tvnpix
śledź nas na:
 • Google Plus
 • Instagram
 • RSS

Piosenkarze górą w drugim półfinale "Mam talent!". Niesamowite wykonanie "Snu o Victorii"

Piosenkarze górą w drugim półfinale "Mam talent!". Niesamowite wykonanie "Snu o Victorii"
Foto: TVN | Video: TVN Kamil Czeszel i Natalia Capelik-Muianga awansowali do finału

Drugi półfinał programu "Mam talent!" za nami. Głosami widzów w finale po porywającym wykonaniu "Snu o Victorii" z repertuaru zespołu Dżem pojawi się Kamil Czeszel. Jurorzy zdecydowali, że znajdzie się w nim również Natalia Capelik-Muianga.

ZOBACZ CAŁY ODCINEK PROGRAMU NA PLAYER.PL

W pierwszym półfinale awans wywalczyły Anne Marie Kot oraz Liliana Iżyk.

Tym razem o uznanie widzów walczyli zespół Top 10 Yankees, muzycy z Szalom Chełm, Karolina Gajewska, Natalia Capelik-Muianga, Teatr Maskarnia, Krzysztof Nowakowski, Dawid Wójcik, Kamil Czeszel.

Jako pierwsze na scenie pojawiły się w srebrnych strojach dziewczyny z zespołu Top 10 Yankees. - Widzę ogromną pracę jaka została wykonana na treningach. Było bardzo synchronicznie. Najbardziej w tym występie podobała mi się wasza osobowość. Pokazujecie, że taniec jest waszym życiem - zachwalał Agustin Egurrola.

Oglądaj
Występ Top 10 Yankees
Wideo: TVN Występ Top 10 Yankees

Po nich na scenie pojawił się zespół Szalom Chełm wykonujący muzykę żydowską. Występ nie spodobał się jurorom. Egurrola przyznał, że spodziewał się czegoś bardziej spektakularnego. Foremniak stwierdziła, że w występie zabrakło tego co prezentowali na castingu - „elektryczności”.

Oglądaj
Szalom Chełm
Wideo: TVN Szalom Chełm

Jako trzecia prezentowała się Karolina Gajewska. Akrobatyczny występ dziewczyny zachwycił Małgorzatę Foremniak. - Absolutnie profesjonalnie przygotowane show - oceniła. - Na takie występy czekam. Uwielbiam twoją pracowitość i talent, ale przede wszystkim twoją skromność - dodawała Chylińska.

Oglądaj
Występ Karoliny Gajewskiej
Wideo: TVN Występ Karoliny Gajewskiej

Kolejny na scenie pojawił się Kamil Czeszel, który zaśpiewał piosenkę zespołu Dżem „Sen o Victorii”. Agnieszka Chylińska nie mogła wyjść z podziwu.

Piąty występ to Teatr Maskarnia i „Etiuda o czerwonym pająku”. - Uwielbiam młodych ludzi, którzy mają pasję, którzy są tak kreatywni - ocenił występ Egurrola.

Oglądaj
Teatr Maskarnia
Wideo: TVN Teatr Maskarnia

Kolejny występ to Krzysztof Nowakowski, który gra na perkusji bez pałek perkusyjnych. Egurrola stwierdził, że był to najlepszy występ wieczoru.

Oglądaj
Krzysztof Nowakowski
Wideo: TVN Krzysztof Nowakowski

Przedostatni wystąpił Dawid Wójcik. Foremniak oceniła, że w jego tańcu brakowało siły przekazu. Chylińska broniła jego występu, podkreślając, że Wójcik ma swój własny styl.

Oglądaj
Dawid Wójcik
Wideo: TVN Dawid Wójcik

Natalia Capelik-Muianga prezentowała się jako ostatnia.  Marcin Prokop powiedział, że dziewczyna „śpiewa z lekkością surfera unoszącego się na grzbiecie fal”. - Natalia, nie wyobrażam sobie finału bez ciebie - krzyczał Egurrola.

Oglądaj
Natalia Capelik-Muianga
Wideo: TVN Natalia Capelik-Muianga

Program wygrał Kamil Czeszel. Kolejne miejsce zajęły Natalia Capelik-Muianga i Karolina Gajewska. Głosami jurorów w finale znajdzie się Capelik-Muianga.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
lsd
lsd

I co z tego, że mają głos i dobrze wyśpiewują cudze przeboje. Żeby się wypromować trzeba mieć swój przebój, a głos to sprawa drugorzędna. Jest to biznes i żeby zarobić trzeba zainwestować duuuże pieniądze. Mam talent to dopiero pierwszy próg do zaistnienia.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   1
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje