tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Po prześcieradłach z czwartego piętra uciekał przed policją

zobacz więcej wideo »
Po prześcieradłach z czwartego piętra uciekał przed policją
  • Uciekinier użył kocy i prześcieradełUciekinier użył kocy i prześcieradeł
  • Do zuchwałej próby ucieczki doszło w Starogardzie GdańskimDo zuchwałej próby ucieczki doszło w Starogardzie Gdańskim
Foto: KPP w Starogardzie Gdańskim | Video: KPP w Starogardzie Gdańskim Liana utkana przez uciekiniera

To nie wariacja bajki o Roszpunce, tylko prawdziwa historia – zatwardziały przestępca uciekał przed policjantami po zrobionej przez siebie linie z prześcieradeł. Zuchwały pomysł jednak nie wypalił – mężczyzna został zatrzymany i już usłyszał zarzuty.

Do drzwi mieszkania na jednym z osiedli w Starogardzie Gdańskim pukają funkcjonariusze. – Otwierać! Policja! – krzyczą. Są pewni, że w środku jest poszukiwany przez nich podejrzany o liczne przestępstwa, jednak drzwi nikt nie otwiera.

Hyc przez okno

Po chwili słyszą wołanie, że ktoś z czwartego piętra spuszcza się po linie zrobionej z koców i prześcieradeł. Wybiegają na zewnątrz i w pobliżu bloku dostrzegają podejrzanego – 32-letniego mieszkańca Starogardu Gdańskiego.

- Mężczyzna jest znany policji. Był już wcześniej karany. Tym razem poszukiwany był jako podejrzany o kradzież, a następnie posługiwanie się cudzą kartą płatniczą, a także włamanie się do jednego ze starogardzkich sklepów, z którego wyniósł papierosy oraz alkohol – relacjonuje asp. sztab. Marcin Kunka z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim.

Mężczyzna usłyszał aż 10 zarzutów – kradzieży, włamania i posługiwania się cudzą kartą płatniczą. Na rozprawę poczeka w domu.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Pozostałe informacje