Gorące tematy

Brazylia
KONIEC MECZU
1 - 1
Szwajcaria
  • 20 min.

    Gol dla Brazylii (Coutinho)

  • 50 min.

    Gol dla Szwajcarii (Zuber)

Faza grupowa
Faza grupowa
Faza grupowa
Faza grupowa
Faza grupowa
Faza grupowa
Faza grupowa
Faza grupowa
Faza grupowa
Faza grupowa
Faza grupowa
Faza grupowa
Zobacz terminarz

tabela grupy A

mzwremporbr +br -pkt
1100503
1100103
1001010
1001050

mecze w grupie A

17:00
14.06. czwartek
Faza grupowa
Moskwa - Stadion ŁużnikiRelacja i skład
20:00
19.06. wtorek
Faza grupowa
Petersburg - Stadion Kriestowskij
Rosja
- : -
Egipt
17:00
20.06. środa
Faza grupowa
Rostów nad Donem - Rostow Arena
16:00
25.06. poniedziałek
Faza grupowa
Samara - Samara Arena
16:00
25.06. poniedziałek
Faza grupowa
Wołgograd - Wołgograd Arena

tabela grupy B

mzwremporbr +br -pkt
1100103
1010331
1010331
1001010

mecze w grupie B

14:00
20.06. środa
Faza grupowa
Moskwa - Stadion Łużniki
20:00
20.06. środa
Faza grupowa
Kazań - Kazań Arena
20:00
25.06. poniedziałek
Faza grupowa
Kaliningrad - Stadion Kaliningrad
20:00
25.06. poniedziałek
Faza grupowa
Sarańsk - Mordowia Arena

tabela grupy C

mzwremporbr +br -pkt
1100213
1100103
1001010
1001120

mecze w grupie C

12:00
16.06. sobota
Faza grupowa
Kazań - Kazań Arena
18:00
16.06. sobota
Faza grupowa
Sarańsk - Mordowia Arena
Peru
0 : 1
Dania
Relacja i skład
14:00
21.06. czwartek
Faza grupowa
Jekaterynburg - Stadion Centralny
17:00
21.06. czwartek
Faza grupowa
Samara - Samara Arena
16:00
26.06. wtorek
Faza grupowa
Moskwa - Stadion Łużniki
16:00
26.06. wtorek
Faza grupowa
Soczi - Stadion Olimpijski

tabela grupy D

mzwremporbr +br -pkt
1100203
1010111
1010111
1001020

mecze w grupie D

20:00
21.06. czwartek
Faza grupowa
Niżny Nowogród - Stadion Striełka
17:00
22.06. piątek
Faza grupowa
Wołgograd - Wołgograd Arena
20:00
26.06. wtorek
Faza grupowa
Rostów nad Donem - Rostow Arena
20:00
26.06. wtorek
Faza grupowa
Petersburg - Stadion Kriestowskij

tabela grupy E

mzwremporbr +br -pkt
1100103
1010111
1010111
1001010

mecze w grupie E

14:00
17.06. niedziela
Faza grupowa
Samara - Samara ArenaRelacja i skład
14:00
22.06. piątek
Faza grupowa
Petersburg - Stadion Kriestowskij
20:00
22.06. piątek
Faza grupowa
Kaliningrad - Stadion Kaliningrad
20:00
27.06. środa
Faza grupowa
Moskwa - Otkrytije Arena

tabela grupy F

mzwremporbr +br -pkt
1100103
0000000
0000000
1001010

mecze w grupie F

17:00
17.06. niedziela
Faza grupowa
Moskwa - Stadion ŁużnikiRelacja i skład
14:00
18.06. poniedziałek
Faza grupowa
Niżny Nowogród - Stadion Striełka
17:00
23.06. sobota
Faza grupowa
Rostów nad Donem - Rostow Arena
20:00
23.06. sobota
Faza grupowa
Soczi - Stadion Olimpijski
16:00
27.06. środa
Faza grupowa
Kazań - Kazań Arena
16:00
27.06. środa
Faza grupowa
Jekaterynburg - Stadion Centralny

tabela grupy G

mzwremporbr +br -pkt
0000000
0000000
0000000
0000000

mecze w grupie G

17:00
18.06. poniedziałek
Faza grupowa
Soczi - Stadion Olimpijski
20:00
18.06. poniedziałek
Faza grupowa
Wołgograd - Wołgograd Arena
14:00
23.06. sobota
Faza grupowa
Moskwa - Otkrytije Arena
14:00
24.06. niedziela
Faza grupowa
Niżny Nowogród - Stadion Striełka
20:00
28.06. czwartek
Faza grupowa
Sarańsk - Mordowia Arena
20:00
28.06. czwartek
Faza grupowa
Kaliningrad - Stadion Kaliningrad

tabela grupy H

mzwremporbr +br -pkt
0000000
0000000
0000000
0000000

mecze w grupie H

14:00
19.06. wtorek
Faza grupowa
Sarańsk - Mordowia Arena
17:00
19.06. wtorek
Faza grupowa
Moskwa - Otkrytije Arena
17:00
24.06. niedziela
Faza grupowa
Jekaterynburg - Stadion Centralny
20:00
24.06. niedziela
Faza grupowa
Kazań - Kazań Arena
16:00
28.06. czwartek
Faza grupowa
Wołgograd - Wołgograd Arena
16:00
28.06. czwartek
Faza grupowa
Samara - Samara Arena

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

PozycjaZawodnikKrajGole
1.Cristiano Ronaldo

3
2.Denis Czeryszew

2
2.Diego Costa

2
4.Kun Aguero

1
4.Yussuf Poulsen

1
4.Alfred Finnbogason

1
4.Artjom Dziuba

1
4.
Jurij Gazinski

1
4.
Aleksandr Gołowin

1
4.
Jose Gimenez

1
4.Nacho

1
4.Mile Jedinak

1
4.Antoine Griezmann

1
4.Paul Pogba

1
4.Luka Modrić
1
4.Aleksandar Kolarov
1
4.Hirving Lozano
1
4.Philippe Coutinho
1
4.Steven Zuber
1

Grupa A

MZRPPKT
1.
Rosja
11003
2.
Urugwaj
11003
3.
Egipt
10010
4.
Arabia S.
10010

Grupa B

MZRPPKT
1.
Iran
11003
2.
Hiszpania
10101
3.
Portugalia
10101
4.
Maroko
10010

Grupa C

MZRPPKT
1.
Francja
11003
2.
Dania
11003
3.
Peru
10010
4.
Australia
10010

Grupa D

MZRPPKT
1.
Chorwacja
11003
2.
Argentyna
10101
3.
Islandia
10101
4.
Nigeria
10010

Grupa E

MZRPPKT
1.
Serbia
11003
2.
Brazylia
10101
3.
Szwajcaria
10101
4.
Kostaryka
10010

Grupa F

MZRPPKT
1.
Meksyk
11003
2.
Szwecja
00000
3.
Korea Płd.
00000
4.
Niemcy
10010

Grupa G

MZRPPKT
1.
Belgia
-----
2.
Panama
-----
3.
Tunezja
-----
4.
Anglia
-----

Grupa H

MZRPPKT
1.
Polska
-----
2.
Kolumbia
-----
3.
Japonia
-----
4.
Senegal
-----

Wideomundial»

As Strefy Kibica - RANKING

MIEJSCEGOŚĆWYNIKZOBACZ WYSTĘP
1.Wojciech Zawioła6zobacz
1.Tadeusz Cymański6zobacz
2.Katarzyna Werner5zobacz
3.Tomasz Latos4zobacz
3.Andrzej Person4zobacz
5.Janusz Panasewicz3zobacz
5.Jerzy Wenderlich3zobacz
7.Roman Kosecki2zobacz
7.Zdzisław Kręcina2zobacz
7.Ryszard Kalisz2zobacz
7.Tomasz Zimoch2zobacz
11.Krzysztof Gawkowski1zobacz
11.Janusz Zemke1zobacz
11.Monika Olejnik1zobacz
11.Adam Bielan1zobacz
11.Cezary Tomczyk1zobacz
11.Zbigniew Girzyński1zobacz
11.Łukasz Rzepecki1zobacz
18.Krystyna Janda0zobacz
18.Andrzej Saramonowicz0zobacz
18.Ryszard Sznepf0zobacz
18.Aleksander Kwaśniewski0zobacz
18.Jacek Sasin0zobacz
18.Agata Passent0zobacz
18.Marta Kuligowska0zobacz
18.Olga Olesek0zobacz
18.Konrad Piasecki0zobacz
18.Paweł Mucha0zobacz
18.Hirek Wrona0zobacz
18.Eugeniusz Kłopotek0zobacz

Sonda

zamknij

Czy Polska wyjdzie z grupy mistrzostw świata?

Czy Polska wyjdzie z grupy mistrzostw świata?

Dziękujemy za oddany głos!

Sonda

zamknij

Czy Polska wyjdzie z grupy mistrzostw świata?

Czy Polska wyjdzie z grupy mistrzostw świata?

Wyniki głosowania

73%
Tak
73%
27%
Nie
27%

Oddanych głosów: 39113