tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Liam Gallagher wybaczył bratu. "Zróbmy stare, dobre Oasis"

zobacz więcej wideo »
Liam Gallagher wybaczył bratu. 
"Zróbmy stare, dobre Oasis"
  • Czy będzie powrót Oasis?Czy będzie powrót Oasis?
  • Nazwa audycji wywołała burzę. Farage na celowniku słynnego rockowego zespołuNazwa audycji wywołała burzę. Farage na celowniku słynnego...
  • Takich pieniędzy możemy pozazdrościć. Gigantyczny majątek członków The Rolling StonesTakich pieniędzy możemy pozazdrościć. Gigantyczny majątek...
Foto: GettyImages | Video: Shutterstock / tvn24 Zespół Oasis braci Gallagherów należał do najpopularniejszych kapel lat 90-tych

Po latach kłótni i waśni Liam Gallagher wykonał gest pojednania pod adresem swego brata, Noela. - Wybaczam ci - napisał na Twitterze i dodał: - Zróbmy stare, dobre Oasis.

- Ziemia do Noela. Wiem, że grasz koncerty, na których ludzie nie mogą pić alkoholu i to najdziwniejsza rzecz, którą zrobiłeś, ale wybaczam ci. Zróbmy stare, dobre Oasis, jak kiedyś (...) - napisał na Twitterze Liam Gallagher, jeden z braci założycieli angielskiego zespołu.

Odniósł się do czwartkowego koncertu Noela Gallagher z jego zespołem High Flying Birds w szkockim Edynburgu.

Burzliwe relacje

Zespół Oasis powstał w 1991 roku i należał do najpopularniejszych kapel lat 90-tych.

W 2009 roku Noel Gallagher oświadczył, że opuszcza zespół. Powiedział, że nie może już dłużej pracować ze swoim bratem Liamem, wokalistą grupy. Bracia kłócili się oraz oczerniali w mediach przez wiele lat. W 2011 roku spotkali się w sądzie.

Liam Gallagher znany jest z burzliwego stylu życia, skłonności do alkoholu oraz agresji.

Nadzieje fanów

Pomysł reaktywacji twórców hitu "Wonderwall" wywołał falę emocji wśród fanów. Internauci sceptycznie podchodzą do ewentualnego powrotu braci Gallagher.

"Nie sądzę, by doszło do ponownego zjednoczenia, ale gdyby tak było, powalczyłbym o bilet na ich koncert" - napisał jeden z internautów.

"Większa szansa, że Jezus zmartwychwstanie, niż że Oasis się reaktywuje" - napisał jeden z komentujących.

"Nic takiego się nie stanie, ale wyobraźcie sobie ten powrót" - zaproponował kolejny internauta.

"Mam nadzieję, że nie dojdzie do pojednania. Bracia Gallagher nie będą ze sobą szczęśliwi (...)" - zaznaczył jeden z użytkowników Twittera.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Pozostałe informacje