Dlaczego Kalisz jest gotów kandydować? "Po pierwsze - chcę wygrać"

Panie Kalisz, na Boga daj Pan już sobie spokój, przecież Pan jest tylko i wyłacznie złotoustym :) celebrytą, pieszczochem mediów i tak naprawdę jak ścisnąc te Pana medialne wypowiedzi to wychodzi z tego nic, wielkie nic po prostu bla bla bla. Pan nie ma Polakom nic do zaproponowania. Niechże Pan się w końcu wyleczy z polityki.
Ten
rozwiń
Dzieci przybywa ,więc trzeba się ustawić.
"Chcę wygrać"... i na tym właściwie się zamiary kończą.
"Chcę wygrać"... i na tym właściwie się zamiary kończą.
Panie KALISZ liczysz Pan na elektorat koscielny? WSTYD
Gdy Ryszard Kalisz sypie piaskiem w oczy
Gdy Ryszard Kalisz twierdzi, że; "Polityka jest jak nieuleczalna choroba. Nigdy się z niej wyleczyć nie można" zapomina, że jest na nią wspaniałe lekarstwo. Takim szokowym lekarstwem jest 2 procentowy wyniki wyborczy, który otrzymał razem z takimi politycznymi tuzami jak Janusz Palikot, i to
rozwiń
Refleksje moje n/t Ryszarda Kalisza: 1/ à propos PRAWDOMÓWNOŚCI: z więzieniami CIA w Polsce jest jak ze spowiedzią - kto by tam prawdę powiedział! 2/ à propos POWODZENIA U KOBIET: Nie ma brzydkich mężczyzn, tylko kasy czasem brak. Ryszard Kalisz jest piękny! :) 3/ à propos STARTU W WYBORACH ŻYRANDOLOWYCH: Jaki jest pierwszy z 3 warunków rozwiń
Bardzo zawiodłem się tym, co zobaczyłem. Te mistrzostwa świata rzeczywiście zespołowi Adama Nawałki nie wyszły - mówił w... czytaj dalej »
Demokracja liberalna, poczynając od lat 80. przestawała spełniać oczekiwania społeczeństw na Zachodzie i z czasem także u nas.... czytaj dalej »
Byłem bardzo zmartwiony tym, że ten protest tak długo trwał. Te żądania były całkowicie racjonalne - powiedział w "Piaskiem po... czytaj dalej »
Ten protest jest niebywałą szansą. Siedzę na wózku 36 lat i nie pamiętam takiego momentu, tak przełomowego, który mógłby... czytaj dalej »
Wizyta pierwszej damy była wpisana w jakiś sposób w kontekst polityczny, bo żeby rozwiązać tę sprawę, trzeba decyzji... czytaj dalej »