tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Macierewicz

Nie wiem nic o żadnych nieprawidłowościach w Polskiej Grupie Zbrojeniowej i nie sądzę, żeby jakiekolwiek mogły mieć miejsce – stwierdził w czwartek były szef Ministerstwa Obrony Narodowej Antoni Macierewicz. W środę posłowie Platformy Obywatelskiej poinformowali, że według ich informacji w MON trwa audyt dotyczący okresu, kiedy resortem kierował Macierewicz.
czytaj dalej »
Efektów pracy podkomisji smoleńskiej, której przewodzi Antoni Macierewicz, wciąż nie widać. Były minister obrony narodowej nie traci jednak wiary w swoich ekspertów. Chwilami można odnieść wrażenie, że nie stracił także stanowiska w rządzie. Reportaż Piotra Świerczka, reportera "Czarno na białym".
czytaj dalej »
Jeszcze w ostatnich dniach grudnia minionego roku MON zapewniało, że w styczniu zostanie wybrana zagraniczna firma, która zbuduje trzy nowe okręty podwodne dla Polski w ramach programu Orka. Potem zmienił się minister obrony, narracja też. Teraz ministerstwo ujawnia, że będzie się jeszcze zastanawiać, czy w ogóle ma pieniądze na nowe okręty.
czytaj dalej »