tvnpix
śledź nas na:
 • Google Plus
 • Instagram
 • RSS

Jego szczątki znaleziono na klifie w zaroślach. Biegli odtworzyli wizerunek zmarłego

zobacz więcej wideo »
Jego szczątki znaleziono na klifie w zaroślach. Biegli odtworzyli wizerunek zmarłego
 • Próbują ustalić tożsamość zmarłego. Biegli zrekonstruowali jego wizerunekPróbują ustalić tożsamość zmarłego. Biegli zrekonstruowali jego wizerunek
 • Rozpoznajesz tego mężczyznę? Może mieć związek z kradzieżą roweruRozpoznajesz tego mężczyznę? Może mieć związek z kradzieżą roweru
 • Poznajesz tego mężczyznę? Czeka nagrodaPoznajesz tego mężczyznę? Czeka nagroda
 • Poznajesz tego mężczyznę?Poznajesz tego mężczyznę?
Video: KWP Szczecin Prawdopodobnie był to mężczyzna w wieku około 45-55 lat

Prawdopodobnie był to mężczyzna w wieku około 45-55 lat. Jego szczątki znaleziono na klifie podczas prac geodezyjnych. Z uwagi na rozkład ciała, nie udało się zidentyfikować zmarłej osoby. Teraz, na podstawie badań czaszki, biegli zrekonstruowali jego wizerunek.

Szczątki razem z obuwiem znaleziono w Rewalu (Zachodniopomorskie) przy ulicy Szczecińskiej, na klifie w zaroślach przy ścieżce z Rewala do Trzęsacza.

- Śledztwo nie wykazało udziału osób trzecich. Z uwagi na rozkład ciała, pomimo zaangażowania funkcjonariuszy, nie ustalono tożsamości zmarłego - mówi podkom. Mirosława Rudzińska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Sprawę bada policja pod nadzorem prokuratury. Śledczy postanowili skorzystać z umiejętności biegłych z zakresu antropologii sądowej. Na podstawie badań czaszki udało się odtworzyć wizerunek zmarłego.

Mężczyzna w wieku około 45-55 lat

Jak informuje zespół prasowy KWP w Szczecinie, wstępnie ustalono, że są to szczątki osoby płci męskiej.

- Został opracowany prawdopodobny wizerunek, który publikujemy. Mężczyzna mógł mieć 45-55 lat. Przy szczątkach znajdowało się obuwie, które najprawdopodobniej należało do zmarłego - tłumaczy Rudzińska.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Wojewódzką Policji w Szczecinie, pod numerem telefonu 91-82-11-745, 91-82-11-725 lub na skrzynkę mejlową poszukiwania.kwp@sc.policja.gov.pl

KWP Szczecin

Prawdopodobnie był to mężczyzna w wieku około 45-55 lat

Szczecińscy śledczy już kolejny raz publikują wizerunek odtworzony tą samą metodą. W styczniu i lutym tego roku, w ten sposób starali się ustalić tożsamość dwóch innych mężczyzn.

- Otrzymaliśmy wiele sygnałów z terenu całego kraju. Dzięki temu można było wprowadzić procedurę związaną z badaniami DNA, które mamy nadzieję, przywrócą zmarłym tożsamość - podsumowuje Rudzińska.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Skopiowano do schowka

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje