tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS
8-02-2018
13.30
KWALIFIKACJE (s. duża)
Stoch, Kubacki, Hula, Kot
10-02-2018
08:15
BIEG 15 KM (K)
Kowalczyk, Jaśkowiec, Marcisz, Galewicz
10-02-2018
12:00
3000 M (K)
Bosiek, Bachleda-Curuś, Złotkowska
10-02-2018
12:15
SPRINT (K)
Nowakowska, Guzik, Gwizdoń, Hojnisz, Żuk
10-02-2018
13:35
KONKURS (skocznia normalna)
Stoch, Kubacki, Hula, Kot
11-02-2018
03:00
ZJAZD (M)
Michał Kłusak
11-02-2018
07:15
30 KM (M)
11-02-2018
12:15
SPRINT (M)
Guzik, Nędza-Kubiniec
12-02-2018
02:15
SLALOM GIGANT (K)
Gąsienica-Daniel
12-02-2018
11:10
BIEG POŚCIGOWY (K)
Nowakowska, Guzik, Gwizdoń, Hojnisz, Żuk
12-02-2018
13:30
1500 M (K)
Bachleda-Curuś, Czerwonka, Złotkowska
13-02-2018
07:00
SLALOM (M)
13-02-2018
09:30
ELIMINACJE, SPRINT (K)
Kowalczyk, Jaśkowiec, Marcisz, Galewicz
13-02-2018
09:30
ELIMINACJE, SPRINT (M)
Staręga
13-02-2018
12:00
1500 M (M)
Bródka, Niedźwiedzki, Szymański
13-02-2018
12:00
SPRINT (K)
ew. Kowalczyk, Jaśkowiec, Marcisz, Galewicz
13-02-2018
12:00
SPRINT (M)
ew. Staręga
14-02-2018
11:00
1000 M (K)
Natalia Czerwonka
14-02-2018
12:05
BIEG INDYWIDUALNY (K)
Nowakowska, Guzik, Gwizdoń, Hojnisz, Żuk)
15-02-2018
03:00
SUPERGIGANT (M)
Michał Kłusak
15-02-2018
05:30
CROSS (M)
ew. Mateusz Ligocki
15-02-2018
07:30
10 KM, ST. DOWOLNY (K)
Kowalczyk, Jaśkowiec, Marcisz, Galewicz
16-02-2018
13:30
KONKURS (s. duża)
Stoch, Kubacki, Żyła, Hula, Kot
17-02-2018
10.30
SZTAFETA 4X5 KM
Kowalczyk, Jaśkowiec, Marcisz, Galewicz
18-02-2018
02.15
SLALOM GIGANT (M)
Michał Jasiczek
18-02-2018
12.00
500 M (K)
Natalia Czerwonka
18-02-2018
12.15
BIEG MASOWY (M)
ew. Guzik, Nędza-Kubiniec
19-02-2018
12.00
500 M (M)
Waś, Michalski, Nogal
19-02-2018
12.15
3. i 4. PRZEJAZD (M)
Luty, Tylkowski
19-02-2018
13.30
K. DRUŻYNOWY (M)
Stoch, Kubacki, Hula, Żyła, Kot
20-02-2018
12.15
SZTAFETA MIESZANA
reprezentacja Polski
21-02-2018
03.00
ZJAZD (K)
ew. Gąsienica-Daniel
21-02-2018
11.00
SPRINT DRUŻ. (K i M)
ew. Jaśkowiec i Marcisz, ew. Staręga i Bury
21-02-2018
12.00
BIEG DRUŻ. (K)
ew. Bosiek, Bachleda-Curuś, Czerwonka, Woźniak, Złotkowska
22-02-2018
02:15
SLALOM (M)
Michał Jasiczek
22-02-2018
12:15
SZTAFETA (K)
Gwizdoń, Guzik, Nowakowska, Hojnisz, Żuk
23-02-2018
03.00
SUPERGIGANT (K)
Gąsienica-Daniel
23-02-2018
05.15
SKICROSS (K)
Karolina Riemen-Żerebecka
23-02-2018
06.30
SUPERGIGANT (K)
Gąsienica-Daniel
23-02-2018
11.00
1000 M (M)
Niedźwiedzki, Kłosiński, Michalski
24-02-2018
12.00
BIEG MASOWY (K)
Magdalena Czyszczoń
25-02-2018
01.30
3. i 4. PRZEJAZD (M)
Luty, Kossakowski, Miedzik, Zdebiak
25-02-2018
07.15
30 KM (K)
Justyna Kowalczyk
ZOBACZ TERMINARZ »