tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Nieuwaga i przejście na czerwonym świetle. Przed kobietą kilka miesięcy leczenia

zobacz więcej wideo »
Nieuwaga i przejście na czerwonym świetle. Przed kobietą kilka miesięcy leczenia
  • Potrącona kobieta na przejściu dla pieszych. Przechodziła na czerwonymPotrącona kobieta na przejściu dla pieszych. Przechodziła na czerwonym
  • Olsztyn. Pijany przejechał na czerwonym świetle obok radiowozuOlsztyn. Pijany przejechał na czerwonym świetle obok radiowozu
  • Wjechał na pasy na czerwonym świetle. Matka z dzieckiem w ostatniej chwili odskoczyliWjechał na pasy na czerwonym świetle. Matka z dzieckiem w ostatniej chwili odskoczyli
  • Potrącił chłopca i odjechał. Odwołany wiceprezydent Częstochowy usłyszał zarzutPotrącił chłopca i odjechał. Odwołany wiceprezydent Częstochowy usłyszał zarzut
  • Kierowca potrącił 11-letnią rowerzystkęKierowca potrącił 11-letnią rowerzystkę
Foto: KMP w Olsztynie | Video: KMP w Olsztynie Potrącona kobieta na przejściu dla pieszych. Przechodziła na czerwonym

W Olsztynie na ulicy Wojska Polskiego 22-letnia kobieta została potrącona, gdy przechodziła przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Policja opublikowała nagranie z momentu wypadku ku przestrodze. Rekonwalescencja kobiety może potrwać nawet kilka miesięcy. "Pieszy w zderzeniu z autem ma niewielkie szanse na to, aby wyjść z opresji bez szwanku" - ostrzega policja.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Olsztynie w środę po godzinie 12 na ul. Wojska Polskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Dąbrowskiego.

Źródło: KMP w Olsztynie Potrącona kobieta na przejściu dla pieszych. Przechodziła na czerwonym

Do potrącenia doszło, kiedy na prawym pasie ruchu zatrzymały się auta. Piesza postanowiła przejść na drugą stronę jezdni, mimo czerwonej sygnalizacji dla pieszych.

W chwili gdy wchodziła na drugi pas ruchu, została potrącona przez prawidłowo jadącą lewym pasem toyotę, kierowaną przez 74-letniego kierowcę.

Policja opublikowała nagranie całego zdarzenia ku przestrodze i ostrzega, że lekkomyślny sposób przechodzenia przez przejścia dla pieszych jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Kobieta z poważnymi urazami trafia do szpitala. Jak informuje komenda w Olsztynie, jej rekonwalescencja może potrwać kilka miesięcy.

Źródło: Mapy Google, tvn24.pl Do potrącenia pieszej doszło na ul. Wojska Polskiego w Olsztynie

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Pozostałe informacje

Mimo ciszy wyborczej, ten lokal wypełniony jest muzyką

Wybory w gminie Czerwonak nigdy nie są nudne. Zobacz TOTERAZ, jak został tam ozdobiony lokal wyborczy.

Sprawdź, czy zagraża Ci smog

TVN Meteo
Partnerem serwisu jest PhilipsPhilips - partner serwisu

INFORMACJE BIZNESOWE »

Ceny dyktują warunki. "Inwestorzy boją się kupić mieszkanie, za które przepłacą"

Ceny dyktują warunki. "Inwestorzy boją się kupić mieszkanie, za które przepłacą"

Najostrożniejsi inwestorzy wstrzymują się z zakupami nowych mieszkań. Sugeruje to znaczny spadek zakupów gotówkowych lokali. "Wciąż jednak transakcje stricte gotówkowe odpowiadają za 53 procent pieniędzy trafiających na konta deweloperów" – zauważa Bartosz Turek, analityk Open Finanse. Zdaniem Marcina Krasonia z firmy Home Broker za spadki sprzedaży na rynku pierwotnym odpowiada wzrost cen. czytaj dalej »

NASA planuje wysłać człowieka na Wenus

Naukowcy chcą wysłać statek załogowy na drugą pod względem odległości od Słońca planetę Układu Słonecznego. Zobacz TOTERAZ.

INFORMACJE SPORTOWE »

Edinson Cavani podczas meczu Paris Saint Germain - SC Amiens w Paryżu (Ian Langsdon/PAP/EPA) czytaj dalej »