tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Nastolatek za kierownicą. Pędził, uderzył w drzewo, zginął

zobacz więcej wideo »
Nastolatek za kierownicą. 
Pędził, uderzył w drzewo, zginął
Foto: tvn24 | Video: tvn24 Tragiczny wypadek w miejscowości Kołtki. Nastolatek zginął w wypadku

Policja podejrzewa, że kierowca uderzył w drzewo z dużą prędkością. Wskazuje na to stan auta po wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Kołtki w województwie zachodniopomorskim. Samochód jest całkowicie zniszczony, jego części zostały rozrzucone wokół miejsca zderzenia. Za kierownicą siedział nastolatek. Zginął na miejscu.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 18. Jak poinformowała policja, kierowca rozbitego audi był nieletni i jechał sam.

Za szybko na zakręcie

Strażacy, którzy przyjechali do wypadku, musieli użyć sprzętu hydraulicznego, żeby wyciągnąć ciało chłopaka z rozbitego samochodu. Niestety, nastolatek zmarł.

Przyczyną wypadku była najprawdopodobniej nadmierna prędkość - podejrzewa policja, wskazując, że kierowca najpewniej stracił panowanie nad autem przy wyjściu z zakrętu. Stan samochodu wskazuje, że prowadzący pojazd nastolatek musiał uderzyć w drzewo z bardzo dużą prędkością.

Policja ustala teraz szczegóły zdarzenia - między innymi skąd nieletni kierowca miał samochód oraz czy mógł być pod wpływem alkoholu bądź innych środków odurzających.

Źródło: Google Maps Do wypadku doszło w miejscowości Kołtki

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Dowiedz się więcej...

Pozostałe informacje

Sprawdź, czy zagraża Ci smog

TVN Meteo
Partnerem serwisu jest PhilipsPhilips - partner serwisu

INFORMACJE BIZNESOWE »

Pieniądze dla Ukrainy za podwyżki cen gazu. 
"To jest wymuszony krok"

Pieniądze dla Ukrainy za podwyżki cen gazu.
"To jest wymuszony krok"

Ukraina i Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) wstępnie uzgodniły nowy program finansowania, który zastąpi program rozszerzonego finansowania wygasający w 2019 roku - poinformował MFW. Wcześniej rząd Ukrainy zgodził się na podwyżkę o 23,5 procent ceny gazu dla odbiorców indywidualnych. czytaj dalej »

INFORMACJE SPORTOWE »

Wściekły Mourinho. Wygrana uciekła mu sprzed nosa

Wściekły Mourinho. Wygrana uciekła mu sprzed nosa

Jose Mourinho i jego Manchester United byli bardzo blisko zwycięstwa z Chelsea w Londynie. Szlagier zakończył się jednak podziałem punktów, a pod koniec meczu doszło do awantury. Z wygranej nie mógł cieszyć się także grający w West Ham United Łukasz Fabiański. zobacz więcej »

Edinson Cavani podczas meczu Paris Saint Germain - SC Amiens w Paryżu (Ian Langsdon/PAP/EPA) czytaj dalej »