tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Gdańskie święto blogerów

Gdańskie święto blogerów
Foto: tvn24 Blog Forum Gdańsk po raz trzeci

48 godzin święta blogerów w Gdańsku. Czyli całe dwa dni o tym czym jest blog, jak go prowadzić i co najważniejsze, jak odnieść dzięki temu sukces. Na konferencji Blog Forum Gdańsk spotka się twórcy z całej Polski.

- Przyjechało do nas około 300 osób. To uczestnicy i prelegenci, którzy już teraz biorą udział w  trwających właśnie panelach dyskusyjnych. Dołączyła do nas dziś również Maja Sablewska. Weźmie udział w panelu na temat tego, jak radzic sobie z "hejtami" na blogach – mówi Marta Szadowiak z Blog Forum Gdańsk. – Widać, że wszystkim podoba się klimat tegorocznego spotkania, na pewno miejsce, PGE Arena, robi na wszystkich duże wrażenie – dodała.

50 wykładów i warsztatów

Konferencja koncentruje się na praktycznych umiejętnościach wynikających z blogowania: jak pisać najatrakcyjniej, jak weryfikować informacje, skąd czerpać inspirację, jak redagować i przeprowadzać korektę treści. Omówione będą również techniki i narzędzia związane z fotografią oraz materiałami video wykorzystanymi na blogu. Poruszone zostaną też najbardziej popularne obecnie blogi kulinarne i modowe.

Dwudniowe spotkanie jest podzielone na kilka bloków tematycznych: współpraca/interakcja, content, film/video, promocja/reklama, technologia/prawo. Oprócz wykładów i sesji plenarnych odbędą się m.in. hyde parki czy warsztaty tematyczne dla blogerów. Dokładny program spotakania można znaleźć na stronie Blog Forum Gdańsk.

Oprócz blogerów swoją obecność zapowiedzieli Monika Jaruzelska,Dorota Zawadzka, Maria Czubaszek czy Karolina Korwin – Piotrowska.

Źródło: tvn24 Największe spotkanie blogerów w Polsce

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje