tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Harmonogram

Luty
  • Wszystkie dyscypliny
  • Biathlon
  • Biegi narciarskie
  • Bobsleje
  • Curling
  • Hokej na lodzie
  • Kombinacja norweska
  • Łyżwiarstwo figurowe
  • Łyżwiartstwo szybkie
  • Narciarstwo alpejskie
  • Narciarstwo dowolne
  • Saneczkarstwo
  • Short track
  • Skeleton
  • Skoki narciarskie
  • Snowboard
13 lutego
DataGodzinaDyscyplinaKonkurencjaEtapZawodnicy
13 lutego01.05curling
MIX mecz o 3. miejsce
13 lutego02.00snowboard (K)
halfpipe finał
13 lutego03.00narciastwo alpejskie (M)
kombinacja alpejska zjazd
13 lutego05.00snowboard (M)
halfpipe kwalifikacje
13 lutego07.00narciarstwo alpejskie (M)
kombinacja alpejska slalom
13 lutego08.40hokej (K)
Kanada - Finlandia faza grupowa
13 lutego09.30biegi narciarskie (K i M)
sprint kwalifikacje Kowalczyk, Jaśkowiec, Marcisz, Galewicz, Staręga
13 lutego11.00short track (M)
1000 m kwalifikacje
13 lutego11.00short track (M)
sztafeta kwalifikacje
13 lutego11.30saneczkarstwo (K)
jedynki 3. i 4. przejazd Natalia Wojciuściszyn, Ewa Kuls- Kusyk
13 lutego12.00biegi narciarskie (K i M)
sprint finał ew. Kowalczyk, Jaśkowiec, Marcisz, Galewicz, Staręga
13 lutego12.05curling
MIX finał
13 lutego12.30łyżwiarstwo szybkie (M)
1500 m finał Bródka, Niedźwiedzki, Szymański
13 lutego13.00short track (K)
500 m finał ew. Natalia Maliszewksa, Magdalena Warakomska
13 lutego13.10hokej (K)
USA - Olimpijki z Rosji faza grupowa
8 lutego
DataGodzinaDyscyplinaKonkurencjaEtapZawodnicy
8 lutego01.05curling (MIX)
faza grupowa
8 lutego12.05curling (MIX)
faza grupowa
8 lutego13.30skoki narciarskie (M)
skocznia normalna Stoch, Kubacki, Kot, Hula
9 lutego
DataGodzinaDyscyplinaKonkurencjaEtapZawodnicy
9 lutego00.35curling (MIX)
faza grupowa
9 lutego02.00łyżwiarstwo figurowe
drużynowo programy krótkie
9 lutego02.00narciarstwo dowolne (M)
jazda po muldach kwalifikacje
9 lutego05.35curling (MIX)
faza grupowa
10 lutego
DataGodzinaDyscyplinaKonkurencjaEtapZawodnicy
10 lutego01.05curling (MIX)
faza grupowa
10 lutego02.00snowboard (M)
slopestyle kwalifikacje
10 lutego08.15biegi narciarskie (K)
bieg łączony, 15 km finał Kowalczyk, Jaśkowiec, Marcisz, Galewicz
10 lutego08.40hokej (K)
Japonia - Szwecja faza grupowa
10 lutego11.00short track (K)
500 m kwalifikacje Maliszewska, Warakomska
10 lutego11.00short track (K)
sztafeta kwalifikacje
10 lutego11.10saneczkarstwo (M)
jedynki 1. i 2. przejazd Kurowski, Sochowicz
10 lutego12.00łyżwiarstwo szybkie (K)
3000 m finał Bosiek, Bachleda-Curuś, Złotkowska
10 lutego12.05curling (MIX)
faza grupowa
10 lutego12.15biathlon (K)
sprint finał ew. Nowakowska, Guzik, Gwizdoń, Hojnisz, Żuk
10 lutego13.10hokej (K)
Szwajcaria - Korea Płd. faza grupowa
10 lutego13.35skoki narciarskie (M)
skocznia normalna konkurs Stoch, Kubacki, Kot, Hula
11 lutego
DataGodzinaDyscyplinaKonkurencjaEtapZawodnicy
11 lutego01.05curling
MIX faza grupowa
11 lutego02.00snowboard (M)
slopestyle finał
11 lutego02.00łyżwiarstwo figurowe
drużynowe finał
11 lutego03.00narciarstwo alpejskie (M)
zjazd finał Michał Kłusak
11 lutego05.30snowboard (K)
slopestyle kwalifikacje
11 lutego07.15biegi narciarskie (M)
bieg łączony, 30 km finał
11 lutego08.00łyżwiarstwo szybkie (M)
bieg na 5000 m finał
11 lutego08.40hokej (K)
Finlandia - USA faza grupowa
11 lutego10.50saneczkarstwo (M)
jedynki 3. i 4. przejazd Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz
11 lutego11.30narciastwo dowolne (K)
jazda po muldach kwalifikacje
11 lutego12.05curling
MIX mecze barażowe
11 lutego12.15biathlon (M)
sprint finał ew. Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec
11 lutego13.05narciarstwo dowolne (K)
jazda po muldach finał
11 lutego13.10hokej (K)
Kanada - Olimpijki z Rosji faza grupowa
12 lutego
DataGodzinaDyscyplinaKonkurencjaEtapZawodnicy
12 lutego01.05curling
MIX półfinał
12 lutego02.00snowboard (K)
slopestyle finał
12 lutego02.00łyżwiarstwo figurowe
zawody drużynowe finał
12 lutego02.15narciarstwo alpejskie (K)
slalom gigant finał Maryna Gąsienica-Daniel
12 lutego05.30snowboard (K)
halfpipe kwalifikacje
12 lutego08.40hokej (K)
Szwajcaria - Japonia faza grupowa
12 lutego11.10biathlon (K)
bieg na dochodzenie finał ew. Nowakowska, Guzik, Gwizdoń, Hojnisz, Żuk
12 lutego11.25narciarstwo dowolne (M)
jazda po muldach kwalifikacje
12 lutego11.50saneczkarstwo (K)
jedynki 1. i 2. przejazd Natalia Wojtuściszyn, Ewa Kuls-Kusyk
12 lutego12.05curling
MIX półfinał
12 lutego13.00biathlon (M)
bieg na dochodzenie finał ew. Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec
12 lutego13.00narciarstwo dowolne (M)
jazda po muldach finał
12 lutego13.10hokej (K)
Szwecja - Korea Płd. faza grupowa
12 lutego13.30łyżwiarstwo szybkie (K)
1500 m finał Bachleda-Curuś, Czerwonka, Złotkowska
12 lutego13.50skoki narciarskie (K)
skocznia normalna konkurs
25 lutego
DataGodzinaDyscyplinaKonkurencjaEtapZawodnicy
25 lutego01.05curling (K)
finał
25 lutego01.30bobsleje (M)
czwórki 3. i 4. przejazd Luty, Kossakowski, Miedzik, Zdebiak
25 lutego05.10hokej (M)
finał
25 lutego07.15biegi narciarskie (K)
30 km, st. klas. Justyna Kowalczyk
14 lutego
DataGodzinaDyscyplinaKonkurencjaEtapZawodnicy
14 lutego01.05curling (M)
faza grupowa
14 lutego02.00łyżwiarstwo figurowe
pary sportowe program krótki
14 lutego02.15narciarstwo alpejskie (K)
slalom finał ew. Martyna Gąsienica-Daniel
14 lutego02.30snowboard (M)
halfpipe finał
14 lutego04.10hokej (K)
Szwecja - Szwajcaria faza grupowa
14 lutego07.00kombinacja norweska (M)
skoki, skocznia normalna ew. Cieślar, Kupczak, Słowiok, Marusarz
14 lutego08.40hokej (K)
Korea Płd. - Japonia faza grupowa
14 lutego09.45kombinacja norweska (M)
bieg na 10 km ew. Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz
14 lutego11.00łyżwiarstwo szybkie (K)
1000 m finał Natalia Czerwonka
14 lutego12.05biathlon (K)
bieg ind. finał Nowakowska, Guzik, Gwizdoń, Hojnisz, Żuk
14 lutego12.05curling (M)
faza grupowa
14 lutego12.20saneczkarstwo (M)
dwójki finał Wojciech Chmielewski, Jakub Kowalewski
14 lutego13.10hokej (M)
Słowacja - Olimpijczycy z Rosji faza grupowa
14 lutego13.10hokej (M)
USA - Słowenia faza grupowa
24 lutego
DataGodzinaDyscyplinaKonkurencjaEtapZawodnicy
24 lutego01.30bobsleje (M)
czwórki 1. i 2. przejazd Luty, Kossakowski, Miedzik, Zdebia
24 lutego02.00snowboard (M)
big air finał
24 lutego03.00narciarstwo alpejskie
drużynowe finał
24 lutego04.00snowboard (K i M)
slalom gigant równoległy finał ew. Król, Sztokfisz, Biela, Kwiatkowski
24 lutego06.00biegi narciarskie (M)
50 km, st. klas. finał
24 lutego07.35curling (M)
finał
24 lutego12.00łyżwiarstwo szybkie (K)
bieg masowy finał Magdalena Czyszczoń
24 lutego12.00łyżwiarstwo szybkie (M)
bieg masowy finał Konrad Niedźwiedzki
24 lutego12.05curling (K)
mecz o 3. miejsce
24 lutego13.10hokej (M)
mecz o 3. miejsce
23 lutego
DataGodzinaDyscyplinaKonkurencjaEtapZawodnicy
23 lutego01.30snowboard (K)
big air finał
23 lutego02.00łyżwiarstwo figurowe (K)
program krótki
23 lutego03.00narciarstwo alpejskie (K)
kombinacja alpejska supergigant Maryna Gąsienica-Daniel
23 lutego05.15narciarstwo dowolne (K)
skicross finał Karolina Riemen-Żerebecka
23 lutego07.35curling (M)
mecz o 3. miejsce
23 lutego08.40hokej (M)
półfinał
23 lutego11.00łyżwiarstwo szybkie (M)
1000 m finał Niedźwiedzki, Kłosiński, Michalski
23 lutego12.05curling (K)
półfinały
23 lutego12.15biathlon (M)
sztafeta finał
23 lutego13.10hokej (M)
półfinał
15 lutego
DataGodzinaDyscyplinaKonkurencjaEtapZawodnicy
15 lutego01.05curling (K)
faza grupowa
15 lutego02.00skeleton (M)
1. i 2. bieg
15 lutego02.30łyżwiarstwo figurowe
program dowolny, pary sportowe finał
15 lutego03.00narciarstow alpejskie (M)
supergigant finał Michał Kłusak
15 lutego04.10hokej (K)
USA - Kanada faza grupowa
15 lutego04.10hokej (M)
Finalndia - Niemcy faza grupowa
15 lutego05.30snowboard (M)
cross finał ew. Mateusz Ligocki
15 lutego06.05curling (M)
faza grupowa
15 lutego07.30biegi narciarskie (K)
10 km st. dowolnym finał ew. Kowalczyk, Jaśkowiec, Marcisz, Galewicz
15 lutego08.40hokej (K)
Olimpijki z Rosji - Finlandia faza grupowa
15 lutego08.40hokej (M)
Norwegia - Szwecja faza grupowa
15 lutego12.00narciarstwo dowolne (K)
skoki akrobatyczne kwalifikacje
15 lutego12.00biathlon (M)
bieg ind. finał ew. Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec
15 lutego12.00łyżwiarstwo szybkie (M)
10 000 m finał Adrian Wielgat
15 lutego12.05curling (K)
faza grupowa
15 lutego13.10hokej (M)
Czechy - Korea Płd. faza grupowa
15 lutego13.10hokej (M)
Szwajcaria - Kanada faza grupowa
15 lutego13.30saneczkarstwo
sztafety finał
16 lutego
DataGodzinaDyscyplinaKonkurencjaEtapZawodnicy
16 lutego01.05curling (M)
faza grupowa
16 lutego01.30skeleton (M)
3. i 4. bieg
16 lutego02.00łyżwiarstwo figurowe (M)
program krótki
16 lutego02.00snowboard (K)
cross ew. Zuzanna Smykała
16 lutego07.00biegi narciarskie (M)
15 km, st. dowolnym Maciej Staręga, Dominik Bury, Kamil Bury
16 lutego04.10hokej (M)
USA - Słowacja faza grupowa
16 lutego06.05curling (K)
faza grupowa
16 lutego08.40hokej (M)
Olimpijczycy z Rosji - Słowenia faza grupowa
16 lutego12.00narciarstwo dowolne (K)
skoki akrobatyczne finał
16 lutego12.00łyżwiarstwo szybkie (K)
5000 m finał
16 lutego12.05curling (M)
faza grupowa
16 lutego12.20skeleton (K)
1. i 2. przejazd
16 lutego13.10hokej (M)
Finlandia - Norwegia faza grupowa
16 lutego13.10hokej (M)
Szwecja - Niemcy faza grupowa
16 lutego13.30skoki narciarskie (M)
skocznia duża kwalifikacje Stoch, Kot, Hula, Żyła,Kubacki
17 lutego
DataGodzinaDyscyplinaKonkurencjaEtapZawodnicy
17 lutego01.05curling (K)
faza grupowa
17 lutego02.00łyżwiarstwo figurowe (M)
program dowolny
17 lutego03.00narciarstwo alpejskie (K)
supergigant
17 lutego04.10hokej (K)
baraż o półfinał
17 lutego04.10hokej (M)
Kanada - Czechy faza grupowa
17 lutego05.00narciarstwo dowolne (K)
slopestyle finał
17 lutego06.05curling (M)
faza grupowa
17 lutego08.40hokej (M)
Korea Płd. - Szwajcaria faza grupowa
17 lutego13.10hokej (M)
Olimpijczycy z Rosji - USA faza grupowa
17 lutego13.10hokej (M)
Słowenia - Słowacja faza grupowa
17 lutego10.30biegi narciarskie (K)
sztafeta 4x5 km Kowalczyk, Jaśkowiec, Marcisz, Galewicz
17 lutego12.05short track (K)
1500 m ew. Magdalena Warakomska
17 lutego12.00narciarstwo dowolne (M)
skoki akrobatyczne kwalifikacje
17 lutego12.15biathlon (K)
bieg masowy ew. Nowakowska, Guzik, Gwizdoń, Hojnisz, Żuk
17 lutego12.20skeleton (K)
3. i 4. przejazd
17 lutego13.30skoki narciarskie (M)
skocznia duża konkurs ind. ew. Stoch, Kubacki, Żyła, Hula, Kot
18 lutego
DataGodzinaDyscyplinaKonkurencjaEtapZawodnicy
18 lutego01.05curling (M)
faza grupowa
18 lutego02.15narciarstwo alpejskie (M)
slalom gigant Michał Jasiczek
18 lutego04.10hokej (K)
o miejsca 5-8
18 lutego04.10hokej (M)
Niemcy - Norwegia faza grupowa
18 lutego05.15narciarstwo dowolne (M)
slopestyle finał
18 lutego06.05curling (K)
faza grupowa
18 lutego07.15biegi narciarskie (M)
sztafeta 4x5 km finał
18 lutego08.40hokej (K)
o miejsca 5-8
18 lutego12.00narciarstwo dowolne (M)
skoki akrobatyczne finał
18 lutego12.00łyżwiarstwo szybkie (M)
bieg drużynowy kwalifikacje
18 lutego12.00łyżwiarstwo szybkie (K)
500 m finał Natalia Czerwonka
18 lutego12.05bobsleje (M)
dwójki 1. i 2. przejazd Mateusz Luty, Krzysztof Tylkowski
18 lutego12.05curling (M)
faza grupowa
18 lutego12.15biathlon (M)
bieg masowy finał ew. Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec
18 lutego13.10hokej (M)
Szwecja - Finlandia faza grupowa
18 lutego13.10hokej (M)
Kanada - Korea Płd. faza grupowa
19 lutego
DataGodzinaDyscyplinaKonkurencjaEtapZawodnicy
19 lutego01.05curling (K)
faza grupowa
19 lutego01.30snowboard (K)
big air kwalifikacje
19 lutego02.00narciarstwo dowolne (K)
halfpipe kobiet kwalifikacje
19 lutego02.00łyżwiarstwo figurowe
program krótki Natalia Kaliszek, Maksym Spodyriew
19 lutego06.05curling (M)
faza grupowa
19 lutego12.00łyżwiarstwo szybkie (K)
kwalifikacje ew. Bosiek, Bachleda-Curuś, Czerwonka, Katarzyna Woźniak, Złotkowska
19 lutego12.00łyżwiarstwo szybkie (M)
500 m Artur Waś, Piotr Michalski, Artur Nogal
19 lutego12.05curling (K)
faza grupowa
19 lutego12.15bobsleje (M)
dwójki 3. i 4. przejazd Mateusz Luty, Krzysztof Tylkowski
19 lutego13.30skoki narciarskie (M)
konkurs drużynowy Stoch, Kubacki, Hula, Żyła, Kot
20 lutego
DataGodzinaDyscyplinaKonkurencjaEtapZawodnicy
20 lutego01.05curling (M)
faza grupowa
20 lutego02.00łyżwiarstwo figurowe
pary taneczne program dowolny Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew
20 lutego02.30narciarstwo dowolne (K)
halfpipe
20 lutego04.10hokej (K)
mecz o 7. miejsce
20 lutego04.10hokej (M)
baraż o ćwierćfinał
20 lutego05.00narciarstwo dowolne (M)
halfpipe kwalifikacje
20 lutego06.05curling (K)
faza grupowa
20 lutego08.40hokej (K)
mecz o 5. miejsce
20 lutego08.40hokej (M)
baraż o ćwierćfinał
20 lutego11.00kombinacja norweska (M)
skoki, skocznia duża ew. Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz
20 lutego11.00short track (K)
1000 m kwalifikacje Magdalena Warakomska
20 lutego11:00short track (M)
500 m kwalifikacje Bartosz Konopko
20 lutego11.00short track (K)
sztafeta finał
20 lutego12.05curling (M)
faza grupowa
20 lutego12.15biathlon
sztafeta mieszana reprezentacja Polski
20 lutego12.50bobsleje (M)
dwójki 1. i 2. przejazd
20 lutego13.10hokej (M)
baraże o ćwierćfinał
20 lutegokombinacja norweska (M)
bieg, 10 km ew. Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz
21 lutego
DataGodzinaDyscyplinaKonkurencjaEtapZawodnicy
21 lutego01.05curling (K i M)
faza grupowa
21 lutego01.30snowboard (M)
big air kwalifikacje
21 lutego02.00łyżwiarstwo figurowe (M)
program krótki
21 lutego03.00narciarstwo alpejskie (K)
zjazd ew. Maryna Gąsienica-Daniel
21 lutego04.10hokej (M)
ćwierćfinał
21 lutego05.15narciarstwo (M)
skicross
21 lutego6.05curling (M)
faza grupowa
21 lutego8.05hokej (M)
ćwierćfinał
21 lutego8.05hokej (K)
mecz o brązowy medal
21 lutego11.00biegi narciarskie (K i M)
sprint drużynowy ew. Staręga i Bury; ew. Jaśkowiec i Marcisz
21 lutego12.00łyżwiarstwo szybkie (K i M)
wyścig drużynowy ew. Bosiek, Bachleda-Curuś, Czerwonka, Woźniak, Złotkowska
21 lutego12.05curling (K)
faza grupowa
21 lutego12.40bobsleje (K)
dwójki 3. i 4. przejazd
21 lutego13.10hokej (M)
ćwierćfinał
22 lutego
DataGodzinaDyscyplinaKonkurencjaEtapZawodnicy
22 lutego01.05curling (K i M)
baraże
22 lutego02.15narciarstwo alpejskie (M)
slalom Michał Jasiczek
22 lutego03.30narciarstwo dowolne (M)
halfpipe
22 lutego04.00snowboard (K)
slalom gigant równoległy kwalifikacje Król, Sztokfisz, Biela
22 lutego04.00snowboard (M)
slalom gigant równoległy kwalifikacje Wojciech Marusarz
22 lutego05.10hokej (K)
finał
22 lutego08.30kombinacja norweska (M)
drużyny Cieślar, Kupczak, Słowiok, Marusarz
22 lutego11.00short track (K)
1000 m ew. Magdalena Warakomska
22 lutego11.00short track (M)
500 m ew. Bartosz Konopko
22 lutego11.00short track (M)
sztafeta
22 lutego12.05curling (M)
półfinały
22 lutego12.15biathlon (K)
sztafeta
DataGodzinaDyscyplinaKonkurencjaEtapPolscy reprezentanci
8 lutego01.05curling (MIX)
faza grupowa
8 lutego12.05curling (MIX)
faza grupowa
8 lutego13.30skoki narciarskie (M)
skocznia normalna Stoch, Kubacki, Kot, Hula
9 lutego00.35curling (MIX)
faza grupowa
9 lutego02.00łyżwiarstwo figurowe
drużynowo programy krótkie
9 lutego02.00narciarstwo dowolne (M)
jazda po muldach kwalifikacje
9 lutego05.35curling (MIX)
faza grupowa
10 lutego01.05curling (MIX)
faza grupowa
10 lutego02.00snowboard (M)
slopestyle kwalifikacje
10 lutego08.15biegi narciarskie (K)
bieg łączony, 15 km finał Kowalczyk, Jaśkowiec, Marcisz, Galewicz
10 lutego08.40hokej (K)
Japonia - Szwecja faza grupowa
10 lutego11.00short track (K)
500 m kwalifikacje Maliszewska, Warakomska
10 lutego11.00short track (K)
sztafeta kwalifikacje
10 lutego11.10saneczkarstwo (M)
jedynki 1. i 2. przejazd Kurowski, Sochowicz
10 lutego12.00łyżwiarstwo szybkie (K)
3000 m finał Bosiek, Bachleda-Curuś, Złotkowska
10 lutego12.05curling (MIX)
faza grupowa
10 lutego12.15biathlon (K)
sprint finał ew. Nowakowska, Guzik, Gwizdoń, Hojnisz, Żuk
10 lutego13.10hokej (K)
Szwajcaria - Korea Płd. faza grupowa
10 lutego13.35skoki narciarskie (M)
skocznia normalna konkurs Stoch, Kubacki, Kot, Hula
11 lutego01.05curling
MIX faza grupowa
11 lutego02.00snowboard (M)
slopestyle finał
11 lutego02.00łyżwiarstwo figurowe
drużynowe finał
11 lutego03.00narciarstwo alpejskie (M)
zjazd finał Michał Kłusak
11 lutego05.30snowboard (K)
slopestyle kwalifikacje
11 lutego07.15biegi narciarskie (M)
bieg łączony, 30 km finał
11 lutego08.00łyżwiarstwo szybkie (M)
bieg na 5000 m finał
11 lutego08.40hokej (K)
Finlandia - USA faza grupowa
11 lutego10.50saneczkarstwo (M)
jedynki 3. i 4. przejazd Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz
11 lutego11.30narciastwo dowolne (K)
jazda po muldach kwalifikacje
11 lutego12.05curling
MIX mecze barażowe
11 lutego12.15biathlon (M)
sprint finał ew. Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec
11 lutego13.05narciarstwo dowolne (K)
jazda po muldach finał
11 lutego13.10hokej (K)
Kanada - Olimpijki z Rosji faza grupowa
12 lutego01.05curling
MIX półfinał
12 lutego02.00snowboard (K)
slopestyle finał
12 lutego02.00łyżwiarstwo figurowe
zawody drużynowe finał
12 lutego02.15narciarstwo alpejskie (K)
slalom gigant finał Maryna Gąsienica-Daniel
12 lutego05.30snowboard (K)
halfpipe kwalifikacje
12 lutego08.40hokej (K)
Szwajcaria - Japonia faza grupowa
12 lutego11.10biathlon (K)
bieg na dochodzenie finał ew. Nowakowska, Guzik, Gwizdoń, Hojnisz, Żuk
12 lutego11.25narciarstwo dowolne (M)
jazda po muldach kwalifikacje
12 lutego11.50saneczkarstwo (K)
jedynki 1. i 2. przejazd Natalia Wojtuściszyn, Ewa Kuls-Kusyk
12 lutego12.05curling
MIX półfinał
12 lutego13.00biathlon (M)
bieg na dochodzenie finał ew. Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec
12 lutego13.00narciarstwo dowolne (M)
jazda po muldach finał
12 lutego13.10hokej (K)
Szwecja - Korea Płd. faza grupowa
12 lutego13.30łyżwiarstwo szybkie (K)
1500 m finał Bachleda-Curuś, Czerwonka, Złotkowska
12 lutego13.50skoki narciarskie (K)
skocznia normalna konkurs
13 lutego01.05curling
MIX mecz o 3. miejsce
13 lutego02.00snowboard (K)
halfpipe finał
13 lutego03.00narciastwo alpejskie (M)
kombinacja alpejska zjazd
13 lutego05.00snowboard (M)
halfpipe kwalifikacje
13 lutego07.00narciarstwo alpejskie (M)
kombinacja alpejska slalom
13 lutego08.40hokej (K)
Kanada - Finlandia faza grupowa
13 lutego09.30biegi narciarskie (K i M)
sprint kwalifikacje Kowalczyk, Jaśkowiec, Marcisz, Galewicz, Staręga
13 lutego11.00short track (M)
1000 m kwalifikacje
13 lutego11.00short track (M)
sztafeta kwalifikacje
13 lutego11.30saneczkarstwo (K)
jedynki 3. i 4. przejazd Natalia Wojciuściszyn, Ewa Kuls- Kusyk
13 lutego12.00biegi narciarskie (K i M)
sprint finał ew. Kowalczyk, Jaśkowiec, Marcisz, Galewicz, Staręga
13 lutego12.05curling
MIX finał
13 lutego12.30łyżwiarstwo szybkie (M)
1500 m finał Bródka, Niedźwiedzki, Szymański
13 lutego13.00short track (K)
500 m finał ew. Natalia Maliszewksa, Magdalena Warakomska
13 lutego13.10hokej (K)
USA - Olimpijki z Rosji faza grupowa
14 lutego01.05curling (M)
faza grupowa
14 lutego02.00łyżwiarstwo figurowe
pary sportowe program krótki
14 lutego02.15narciarstwo alpejskie (K)
slalom finał ew. Martyna Gąsienica-Daniel
14 lutego02.30snowboard (M)
halfpipe finał
14 lutego04.10hokej (K)
Szwecja - Szwajcaria faza grupowa
14 lutego07.00kombinacja norweska (M)
skoki, skocznia normalna ew. Cieślar, Kupczak, Słowiok, Marusarz
14 lutego08.40hokej (K)
Korea Płd. - Japonia faza grupowa
14 lutego09.45kombinacja norweska (M)
bieg na 10 km ew. Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz
14 lutego11.00łyżwiarstwo szybkie (K)
1000 m finał Natalia Czerwonka
14 lutego12.05biathlon (K)
bieg ind. finał Nowakowska, Guzik, Gwizdoń, Hojnisz, Żuk
14 lutego12.05curling (M)
faza grupowa
14 lutego12.20saneczkarstwo (M)
dwójki finał Wojciech Chmielewski, Jakub Kowalewski
14 lutego13.10hokej (M)
Słowacja - Olimpijczycy z Rosji faza grupowa
14 lutego13.10hokej (M)
USA - Słowenia faza grupowa
15 lutego01.05curling (K)
faza grupowa
15 lutego02.00skeleton (M)
1. i 2. bieg
15 lutego02.30łyżwiarstwo figurowe
program dowolny, pary sportowe finał
15 lutego03.00narciarstow alpejskie (M)
supergigant finał Michał Kłusak
15 lutego04.10hokej (K)
USA - Kanada faza grupowa
15 lutego04.10hokej (M)
Finalndia - Niemcy faza grupowa
15 lutego05.30snowboard (M)
cross finał ew. Mateusz Ligocki
15 lutego06.05curling (M)
faza grupowa
15 lutego07.30biegi narciarskie (K)
10 km st. dowolnym finał ew. Kowalczyk, Jaśkowiec, Marcisz, Galewicz
15 lutego08.40hokej (K)
Olimpijki z Rosji - Finlandia faza grupowa
15 lutego08.40hokej (M)
Norwegia - Szwecja faza grupowa
15 lutego12.00narciarstwo dowolne (K)
skoki akrobatyczne kwalifikacje
15 lutego12.00biathlon (M)
bieg ind. finał ew. Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec
15 lutego12.00łyżwiarstwo szybkie (M)
10 000 m finał Adrian Wielgat
15 lutego12.05curling (K)
faza grupowa
15 lutego13.10hokej (M)
Czechy - Korea Płd. faza grupowa
15 lutego13.10hokej (M)
Szwajcaria - Kanada faza grupowa
15 lutego13.30saneczkarstwo
sztafety finał
16 lutego01.05curling (M)
faza grupowa
16 lutego01.30skeleton (M)
3. i 4. bieg
16 lutego02.00łyżwiarstwo figurowe (M)
program krótki
16 lutego02.00snowboard (K)
cross ew. Zuzanna Smykała
16 lutego07.00biegi narciarskie (M)
15 km, st. dowolnym Maciej Staręga, Dominik Bury, Kamil Bury
16 lutego04.10hokej (M)
USA - Słowacja faza grupowa
16 lutego06.05curling (K)
faza grupowa
16 lutego08.40hokej (M)
Olimpijczycy z Rosji - Słowenia faza grupowa
16 lutego12.00narciarstwo dowolne (K)
skoki akrobatyczne finał
16 lutego12.00łyżwiarstwo szybkie (K)
5000 m finał
16 lutego12.05curling (M)
faza grupowa
16 lutego12.20skeleton (K)
1. i 2. przejazd
16 lutego13.10hokej (M)
Finlandia - Norwegia faza grupowa
16 lutego13.10hokej (M)
Szwecja - Niemcy faza grupowa
16 lutego13.30skoki narciarskie (M)
skocznia duża kwalifikacje Stoch, Kot, Hula, Żyła,Kubacki
17 lutego01.05curling (K)
faza grupowa
17 lutego02.00łyżwiarstwo figurowe (M)
program dowolny
17 lutego03.00narciarstwo alpejskie (K)
supergigant
17 lutego04.10hokej (K)
baraż o półfinał
17 lutego04.10hokej (M)
Kanada - Czechy faza grupowa
17 lutego05.00narciarstwo dowolne (K)
slopestyle finał
17 lutego06.05curling (M)
faza grupowa
17 lutego08.40hokej (M)
Korea Płd. - Szwajcaria faza grupowa
17 lutego13.10hokej (M)
Olimpijczycy z Rosji - USA faza grupowa
17 lutego13.10hokej (M)
Słowenia - Słowacja faza grupowa
17 lutego10.30biegi narciarskie (K)
sztafeta 4x5 km Kowalczyk, Jaśkowiec, Marcisz, Galewicz
17 lutego12.05short track (K)
1500 m ew. Magdalena Warakomska
17 lutego12.00narciarstwo dowolne (M)
skoki akrobatyczne kwalifikacje
17 lutego12.15biathlon (K)
bieg masowy ew. Nowakowska, Guzik, Gwizdoń, Hojnisz, Żuk
17 lutego12.20skeleton (K)
3. i 4. przejazd
17 lutego13.30skoki narciarskie (M)
skocznia duża konkurs ind. ew. Stoch, Kubacki, Żyła, Hula, Kot
18 lutego01.05curling (M)
faza grupowa
18 lutego02.15narciarstwo alpejskie (M)
slalom gigant Michał Jasiczek
18 lutego04.10hokej (K)
o miejsca 5-8
18 lutego04.10hokej (M)
Niemcy - Norwegia faza grupowa
18 lutego05.15narciarstwo dowolne (M)
slopestyle finał
18 lutego06.05curling (K)
faza grupowa
18 lutego07.15biegi narciarskie (M)
sztafeta 4x5 km finał
18 lutego08.40hokej (K)
o miejsca 5-8
18 lutego12.00narciarstwo dowolne (M)
skoki akrobatyczne finał
18 lutego12.00łyżwiarstwo szybkie (M)
bieg drużynowy kwalifikacje
18 lutego12.00łyżwiarstwo szybkie (K)
500 m finał Natalia Czerwonka
18 lutego12.05bobsleje (M)
dwójki 1. i 2. przejazd Mateusz Luty, Krzysztof Tylkowski
18 lutego12.05curling (M)
faza grupowa
18 lutego12.15biathlon (M)
bieg masowy finał ew. Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec
18 lutego13.10hokej (M)
Szwecja - Finlandia faza grupowa
18 lutego13.10hokej (M)
Kanada - Korea Płd. faza grupowa
19 lutego01.05curling (K)
faza grupowa
19 lutego01.30snowboard (K)
big air kwalifikacje
19 lutego02.00narciarstwo dowolne (K)
halfpipe kobiet kwalifikacje
19 lutego02.00łyżwiarstwo figurowe
program krótki Natalia Kaliszek, Maksym Spodyriew
19 lutego06.05curling (M)
faza grupowa
19 lutego12.00łyżwiarstwo szybkie (K)
kwalifikacje ew. Bosiek, Bachleda-Curuś, Czerwonka, Katarzyna Woźniak, Złotkowska
19 lutego12.00łyżwiarstwo szybkie (M)
500 m Artur Waś, Piotr Michalski, Artur Nogal
19 lutego12.05curling (K)
faza grupowa
19 lutego12.15bobsleje (M)
dwójki 3. i 4. przejazd Mateusz Luty, Krzysztof Tylkowski
19 lutego13.30skoki narciarskie (M)
konkurs drużynowy Stoch, Kubacki, Hula, Żyła, Kot
20 lutego01.05curling (M)
faza grupowa
20 lutego02.00łyżwiarstwo figurowe
pary taneczne program dowolny Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew
20 lutego02.30narciarstwo dowolne (K)
halfpipe
20 lutego04.10hokej (K)
mecz o 7. miejsce
20 lutego04.10hokej (M)
baraż o ćwierćfinał
20 lutego05.00narciarstwo dowolne (M)
halfpipe kwalifikacje
20 lutego06.05curling (K)
faza grupowa
20 lutego08.40hokej (K)
mecz o 5. miejsce
20 lutego08.40hokej (M)
baraż o ćwierćfinał
20 lutego11.00kombinacja norweska (M)
skoki, skocznia duża ew. Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz
20 lutego11.00short track (K)
1000 m kwalifikacje Magdalena Warakomska
20 lutego11:00short track (M)
500 m kwalifikacje Bartosz Konopko
20 lutego11.00short track (K)
sztafeta finał
20 lutego12.05curling (M)
faza grupowa
20 lutego12.15biathlon
sztafeta mieszana reprezentacja Polski
20 lutego12.50bobsleje (M)
dwójki 1. i 2. przejazd
20 lutego13.10hokej (M)
baraże o ćwierćfinał
20 lutegokombinacja norweska (M)
bieg, 10 km ew. Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz
21 lutego01.05curling (K i M)
faza grupowa
21 lutego01.30snowboard (M)
big air kwalifikacje
21 lutego02.00łyżwiarstwo figurowe (M)
program krótki
21 lutego03.00narciarstwo alpejskie (K)
zjazd ew. Maryna Gąsienica-Daniel
21 lutego04.10hokej (M)
ćwierćfinał
21 lutego05.15narciarstwo (M)
skicross
21 lutego6.05curling (M)
faza grupowa
21 lutego8.05hokej (M)
ćwierćfinał
21 lutego8.05hokej (K)
mecz o brązowy medal
21 lutego11.00biegi narciarskie (K i M)
sprint drużynowy ew. Staręga i Bury; ew. Jaśkowiec i Marcisz
21 lutego12.00łyżwiarstwo szybkie (K i M)
wyścig drużynowy ew. Bosiek, Bachleda-Curuś, Czerwonka, Woźniak, Złotkowska
21 lutego12.05curling (K)
faza grupowa
21 lutego12.40bobsleje (K)
dwójki 3. i 4. przejazd
21 lutego13.10hokej (M)
ćwierćfinał
22 lutego01.05curling (K i M)
baraże
22 lutego02.15narciarstwo alpejskie (M)
slalom Michał Jasiczek
22 lutego03.30narciarstwo dowolne (M)
halfpipe
22 lutego04.00snowboard (K)
slalom gigant równoległy kwalifikacje Król, Sztokfisz, Biela
22 lutego04.00snowboard (M)
slalom gigant równoległy kwalifikacje Wojciech Marusarz
22 lutego05.10hokej (K)
finał
22 lutego08.30kombinacja norweska (M)
drużyny Cieślar, Kupczak, Słowiok, Marusarz
22 lutego11.00short track (K)
1000 m ew. Magdalena Warakomska
22 lutego11.00short track (M)
500 m ew. Bartosz Konopko
22 lutego11.00short track (M)
sztafeta
22 lutego12.05curling (M)
półfinały
22 lutego12.15biathlon (K)
sztafeta
23 lutego01.30snowboard (K)
big air finał
23 lutego02.00łyżwiarstwo figurowe (K)
program krótki
23 lutego03.00narciarstwo alpejskie (K)
kombinacja alpejska supergigant Maryna Gąsienica-Daniel
23 lutego05.15narciarstwo dowolne (K)
skicross finał Karolina Riemen-Żerebecka
23 lutego07.35curling (M)
mecz o 3. miejsce
23 lutego08.40hokej (M)
półfinał
23 lutego11.00łyżwiarstwo szybkie (M)
1000 m finał Niedźwiedzki, Kłosiński, Michalski
23 lutego12.05curling (K)
półfinały
23 lutego12.15biathlon (M)
sztafeta finał
23 lutego13.10hokej (M)
półfinał
24 lutego01.30bobsleje (M)
czwórki 1. i 2. przejazd Luty, Kossakowski, Miedzik, Zdebia
24 lutego02.00snowboard (M)
big air finał
24 lutego03.00narciarstwo alpejskie
drużynowe finał
24 lutego04.00snowboard (K i M)
slalom gigant równoległy finał ew. Król, Sztokfisz, Biela, Kwiatkowski
24 lutego06.00biegi narciarskie (M)
50 km, st. klas. finał
24 lutego07.35curling (M)
finał
24 lutego12.00łyżwiarstwo szybkie (K)
bieg masowy finał Magdalena Czyszczoń
24 lutego12.00łyżwiarstwo szybkie (M)
bieg masowy finał Konrad Niedźwiedzki
24 lutego12.05curling (K)
mecz o 3. miejsce
24 lutego13.10hokej (M)
mecz o 3. miejsce
25 lutego01.05curling (K)
finał
25 lutego01.30bobsleje (M)
czwórki 3. i 4. przejazd Luty, Kossakowski, Miedzik, Zdebiak
25 lutego05.10hokej (M)
finał
25 lutego07.15biegi narciarskie (K)
30 km, st. klas. Justyna Kowalczyk