tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Ostatni casting za nami. Znamy wszystkich półfinalistów "Mam Talent!"

zobacz więcej wideo »
Ostatni casting za nami. Znamy wszystkich półfinalistów "Mam Talent!"
  • Daria Stańczyk-PeresypkinaDaria Stańczyk-Peresypkina
  • Półfinaliści programu "Mam Talent!"Półfinaliści programu "Mam Talent!"
Video: TVN Wybrano półfinalistów, którzy w odcinkach na żywo będą udowadniać swój talent

Poznaliśmy 40 półfinalistów "Mam Talent!", którzy zawalczą o głosy widzów w odcinkach na żywo. Castingi do dziesiątej edycji programu zakończyły się przesłuchaniami w Warszawie. A tam emocji i znakomitych występów nie brakowało.

Zobacz cały odcinek "Mam talent!" na Player.pl

Dumna ze swojego występu może być Daria Stańczyk-Peresypkina. Pochodząca z Kirgistanu 30-latka zachwyciła jury pokazem pole dance, czyli tak zwanym tańcem na rurze. - Podobało mi się wszystko, jesteś piękną dziewczyną i wykonujesz coś bardzo ryzykownego, a jest w tobie dużo ciepła i to też mnie ujęło. Występ profesjonalny - oceniła Agnieszka Chylińska.

Owację na stojąco od publiczności zebrali za swój występ taneczny Lena i Mateusz (Top Toys Duo).

- Naprawdę dobry występ. Jestem przede wszystkim pod wrażeniem tego, jak dużo już umiecie. Potraficie zrobić rzeczy ogromnie trudne i uważam, że takiego występu w "Mam Talent!" jeszcze nie było - mówił Agustin Egurrola. - Czasami nawet Chylińskiej zatyka gębę, nie mam nic do powiedzenia, naprawdę. Brawo! - wtórowała mu Agnieszka Chylińska.

Oglądaj
Top Toys Duo
Wideo: TVN Top Toys Duo

Publiczność "porwał" także występ grupy tanecznej Sztrymy Gang z Łodzi. - Podoba mi się dystans, to, że macie ten luzik - podkreślała Chylińska. - To, że wstała publika, oznacza, że jest elektryka - dodała Małgorzata Foremniak.

Oglądaj
Sztrymy Gang
Wideo: TVN Sztrymy Gang
Magiczne sztuczki z wykorzystaniem kostki Rubika zaprezentował Michael Allen. - Zaczarowałeś mnie głosem, swoją iluzją. Jesteś intrygujący jak sama kostka - mówiła wyraźnie zachwycona Małgorzata Foremniak. Zdaniem Agustina Egurroli, "to było magiczne". - Nie jestem w stanie wytłumaczyć jak to zrobiłeś i nie chcę. Chcę zostać w poczuciu, że mam przed sobą prawdziwego magika - dodał.

Oglądaj
Michael Allen
Wideo: TVN Michael Allen

Trzy razy "tak" otrzymał za swój występ również Gautam Ramachandra Marathe, który wykonał tradycyjny taniec indyjski. - Było widać bardzo dobre przygotowanie twojego ciała. Ten charakterystyczny taniec indyjski był naprawdę bardzo wysokim poziomie - podkreślał Egurrola.

Oglądaj
Gautam Ramachandra Marathe
Wideo: TVN Gautam Ramachandra Marathe

Marzenia w "Mam Talent!" spełniła również Katarzyna Golecka. Po zakończonym występie otrzymała od publiczności owację na stojąco. Nie kryła wzruszenia. Ciepłe słowa popłynęły także od jurorów. - Kasiu, masz niezwykle dojrzały głos. Jak zamknęłam oczy, nie przypuszczałabym, że śpiewa 18-latka. Jesteś osobowością - oceniła Foremniak.

Oglądaj
Katarzyna Golecka
Wideo: TVN Katarzyna Golecka

Damską część jury zachwycił także występ z hula-hop w wykonaniu Jakuba Przeradzkiego. - To, co mnie zafascynowało, to twój wyraz twarzy - komentowała Agnieszka Chylińska. Umiejętności, mimo początkowego sprzeciwu, docenił także Agustin Egurrola.

Oglądaj
Jakub Przeradzki
Wideo: TVN Jakub Przeradzki

Swoją barwą głosu - zarówno publiczność, jak i jurorów - wprost oczarował 15-letni Damian Lis. - Niezwykle się wzruszyłam twoją wrażliwością, delikatności, subtelnością. To jest właśnie przykład tego, jak nie trzeba siły, żeby poruszyć ludzkie serca - wskazywała Foremniak.

- Słyszę niesamowity głos, wykorzystaj ten talent (...) Masz wszystko, żeby być wielki - dodał Egurrola. Chylińska, jak podkreśliła, czeka już na autorskie piosenki Damiana.

Oglądaj
Damian Lis
Wideo: TVN Damian Lis

W odcinkach na żywo na pewno zobaczymy też The Storywalkerz, którzy w swoim występie połączyli teatr z nowymi technologiami. Ich opowieść sceniczna na tyle zachwyciła Szymona Hołownię, że sam nacisnął złoty przycisk i przeniósł grupę do półfinału.

Oglądaj
The Storywalkerz
Wideo: TVN The Storywalkerz

W drugiej części programu wybrano półfinalistów, którzy w odcinkach na żywo będą udowadniać swój talent. Było to nie lada wyzwanie. Jurorzy musieli wybrać 40 uczestników spośród 167.

W półfinale znaleźli się:

Bracia Kłeczek, Milena Le Minh, The Storywalkerz, Lukas Gogol, Julia Kucemba, Luzik 1, Shao, Michał Szałucho, Ania Bębenek, Studio Tańca UDS, Krystian Minda, Mega Dance, Maciej Pęda, Oleksandr Bozhyk, Refat Abdullayev, Blueberry Hill Trio, TV Project, Paweł Pomazan, Storo, Piotr Denisiuk, Daisy, Marina Laikina, Katarzyna Golecka, Łukasz Chwieduk, Roman Słomka, Sinful Betty's Band, Ścibor Szpak, Freak Show, Paweł Zaremba, Kraków Street Band, Beata Kosowska, "Magnus" Kamil Skicki, Magda Przychodzka, Daria Stańczyk-Peresypkina, Łukasz Świrk, What Is Your Name, Magdalena Andres, Ilija Zinevich, Igor Chipovsky, Nadia Karolina Załęcka, Inna Biliaieva.

Oglądaj
Półfinaliści programu "Mam Talent!"
Wideo: TVN Półfinaliści programu "Mam Talent!"

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje