tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Policja: pijany pchnął nożem menadżerkę pubu. Odpowie za usiłowanie zabójstwa

Policja: pijany pchnął nożem menadżerkę pubu. Odpowie za usiłowanie zabójstwa
Foto: śląska policja | Video: śląska policja Mężczyzna został zatrzymany

Dzielnicowi zatrzymali pijanego mężczyznę, podejrzanego o pchnięcie nożem w brzuch menadżerki pubu w Dąbrowie Górniczej (Śląskie). Kobieta była operowana. Aresztowany 37-latek odpowie za usiłowanie zabójstwa.

Jak poinformowała w czwartek Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach, atak miał miejsce w ostatnią niedzielę w jednym z pubów w centrum Dąbrowy Górniczej. Pijany mężczyzna, któremu obsługa odmówiła sprzedaży alkoholu, w pewnym momencie zaatakował nożem menadżerkę lokalu.

Był pijany

Po ugodzeniu 29-letniej kobiety nożem w brzuch, napastnik uciekł. Na miejsce wezwano ratowników i policjantów. Kobieta została przewieziona do szpitala, gdzie przeszła operację.

Natomiast kilka ulic od pubu, w którym doszło do zdarzenia, dzielnicowi zatrzymali podejrzanego o atak. Jest nim 37-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej. Policjanci zbadali jego trzeźwość. Okazało się, że mężczyzna miał w organizmie 2 promile alkoholu.

Po zebraniu materiału dowodowego, mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Dąbrowie Górniczej. Tam usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Na wniosek śledczych sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. 37-latkowi grozi kara dożywotniego więzienia.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Pozostałe informacje