tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Wjechała na budowę A1. Jej samochód został zmiażdżony przez wozidło

Wjechała na budowę A1. Jej samochód został zmiażdżony przez wozidło
Foto: TVN24 Łódź | Video: TVN24 Łódź 44-latka zginęła na miejscu

Prokuratura będzie wyjaśniać okoliczności śmierci 44-letniej kobiety, która przejeżdżała przez teren budowy autostrady A1. Do tragedii doszło w miejscowości Nowa Szarlejka (woj. śląskie). - Wjechała pod koła pojazdu technologicznego, zginęła na miejscu - informuje policja.

Wstępne ustalenia wskazują, że 44-letnia mieszkanka Wręczycy Wielkiej jechała po godz. 11 samochodem w stronę Częstochowy.

- Droga, po której się poruszała, krzyżuje się z terenem budowy autostrady A1. W tym miejscu pracownicy budowy sterowali ruchem  - informuje sierżant sztabowy Kamil Raczyński z policji w Kłobucku.

Bez szans

Policjant powiedział, że wszystko wskazuje na to, iż kobieta nie zastosowała się do znaków osób kierujących ruchem.

- Wjechała na drogę, po której poruszało się wozidło technologiczne przewożące materiały budowlane. Doszło do zderzenia, w wyniku którego samochód osobowy został zmiażdżony pod ogromnymi kołami - opowiada sierżant Raczyński.

44-latka zginęła na miejscu.

Sprawa dla prokuratury

- Na miejscu wypadku pracowało 29 funkcjonariuszy -  mówi młodszy brygadier Mariusz Gosławski z Komendy Powiatowej PSP w Kłobucku.

Strażacy zajęli się wyciąganiem zwłok 44-latki. Za kierownicą wozidła technologicznego siedział 38-letni mieszkaniec województwa łódzkiego.

- Mężczyzna był trzeźwy i miał dokumenty zezwalające mu na wykonywanie tej pracy - podkreśla sierżant sztabowy Kamil Raczyński z policji w Kłobucku.

Okoliczności wypadku będą wyjaśniane pod nadzorem prokuratury.

Źródło: tvn24 38-letni kierowca wozidła technologicznego był trzeźwy

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Pozostałe informacje