tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

2,5-letni chłopiec spadł z siódmego piętra, nie przeżył. "To nieszczęśliwy wypadek"

2,5-letni chłopiec spadł z siódmego piętra, nie przeżył. "To nieszczęśliwy wypadek"
Foto: tvn24 | Video: TVN24 Katowice Do tragedii doszło w niedzielę wieczorem

Prokuratura bada okoliczności tragedii, do której w weekend doszło w Dąbrowie Górniczej na Śląsku. Tam z siódmego piętra spadł 2,5-letni chłopiec. Mimo reanimacji nie udało się go uratować.

Informację o wypadku policjanci otrzymali w niedzielę ok. 18.20 z centrum powiadamiania ratunkowego. Chłopiec wypadł z okna bloku mieszkalnego przy ul. Kościuszki. Dziecka nie udało się uratować, mimo prowadzonej reanimacji.

Pierwsze informacje dostaliśmy na Kontakt 24.

W chwili wypadku chłopiec był pod opieką dwójki rodziców: 21-letniej mamy i 24-letniego ojca. Jak podawał Sebastian Sobań z Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej, oboje byli trzeźwi. - To był nieszczęśliwy wypadek – podkreślał.

Podobnego zdania są sąsiedzi rodziny. - Podobno dzieci bawiły się na balkonie. Wydaje mi się, że nie były na balkonie, tylko w domu. Tragedia się wydarzyła, ale myślę, że bez winy kogokolwiek – mówił jeden z nich.

Sprawę bada prokuratura

Okoliczności wypadku bada prokuratura w Dąbrowie Górniczej. - Wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek, jednak na tym etapie postępowania trudno cokolwiek przesądzać. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia - powiedziała Magdalena Wiśniewska z zespołu prasowego śląskiej policji.

Rodzice dziecka są w szoku. Zapewniono im opiekę psychologa.

Chłopiec miał dwójkę rodzeństwa.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Pozostałe informacje