tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Uciekał przed policją, dachował. Był pijany

Uciekał przed policją, dachował. Był pijany
Foto: Podkarpacka policja | Video: Podkarpacka Komenda Policji Ucieczka zakończyła się w rowie (wideo bez dźwięku)

20-latek z powiatu przeworskiego najpierw nie zatrzymał się przed znakiem "stop", a następnie - kiedy obserwujący zdarzenie patrol policji próbował zatrzymać go do kontroli - zaczął uciekać. W końcu stracił panowanie nad samochodem i dachował.

Kierowca fiata bravo został zauważony w podkarpackiej miejscowości Wylewa. - Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie zastosował się do znaku "stop", nie miał również zapiętych pasów bezpieczeństwa – wylicza przewinienia 20-latka rzeczniczka prasowa przeworskiej policji Renata Jaremko.

Kiedy funkcjonariusze dali mężczyźnie sygnał do zatrzymania się, kierowca fiata bravo przyspieszył. - Policjanci natychmiast ruszyli za uciekinierem, używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych – relacjonuje Jaremko.

Był pijany

Pościg zakończył się niespodziewanie w Dobczy. - Kierujący fiatem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu i doprowadził do dachowania pojazdu – podaje rzeczniczka. Jak dodaje, 20-latek nie odniósł żadnych obrażeń.

Podczas zatrzymania policjanci wyczuli od kierowcy silny zapach alkoholu. Okazało się, że mieszkaniec Przeworska ma ponad promil alkoholu w organizmie.

Zatrzymany mężczyzna stracił prawo jazdy i dowód rejestracyjny. Usłyszał też zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymania się do kontroli. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Pozostałe informacje