tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Polka zatańczyła podczas ceremonii otwarcia mistrzostw świata w Rosji

Polka zatańczyła podczas ceremonii otwarcia mistrzostw świata w Rosji
Foto: instagram.com/kamilkakam/ Polka zatańczyła w zespole Robbiego Williamsa (Na zdjęciu pierwsza z lewej)

Polka zatańczyła podczas ceremonii otwarcia mistrzostw świata w piłce możnej w Moskwie w zespole Robbiego Williamsa. To kolejny sukces 28-letniej Kamili Zalewskiej. Wcześniej wystąpiła już w teledysku promującym album Brytyjczyka.

Ceremonię na moskiewskich Łużnikach rozpoczął koncert Robbiego Williamsa. W obecności 81 tysięcy kibiców Brytyjczyk na początek zaśpiewał "Let Me Entertain You".

W zespole Robbiego Williamsa zatańczyła Polka Kamila Zalewska.

Polka w teledysku Williamsa

W 2016 roku Zalewska wystąpiła w klipie promującym album Robbie'ego Williamsa. Teledysk w kilka dni zobaczyło ponad dziewięć milionów internautów.

Kamila Zalewska pochodzi ze Słupska. Prywatnie jest siostrą reporterki "Faktów" TVN Arlety Zalewskiej.

Pierwsze taneczne kroki stawiała w zespole cheerleaderek, prowadzonym przez rodziców. Obecnie mieszka w Londynie. - Robbie Williams na planie robił niesamowite wrażenie, zachowywał się bardzo profesjonalnie. Jest niesamowitym człowiekiem - opisywała swoje wrażenia z pracy przy teledysku.

Muzyka na mistrzostwach

W czasie około półgodzinnej ceremonii otwarcia, poprzedzającej inauguracyjny mecz mundialu Rosja - Arabia Saudyjska, dominowała muzyka. Zaczęło się od krótkiego fragmentu koncertu fortepianowego Czajkowskiego, a po chwili na scenie pojawił się Williams, który był gwiazdą czwartkowej ceremonii.

Obok 44-latka wystąpiła także rosyjska śpiewaczka operowa pochodzenia tatarskiego, Aida Garifullina, która stała się sławna głównie dzięki rolom w słynnym Teatrze Maryjskim w St. Petersburgu. Po niej Williams wykonał kolejny hit - "Feel". Wkrótce potem oboje zaśpiewali przebój "Angels".

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Pozostałe informacje