 27-letni Adrian P. z Legnicy. Mężczyzna odbywał karę pozbawienia wolności za liczne kradzieże oraz popełnione przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu.

- Ma około 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ciemne i krótkie włosy. Ubrany był w strój roboczy. Oddalił się z zakładu pracy zabierając ze sobą czarny plecak - podaje Piwowarska.

Wszystkie osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę na temat Adriana P. proszone są o kontakt ze wschowską policją pod numerem 65 540 82 11, bądź pod numer 997.

Jednocześnie Piwowarska przypomina: - Za pomoc w ucieczce osobie skazanej przez sąd na karę pozbawienia wolności kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Pozostałe informacje