tvnpix
śledź nas na:
 • Google Plus
 • Instagram
 • RSS

Kolejna kłótnia i wyprowadzka od żony. Dziewiąty odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

zobacz więcej wideo »
Kolejna kłótnia i wyprowadzka od żony. Dziewiąty odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
 • Bez wiedzy żony włączył kamerę. Krzysztof spakował się i wyjechał do rodzinnego domuBez wiedzy żony włączył kamerę. Krzysztof spakował się i...
 • Ania i Krzysztof przyjechali do KrakowaAnia i Krzysztof przyjechali do Krakowa
 • Agnieszka i Marcin wybrali związek na odległość, para spędziła weekend w domu AgnieszkiAgnieszka i Marcin wybrali związek na odległość, para spędziła...
Foto: TVN | Video: TVN Dziewiąty odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Ania i Grzegorz zdecydowali się walczyć o małżeństwo. Paulina poznała rodzinę męża, jednak sielanka nie trwała długo. Po kłótni, Krzysztof wyprowadził się od Pauliny. Z kolei Agnieszka i Marcin wybrali związek na odległość. Jak im to wyszło? Zobacz dziewiąty odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Ania i Grzegorz zdecydowali się walczyć o małżeństwo. Po wizycie w Siedlcach para przyjechała do Krakowa.

ZOBACZ CAŁY ODCINEK "ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA" NA PLAYER.PL

Mimo planów wynajęcia tam mieszkania, zdecydowali się zamieszkać u rodziców Ani na jakiś czas. Rodzice Ani bardzo wspierają zarówno Grzegorza, jak i Anię. Po ich przyjeździe do Krakowa zostawiają im wolne mieszkanie, a sami wyjeżdżają na kilka dni. Grzegorz daje żonie dużo ciepła i bardzo się angażuje.

Oglądaj
Ania i Krzysztof przyjechali do Krakowa
Wideo: TVN Ania i Krzysztof przyjechali do Krakowa

Związek na odległość Agnieszki i Marcina

Agnieszka i Marcin wybrali związek na odległość. Mimo to, dziewiąty odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał, że para coraz bliżej się poznaje. Marcin stara się rozmawiać z Agnieszką o wspólnym mieszkaniu, jednak Agnieszka nie jest jeszcze na to gotowa.

Para spędza weekend w domu Agnieszki. Po udanej randce Marcin stwierdza, że chyba będzie częściej odwiedzał Agnieszkę albo w ogóle nie będzie wyjeżdżał.

W powodzenie ich małżeństwa wierzy psycholog Piotr Mosak. Jego zdaniem para ma podobny styl funkcjonowania.

Oglądaj
Agnieszka i Marcin wybrali związek na odległość, para spędziła weekend w domu Agnieszki
Wideo: TVN Agnieszka i Marcin wybrali związek na odległość, para spędziła weekend w domu Agnieszki

Krzysztof wyjechał od żony

Paulina i Krzysztof to para, która przeszła już przez etap docierania się. W dziewiątym odcinku pojechali poznać rodzinę Krzysztofa.

Młodą żonę czekała niespodzianka, którą wraz z najbliższymi przygotował dla niej mąż. W Koluszkach wyprawiona zostanie huczna impreza specjalnie dla Pauliny, by uroczyście przyjąć ją do rodziny. Jednak Paulina czuje się bardzo skrępowana.

Małżeństwo wróciło do Warszawy, gdzie mieszka Paulina. Kobieta ustaliła, że będą u niej przez tydzień. Nie przygotowała nawet miejsca na rzeczy męża, który musiał trzymać swoje ubrania w walizce. Okazało się jednak, że trwało to bardzo krótko.

Krzysztof podczas pobytu w Warszawie starał się o względy Pauliny. Posprzątał, przygotował obiad i zrobił zakupy. Po jej powrocie przywitał ją bukietem kwiatów. Żona nie spodobało się, że Krzysztof poprzestawiał jej rzeczy.

Mąż był zdziwiony, że po tych staraniach nie usłyszał żadnego dobrego słowa, tylko pretensje. Krzysztof bez wiedzy Pauliny włączył kamerę, co ją bardzo zdenerwowało. Para zaczęła się kłócić. Krzysztof spakował się i wyjechał do rodzinnego domu, Paulina go nawet nie zatrzymywała.

To był trzeci raz, kiedy Krzysztof wyprowadził Paulinę z równowagi.

Oglądaj
Bez wiedzy żony włączył kamerę. Krzysztof spakował się i wyjechał do rodzinnego domu
Wideo: TVN Bez wiedzy żony włączył kamerę. Krzysztof spakował się i wyjechał do rodzinnego domu

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to budzący na całym świecie skrajne emocje miłosny eksperyment. Jego bohaterami są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, niemniej ciągle marzą o wielkiej miłości. W jej znalezieniu pomogą specjaliści: profesor Bogusław Pawłowski, kierownik Katedry Biologii Człowieka Uniwersytetu Wrocławskiego, od lat badający preferencje w doborze partnerów, seksuolog Monika Staruch oraz doktor psychologii Piotr Mosak.

Testy psychologiczne, wielogodzinne rozmowy, analiza zapachu i wymiarów - to według ekspertów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" naukowe wytyczne do znalezienia idealnego partnera.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Skopiowano do schowka

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje