tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Druga Pozytywka "Dzień Dobry" TVN przyznana. Laureatem Krystian Pydych

zobacz więcej wideo »
Druga Pozytywka "Dzień Dobry" TVN przyznana. Laureatem Krystian Pydych
  • Krystian Pydych laureatem Pozytywki "Dzień Dobry Krystian Pydych laureatem Pozytywki "Dzień Dobry
  • Aleksander Doba pierwszym laureatem Pozytywki "Dzień Dobry" TVNAleksander Doba pierwszym laureatem Pozytywki "Dzień Dobry" TVN
Foto: Dzień Dobry TVN | Video: "Dzień Dobry" TVN Drugim laureatem Pozytywki został Krystian Pydych

Drugim laureatem Pozytywek "Dzień Dobry" TVN został Krystian Pydych - sportowiec z ogromnym duchem walki, który w wypadku w 2016 r. stracił braci, kolegów z drużyny, dotychczasowe życie i szansę na dużą karierę. Po długiej śpiączce i ciężkiej rehabilitacji stanął na nogi i pomaga innym osobom będącym w potrzebie.

- Czuję się pozytywnie. Dla mnie mega wyróżnienie, mega sprawa. Fajna akcja z tą Pozytywką - powiedział po otrzymaniu nagrody Krystian Pydych. Wyróżnienie wręczono mu w środę w programie "Dzień Dobry" TVN.

Przeżył tragedię. Teraz sam pomaga innym

W marcu 2016 roku Krystian Pydych wraz z kolegami z drużyny jechali na mecz. Niestety w czasie drogi ich bus zderzył się czołowo z ciężarówką. Nie wszyscy przeżyli wypadek. Wśród ocalałych był Krystian, a ofiarami m.in. jego bracia.

Po długiej śpiączce Krystian stanął na nogi, dzięki ciężkiej rehabilitacji i pomocy najbliższych. Teraz sam pomaga innym. Pracuje w macierzystym klubie, gdzie zorganizował memoriał "Pięciu chłopaków ze Stali", który poświęcił pamięci zmarłych braci i kolegów z drużyny.

- Chodzę z uśmiechem na twarzy i staram się przekazywać ludziom jak najwięcej pozytywnej energii. Chcę pokazać ludziom, że niektóre problemy - jak niektórzy ludzie mówią "ale problem, ale pogoda" - to nie problem. Po tym co przeżyłem - powiedział laureat.

 

Źródło: Dzień Dobry TVN Krystian Pydych został laureatem drugiej Pozytywki

Pozytywna nagroda dla pozytywnych ludzi

Pozytywka "Dzień Dobry" TVN została przyznana po raz drugi. Redakcja będzie raz w miesiącu wyróżniać nią osoby, które swoją energią, pasją i optymizmem dzielą się z innymi, wywołując uśmiech na twarzy. Pierwszą nagrodę otrzymał w październiku podróżnik Aleksander Doba z Polic, który trzykrotnie kajakiem przepłynął samotnie Atlantyk.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje