tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Wielkie emocje i poważne wątpliwości. Podróż na Teneryfę w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

zobacz więcej wideo »
Wielkie emocje i poważne wątpliwości. Podróż na Teneryfę w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"
Video: TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia". Podróż poślubna na Teneryfę

Po ślubach przyszedł czas na podróże poślubne. Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" w szóstym odcinku polecieli na Teneryfę. Przed nimi czas tylko we dwoje. Pary miały okazję bliżej się poznać. Czy skupią się na budowaniu relacji, aby jak najwięcej dowiedzieć się o drugiej osobie?

W poprzednim odcinku odbył się mało udany ślub Pauliny i Krzysztofa. Jednak eksperci programu zgodnie twierdzą, że ta para ma szanse na szczęśliwy związek.

ZOBACZ CAŁY ODCINEK "ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA" NA PLAYER.PL

W szóstym odcinku widzowie mogli zobaczyć wesele pary. Paulinę już od pierwszego tańca denerwował mąż. Najpierw wybrany przez Krzysztofa repertuar, później prezent, który dla niej przygotował. W konsekwencji noc poślubną para spędziła oddzielnie.

Oglądaj
W szóstym odcinku odbyło się wesele Pauliny i Krzysztofa
Wideo: TVN W szóstym odcinku odbyło się wesele Pauliny i Krzysztofa

Pozostałe dwie pary "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - Ania i Grzegorz oraz Agnieszka i Marcin - wydawały się zadowolone z doboru partnerów i sprawiały wrażenie szczęśliwych.

Podróże poślubne i pierwsze wątpliwości

Po ślubach wszystkie trzy pary wybrały się na Teneryfę.

Paulina i Krzysztof podczas podróży - mimo trudnego początku - starali się normalnie ze sobą rozmawiać, Paulina unikała jednak tematów dotyczących wspólnych planów. Mimo wspólnego wyjazdu para kolejną noc znów spędziła osobno. Paulina opuściła hotel.

Z kolei Ania i Grzegorz podczas miesiąca miodowego wynajęli kabriolet. Chcieli jechać do Santa Cruz. Na ich drodze pojawił się jednak problem. Zgubili się i dotarli do innego miejsca.

Grzegorz z okazji Dnia Kobiet zrobił Ani prezent. Razem będą lecieli spadochronem za motorówką.

Sielankę trwającą od momentu poznania zakłóciły słowa Grzegorza, który wyznał, że jeszcze nie poczuł "iskry". Mimo to mężczyzna poważnie myśli o przyszłości i chce zrobić wszystko, żeby dać szansę małżeństwu.

Unikają kamer, szykują się do rozstania?

Trzecia para - Agnieszka i Marcin - nie jest w stanie zaakceptować obecności kamer. Małżeństwo nie jest skłonne do rozmowy na temat swojego związku za ich pośrednictwem.

Twórcy programu postanowili dać parze nieco więcej prywatności, aby popołudnie na Teneryfie spędzili na bliższym poznaniu się. W następnym odcinku dowiemy się, czy to unikanie kamer przez Marcina i Agnieszkę to wstęp do ich rozstania.

Oglądaj
Agnieszka i Marcin nie są w stanie zaakceptować obecności kamer
Wideo: TVN Agnieszka i Marcin nie są w stanie zaakceptować obecności kamer

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to budzący na całym świecie skrajne emocje miłosny eksperyment. Jego bohaterami są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, niemniej ciągle marzą o wielkiej miłości. W jej znalezieniu pomogą specjaliści: profesor Bogusław Pawłowski, kierownik Katedry Biologii Człowieka Uniwersytetu Wrocławskiego, od lat badający preferencje w doborze partnerów, seksuolog Monika Staruch oraz doktor psychologii Piotr Mosak.

Testy psychologiczne, wielogodzinne rozmowy, analiza zapachu i wymiarów - to według ekspertów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" naukowe wytyczne do znalezienia idealnego partnera.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje